توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

ساخت پست پازلی اینستاگرام در چند دقیقه!

معرفی نرم افزار برای پست پازلی اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

افرادی که در اینستاگرام صفحه های کاری دارند و محصولات و یا خدمات خود را به عرضه می گذارند همواره به دنبال اهکارهایی هستند که صفحه ی خود را جذاب تر کنند و فالوور های خود را افزایش دهند. این کار به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این شیوه ها تنوع دادن به نحوه ی پست گذاری و طراحی پست اینستاگرام است. برای این منظور برخی پیج ها اقدام به زیباتر و چشم نواز کردن صفحه ی پست ها می کنند مثلا بین هر دو پست خود یک لوگو یا تصویر زیبا قرار می دهند یا از پست هایی که به شکل پازلی هستند بهره می برند. اگر شما هم دوست دارید به وسیله ی پست پازلی اینستاگرام در صفحه تان تنوع ایجاد کنید در ادامه ی این مطلب از سایت خرید فالوور سلام ادز با ما همراه باشید.

چرا جذاب و چشم نواز بودن پست ها در اینستاگرام مهم است؟

وقتی شما یک صفحه ی اینستاگرامی برای خرید و فروش محصولات و یا ارائه ی خدمات دارید یعنی با طیف گسترده ای از مردم در ارتباط هستید. لذا لازم است تا راهکارهایی را در نظر داشته باشید که از همان ابتدا شخصی را که به صفحه ی شما وارد می شود ترغیب نموده و توجه وی را جلب کند. معمولا افراد بازدید کننده پیچ های مختلفی را می بینند و صفحه های زیادی را می گردند. پس مقایسه کردن صفحه ها با هم از هر نظر امری اجتناب ناپذیر است. معمولا افراد بیشتر صفحه هایی را می پسندند که در همان نگاه اول به چشم آنها جذاب بیاید و بتواند نظر آنها را به خود جلب کند.

نخستین چیزی که پس از ورود هر فرد به صفحه ی شما به چشم می آید پست های شما و نحوه ی چیدمان آنها است. اگر این پست گذاری به شیوه ای حرفه ای انجام شده باشد بازدید کننده از صفحه می تواند حدس بزند که صفحه ی مورد نظر صفحه ای حرفه ای بوده چرا که کسب و کاری که نکته های ریز مانند نحوه ی گذاشتن پست ها را مدنظر قرار می دهد قطعا در خرید و فروش و اجناس و یا خدمات خود هم بسیار ریز بین و با دقت عمل می کند و احتمال اینکه مشکلی پیش بیاید به شدت کم است. پس اولین و مهمترین مزیت و دستاورد چیدمان درست  و چشم نواز این است که شما را به عنوان یک حرفه ای به بازدید کننده ها معرفی می کند. پس اهمیت طراحی درست و حرفه ای پست های اینستاگرام خود را دست کم نگیرید و سعی کنید با راهکارهایی مانند استفاده از پست پازلی اینستاگرام این طراحی را به معرض نمایش بگذارید.

پست پازلی اینستاگرام

به این علل طراحی پست های اینستاگرام بسیار مهم است!

اپلیکیشن اینستاگرام برای هر فردی کاربرد مخصوص به خودش را دارد و همه به منظور یک استفاده ی واحد از آن بهره نمی برند. برخی افراد یک صفحه ی خصوصی کوچک دارند که برای منتشر کردن و نمایش تصاویرشان از این بستر بهره می برند. اما برخی دیگر در این فضا به کسب درآمد مشغول هستند و صفحه شان را به فروش کالاهایشان اختصاص می دهند. شخصی که دوست دارد به وسیله ی اکانت اینستاگرام خود درآمدی کسب نموده و کسب و کار خودش را توسعه ببخشد قطعا با یک فرد معمولی که تنها برای تفریح و گذران زمان از اینستاگرام استفاده می کند تفاوت دارد. این فرد همواره به دنبال راهکارهایی است تا صفحه ی خود را بهتر کرده و موجبات رضایت خاطر بازدید کننده ها را فراهم آورد در حالی که فردی که یک صفحه ی معمولی دارد نیازی به چنین چیزهایی ندارد.

افراد دارای صفحه های عمومی به شدت به شکل ظاهر صفحه شان اهمیت می دهد چرا که این افراد می دانند که در بازار رقابتی این روزها توجه به ریزترین نکته ها هم بسیار مهم بوده و می تواند تفاوت بین یک صفحه ی معمولی با صفحه ی موفق را رقم بزند. با توجه به این که اینستاگرام بستری بر پایه ی تصویر و اشتراک گذاری آن است پس سطح کیفی و ظاهر محتوایی که تولید کرده و در معرض نمایش قرار می دهید بسیار اهمیت دارد. اینجاست که لزوم طراحی پست ها بیش از پیش به چشم می اید  و متوجه می شویم این امر چه نتیجه های مثبتی را می تواند ایجاد کند.

هر قدر این نحوه ی طراحی و نمایش پست های شما قوی تر و بهتر باشد می توانید نشان دهید تا چه حد برای آنها و به طور کلی برای صفحه تان زحمت می کشید و تا چه حد حرفه ای و قوی هستید. هرقدر طراحی ها بهتر باشد احتمال موفقیت صفحه تان چه در جذب و نگهداری دنبال کننده و چه در خرید و فروش بالاتر می رود. یکی از راهکارهایی که برای طراحی پست های اینستاگرامی از آن بهره می برند پست پازلی اینستاگرام است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. توجه داشته باشید که علاوه بر طراحی پست، تولید محتوا اینستاگرام از مهم ترین مواردی است که میتواند پیج شما را جذاب کند و میزان فالوورهایتان را افزایش دهد.

انواع طراحی پست های اینستاگرام

پست هایی که می توانید در صفحه ی اینستاگرامی تان منتشر کنید قابلیت بارگذاری در سه قالب مختلف را دارا هستند. به طور کلی سه طراحی اصلی برای پست های اینستاگرام وجود دارند:

 1. پست هایی که به صورت تکی گذاشته می شوند
 2. پست هایی که به صورت اسلایدی گذاشته می شود
 3. طراحی پست پازلی اینستاگرام

چون موارد 1 و 2 دخلی یه موضوع ندارد از آنها چشم پوشی کرده و تنها به توضیح پست های پازلی می پردازیم. به احتمال زیاد شما در صفحه هایی که دنبال می کنید با چنین پست هایی برخورد داشته اید. این دسته از پست ها به گونه ای طراحی می شوند که هنگامی که در صفحه ی اصلی کنار یکدیگر قرار میگیرند یک عکس واحد را تشکیل می دهند. یعنی به مانند قطعه های یک پازل که در کنار هم معنی  پیدا کرده و تصویری واحد را ارائه می دهند پست های پازلی هم همین هستند. هنگامی که در قسمت خانه یا اصطلاحا Home اینستاگرام هستید می بینید یک تصویر که نمی توانید آن را درک کنید به وسیله ی صفحه ای گذاشته شده است. لذا کنجکاو می شوید تا در مورد آن عکس جستجو کنید. سپس به صفحه ی اصلی پیچی که پست مورد نظر را منتشر کرده می روید و می بینید که این عکس تکه ای از یک تصویر واحد بوده است و شما آنجا قادر هستید تا عکس کامل را مشاهده کنید. لذا این پست ها می توانند افراد را به پیج شما بکشانند و به بیشتر دیده شدن ان کمک شایانی کنند.

با خواندن این مقاله به راحتی با گوشی خود پست طراحی کنید: طراحی پست با گوشی

ایجاد پست پازلی اینستاگرام

 برای این که بتوانید برای صفحه ی اینستاگرام خود پست پازلی اینستاگرام داشته باشید دو راه در اختیار دارید:: نخست می توانید این نوع پست ها را خودتان طراحی کنید که برای این کار نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که هم میتوانند نرم افزارهای حرفه ای مانند ادوب فتوشاپ یا ادوب ایلوستریتور باشند و هم می توانند اپلیکیشن های موبایلی که برای این کارها طراحی شده اند باشند. روش دوم که ساده تر اما هزینه بر است این است که به صفحه ها و یا سایت هایی که چنین خدمات گرافیکی ارائه می دهند درخواست خود را ارائه دهید و از آنها بخواهید پست پازلی اینستاگرام را برای شما طراحی کنند.

آموزش گذاشتن پست پازلی اینستاگرام

انواع نرم افزارهای طراحی عکس های پازلی

برای این که بتوانید خودتان برای صفحه تان پست پازلی اینستاگرام طراحی کنید اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم:

 1. اپلیکیشن Grid Maker for Instagram که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است
 2. اپلیکیشن Pic Splitter که برای هم آی او اس و هم اندروید وجود دارد
 3. اپلیکیشن Tile Pic برای آی او اس
 4. اپلیکیشن 9 Square for Instagram برای اندروید
 5. اپلیکیشن Grids- Giant Square Maker برای آی او اس
 6. اپلیکیشن Phototiling برای آی او اس
 7. اپلیکیشن Insta Square برای اندروید
 8. اپلیکیشن Giant Square for Instagram برای هم اندروید و هم آی او اس
 9. نرم افزار Instagrid
 10.  نرم افزار فتوشاپ
 11. و بسیاری نرم افزارها و برنامه های کاربردی دیگر

قالب اینستاگرامی مناسب پیجتان را از کجا دریافت کنید؟ این ویدیو را مشاهده کنید.

نکته ای مهم برای پست پازلی اینستاگرام

هنگامی که یک پست پازلی اینستاگرام برای صفحه تان طراحی می کنید چیزی که بیش از هرر چیزی اهمیت دارد ترتیب چینش این عکس ها است. پس از ان هم نکته ی مهم دیگری که وجود دارد این است که به پست های بعدی که می گذارید دقت کافی داشته باشید. هنگامی که کار شما با قطعه قطعه کردن عکس مورد نظرتان به پایان رسید و این قطعه ها را پست کردید پس از ان دیگر باید حتما به این موضوع دقت کنید که هر پستی که می گذارید حتما سه تا پشت سر هم باشد. چرا که در غیر این صورت نظم پست پازلی تان بهم می خورد و دیگر درست دیده نمی شود. لذا حتما به این موضوع توجه کافی داشته باشید و آن را در پست گذاری رعایت کنید.

هنگامی که قصد دارید یک صفحه ی عمومی در اینستاگرام داشته باشید و ذغذغه ی دیده شدن در سر دارید کی بایست حتما به نکته های زیادی توجه کنید. یکی از مهمترین این موارد ظاهر پست ها و طراحی آنهاست که برای جلب توجه بازدید کننده ها بسیار مهم بوده و می بایست به آن توجه ویژه ای شود. یکی از راهکارهای این کار استفاده از پست پازلی اینستاگرام است که به روش های انجام آن در همین مطلب پرداختیم.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی