Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام برای انجام تبلیغات
بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

قطعا هر بیزینس و کسب‌وکاری در مراحل مختلف فعالیت‌های خود، به تبلیغات در قالب‌های مختلف و زمان‌بندی‌های برنامه‌ریزی‌شده نیاز دارد. یکی از پربازدیدترین بسترهای تبلیغاتی در ایران اینستاگرام است. تبلیغات در اینستاگرام روش‌های فوق‌العاده زیادی دارد که هرکدام از آن‌ها، ممکن است تأثیرات خاص خود را بر روی کسب‌وکار شما داشته باشد. یکی از جذاب‌ترین روش‌ها استفاده از پیج های تبلیغاتی در فضای اینستاگرام است. در این مقاله در وب‌سایت سلام ادز به بررسی تأثیر تبلیغات در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام می‌پردازیم.

شناخت پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

معیارهای زیادی برای شناسایی یک پیج تبلیغاتی درست و مؤثر وجود دارد. هیچ‌وقت نمی‌توانید فقط تعداد فالوورهای یک پیج را به‌عنوان معیاری مناسب برای اندازه‌گیری اعتبار پیج تبلیغاتی در نظر بگیرید. ساده‌ترین احتمالی که می‌توان در این مورد در نظر گرفت، این است که احتمال دارد تعداد فالوورهای آن پیج واقعی نباشد و یا به عبارت دیگر، آن پیج از فالوورهای فیک برای بالا بردن عدد فالوورهای خود استفاده کرده باشد. در این صورت اگر شما کسب و کار خود را در چنین پیجی تبلیغ کنید، خود را به یک سری اکانت ساختگی نشان داده‌اید که هیچ‌کدام از آن‌ها واقعی نیستند و نتیجه‌ی مطلوبی به‌دست نمی‌آورید. بهتر است برای بررسی این مورد به‌تناسب میان تعداد فالوورها و بازدید پست‌ها بپردازید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید؛ طبیعتا این دو فاکتور باید دارای تناسب منطقی باشند.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

مانند هر خدمات دیگری که ما در طول روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم، این تبلیغات نیز قبلا توسط افراد دیگری استفاده ‌شده است. شما می‌توانید پیشینه تبلیغاتی پیج را مورد بررسی قرار دهید و از افرادی که قبلا از پیج مورد نظر شما، خدمات تبلیغات دریافت کرده‌اند نظرخواهی کنید. دقت داشته باشید که نظر آن‌ها زمانی می‌تواند تعیین‌کننده باشد که از روش مورد نظر شما، برای تبلیغ استفاده کرده باشند و همچنین، در آن بازه زمانی در پیج دیگری اقدام به ارائه تبلیغات نکرده باشند. البته در هر صورت تفاوت‌هایی بین محتوای ارائه ‌شده شما و آن‌ها وجود دارد، ولی با رعایت این موارد می‌توانید به آنالیز نسبتا دقیقی، از بازدهی آن پیج‌های تبلیغاتی که می‌خواهید در آن تبلیغ کنید برسید. در ادامه این مقاله در وب‌سایت سلام ادز به بررسی دیگر پیج های تبلیغاتی اینستاگرام می‌پردازیم.

اهمیت تناسب موضوع پیج برای تبلیغ

اگر می‌خواهید که از تبلیغ کسب‌وکار خود در یک پیج تبلیغاتی نتیجه‌ی مناسبی بگیرید و فقط به دنبال آزمون‌وخطا نیستید، باید حتما به تناسب موضوع کسب‌وکار خود با پیجی که در آن تبلیغ می‌کنید دقت کنید. با یک مثال ساده این نکته مهم را برای شما شرح می‌دهیم؛ فرض کنید که شما در زمینه فروش اینترنتی لباس فعالیت می‌کنید. اگر از یک پیج تبلیغاتی که در زمینه غذا فعالیت می‌کند بخواهید که تبلیغات شما را در پیج خود قرار دهد چه اتفاقی می‌افتد؟ افرادی که از این پیج بازدید می‌کنند علاقه‌مند به بحث غذا هستند و طبیعتا دیدن یک پست یا استوری درباره‌ی لباس برای آن‌ها زیاد جالب نیست. اتفاقی که می‌افتد این است که افراد کمی از طریق آن پست یا استوری به پیج شما مراجعه می‌کنند.

در بخش دوم ممکن است بعضی از افراد از طریق این پست یا استوری، به صورت اتفاقی به پیج شما بیایند و در نتیجه بخشی از پروفایل ویزیت شما غیر فعال خواهد بود؛ اما بخش سوم بهترین اتفاقی است که ممکن است رخ بدهد. تعدادی از مخاطبان آن پیج تبلیغاتی کنجکاو می‌شوند و به صفحه شما می‌آیند، ولی توجه داشته باشید که پوشاک علاقه اصلی آن‌ها نیست، پس شیوه ارائه محصول شما باید بسیار جذاب باشد. در غیر این صورت آن‌ها به راحتی پیج شما را ترک می‌کنند. در نتیجه اگر موضوع پیجی که در آن تبلیغ می‌کنید به کسب و کار شما ارتباطی نداشته باشد، طبیعتا مخاطبان آن پیج مخاطبان شما نخواهند شد. حتما باید به این نکته در انتخاب پیج های تبلیغاتی اینستاگرام دقت کنید.

تبلیغات در پست یا استوری؛ کدام یک بهتر است؟

یکی دیگر از سؤالات رایج که در استفاده از پیج های تبلیغاتی اینستاگرام مطرح می‌شود این است که ما تبلیغات خود را در پست‌های آن‌ها به اشتراک بگذاریم یا در استوری؟ در جواب باید بگوییم که این موضوع کاملا به کسب و کار و هدف شما از تبلیغات بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما به غیر از پیج اینستاگرام خود یک وب‌سایت نیاز دارید و می‌خواهید از طریق این تبلیغات بازدیدکنندگان آن را نیز افزایش دهید، بهتر است از استوری استفاده کنید؛ زیرا در آن امکان ارائه لینک وب‌سایت وجود دارد. و یا اگر می‌خواهید تعداد نصب اپلیکیشن مربوط به کسب و کار خود را افزایش دهید، می‌توانید از استوری استفاده کنید زیرا امکان اشتراک این لینک‌ها نیز در استوری اینستاگرام وجود دارد.

اما ممکن است شما از تبلیغات خود به دنبال بازدید از وب‌سایت نباشید و به عبارتی، برند خود را داشته باشید و فقط بخواهید از آن تبلیغات برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید؛ همچنین ممکن است شما برای تبلیغات خود، یک متن بسیار بلند و کامل داشته باشید که امکان ارائه آن، در استوری نباشد و باید در کپشن یک پست نوشته شود. در مواردی مانند این حتما تبلیغات به صورت پست اینستاگرامی ۲۴ ساعته برای شما بازدهی بیشتری خواهد داشت.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

محتوای تبلیغات؛ راز دیده شدن هر تبلیغ است

به‌طورکلی محتوا چیزی است که تصویر و یا پیام شما را به مخاطبین موردنظرتان می‌رساند که می‌تواند به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو باشد؛ این محتواها می‌توانند اطلاعاتی از کسب و کار شما و یا تصاویری از آن را به همراه داشته باشد. انتخاب اینکه محتوای شما برای تبلیغات چه چیزی باشد و در چه قالبی قرار بگیرد، بستگی به استراتژی و نوع کسب و کار شما دارد. بین اشکال مختلفی که می‌توانید برای انتشار در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنید، محتوای ویدیویی بازدهی بسیار مناسبی دارد و اگر کسب و کار شما این امکان را فراهم می‌کند که یک محتوای ویدیویی به شکل‌های مختلف درباره آن تهیه کنید، حتما از این روش برای ساخت محتوای تبلیغات استفاده کنید.

طراحی هدف و برنامه برای تبلیغ

تنها صرف هزینه برای تولید محتوا و انتشار آن در پیج‌های تبلیغاتی کافی نیست. قبل از هر چیز شما باید هدف و برنامه‌ریزی داشته باشید تا بتوانید از این تبلیغ بهترین استفاده را ببرید. فرض کنید ۱۰۰۰ نفر بازدیدکننده امروز از پیج شما دیدن کنند؛ در پیج خود چه چیزی برای ارائه به آن‌ها دارید؟ آیا وقتی مخاطب وارد صفحه شما شود، می‌تواند به راحتی کسب و کار شما را بشناسد و توضیحاتی درباره آن دریافت کند؟ از بین دسته‌بندی محصولات شما می‌تواند به‌راحتی، محصولات موردنظر خود را پیدا کند؟ آیا در پست‌های خود به سؤالاتی که ممکن است در ذهن مخاطب درباره کسب‌وکار شما پیش بیاید جواب داده‌اید؟ آیا برای خرید یا ارائه خدمات خود، ساز و کار سریع و آسانی را تعیین کرده‌اید؟ پاسخ تک‌تک این سؤالات می‌تواند تأثیر بسزایی در اثربخشی تبلیغات شما در پیج های تبلیغاتی اینستاگرام داشته باشد.

دسته بندی ها
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد