توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

کسب درآمد با تبلیغات در اینستاگرام

چگونگی تبلیغات در اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

خیلی از صاحبان برند و کسب و کار ها برای پیشرفت در بیزینس خود دست به روش‌های جدیدی برای تبلیغات در اینستاگرام می‌زنند. گاهی سرمایه‌های زیادی برای این کار صرف می کنند ولی متاسفانه بازخورد خوبی نمی‌گیرند. اگر شما نیز قصد تبلیغات موثر دارید حتما قبل از اقدامريا، دانش خود را در زمینه خرید ممبر پاپ آپ تلگرام بالا ببرید و سعی کنید با آگاهی این کار را انجام دهید تا بتوانید با موفقیت عمل کنید و شکست نخورید. یکی از بسترهایی که امروزه برای تبلیغات از آن استفاده می‌شود استفاده از فضاهای مجازی است. یکی از این فضاهای موثر اینستاگرام است که امروزه در سراسر کشور شاهد استفاده از آن هستیم.

اغلب بیزینس‌های بزرگ از این فضا برای بهبود وضعیت و افزایش درآمد خود استفاده می‌کنند. ممکن است این سؤال برای ادمین‌های اینستاگرام به وجود آید که چگونه تبلیغات در اینستاگرام  را انجام دهیم؟ ما قصد داریم روش‌های تبلیغ در اینستاگرام و تولید محتوا اینستاگرام را برای شما توضیح دهیم تا شما بتوانید برای استفاده از این بستر با هوشیاری وارد عمل شوید و به نتیجه خوبی برسید پس در ادامه با ما در سلام ادز همراه باشید.

چگونه با تبلیغات در اینستاگرام به درآمد برسیم؟

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در همان ابتدای تبلیغ در اینستاگرام باید آن را انجام دهید چیدن استراتژی محتوا است. حتما استراتژی شما باید مطابق با اهداف کاری شما و تبلیغات گسترده پایه‌ریزی شود. استراتژی‌ها بر اساس نوع محتوایی که قرار است تولید شود مختلف بوده و در اینجا انواع آن را برای شما نام‌برده و توضیح می‌دهیم. به موارد زیر توجه نمایید.

تبلیغات در اینستاگرام را چگونه انجام دهیم؟

درج محتوایی که محصول محور است

آیا در مورد استراتژی محتوای محصول محور چیزی می‌دانید؟ در اینجا منظور از محصول محور بودن این است که تمامی عکس‌های گرفته‌شده و ویدیوهای ضبط‌شده در راستای محصول هستند. شما از این طریق به‌راحتی می‌توانید محصولات خود را برای تعداد زیادی از افراد اشتراک گذاری کنید و مشتریان بسیاری را برای خود جذب کنید. پیج‌هایی که باهدف محصول محور شروع به تولید محتوا می‌کنند و موفق هستند و همچنین توانسته‌اند پیشرفت چشم‌گیری را به دست آورند زیاد دیده شده است.

محتواهای فرهنگ محور برای تبلیغات اینستاگرامی

همان‌طور که گفته‌شده گاهی هدف استراتژی محصول محور است اما گاهی می‌تواند فرهنگ محور باشد. اما فرهنگ محور بودن یک پیج به چه معنا است؟ گاهی ممکن است برند شما برندی شناخته‌شده نبوده و محصولات شما چندان از جذابیت برخوردار نباشد. درواقع می‌توان گفت همیشه هدف از اینستاگرام کسب درآمد و افزایش درآمد نخواهد بود. شما می‌توانید از طریق تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام برند خود را ساخته و هویتی را به وجود آورید. همانند buffer که برای نشان دادن کارهای خود به کاربران اقدامات زیادی را انجام می‌دهند.

محتواهای ترکیبی برای اینستاگرام

شما می‌توانید با هوشمندی و بررسی پیج‌های دیگر از هر دو حالت ممکن استفاده نمایید. می‌توانید از محصولات خود استفاده کرده و استراتژی پیج را محصول محور کنید و هم در کنار آن از فرهنگ محور استفاده کنید. با ترکیب این دو نوع با یکدیگر شما می‌توانید بازدید پیج را بالابرده و در تبلیغات اینستاگرامی با موفقیت بیشتری عمل کنید.

محتواهایی که توسط کاربر تولید می‌شود

برای داشتن چنین محتوایی بهتر است برند شما به‌اندازه کافی شناخته‌شده و محبوب باشد. بسیاری از شرکت‌ها همانند lokai از این سبک استفاده می‌کنند و البته رضایت دارند. اگر شما از یک پلتفرم استفاده می‌کنید این نوع استراتژی زیاد پیشنهاد نمی‌شود. خرید ممبر اجباری تلگرام یکی از بهترین کارهایی است که یک کسب و کار می‌تواند برای پیشرفت خود انجام دهد و مخاطبانش را با هزینه مناسب بیشتر کند. بهرحال می‌توانید از این روش نیز بهره برده و حاصل کار را مشاهده نمایید چراکه در اکثر مواقع محتوایی که توسط کاربر تولید می‌شود با استقبال بیشتری از سوی کاربران مواجه می‌شود.

تبلیغات اینستاگرامی در پیج‌های بزرگ

یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید با سرعت بیشتری پیج خود را بالا ببرید و به این سؤال پاسخ دهید که چگونه تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهیم؟ تبلیغ کردن در پیج‌های بسیار بزرگ و موفق است. اکنون به موارد زیر توجه نمایید تا بدانید چگونه پیج‌هایی مناسب هستند تا تبلیغات خود را به آن بسپارید.

 • دنبال کنندگان آن زیاد باشند؛ شما باید از پیج‌هایی با دنبال کنندگان بالا تقاضا کنید که محصولات شما را معرفی کنند تا طیف گسترده‌ای از کاربران پیج شما را ببینند و مشتری شما شوند.
 • به هدف و تخصص کار شما نزدیک باشند؛ سعی کنید از پیج‌هایی برای تبلیغات در پیج‌های بانوان استفاده کنید که کاربران آن نیازمند محصولات و خدمات شما باشند. شما می‌توانید با کمک پیج‌هایی که هدف آن‌ها دور از هدف شغلی شما نیست استفاده نمایید.
 • دنبال کنندگان آن واقعی باشد؛ می‌توانید از طریق مقایسه تعداد کاربران با تعداد بازدیدکنندگان متوجه فیک و واقعی بودن آن بشوید. البته اکثر پیج‌های واقعی در اینستاگرام شناخته‌شده هستند.

استفاده از مسابقات برای جذب بیشتر کاربر برای تبلیغات در اینستاگرام

برای رسیدن به پاسخ اینکه چگونه تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهیم؟ یکی از گزینه‌هایی که می‌توان به آن فکر کرد برگزاری مسابقات در پیج اینستاگرام است. زمانی که شروع می‌کنید به تبلیغات محصولات و برند خود، می‌توانید به‌صورت دوره‌ای مسابقاتی را برگزار کنید تا کاربر ترغیب شود و شروع به فعالیت در پیج شما کند. اگر قصد دارید به طور جدی از اینستاگرام درآمد کسب کنید، طراحی پست اینستاگرام را حتما برای پیجتان انجام بدهید. برای جوایزی که در نظر می‌گیرید می توانید ایده‌های متفاوتی را پیاده کنید اما بهتر است به‌طورکلی با نیازهای مشتریان و دنبال کنندگان خود آشنایی داشته باشید و بررسی کنید کدامین جوایز باعث ترغیب بیشتر خواهد شد. همچنین قرعه‌کشی مسابقات را می‌توانید به‌صورت زنده انجام دهید تا باعث اعتمادسازی بیشتر برای مشتریان شوید.

طراحی پست اینستاگرام ایده آل!

زمانی که شما برای طراحی پست اینستاگرام خود زمان لازم را می گذارید، دیگر نیازی نیست به خرید فالوور فیک اقدام کنید. زیرا با یک طراحی پیج و طراحی پست عالی می توانید مخاطبان واقعی زیادی برای خود بگیرید و در نتیجه دیگر نیازی به خرید فالوور فیک نیست. جذب فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام شما هرچند که سخت و وقت گیر باشد، ارزشش را دارد. زیرا الگوریتم های اینستاگرام نمی توانند فالوور های واقعی شما را حذف کنند. اما الگوریتم های اینستاگرام روی فالوور های فیک حساس اند و می توانند آن ها را شناسایی و حذف کنند. بنابراین با طراحی پیج و پست عالی می توانید از خرید فالوور فیک بی نیاز شوید. برای آموزش بیشتر در مورد افزایش فالوور اینستاگرام فوری و تضمینی به ویدئو یوتیوب سلام ادز مراجعه کنید. 

تبلیغات در اینستاگرام ارزان

از ابزارهای اینستاگرام همچون اکانت‌های تجاری در تبلیغات بهره ببرید

اکنون اینستاگرام بستری را ایجاد کرده که افراد دارای کسب و کار می‌توانند از این فضا استفاده نمایند. یکی از این بسترها استفاده از اکانت تجاری بوده که به دنبال کنندگان شما اجازه می‌دهد با انتخاب تنها یک گزینه به‌راحتی با صاحبان برند تماس گرفته یا به‌راحتی بتوانند ایمیل یا پیامک ارسال کنند. همچنین می‌توانند از کسب و کار موردنظر بیشتر آگاه شوند. اگر می‌پرسید چگونه تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهیم؟ به شما توصیه می‌کنیم حتما این روش را هم امتحان کنید. پیشنهاد می‌شود اگر کسب و کاری را در اینستاگرام راه اندازی کردید، در کنار آن یک کانال تلگرامی تاسیس و مدیریت کانال تلگرام کسب و کارتان را به افراد خبره و کاربلد بسپارید.

متاسفانه به علت استقبال تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار از این روش، افراد سودجویی به وجود آمده‌اند که اقدام به کلاه‌برداری می‌کنند و باید به این نکته دقت کرد تا در تبلیغات اینستاگرام ضرر نکنید. افراد سودجو با کمک از نرم‌افزارها و روش‌های غیرواقعی تعداد بازدیدکنندگان و دنبال‌کنندگان خود را بالابرده و شروع به پذیرفتن تبلیغات با مبلغ‌های بالا می‌کنند. بنا‌‌براین به این نکته حتما دقت نمایید و به هرپیجی برای تبلیغات خود اعتماد نکنید.

سخن آخر

اگر برای شما هم همیشه این سؤال مطرح بود که چگونه در رسانه اجتماعی اینستاگرام تبلیغ کنیم تا به نتیجه دلخواه خود دست‌یابیم خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم. یادتان باشد همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند بسیار پربازده باشد درصورتی‌که با آگاهی این کار را انجام دهید تا به بهترین نتایج دست‌یابید. امیدواریم از خواندن مطالب آموزشی این مقاله لذت کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی