توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با آنالیز فالوورهای اینستاگرام سریع تر رشد کنید!

آنالیز فالوورهای اینستاگرام و تحلیل هشتگ ها و لایک

توجه به آنالیز فالوورهای اینستاگرام علاوه بر خرید فالوور ایرانی اینستاگرام از مهم‌ترین نکاتی که در روند رشد صفحه خود باید به آن توجه کنید. این آنالیزها به شما چه چیزی ارائه می‌دهند؟ نرخ تعامل چیست و از پست‌های شما چه استقبالی می‌شود؟ اگر در این زمینه اطلاعات کاملی ندارید این مقاله را تا انتها ادامه دهید.

آنالیز فالوورهای اینستاگرام برای بهبود پیج

چرا باید به آنالیز فالوورهای اینستاگرام اهمیت دهیم؟

نکته اول این را در نظر بگیرید، اگر شما نمی‌دانید چه کسانی پروفایل و یا محتوای شما را می‌بینند چگونه در اینستاگرام فعالیت می‌کنید و آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهید؟ توجه به آنالیز فالوورهای اینستاگرام این فرصت را در اختیاز شما قرار می‌دهد. ضمن اینکه اگر می‌خواهید از فالوورهای واقعی در صفحه خود استفاده کنید باید روند فعالیت آنها را زیر نظر بگیرید و از آنها استفاده کنید.

اگر به تجزیه تحلیل و آنالیز اینستاگرام خود توجه نداشته باشید این معایب را برای شما در پی خواهد داشت:
برای مخاطبان به شکل درست تولید محتوا نمی‌کنید.
بیشتر و یا کمتر از انتظار و توجه فالوورهای اینستاگرام خود محتوا تولید می‌کنید.
فالوورهای به شکل درست به صفحه شما راهنمایی نمی‌شوند.
فرصت‌های مناسب را برای بالا بردن نرخ تعامل در کامنت و استوری از دست می‌دهید.

این تعداد از مشکلاتی که در اینجا ذکر شد، کمترین مسائلی است که با آنها مواجه خواهید شد. اطلاعاتی که از آنالیز فالوورهای اینستاگرام به دست می‌آورید علاوه بر خرید و فروش فالوور به شما کمک می‌کند از این فضا استفاده‌ی بهینه داشته باشید و ارزش کار تجاری خود را بالا ببرید.

از مهم‌ترین نکات برای توجه به اینسایت اینستاگرام و یا تجزیه تحلیل آن، زمانی ست که فالوورهای شما واقعی هستند و باید آنها را به فالوورهای دائمی خود تبدیل کنید.

آنالیز پروفایل اینستاگرام

آنالیز پروفایل در صفحه پروفایل به راحتی قابل دسترس است و در بالای صفحه سمت راست قرار می‌گیرد. با تپ بر روی این سه خط به صفحه اینسایت ( insight) وارد می‌شوید و می‌توانید آنالیز یک هفته از اینستاگرام خود را ببینید.
در صفحه آنالیز اینستاگرام شما می‌توانید به اطلاعات دست پیدا کنید که در زیر اشاره کوتاهی به آن می‌شود.

imperssion: تعداد بازدید پست‌های شما در یک بازه زمانی
interaction: تعداد اقداماتی که در صفحه شما انجام می‌شود
reach: تعداد اکانت‌های منحصر به فردی است که هریک از پست‌های شما را دیدند
profile visit: تعداد کل بازدید از پروفایل شما را در یک هفته نشان می‌دهد
website click: تعداد دفعاتی است که بازدیدکنندگان از صفحه پروفایل شما روی لینک وب سایت شما کلیک کردند.
mention: تعداد دفعاتی است که مخاطبان، پروفایل شما را منشن کردند

آنالیز فالوورهای اینستاگرام

فالوورهای اینستاگرام شما چه کسانی هستند؟
اگر فالوورهای زیادی دارید، تعداد لایک‌ها و کامنت‌هایی که پست شما دریافت می‌کند با این تعداد تعامل دارند؟
به اطلاعاتی که اینستاگرام در این زمینه به شما می‌دهد دقت کنید.

top location: پنج شهر و کشوری که شما در آنها فالوورهای بیشتری دارید را نشان می‌دهد
age range: اینستاگرام برای شما بازه‌های سنی مشخص می‌کند که فالوورهای شما در چه رنج سنی هستند.
gender: توزیع فالوورهای شما براساس جنسیت
follower hours: آمار مفید برای دیدن میانگین زمانی که فالوورهای اینستاگرام شما سپری می‌کنند
follower days: مثل ساعت، به شما روزهایی را نشان می‌دهد که فالوورهای شما بیشترین فعالیت را دارند.

با یک نگاه کلی بر آنالیز فالوورهای اینستاگرام خود و بررسی اطلاعاتی که در تجزیه تحلیل آن به دست می‌آورید، می‌توانید بهترین برنامه زمانی تولید محتوا را طراحی کنید.

اطلاعات و آنالیزهای اینستاگرام گسترده و حجم آن زیاد است، قبل از شروع به تجزیه و تحلیل داده‌ها، بسیار مهم است که ابتدا هدف اصلی خود را مشخص کنید که این آنالیز چه اطلاعاتی را به شما می‌دهد و چگونه می‌خواهید از آنها استفاده کنید.
برای استفاده از آنالیز فالوورهای اینستاگرام به نفع خود باید بدانید که دقیقا با تولید محتوا اینستاگرام  به دنبال چه چیزی هستید.

سه معیار با سه هدف اصلی

۱. ایجاد آگاهی از برند

اگر یک شرکت جدید و به دنبال ایجاد نام تجاری برای خود هستید و یا یک شرکت باتجربه که به دنبال وارد کردن فالوورهای جدید، احتمالا اینستاگرام بهترین مکان برای آگاهی از برند را برای شما ایجاد کرده است.
یکی از بهترین هدف برای فعالیت در اینستاگران ایجاد آگاهی است چون به احتمال زیاد فالوورهای هدف شما حضور دارند. روی این سه معیار متمرکز باشید:

تعداد فالوور: رشد فالوورهای اینستاگرام شما مساوی با رشد در ایجاد آگاهی از برند است. اگر در آنالیز فالوورهای اینستاگرام شاهد اکانت‌های جدید هستید که شما را دنبال می‌کنند، نشان می‌دهد در آگاهی از برند خود موفق بوده اید.

ایمپرشن(imperssion): هرچه افراد بیشتری استوری و پست و کامنت شما را دنبال کنند برای شما بهتر است.  استفاده از فالوورهای واقعی در افزایش فالوور اینستاگرام شما، در بهبود ایمپرشن به شما کمک می‌کند. پس بعد از اضافه کردن فالوورهای واقعی مطمئن شوید لایک‌، کامنت‌های شما افزایش یافته است. استفاده از تبلیغات ایمپرشنی در اینستاگرام نیز میتواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

ریچ(reach): این بخش در آنالیز فالوورهای اینستاگرام به پست و استوری و لایک‌های منحصر به فرد شما را بررسی می‌کند. تفاوت ریج و ایمپرشن در منحصر به فرد بودن تجزیه تحلیل آن است.

آنالیز فالوورهای اینستاگرام جهت رشد سریع پیج

۲. هدایت فالوورها و فروش

این یک هدف رایج در میان بازاریابان است. چه کسی فروش بیشتر می‌خواهد؟ راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای هدایت فروش از طریق اینستاگرام از آنها استفاده کنید. از جمله اجرای تبلیغات هدفمند و ارسال پیشنهادات ویژه برای فالوورها و یا خرید فالوور از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام. از این معیار غافل نشوید:

wensite cliks: پست و استوری‌ها؛ شما مخاطبان را ترغیب به خرید یا پرکردن فرم اطلاعات شخصی در وب سایت می‌کنید. این به شما نشان می‌دهد که در این زمینه تا چه اندازه حرفه‌ای عمل کردید.
call cliks/email cliks: تماس تلفنی و ایمیل نشانه‌های خوبی برای تبدیل کردن مخاطب به مشتری هست. افزایش در آنها نشان دهنده تلاش شما در این زمینه است.
follower hours/ days: این قسمت توجه به زمانی است که مخاطبان شما فعال هستند. بهتر است در زمان پربازدید محتوای خود را منتشر کنید.

۳. ساختن یک اجتماع

با وجود محتوای سرگرم کننده و بصری، فضایی بهتر از اینستاگرام برای ایجاد تعامل و ساخت یک اجتماعی نیست. اگر هدف اصلی شما داشتن یک اجتماع هست با بررسی آنالیز فالوورهای اینستاگرام خود به طور مرتب، نظارت و ارزیابی کنید.
comment: افراد یک جامعه صحبت می‌کنند. کامنت یک راه خود برای صحبت کردن یک جامعه است. به عنوان یک قانون کلی هرگز نظرات فالوورهای خود را نادیده نگیرید.
story replies: پاسخ‌هایی که فالوورهای شما به استوری می‌دهند، یک راه عالی برای بررسی میزان فعالیت و تعامل شما با مخاطبان است. توجه داشته باشید که طراحی استوری اینستاگرام حرفه ای مهم ترین عامل برای افزایش ریپلای است.
engagement: ایجاد تعامل در جامعه یک نکته حیاتی است. تعامل مخاطبان خود را با تبلیغات، پست و استوری به دست آورید.

در نهایت، شما با استفاده از آنالیز فالوورهای اینستاگرام و چیدمان دقیق نکات و اطلاعاتی که به شما می‌دهد جامعه‌ای کامل خواهید داشت. بررسی و پیگیری دقیق تجزیه تحلیل اینستاگرام به شما نشان می‌دهد تا چه اندازه مسیر درست را طی می‌کنید. استفاده از فالوورهای واقعی در صفحه اینستاگرام یک راه مناسب برای افزایش فالوور است. اما نکته مهم دیگر حفظ فالوورهای واقعی صفحه شماست.
برای تبدیل فالوورهای واقعی به فالوورهای دائمی و فعال، باید مخاطبان خود را بشناسید و از محتوایی استفاده کنید که برای آنها جذاب و کاربردی‌ست؛ این زمانی برای شما حاصل می‌شود که با دقت و مداوم آنالیز فالوورهای اینستاگرام خود را بررسی و تجزیه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی فالوورهای واقعی به مقاله بعد اشاره کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی