توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

کمپین اینستاگرام برندینگ پیج شما را تضمین میکند!

کمپین اینستاگرام حرفه ای
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله و در وب سایت سلام ادز، قصد داریم تا به موضوع مهم کمپین اینستاگرام بپردازیم. در این فکر بودم که در اینستاگرام، چگونه این همه برند شناخته شده اند؟ داشتم با خود فکر می کردم که چگونه می شود عمل برندینگ و یا تبلیغات گسترده را در اینستاگرام، با استفاده از اصول مختلفی انجام داد؟ در حال فکر کردن به این موضوعات بودن که با موردی در اینستاگرام رو به رو شدم و تصمیم گرفتم، تجربیات خود را در این زمینه با شما به اشتراک بگذارم.

اگر نگاهی به چند سال گذشته اینستاگرام بیندازید، متوجه خواهید شد که چه پیشرفت فوق العاده ای را این شبکه اجتماعی، در بین دیگر برنامه های داشته است. در گذشته اینستاگرام فقط بستری برای سرگرمی محسوب می شد؛ اما در حال حاضر موضوع بسیار فرا تر از سرگرمی است و به نوعی، بستری بسیار عالی برای درآمدزایی محسوب می شود. اما این درآمدزایی در اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟

این روز ها در اینستاگرام، بسیاری از کسب و کار ها در حال درآمدزایی هستند. بسیاری از کسب و کار های درون اینستاگرام، روزی فقط در دنیای واقعی فعالیت داشتند. برخی از این کسب و کار ها، دارای برند هستند؛ به همین جهت آن ها برای برندینگ هر چه بهتر، از کمپین اینستاگرام استفاده می کنند. ساخت کمپین در اینستاگرام به شما کمک می کند، تا با سرعت هر چه بیشتر به اهداف خود برسید؛ اما باید دانش این کار را داشته باشید و سپس اقدام به انجام آن کنید. در ادامه همراه سایت خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز باشید.

 

کمپین اینستاگرام

کمپین اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در سالیان گذشته چه پیشرفت فوق العاده ای را داشته است؛ همچنین دانستید که برای پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر در این شبکه اجتماعی، می توانید دست به  پیاده سازی کمپین اینستاگرام بزنید؛ حال این ترفند واقعا چیست؟ چگونه می شود آن را پیاده سازی کرد؟ آیا برای ایجاد کمپین، باید به متخصصان خاصی مراجعه کرد؟ آیا از دست خود ما بر می آید؟

همان طور که می دانید، اینستاگرام با توجه به تغییرات و پیشرفتی که در چند سال گذشته داشته است، توانسته به بستری عالی برای پیاده سازی تبلیغات تبدیل شود؛ اما این تبلیغات برای این که کارآمد باشند و خروجی عالی داشته باشند، باید چگونه انجام شوند؟ راه اندازی کمپین های مختلف در اینستاگرام به شما کمک می کند، تا بتوانید با برنامه ریزی و اصول خاصی، به اهداف خود از بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام برسید

در واقع کمپین ها در اینستاگرام، با محتوا تولید شده شما سر و کار دارند؛ به نوعی محتوا، اصلی ترین ابزار هر نوع کمپینی در اینستاگرام محسوب می شود. این روز ها اگر دقت کنید، بسیاری از پیج ها در اینستاگرام، به فروش مجازی می پردازند. امروزه اکثر پیج های فروشگاهی در اینستاگرام برای برندینگ هر چه بهتر، کمپین های تبلیغاتی ایجاد می کنند.

این روز ها در اینستاگرام، انواع کمپین ها برای رشد و پیشرفت وجود دارد. این که شما از کدام نوع کمپین استفاده کنید، بستگی به عوامل مختلفی دارد. شما قبل از راه اندازی یک کمپین اینستاگرام باید به نکاتی نظیر تخصص خود، نیاز پیج، نوع فعالیت در اینستاگرام و نوع محتوای خود نگاهی داشته باشید.

کمپین بازاریابی اینستاگرام به چه معناست؟

در بخش قبلی دانستید که کمپین اینستاگرام چیست؛ همچنین دانستید که ایجاد کمپین در این شبکه اجتماعی، نوعی بازارایابی محسوب می شود؛ حال در این بخش قصد داریم به مبحث کمپین بازاریابی اینستاگرام بپردازیم. این روز ها برای این که بتوانید یک کمپین بازاریابی در اینستاگرام ایجاد کنید، باید از تخصص خاصی برخوردار باشید. در ادامه به انواع کمپین بازاریابی در این شبکه اجتماعی می پردازیم.

کمپین برندینگ

همان طور که می دانید، اصلی ترین هدف از بازاریابی، افزایش آگاهی از برند می باشد؛ در مقابل، کلمه برندینگ هم به معنای افزایش آگاهی از یک برند است. حال برخی از کسب و کار ها برای این که برندینگ خود را با هدف و نظم بیشتری پیش ببرند، از کمپین برندینگ اینستاگرام استفاده می کنند. تمرکز اصلی تمامی فعالیت هایی در این نوع کمپین اینستاگرام انجام می شود، بر روی افزایش شناخت برند بر روی مخاطبان و نهاد های مختلف می باشد.

اینستاگرام در حال حاضر دارای یک میلیارد کاربر فعال ماهانه می باشد؛ لذا برای هر نوع کسب و کار و فعالیتی در این شبکه اجتماعی، مخاطب های زیادی وجود دارد. در کمپین برندینگ، ادمین یا حتی ادمین های یک پیج سعی می کنند با تولید محتوای موثر، برند خود را به کاربران مختلف معرفی کنند؛ در واقع سعی می کنند مخاطبان اینستاگرام را، با محتوای برند خود درگیر کنند.

کمپین افزایش ارزش اجتماعی برند

دومین نوع کمپین اینستاگرام که برای بازاریابی انجام می شود، یکی از ترفند های عالی برای دیده شدن به حساب می آید. همان طور که می دانید در کشور ما، در بسیاری از مخاطبان دیده می شود که بیشتر از ارزش مادی، به ارزش اجتماعی و معنوی یک برند توجه می کنند. در این نوع کمپین، دقیقا هدف افزایش ارزش اجتماعی یک برند می باشد.

با استفاده از این کمپین در اینستاگرام سعی می شود، تا با استفاده از انتشار یک سری محتوای خاص، ارزش اخلاقی یک برند را بالا ببرند. به طور مثال چند روز پیش مشاهده کردم که یکی از برند های معروف در اینستاگرام، با استفاده از یک محتوای ویدیویی به حمایت از کودکان کار در آمده بود؛ طبیعتا این محتوا و این کمپین، می تواند ارزش اجتماعی یک برند را افزایش دهد.

کمپین افزایش فروش

سومین کمپین اینستاگرام که در بازاریابی انجام می شود و بسیار کارآمد می باشد، کمپین افزایش فروش است. در واقع به جرئت می توان گفت که این نوع کمپین، جزو اصول اصلی بازاریابی محسوب می شود؛ چرا که اصلی ترین دلیل هر بازاریاب، افزایش فروش است. در کمپین های افزایش فروش، سعی می شود با ارائه موثر ترین روش های تبلیغاتی، میزان فروش یک برند افزایش پیدا کند.

همان طور که می دانید، هر تبلیغی در اینستاگرام دارای یک محتوا می باشد؛ لذا در این نوع کمپین، سعی می شود با تولید بهترین محتوا برای تبلیغ مورد نظر، توجه ها را نسبت به یک محصول افزایش دهند و بنابراین فروش آن محصول بیشتر شود.

!! افزایش هرچه بیشتر فروش با خرید فالوور ایرانی واقعی !!

کمپین رقابتی

چهارمین کمپین اینستاگرام که توسط بازاریاب ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کمپین های رقابتی می باشد. از زمانی که اینستاگرام با افزایش مخاطب رو به رو شده است، در آن هر نوع فعالیت و هر نوع برندی دیده می شود. دقیقا مانند دنیای واقعی، برند ها در اینستاگرام هم دارای رقبایی می باشند. برند همواره در تلاش هستند تا با استفاده از کمپین های رقابتی اینستاگرام، خود را برتر و متمایز تر از دیگر رقبا نشان دهند.

این نوع کمپین هم مانند تمامی کمپین های اینستاگرام، با محتوا سر کار دارد. بازاریاب ها با استفاده از کمپین های رقابتی، امتیازاتی را برای استفاده از برند خود در نظر می گیرند؛ این گونه نه تنها که برند آن ها از رقبا متمایز تر دیده می شود؛ بلکه باعث می شود فروش آن ها افزایش پیدا کند؛ همچنین در مقابل امکان دارد تا نرخ تعامل آن ها و تعداد فالوور های آن برند بیشتر شود. به طور مثال آن ها در قالب محتوای یک پست، بر روی یک سری از محصولات خود تخفیف در نظر می گیرند.

بهترین کمپین اینستاگرام

کمپین ارائه محصول جدید

کمپین عرضه محصول، جزو جدیدترین کمپین ها می باشد که در این چند وقت اخیر توسط بازاریاب ها در اینستاگرام، شاهد بوده ایم. تقریبا تمامی برند های اینستاگرام، هر چند وقت یک بار اقدام به عرضه یک محصول جدید می کنند. با استفاده از این کمپین اینستاگرام یعنی کمپین عرضه محصول، می توانید انتظارات را نزد مخاطبان خود افزایش دهید.

در این نوع کمپین، بازاریاب و مسئول برند سعی کند، با استفاده از یک سری محتوای تاثیر گذار قبل از ارئه محصول، مخاطب را ترغیب به خرید آن کند. به طور مثال بازاریاب در این نوع کمپین، با انتشار یک سری پست ها سعی می کند، قبل از عرضه محصول از ویژگی های عالی آن رونمایی کند؛ این گونه اشتیاق خرید نزد مخاطبان بالا خواهد رفت و بعد از عرضه محصول، با حجم زیادی از خرید رو به رو خواهید شد.

این مقاله را از دست ندهید: 7 روش کاربردی و تضمینی در اصول بازاریابی اینستاگرام

کمپین تولید محتوا توسط کاربر

آخرین کمپین اینستاگرام که مانند کمپین قبلی این روز ها توسط بازاریاب ها ایجاد شده است، کمپین تولید محتوا توسط کاربر می باشد. در واقع به این نوع کمپین، UGC گفته می شود. در این نوع کمپین از مخاطب خواسته می شود، تا از محصولاتی که از برند شما خریداری کرده اند تصاویری را منتشر کنند. سپس کاربر در زمان انتشار محتوا، از ترفند هایی مانند هشتگ استفاده کند. در چنین کمپینی، شما با مزایای زیادی رو به رو می شوید؛ به طور مثال توجه ها نسبت به برند شما افزایش پیدا می کند.

همچنین دقت داشته باشید که شما می توانید این محتوا را از مخاطبان خود دریافت کنید و در صفحات مجازی خود، به اشتراک بگذارید.

سخن نهایی درباره کمپین های اینستاگرام

اگر شما هم در اینستاگرام صاحب یک برند می باشید و به بازاریابی می پردازید، پیشنهاد می کنیم برای دیده شدن هر چه بیشتر، از محتوای خود هدفمند استفاده کنید و حتما استفاده را از کمپین اینستاگرام داشته باشید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. برای بهتر شدن تبلیغات اینستاگرامی خود میتوانید این ویدیو تبلیغات اینفلئنسری را مشاهده کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی