توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام برای انجام تبلیغات

بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام سلام ادز
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

اگر تا به حال به استفاده تبلیغات اینستاگرام برای پیج خود فکر کرده اید ، اکنون زمان شروع است! سفارش تبلیغات  اینستاگرام در استراتژی کلی پیج می تواند به افزایش آگاهی از برند شما(brand awareness) ، رشد فالوورها و افزایش فروش پیجتان علاوه بر راه هایی همچون خرید فالوور ایرانی  کمک کند! آیا برای شروع افزایش فروش در اینستاگرام با تبلیغات آماده هستید؟ یکی از پربازدیدترین بسترهای تبلیغاتی در ایران قطعا اینستاگرام است. تبلیغات در اینستاگرام روش‌های بی نهایت زیادی دارد که هرکدام از آن‌ها، ممکن است تأثیرات خاص خود را بر روی بیزنس شما داشته باشد. یکی از جذاب‌ترین روش‌ها استفاده از پیج های تبلیغاتی در فضای اینستاگرام خواهد بود. در این مقاله در سایت خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز به بررسی تأثیر تبلیغات در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام می‌پردازیم.

❕بدون خواندن این مقاله هزینه تبلیغات پیج اینستاگرام خود را هدر خواهید داد❕

معرفی پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

 

لیست پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

حتما شما هم مثل هزاران  ادمین یا صاحب  کسب و کار اینستاگرامی کوچک به دنبال رشد و پیشرفت بیشتر و افزایش فروش در پیج اینستاگرامی خود هستید و قصد سفارش تبلیغات اینستاگرامی در این راستا را دارید. تبریک میگوییم چون انتخاب درستی داشته اید اما به عنوان یکی از بزرگترین مجریان تبلیغات اینستاگرامی کشور این توصیه را از ما قبول کنید، به دنبال لیست ثابت پیج های تبلیغاتی اینستاگرام نباشید!

گروه تبلیغات گسترده اینستاگرام سلام ادز برای هر پیج اینستاگرامی که قصد تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشد با توجه به فاکتور های مختلفی از جمله:

 • اندازه کسب و کار
 • هدف تبلیغات
 • پرسونای مخاطب پیج اینستاگرام
 • موضوع پیج
 • اینگیجمنت پیج مقصد
 • بررسی نتایج تبلیغات اخیر پیج مقصد

و بسیاری از معیارهای دیگر به بررسی پیج تبلیغاتی می پردازند. نکته جالب و مهمی که وجود دارد این است که نتایج این بررسی ها غالبا یکسان نیست و دلیل اصلی برای اثبات این حرف که در “تبلیغات اینستاگرام به دنبال لیست بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام نباشید” هم همینجاست. طبق تجربه و بررسی به عمل آمده در تیم تبلیغات گسترده اینستاگرام سلام ادز، گاهی تبلیغات یک پیج اینستاگرامی در پیج های کوچک تاثیر بیسار بیشتری از تبلیغات در پیج های اینفلوئنسر های بزرگ دارد.

برای دریافت مشاوره و لیست بهترین پیج های اینستاگرامی برای تبلیغ مناسب کسب و کارتان تماس بگیرید.

بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟!

معیارهای زیادی برای شناسایی یک پیج تبلیغاتی درست و مؤثر وجود دارد. هیچ‌وقت نمی‌توانید فقط تعداد فالوورهای یک پیج تبلیغاتی را به‌عنوان معیاری مناسب برای اندازه‌گیری اعتبار پیج تبلیغاتی در نظر بگیرید. ساده‌ترین احتمالی که می‌توان در این مورد در نظر گرفت، این است که احتمال دارد تعداد فالوورهای آن پیج واقعی نباشد و یا به عبارت دیگر، آن پیج اقدام به خرید فالوور فیک برای بالا بردن عدد فالوورهای خود کرده باشد. در این صورت اگر شما کسب و کار خود را در چنین پیجی تبلیغ کنید، خود را به یک سری اکانت ساختگی نشان داده‌اید که هیچ‌کدام از آن‌ها واقعی نیستند و نتیجه‌ی مطلوبی به‌دست نمی‌آورید.

✔بهتر است برای بررسی این مورد به‌تناسب میان تعداد فالوورها و بازدید پست‌ها بپردازید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید؛ طبیعتا این دو فاکتور باید دارای تناسب منطقی باشند.

مانند هر خدمات دیگری که ما در طول روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم، این تبلیغات نیز قبلا توسط افراد دیگری استفاده ‌شده است. شما می‌توانید پیشینه تبلیغاتی پیج را مورد بررسی قرار دهید و از افرادی که قبلا از پیج مورد نظر شما، خدمات تبلیغات دریافت کرده‌اند نظرخواهی کنید. دقت داشته باشید که نظر آن‌ها زمانی می‌تواند تعیین‌کننده باشد که از روش مورد نظر شما، برای تبلیغ استفاده کرده باشند و همچنین، در آن بازه زمانی در پیج دیگری اقدام به ارائه تبلیغات نکرده باشند. البته در هر صورت تفاوت‌هایی بین محتوای ارائه ‌شده شما و آن‌ها وجود دارد، ولی با رعایت این موارد می‌توانید به آنالیز نسبتا دقیقی، از بازدهی آن پیج‌های تبلیغاتی که می‌خواهید در آن تبلیغ کنید برسید. در ادامه این مقاله در وب‌سایت سلام ادز به بررسی دیگر پیج های تبلیغاتی اینستاگرام می‌پردازیم.

اهمیت تناسب موضوع پیج برای تبلیغ

اگر می‌خواهید که از تبلیغ کسب‌وکار خود در یک پیج تبلیغاتی نتیجه‌ی مناسبی بگیرید و فقط به دنبال آزمون‌وخطا نیستید، باید حتما به تناسب موضوع کسب‌وکار خود با پیجی که در آن تبلیغ می‌کنید دقت کنید. با یک مثال ساده این نکته مهم را برای شما شرح می‌دهیم؛ فرض کنید که شما در زمینه فروش اینترنتی لباس فعالیت می‌کنید. اگر از یک پیج تبلیغاتی که در زمینه غذا فعالیت می‌کند بخواهید که تبلیغات شما را در پیج خود قرار دهد چه اتفاقی می‌افتد؟ افرادی که از این پیج بازدید می‌کنند علاقه‌مند به بحث غذا هستند و طبیعتا دیدن یک پست یا استوری درباره‌ی لباس برای آن‌ها زیاد جالب نیست. اتفاقی که می‌افتد این است که افراد کمی از طریق آن پست یا استوری به پیج شما مراجعه می‌کنند.

در بخش دوم ممکن است بعضی از افراد از طریق این پست یا استوری، به صورت اتفاقی به پیج شما بیایند و در نتیجه بخشی از پروفایل ویزیت شما غیر فعال خواهد بود؛ اما بخش سوم بهترین اتفاقی است که ممکن است رخ بدهد. تعدادی از مخاطبان آن پیج تبلیغاتی کنجکاو می‌شوند و به صفحه شما می‌آیند، ولی توجه داشته باشید که پوشاک علاقه اصلی آن‌ها نیست، پس شیوه ارائه محصول شما باید بسیار جذاب باشد. در غیر این صورت آن‌ها به راحتی پیج شما را ترک می‌کنند. در نتیجه اگر موضوع پیجی که در آن تبلیغ می‌کنید به کسب و کار شما ارتباطی نداشته باشد، طبیعتا مخاطبان آن پیج مخاطبان شما نخواهند شد. حتما باید به این نکته در انتخاب پیج های تبلیغاتی اینستاگرام دقت کنید.

بیشترین فالوور اینستاگرام ایران مربوط صفحات بازیگران معروف است که تعدادشان به میلیون‌ها طرفدار می‌رسد. در این میان اگر نگاهی به آمار بیندازیم، 7 نفر از 10 نفر دارای پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در ایران هنرمند زن و 3 نفر هنرمند مرد هستند. حسن ریوندی با 9.5 میلیون، بیشترین فالوور اینستاگرام ایران را دارد و با توانسته با اجراهای کمدی، این تعداد بیننده را به صفحه خود جذب کند. در ادامه نگاهی به پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام ایرانی خواهیم داشت.

لیست پربازدید ترین پیج های اینستاگرامی+ قیمت تبلیغات در پیج های پر بازدید

رتبه 1 بیشترین فالوور اینستاگرام ایران: حسن ریوندی با 15 میلیون فالوور

ریوندی  در پست‌های اینستاگرام، کلیپ‌هایی از کنسرت‌های خنده خود و یا کلیپ‌های کمدی که ساخته است را به اشتراک می‌گذارد. این پست‌ها معمولا بالای 4 میلیون بار دیده می‌شوند. ریوندی یکی از اشخاصی است که بیشترین درآمد از اینستاگرام را دارد. او تا کنون 781 پست اینستاگرام منتشر کرده و پست‌های او به طور متوسط، 620 هزار بار لایک می‌شوند و بیشترین پست لایک شده او، 837 هزار لایک دارد.

بر اساس رقمی که به صورت رسمی در صفحه این کمدین نوشته شده برای هر استوری به صورت عکس به مدت 24 ساعت 5 میلیون تومان و برای تبلیغات ویدیویی 6 میلیون تومان تعیین شده، این ارقام البته قابل افزایش است به نحوی که اگر خواهان تبلیغات ویدیویی با حضور حسن ریوندی باشید میزان رقم پرداختی بالاتر خواهد رفت که این رقم البته اعلام نشده و باید برای به تفاهم رسیدن با شماره مدیر برنامه های او تماس بگیرید.

دیدن پیج اینستاگرام حسن ریوندی

 

رتبه 2 بیشترین فالوور اینستاگرام ایران: مهناز افشار با 9.1 میلیون فالوور

 مهناز افشار تاکنون 488 پست در اینستاگرام منتشر کرده و به صورت متوسط 90 هزار لایک را در هر پست دریافت می‌کند و بیشترین لایک او مربوط به پستی است که در آن به تفاوت بین نقش‌های دو فیلم قسم و آشفتگی اشاره می‌کند و 150 هزار لایک کسب کرده است.

رتبه 3 بیشترین فالوور اینستاگرام ایران: رامبد جوان با 9 میلیون فالوور

رامبد جوان در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد و در کنار پست‌های شخصی، اخیرا به معرفی برخی موارد مثل کتاب هم می‌پردازد. او تاکنون 2500 پست در اینستاگرام منتشر کرده که پست‌های او به صورت متوسط 150 هزار لایک دریافت می‌کنند و بیشترین پست لایک شده او هم مربوط به جدیدترین پستش پس از حواشی اخیر در مورد رفتن به کانادا است. این پست 368 هزار لایک داشته است.

رتبه 4 بیشترین فالوور اینستاگرام ایران: بهنوش بختیاری با 8.1 میلیون فالوور

 پست‌های او بیشتر مضامین اجتماعی دارند. او تاکنون 1969 پست در اینستاگرام منتشر کرده است و به صورت متوسط در هر پست، 83 هزار لایک دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده او، 183 هزار لایک دارد.

رتبه 5 بیشترین فالوور اینستاگرام ایران: الناز شاکردوست با 6.9 میلیون فالوور

الناز شاکردوست یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام ایران را در اختیار دارد و در آن، بخش‌هایی از زندگی شخصی خود را به اشتراک می‌گذارد. او تاکنون 838 پست را در اینستاگرام منتشر کرده است و به طور متوسط، 147 هزار لایک در هر پست دارد. بیشترین تصویر لایک شده او 264 هزار لایک دارد که در قله دُرفَك ثبت شده است.
.

 

 

دیدن این مقاله نیز به شما پیشنهاد میشود:
لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام

تبلیغات در پست یا استوری؛ کدام یک بهتر است؟

یکی دیگر از سؤالات رایج که در استفاده از پیج های تبلیغاتی اینستاگرام مطرح می‌شود این است که ما تبلیغات خود را در پست‌های آن‌ها به اشتراک بگذاریم یا در استوری؟ در جواب باید بگوییم که این موضوع کاملا به کسب و کار و هدف شما از تبلیغات بستگی دارد شاید حتی لازم باشد برای پیج خود نسبت به تبلیغات گسترده اینستاگرام اقدام کنید. به عنوان مثال اگر شما به غیر از پیج اینستاگرام خود یک وب‌سایت نیاز دارید و می‌خواهید از طریق این تبلیغات بازدیدکنندگان آن را نیز افزایش دهید، بهتر است از استوری استفاده کنید؛ زیرا در آن امکان ارائه لینک وب‌سایت وجود دارد. و یا اگر می‌خواهید تعداد نصب اپلیکیشن مربوط به کسب و کار خود را افزایش دهید، می‌توانید از استوری استفاده کنید زیرا امکان اشتراک این لینک‌ها نیز در استوری اینستاگرام وجود دارد.

اما ممکن است شما از تبلیغات خود به دنبال بازدید از وب‌سایت یا خرید فالوور ایرانی برای پیج خود نباشید و به عبارتی، برند خود را داشته باشید و فقط بخواهید از آن تبلیغات برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید؛ همچنین ممکن است شما برای تبلیغات خود، یک متن بسیار بلند و کامل داشته باشید که امکان ارائه آن، در استوری نباشد و باید در کپشن یک پست نوشته شود. در مواردی مانند این حتما تبلیغات به صورت پست اینستاگرامی ۲۴ ساعته برای شما بازدهی بیشتری خواهد داشت.

تبلیغات اینستاگگرام در استوری تبلیغات در استوری اینستاگرام

محتوای تبلیغات؛ راز دیده شدن هر تبلیغ است

امروزه تولید محتوا یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای افراد مختلف شده است. افراد زیادی هستند که در زمینه تولید محتوا کار می کنند و درآمد خود را از این طریق بدست می آورند. وب سایت های بسیار زیادی در این زمینه ایجاده شده اند که محتواهای فوق العاده ای تولید می کنند. هر چقدر محتواهای تولید شده با کیفیت تر باشند، جذابیت بیشتری برای خواننده ها دارند و تعداد بازدید کننده های آن مطلب افزایش می یابد. ادامه این مطلب را از سلام ادز بخوانید تا اطلاعات بیشتری در خصوص تولید محتوا بدست آورید. اگر می خواهید بدانید تبلیغات موثر در اینستاگرام به چه می گویند به ویدئو یوتیوب سلام ازد مراجعه کنید. 

به‌طورکلی محتوا چیزی است که تصویر و یا پیام شما را به مخاطبین موردنظرتان می‌رساند که می‌تواند به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو باشد؛ این محتواها می‌توانند اطلاعاتی از کسب و کار شما و یا تصاویری از آن را به همراه داشته باشد. انتخاب اینکه محتوای شما برای تبلیغات چه چیزی باشد و در چه قالبی قرار بگیرد، بستگی به استراتژی و نوع کسب و کار شما دارد. بین اشکال مختلفی که می‌توانید برای انتشار در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنید، محتوای ویدیویی بازدهی بسیار مناسبی دارد و اگر کسب و کار شما این امکان را فراهم می‌کند که یک محتوای ویدیویی به شکل‌های مختلف درباره آن تهیه کنید، حتما از این روش برای ساخت محتوای تبلیغات استفاده کنید.

طراحی هدف و برنامه برای تبلیغ

تنها صرف هزینه برای تولید محتوا و انتشار آن در پیج‌های تبلیغاتی کافی نیست. قبل از هر چیز شما باید هدف و برنامه‌ریزی داشته باشید تا بتوانید از این تبلیغ بهترین استفاده را ببرید. فرض کنید ۱۰۰۰ نفر بازدیدکننده امروز از پیج شما دیدن کنند؛ در پیج خود چه چیزی برای ارائه به آن‌ها دارید؟ آیا وقتی مخاطب وارد صفحه شما شود، می‌تواند به راحتی کسب و کار شما را بشناسد و توضیحاتی درباره آن دریافت کند؟ از بین دسته‌بندی محصولات شما می‌تواند به‌راحتی، محصولات موردنظر خود را پیدا کند؟ آیا در پست‌های خود به سؤالاتی که ممکن است در ذهن مخاطب درباره کسب‌وکار شما پیش بیاید جواب داده‌اید؟ آیا برای خرید یا ارائه خدمات خود، ساز و کار سریع و آسانی را تعیین کرده‌اید؟ پاسخ تک‌تک این سؤالات می‌تواند تأثیر بسزایی در اثربخشی تبلیغات و افزایش ایمپرشن شما در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام داشته باشد.

2 متن نظر شماs

 1. به نظر من همه ی این تبلیغات های اینفلوئنسری برای پیج چرته! فقط پول ادمو هدر میدند

  • شما باید به اینفلوئنسر مرتبط با کسب و کارتون تبلیغات بدید اینطوری بازدهیش بیشتره


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی