توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین روش برای اینکه چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم!

چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم

چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم؟ شاید در نگاه اول این سوال عجیب به نظر برسد اما اینستاگرام در حال حاضر پرطرفدارترین و پر کاربردترین شبکه‌ اجتماعی است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بصری و تصویر محور است؛ پایه‌های ارتباطی اصلی آن مبتنی بر اشتراک گذاری تصاویر و ویدئو های کوتاه شده است. این سبک خاص و منحصر به فرد آن باعث شده که امروزه بخش مهمی از زندگی افراد را تشکیل دهد. اما اینجا سوالی مطرح می‌شود که تا چه اندازه حریم خصوصی افراد و کاربران حفظ می‌شود؟

حریم خصوصی در اینستاگرام، از دید کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند متفاوت است. بعضی از کاربران شاید برای حفظ حریم خود علاقه‌ای به اشتراک گذاری عکس‌هایی از زندگی شخصی با افراد غریبه نداشته باشند، این در حالی ست که برای برخی از کاربران این مسئله محدودیتی ایجاد نمی‌کند و به راحتی عکس‌ها و ویدئوهایی از تمام بخش‌های زندگی خود به اشتراک می‌گذارند. بنابراین میزان امنیت و حریم خصوصی برای کاربران کاملا نسبی است. اما مشکلی که در حال حاضر در اینستاگرام با آن مواجه هستیم استفاده از فالوورهای فیک به جای فالوور اصل است که با ساخت اکانت‌های قیک و استفاده از عکس جعلی سایر افراد در اینستاگرام قوانین را نقض می‌کنند.

اگرچه استفاده از فالوورهای فیک برای افزایش فالوور کاربران در اینستاگرام  استفاده می‌شود و تاکنون رواج زیادی داشته است اما استفاده از فالوورهای واقعی قطعا نتیجه بهتری دارد، علاوه بر اینکه تعامل پیج را افزایش می‌دهد؛ قوانین را نیز نقض نمی‌کند.

بهترین روش برای اینکه چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم

راه های امن برای حفظ حریم شخصی در اینستاگرام!

کاربران برای ایجاد حریم خود در اینستاگرام به دنبال راه‌های متفاوتی هستند. اولین سوال این است که چگونه صفحه اینستاگرام خود را قفل کنیم؟ این دسته از مخاطبان از اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود لذت نمی‌برند. از سوالات مطرح دیگر این است که چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم؟  در ادامه نشان می‌دهید اینستاگرام راه‌هایی برای آن قرار داده است.

نحوه قفل کردن لیست فالوور اینستاگرام

اگرچه دستورالعمل‌های شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام خودسرانه به نظر می‌رسد اما راه‌هایی برای کنترل آن وجود دارد. ما می‌توانیم عدد فالوورهای اینستاگرام خود را پنهان کنیم؟ نه نمی‌توانید. این از جمله ناسازگاری‌های اینستاگرام است که این عدد هرگز پنهان نمی‌شود و قابل نمایش است. اگر شما در این فکر هستید که این عدد از مخاطبان شما پنهان باشد، مخاطبان بعد از دیدن صفحه شما هیچ عددی را دریافت نمی‌کنند و این برای شما صرفه تجاری ندارد.
در پاسخ به این سوال که چگونه فالوور اینستاگرام خود حتی فالوورهای تقلبی پس از خرید فالوور فیک را قفل کنیم ادامه مقاله را دنبال کنید. می‌توانید این مسئله را مدیریت کنید که هرکس چه چیزی را در صفحه شما ببیند.

قابلیت مشاهده شدن خود را قفل کنید!

اما چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم؟

 1. صفحه اینستاگرام خود را باز کنید
 2. روی گوشه‌ی سمت راست و پایین صفحه کلیک کنید
 3. در قسمت سه خط بالا کلیک کنید و تنظیمات را باز کنید
 4. در قسمت حریم خصوصی و بعد حریم خصوصی حساب را باز کنید
 5. در سمت راست حریم خصوصی را تغییر دهید تا آبی شود

این تغییر را می‌توانید در اینستاگرام وب هم انجام دهید. حساب خصوصی به این معناست که اگر افرادی بخواهند شما را دنبال کنند باید درخواست ارسال کنند. سپس شما بعد از بررسی آنها تصمیم بگیرید که می‌خواهید پروفایل اینستاگرام خود را با چه کسانی به اشتراک بگذارید و این شامل کسانی است که شما را دنبال می‌کنند و یا شما آنها را دنبال می‌کنید.

محدود کردن حساب‌ها

شاید شما به دنبال حذف کردن فالوورهای خود نباشید اما هنوز مشکلات خاصی با آنها تجربه می‌کنید که باعث می‌شود دسترسی آنها به حساب اینستاگرام خود را محدود کنید. اینستاگرام این فرصت را به شما می‌دهد که شخصی را محدود کنید و او نمی‌تواند ببیند چه زمانی آنلاین هستید و یا پیام‌های او را خوانده‌اید یا نه.
پس در اینجا ما به پاسخ این سوال رسیدیم که چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم. در ادامه به مواردی دیگری از پنهان شدن صفحه اینستاگرام صحبت می‌کنیم.

پنهان کردن صفحه در اینستاگرام

وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و بعد کلیک روی آدمک در صفحه خود، تیک مربوط به Similar Account Suggestions را بردارید. برای پنهان کردن فالوورهای اینستاگرام خود یکی از راه‌های دیگر این است که صفحه اینستاگرام خود را پنهان کنید تا دیگر نگران استوری، فالوورها، کامنت‌ها نباشید. در این حالت دیگران نمی‌توانند به محتوای صفحه اینستاگرام شما دسترسی داشته باشند.

سیاست اینستاگرام برای قفل کردن فالوورهای شما

برای پاسخ به اینکه چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم، اینستاگرام قبل از شما به این سوال اندیشیده و  سیاست خود را برای این مسئله مشخص کرده است. هدف اصلی اینستاگرام افزایش کاربران است و برای دستیابی به این هدف، بیشترین تلاش را می کند که کاربران تعامل و ارتباط داشته باشند و بتوانند به یکدیگر پیام بدهند. با توجه به این هدف این گزینه به صورت مجزا در اپلیکیشین آن طراحی نشده است اما راه‌های دیگری را قرار داده است که شما با استفاده از آنها بتوانید فالوورهای خود  را در اینستاگرام قفل کنید. بهتر است برای تشخیص فالوورهای فیک پیج خود نسبت به آنالیز فالوورهای اینستاگرام خود نیز اقدام کنید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را قفل کنیم؟

بعد از پاسخ به این سوال که چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم به این سوال می‌رسند که چگونه پیج اینستاگرام خود را قفل کنند حتی پس از خرید پیج اینستاگرام نیز میتوانید این کار را انجام دهید. در پاسخ به این سوال دو حالت در نظر گرفته می‌شود. این دو حالت برای مخاطبانی که از صفحه شخصی استفاده می‌کنند و یا پیچ آنها بیزینسی است در نظر گرفته شده است.

قفل کردن صفحه شخصی

قفل کردن صفحه اینستاگرام به راحتی صورت می‌گیرد. اگر صفحه اینستاگرام ساخته باشید، صفحه شما باید به صورت پیش فرض عمومی و شخصی باشد، یعنی بیزینسی نباشد.
تبدیل اکانت عمومی به اکانت خصوصی کار ساده‌ای است و فقط لازم است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱. در صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام خود بر روی سه خط بالای صفحه سمت راست بزنید.
۲. در منوی کنار روی گزینه setting  بزنید.
۳. در صفحه باز شده بر روی privacy بزنید.
۴. در بخش connection و عبارت account privacy  را مشاهده می‌کنید.
۵. در صفحه که باز می‌شود گزینه‌ای برای قفل کردن صفحه وجود دارد که با کشیدن آن این دکمه به رنگ آبی تبدیل می‌شود.
۶. در نهایت در پنجره که باز می‌شود روی change را بزنید.

چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم

قفل کردن صفحه بیزینسی

این صفحات همانطور که از اسم آنها مشخص است برای کسب و کار ایجاد می‌شوند. داشتن این صفحات محدودیت خاصی ندارند و به راحتی می‌توانید آنها را ایجاد و استفاده کنید. اگرچه امکانات زیادی دارند اما نمی‌توان آنها قفل و یا خصوصی کرد. لازم به ذکر است در زمانی که این صفحات را ایجاد می‌کنید عمومی هستند و بعد آنها را به صورت خصوصی و یا بیزینسی تبدیل می‌کنید. برای قفل کردن صفحه بیزینسی در اینستاگرام به ترتیب مراحل زیر را در پیش بگیرید.

۱. در صفحه اصلی پروفایل بیزینسی خود روی سه خط بالا صفحه بزنید.
۲. در منوی باز شده بر روی تنظیمات بزنید.
۳. در صفحه‌ی جدید بر روی account یا حساب بزنید.
۴. در صفحه‌ی account صفحه را به سمت بالا بکشید.
۵. در انتها بر روی عبارت switch to Personal account کلیک کنید.
۶. یک صفحه برای شما باز می‌شود و باید روی switch back کلیک کنید.

با طی کردن این مراحل صفحه بیزینسی شما به اکانت شخصی تبدیل می‌شود. با انجام این کار شما نمی‌توانید به اطلاعاتی دست پیدا کنید که در صفحه بیزینسی به شما داده می‌شود و شما صفحه خود را به صفحه شخصی قفل شده تبدیل کردید اما هر زمان که بخواهید، این تغییرات را می‌توانید به حالت اولیه برگردانید.

بعد از اینکه به این سوال پاسخ دادیم که چگونه فالوور اینستاگرام خود را قفل کنیم حس امنیت بیشتری در صفحه اینستاگرام خود خواهیم داشت. با توجه به رشد روز افزون دنبال کنندگان اینستاگرام باید در انتظار بروز رسانی‌های بیشتری در زمینه افزایش امنیت آن باشیم.

استفاده از فالوورهای واقعی به شما کمک می‌کند که صفحه شما رشد بیشتری در اینستاگرام به دست آورد، ضمن اینکه فالوورهای شما برای دیگران قابل مشاهده نیست و شما امنیت بیشتری در این زمینه دارید. برای اطلاعات بیشتر در چگونگی استفاده و بهره‌گیری از این فالوورها می‌توانید به مقاله مورد نظر مراجعه کنید. پیشنهاد میکنیم برای افزابش فالوور در کوتاهترین زمان ویدیو سلام ادز را مشاهده کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی