توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه igtv بگذاریم؟ ۵ روش استفاده از IGTV برای تجارت!

چگونه igtv بگذاریم؟

سوال بسیاری از مخاطبان از سایت سلام ادز این بود که چگونه igtv بگذاریم؟ اینستاگرام در اوایلی که ایجاد شد، فقط بستری برای به اشتراک گذاشتن دو تصویر و نظر دادن به آن ها بود؛ اما در این روز ها اینستاگرام با استفاده از قابلیت هایی که ارائه داده است، بسیار از لحاظ محتوایی گسترده تر شده است. اینستاگرام با استفاده از بروزرسانی های اخیر خود، توانسته است کاربران خود را افزایش دهد. در گذشته اینستاگرام فقط مناسب کاربرانی بود که به هدف سرگرمی پا به این برنامه گذاشته بودند؛ اما رفته رفته اینستاگرام به فضایی مناسب برای کسب و کار ها و بازاریاب ها تبدیل شد و امروزه شاهد آن هستیم که صاحبان کسب و کار با خرید فالوور واقعی ایرانی به دنبال توسعه کسب و کار خود در این بستر هستند. همان طور که می دانید در اینستاگرام فقط می توان ویدیو های یک دقیقه ای بارگذاری کرد؛ این مشکل را اینستاگرام با قابلیت اسلاید در پست ها، برطرف کرد. در این روز ها می توانید چند ویدیو را در قالب ۱۰ اسلاید منتشر کنید؛ اما پس از گذشت مدتی این مورد هم نیاز کاربران را رفع نکرد.بسیاری از کاربران می خواستند ویدیو های خود را بدون محدودیت زمانی، در قالب فقط یک پست منتشر کنند؛ بنا بر همین نیاز هم اینستاگرام قابلیت igtv را عرضه نمود. حال در اینستاگرام چگونه igtv بگذاریم؟ اگر شما هم دنبال پاسخ این سوال هستید، در ادامه سلام ادز همراه ما باشید.

قابلیت igtv در اینستاگرام چیست؟

قبل از این که بفهمیم چگونه igtv بگذاریم بهتر است مقداری به ماهیت و کارکرد این قابلیت بپردازیم. همان طور که در بخش قبلی متوجه شدید، اینستاگرام برای محتوای ویدیویی خود دارای محدودیت های زمانی بود؛ اما این مشکل فقط تا قبل از زمان ارائه قابلیت igtv وجود داشت. قابلیت igtv در اینستاگرام، در واقع به تلویزیون اینستاگرام معروف می باشد.

Igtv دارای یک برنامه مستقل از اینستاگرام می باشد؛ به این معنا که شما ویدیو های این پلتفرم را می توانید خارج از برنامه اینستاگرام هم مشاهده کنید. این که چگونه igtv بگذاریم و چگونه igtv مشاهده کنیم اصلا دارای محدودیت نمی باشد؛ چرا که شما از طریق برنامه igtv و از طریق اینستاگرام، می توانید به هر دو مورد دسترسی داشته باشید.

در اینستاگرام حتی می توانید igtv های خود را در قالب استوری هم منتشر کنید؛ این مورد می تواند بازدید igtv های شما را افزایش دهد. با استفاده از قابلیت igtv در اینستاگرام، دست بازاریاب ها برای کسب آگاهی بیشتر از برند خود و انتخاب استراتژی بسیار باز می باشد؛ چرا که دیگر محدودیت زمانی در انتشار محتوای ویدیویی نخواهند داشت. حال در ادامه می خواهیم بدانیم چگونه یک فیلم طولانی را در اینستاگرام پست کنیم و چگونه igtv بگذاریم. همراه ما باشید.

چگونه igtv بگذاریم؟
گذاشتن igtv با رعایت چند نکته ساده!

چگونه igtv بگذاریم؟

در بخش قبلی به طور کلی با ماهیت و کارکرد های igtv آشنا شدید؛ حال می خواهیم بدانیم چگونه igtv بگذاریم و چگونه فیلم را در قالب igtv را پست کنیم؟ به طور کلی ویدیو های طولانی و igtv ها را در دو روش مختلف می توانید در اینستاگرام منتشر کنید؛ روش اول از طریق برنامه اینستاگرام و روش دوم از طریق برنامه igtv امکان پذیر است.

گذاشتن igtv از طریق اینستاگرام

انتشار igtv از طریق اینستاگرام اصلا کار سختی نیست؛ تقریبا مراحل گذاشتن igtv در اینستاگرام با مراحل انتشار یک پست ساده یکی است. اگر شما هم سوالاتان این است که چگونه igtv بگذاریم و چگونه ویدیو های طولانی را از طریق اینستاگرام منتشر کنیم، مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا وارد اینستاگرام شوید و بر روی آیکون + کلیک کنید.
 • حال ویدیو مدنظر خود را انتخاب کنید.
 • بعد از این که ویدیو خود را انتخاب کردید، برای این که ویدیو در اینستاگرام به صورت igtv منتشر شود، گزینه Long video را انتخاب کنید؛ چنانچه گزینه Short video را انتخاب کنید، پست شما در قالب ویدیو یک دقیقه ای منتشر می شود.
 • در این قسمت کاور مدنظر ویدیو خود را انتخاب کنید.
 • در این مرحله به بخش تنظیمات ویدیو هدایت می شوید؛ باید در این بخش عنوان و توضیحات ویدیو خود را درج کنید.
 • در بخش بعدی با انتخاب گزینه post a preview می توانید پیش نمایشی از igtv خود را مشاهده کنید.
 • حال در مرحله آخر کافی است بر روی گزینه post کلیک کنید تا ویدیو شما در قالب igtv منتشر شود.
 • گذاشتن این دسته از ویدیو ها نیازمند دانستن یک سری اصول تولید محتوا است که میتوانید با بخش زیادی از آن ها در این ویدیو آشنا شوید.

گذاشتن igtv از طریق برنامه igtv اینستاگرام

در بخش قبلی متوجه شدیم که با استفاده از برنامه اینستاگرام چگونه igtv بگذاریم؛ اما همان طور که گفتیم، اینستاگرام برنامه ای جدا را برای ایجاد ویدیو های igtv ایجاد کرده است. در ادامه به آموزش ایجاد ویدیو igtv از طریق برنامه igtv می پردازیم.

 • برای ایجاد ویدیو های igtv ابتدا برنامه igtv را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.
 • حال در مرحله دوم برنامه را باز کنید و پس از ایجاد اکانت، بر روی آیکون + کلیک کنید.
 • سپس در این بخش باید یک ویدیو را برای igtv خود آپلود کنید.
 • حال باید در این بخش برای ویدیو مدنظر خود، یک کاور مشخص کنید.
 • در این قسمت مانند ایجاد igtv از طریق اینستاگرام، باید عنوان و توضیحات مدنظر خود را برای igtv تعیین کنید؛ همچنین در این قسمت می توانید مشخص کنید که igtv شما در پروفایل شما به عنوان یک پست منتشر شود یا خیر؟
 • در مرحله آخر کافی است بر روی گزینه post کلیک کنید تا igtv شما منتشر شود.

با انجام تمامی این مراحل متوجه شدیم از طریق برنامه igtv، چگونه igtv بگذاریم و آن را منتشر کنیم.

چه کسانی می توانند igtv بگذارند؟

در بخش های قبلی متوجه شدیم که از طریق اینستاگرام و برنامه igtv، چگونه igtv بگذاریم؛ حال چه کسانی می توانند یک پست طولانی را در اینستاگرام به صورت igtv بگذارند؟ آیا گذاشتن igtv در اینستاگرام دارای محدودیت می باشد؟

جواب ما در برابر این سوال خیر است؛ هر کاربری با هر تعداد فالووری می تواند igtv بگذارد و به نوعی ویدیو های طولانی را در صفحه خود منتشر کند. کافی است هر کاربری فقط دارای یک اکانت اینستاگرام باشد؛ از آن به بعد کاربر اینستاگرام به طور پیش فرض دارای یک کانال igtv می باشد.

در واقع این روز ها برای ایجاد igtv در اینستاگرام، کافی است فقط دارای یک اکانت اینستاگرام و یک ویدیو طولانی باشیم؛ بعد از آن که متوجه شدیم چگونه igtv بگذاریم، می توانیم با استفاده از همان اکانت اینستاگرام خود هر تعداد ویدیو igtv منتشر کنیم. ویدیو های igtv راهی بسیاری عالی برای دیده شدن شما در اینستاگرام هستند. یکی از اصولی که باید در تبلیغات در پیج های معروف اینستاگرام در نظر بگیریم همیشه، تعداد بازدید های پست های آن ها از جمله igtv آن ها است. بنابراین با بالا بردن ویو پست igtv خود میتوانید حتی تبلیغات بپذیرید.

 

چگونه igtv بگذاریم؟
برای تاثیر گذاری بیشتر ویدیوهای igtv چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

چرا ایجاد igtv در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است؟

تا به این جای کار متوجه شدیم چگونه igtv بگذاریم و igtv برای چه کسانی مناسب می باشد؛ حال اصلا چرا باید از این قابلیت استفاده کرد؟ به طور کلی انتشار ویدیو های طولانی در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که اینستاگرام بر پایه محتوای بصری فعالیت دارد و انتشار محتوای کوتاه مقداری می تواند برای پیشرفت در این شبکه اجتماعی بد به نظر برسد.

در این روز ها اینستاگرام صاحب ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه می باشد؛ منظور ما از این آمار این است که باید به هر نحوی که شده است، مخاطبان را به سوی خود جذب کنید. امروزه در اینستاگرام مخاطبان به ویدیو های igtv توجه بسیار زیادی می کنند؛ بنابراین با ایجاد ویدیو های طولانی در اینستاگرام، می توانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید.

خرید ویو igtv با بهترین قیمت! ویدیو igtv خود را با افزایش بازدید تاثیرگذارتر کنید!

ویدیو های igtv در اینستاگرام باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

در بخش های قبلی علاوه بر این که متوجه شدیم چگونه igtv بگذاریم، دانستیم igtv چه اهمیت هایی را دارد؛ حال igtv های خود را در اینستاگرام، با چه مشخصاتی باید منتشر کنیم؟ آیا igtv ها مانند پست های معمولی و یک دقیقه ای، دارای یک نوع مشخصات هستند؟ در ادامه به مشخصات یک igtv در اینستاگرام می پردازیم.

 • محتوای ویدیویی igtv باید دارای فرمت mp4 باشد.
 • Igtv باید حداقل یک دقیقه طول زمانش باشد.
 • ایجاد ویدیو در قالب igtv و آپلود آن از طریق موبایل، حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می برد.
 • ایجاد ویدیو در قالب igtv و آپلود آن از طریق وب سایت، حداکثر ۱ ساعت زمان می برد.
 • Igtv باید دارای ابعاد عمودی ۹:۱۶ باشد.
 • Igtv باید دارای ابعاد افقی ۹:۱۶ باشد.
 • حداقل نرخ فریم igtv باید fps 30 باشد.
 • حداقل وضوح تصویر igtv باید ۷۲۰ پیکسل باشد.
 • حداکثر حجم igtv های کمتر از ۱۰ دقیقه باید ۶۵۰ میگ باشد.
 • حداکثر حجم igtv های بیشتر از ۱۰ دقیقه باید ۳ گیگ باشد.
 • ابعاد کاور igtv شما باید ۴۲۰ در ۶۵۴ پیکسل باشد.

۵ روش استفاده از IGTV برای تجارت

در زیر ۵ ایده برای فیلم های IGTV یا حتی مجموعه هایی که می توانید برای نام تجاری خود ایجاد کنید آورده شده است.

فیلم های آموزشی ایجاد کنید

یک راه عالی برای ایجاد تعامل از طریق فیلم های مفید آموزشی است.

این ویدئو ها نحوه ساخت می تواند موضوعات مختلف صنعت شما را پوشش دهد. مثلاً بگویید شما یک کسب و کار برای تناسب اندام داشتید. شما می توانید مجموعه ای متمرکز بر آموزش های تمرینی ، یا شاید یکی در مورد دستور العمل های سالم ایجاد کنید. اگر سازمان شما محصولی را به فروش می رساند ، میتوانید یک ویدئوی چگونگی ایجاد نحوه استفاده از آن محصول ایجاد کنید. تعداد زیادی امکان برای سری های عالی IGTV برای برند شما وجود دارد!

میزبان جلسه پرسش و پاسخ باشید!

جلسه پرسش و پاسخ با مخاطبان شما راهی عالی برای پاسخگویی به سوالات فوری که فالوورهای شما می توانند داشته باشند است. همچنین این یک فرصت عالی برای ارائه برخی از رهبران و مدیران کسب و کار در صنعت شما است و میتوانید نظرات آن ها را هم بشنوید!

نکته حرفه ای: پیش از این یک پست در فید اینستاگرام و استوری خود ارائه دهید که جلسه پرسش و پاسخ شما را تبلیغ می کند به عبارتی برای ویدیو igtv خود تبلیغ کنید! پس حتماً از فالوورهای خود سوال کنید. می توانید از آنها هنگام ضبط IGTV استفاده کنید!

به پشت صحنه بروید

این یک روش عالی برای ایجاد شفافیت در برند و کسب و کار شما است. با نگاهی به مخاطب خود در مورد نحوه کار شرکت – چه با مصاحبه با همکاران و چه به سادگی گشت و گذار در فضای کاری شما – برند خود را برای بینندگان انسانی می کنید. این باعث اعتماد بیشتر بین مخاطبان و سازمان شما می شود. فراموش نکنید اعتماد به نام تجاری برای همه موارد از بازاریابی گرفته تا فروش امری اساسی است.

یک رویداد را پخش جریانی کنید

میزبان رویدادی مانند همایش یا سمینار هستید؟ این را با تماشاگران خود در کانال IGTV خود به اشتراک بگذارید! این یک فرصت عالی است که به کسانی که نمی توانستند در این فرصت شرکت کنند اجازه می دهد “به طور مجازی” شرکت کنند. بینندگان شما از آن استقبال خواهند کرد و شما می توانید به آنها محتوایی بدهید که بتوانند با آنها درگیر شوند.

میزبان یک برنامه گفتگو باشید

تا به حال رویای دیدن نام خود را در زیر آگهی های مهم دیده اید؟ حالا می توانید!

شما می توانید در IGTV خود یک برنامه گفتگو با محوریت نام تجاری خود برگزار کنید. مهمانانی داشته باشید که در صنعت شما تأثیرگذار و رهبران اندیشه هستند. تک گویی درباره اخبار صنعت. اگر واقعاً بلند پرواز هستید ، می توانید همکاران خود را جمع کنید و یک گروه داخلی ایجاد کنید.

نتیجه گیری ما از گذاشتن igtv در اینستاگرام

اگر قصد فعالیتی حرفه ای در اینستاگرام را دارید، به شما استفاده از قابلیت igtv را حتما پیشنهاد می کنیم. در این مقاله متوجه شدیم که چگونه igtv بگذاریم. امیدواریم این مقاله به شما کمک کافی را کرده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی