Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
4 روش تبلیغات در تلگرام؛ به صرفه و پربازده
تبلیغات تلگرام

اطلاع از هزینه تبلیغات پربارده در تلگرام و مشاوره رایگان:
05136052471

با نگاهی کوتاه به کسب و کارهای امروزی به خوبی متوجه تغییرات آن‌ها در شیوه تبلیغات و کسب درآمد آن‌ها می‌شویم. به عبارتی تمام بیزینس‌ها سعی دارند تا با شیوه‌هایی جدید تبلیغ کنند؛ تبلیغاتی که کم‌هزینه اما اثرگذار باشد. از این‌رو شیوه‌های بازاریای و تبلیغات آنلاین بیش از پیش مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفته است. اگر صاب کسب و کار هستید، ایجاد پیج اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام را فراموش نکنید.

خوشبختانه با پیشرفت ابزارهای دیجیتال و افزایش سواد رسانه‌ای افراد جامعه، تبلیغات و فروش دیگر به سختی گذشته نیست. اینترنت این‌روزها به یکی از بسترهای ایده‌آل برای کسب درآمد تبدیل شده است؛ اما این هدف زمانی محقق می‌شود که راه‌های کسب درآمد از طریق آن را به خوبی آموخته باشید. تبلیغات تلگرام چگونه می‌تواند مسیر رشد کسب و کار شما را هموار کند؟

تبلیغات تلگرام

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی؛ راهی برای ورود به بیزینس آنلاین

یکی از پلتفرم‌هایی که این روزها کسب و کارهای زیادی به فکر راهی برای ورود به آن هستند، شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام و طراحی پیج اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و حتی پیام‌رسانی مانند تلگرام زمینه‌ی مناسبی را فراهم کرده‌اند تا به راحتی بتوان از طریق آن کسب درآمد کرد. اما برای شروع هر کاری باید استراتژی‌های لازم در این زمینه را داشته باشید؛ و ورود به شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک کسب و کار نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در حال حاضر برندهای زیادی هستند که در فضای آنلاین مشغول به بازاریابی و فروش هستند؛ اما چه تعداد از آن‌ها می‌توانند هدفمند در این مسیر حرکت کنند؟ اگر می‌خواهید یک کسب و کار فعال در تلگرام باشید، قبل از هر چیزی باید نقشه راه داشته باشید؛ یکی از استراتژی‌هایی که برای این اقدام نیاز دارید، تبلیغات تلگرام است.

تبلیغات در تلگرام؛ تضمین بودجه تبلیغاتی شما

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر کسب و کاری در هر حوزه‌ای که مشغول به فعالیت است، تبلیغات برای آن کسب و کار است. تبلیغات به شکل‌های سنتی آن معمولا هزینه‌بر و زمان‌بر است. اما خوشبختانه با روش‌های جدید بازاریابی می‌توانید این زمان و هزینه را به حداقل برسانید و در مقابل بازدهی تبلیغات خود را نیز بالا ببرید. این نکته را فراموش نکنید که هرگونه تبلیغاتی قرار نیست شما را به نتیجه برساند؛ تنها تبلیغ هدفمند و اصولی می‌تواند برند شما به افراد معرفی کند. اگر کسب و کار شما، بیشتر دارای مشتریان خانم است یا رسانه ای دارید که اکثر مخاطبانتان خانم هستند، تبلیغات در پیج‌های بانوان را حتما در دستور کارتان قرار دهید.

تبلیغات تلگرام یکی از شیوه‌های تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف به شمار می‌رود که نه تنها هزینه و زمان زیادی از شما نمی‌گیرد، بلکه با شناسایی مخاطبان هدف و تبلیغ برای آن‌ها می‌توانید شاهد رشد چشمگیری در میزان افزایش سود و فروش خود باشید. تبلیغ در پیام‌رسان تلگرام چه مزایایی نسبت به تبلیغات سنتی دارد؟

1.هزینه کم‌تر در ازای بازدهی بیشتر

با تبیلغات در سطح فضای مجازی می‌توانید تنها با صرف هزینه‌ای اندک، تبلیغ کنید. تصور کنید قصد داشته باشید برای معرفی کالا و خدمات خود یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر اجاره کنید؛ اگر کسب و کار شما در شروع مسیر باشد، چگونه می‌خواهید این بودجه تبلیغاتی را تامین کنید؟ آیا تضمینی هست که تبلیغات شما آنطور که می‌خواهید دیده شود؟ تبلیغات تلگرام و مدیریت کانال تلگرام و بازاریابی آنلاین یکی از ضرورت‌های کسب و کارهای نوپای امروزی است که اگر قدرت آن را دست کم نگیرند، می‌توانند جایگاه خود را در دنیا تجارت پیدا کنند.

2.به راحتی سهم بازار را بگیرید

هر کسب و کاری داشته باشید، احتمالا رقیب‌هایی نیز در این زمینه داشته باشید. یکی از چالش‌های هر بیزینس ریز و درشتی گرفتن سهم بیشتری از بازار برای خود است. چگونه می‌توانید سهم خود را بازار بیزینستان بگیرید در صورتی که در پلتفرمی مناسب اقدام به تبلیغ نمی‌کنید و هنوز کسی شما و برندتان را نمی‌شناسد؟ لازم به ذکر است که این روزها همه به نوعی بخش آنلاین کسب و کار خود را به راه انداخته و در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسانی مانند تلگرام هستنذ؛ بنابراین اگر شما اقدام به ورود به این پلتفرم‌ها نکنید، عملا بازار را دو دستی به رقبایتان تقدیم می‌کنید! طراحی لی اوت اینستاگرام یکی از راه هایی است که می‌توانید با طراحی اصولی و مناسب، مخاطب را جذب و حتی آن را تبدیل به مشتری کنید.

3.فضای گسترده‌تری برای تبلیغات در اختیار دارید

یکی‌دیگر از مزایایی که تبلیغات تلگرام در اختیار شما قرار می‌دهد، فضایی گسترده برای تبلیغ است. از آنجایی که هر قشر و سنی از مخاطب در این فضا حضور دارند، شما می‌توانید مطمئن باشید که تبلیغ شما را شمار بیشتری از افراد می‌بینند؛ در این صورت احتمال بیشتری نیز وجود دارد که این مخاطبان به مشتریان کسب و کارتان تبدیل شوند.

با حضور در تلگرام بر روی برندینگ خود کار کنید

یکی‌دیگر از ضرورت‌های حضور یک کسب و کار در تلگرام، برند سازی است. همان‌طور که می‌دانید برای ماندن در ذهن مخاطب تنها به یک برند قوی نیاز دارید که توانسته باشد توجه مخاطب را به خود جلب کند. حضور در شبکه‌های اجتماعی و قرارگیری در کنار برندهای بزرگ و جهانی که در این فضا در حال فعالیت هستند، کمک زیادی به برندینگ یک کسب و کار خواهد کرد. به عبارتی با تبلیغات تلگرام و استراتژی‌های آن می‌تواند برندینگ کسب و کارتان را ارتقا دهید.

تبلیغات تلگرام

چگونه در تلگرام تبلیغ کنیم؟

یکی از سوالاتی که اکثر افراد می‌پرسند این است که چگونه در این شبکه تبلیغ کنیم تا به درآمد برسیم؟ مسلما زمانی که می‌خواهید کسب و کار خود را به تلگرام ببرید، قبل از هر چیزی به یک کانال و یا گروه تلگرامی نیاز دارید تا خدماتتان را توسط آن معرفی و عرضه کنید. اما این کانال تنها زمینه ورود شما را به تلگرام فراهم کرده است؛ مسلما برای تبلیغ و شناخته شدن در این پلتفرم باید با روش‌های تبلیغ در آن به خوبی آشنایی داشته باشید. برای پیج اینستاگرامی‌تان، ممبر ارزان اینستاگرام را به اندازه مناسب خریداری نمایید. چراکه ممبر اینستاگرام، یکی از کسانی است که با احتمال بیشتری می‌توانید او را جذب کسب و کارتان کنید و مشتری ای برای خودتان ایجاد کنید.

تنها با داشتن یک کانال تلگرامی که تعداد کمی عضو دارد نمی‌توانید به آن درآمدی که فکر می‌کنید برسید! تلگرام میلیون‌ها کاربر فعال ایرانی دارد که هر یک از آن‌ها می‌توانند مخاطب و مشتری بالقوه کسب و کارتان باشند؛ اما برای این منظور باید تبلیغات گسترده تلگرام را به صورت هدفمند انجام دهید تا کاربران این شبکه با شما و خدماتی که ارائه می‌کنید آشنا شوند. در ادامه به برخی از روش‌های تبلیغات تلگرام اشاره می‌کنیم.

1.تبلیغات بازدیدی تلگرام

یکی از روش‌های پربازده تبلیغ در این شبکه، تبلیغات بازدیدی است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که اساس این تبلیغ به چه صورت است؛ در کنار پیام‌های تلگرامی، چه پیام‌های متنی و چه تصویری، یک آیکون چشم وجود دارد که تعداد بازدید از این پست را نشان می‌دهند. تبلیغات بازدیدی به این صورت است که شما تبلیغات خود را در یک کانال تلگرام پربازدید و بزرگ تلگرامی قرار می‌دهید و به ازای هر یک بازدیدی که از این پست صورت گرفته است، هزینه پرداخت می‌کنید.

یکی از مزیت‌های این روش این است که هیچ هزینه اضافی بابت این تبلیغ نمی‌پردازید و تمام هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید به ازای هر بار دیده شدن تبلیغ شما توسط افراد واقعی بوده است. اگر می‌خواهید تبلیغ بازدیدی که انجام می‌دهید بیشترین نتیجه را داشته باشد، باید در انتخاب کانالی که قرار است تبلیغات شما را درج کند حسابی دقت کنید؛ چرا که اگر اعضای این کانال فیک باشند تبلیغ شما هم به خوبی دیده نمی‌شود.

2.تبلیغ کلیکی

یکی‌دیگر از روش‌های تبلیغات تلگرام، تبلیغ به صورت کلیکی است. در این روش، تبلیغ خود را به کانال‌هایی که محتوایی مشابه شما دارند می‌دهید و به ازای هر کلیکی که روی تبلیغات شما می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. معمولا از این روش برای تبلیغات گسترده یا تبلیغات اپلیکیشن‌های مختلف و دعوت به نصب آن‌ها استفاده می‌شود. در این روش نیز مانند روش قبل، مطمئن هستید که هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید و می‌توانید متناسب با بودجه‌ای که دارید تبلیغ کنید.

نکته‌ای که در این روش تبلیغات تلگرام باید به آن دقت کنید این است که هر چه محتوای کانال مذکور به محتوای شما نزدیک‌تر باشد، احتمال کلیک بر روی تبلیغ شما نیز بالاتر می‌رود. از آنجایی که پیدا کردن کالانال‌هایی مناسب برای تبلیغات کار چندان ساده‌ای نیست، بهتر است این کار را به یک تیم تبلیغاتی حرفه‌ای بسپارید.

3.تبلیغات ساعتی در کانال‌هایی با بازدید بالا

اگر بخواهید تبلیغتان برای ساعتی مشخص، مانند 12 تا 24 ساعت در یک کانال قرار بگیرد، به همان میزان هزینه پرداخت می‌کنید. تبلیغات ساعتی برای برندینگ کسب و کارها تبلیغ مناسبی به شمار می‌رود؛ چرا که کانال‌های بزرگ که در ابتدا کار با اد اجباری ارزان شروع کرده اند، اعتبار بیشتری دارند و کاربران بیشتری نیز روزانه پست‌های آن‌ها را چک می‌کنند. بنابراین اگر 12 ساعت تبلیغ شما در این‌چنین کانالی قرار بگیرد، مسلما تعداد زیادی شما و برندتان را خواهند شناخت و در صورت تمایل عضو کانال هم می‌شوند.

هزینه انجام این نوع تبلیغ مشخص نیست و بسته به عوامل متعددی می‌تواند متغیر باشد؛ چرا که شما خودتان انتخاب می‌کنید تبلیغ برای چه ساعت‌هایی و در چه کانالی با چه میزان کاربر قرار بگیرد. برای مشاهده تعرفه تبلیغات در کانال‌های بزرگ با مشاوران سایت سلام ادز مشورت کنید.

4.ممبر بخرید و تبلیغ کنید

یکی‌دیگر از راه‌های تبلیغات تلگرام، خرید ممبر تلگرام است. با خرید ممبر تلگرام و افزایش اعضای کانال، افراد دیگر نیز به شما و فعالیتی که مشغول به آن هستید اعتماد می‌کنند و عضو این کانال می‌شوند. این نکته را فراموش نکنید که افزایش اعضا به معنای افزایش فروش نیست؛ شما با خرید ممبر تلگرام تنها اعضای کانال خود را افزایش می‌دهید. پس از آن برای تبدیل کردن این مخاطبان به مشتری، باید استراتژی‎‌های دیگری نیز داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد