توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

ویرایش پست در اینستاگرام و حذف پست چگونه انجام میشود+آموزش کامل

ویرایش پست در اینستاگرام

امروز در ارتباط با  ویرایش پست در اینستاگرام و حذف پست اینستاگرام صحبت خواهیم کرد که تاثیر زیادی در میزان فالوور شما دارد و تاثیر زیادی در تصمیم گیری شما برای خرید فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام میگذارد. اینستاگرام یک نمونه از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن ها فضای مجازی است و بیشتر مردم وقت خود را در آن می گذرانند. به همین دلیل هم جزو اپلیکیشن هایی است که بیشترین کاربر ها را دارد. حال در زمان کار کردن با این شبکه ممکن است به مشکلاتی بر بخوریم که قصد داریم در این قسمت از سایت خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز به توضیح درباره آن بپردازیم. برای همه ی ما تا به حال پیش آمده است که یک پست را در اینستاگرام گذاشته ایم  و بعد از ارسال تصمیم به حذف و ویرایش آن را داریم؛ برای اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

 

حذف پست اینستاگرام  با استفاده از مرورگر ها و نسخه های وب

بار ها وبار ها برای شما پیش امده است که بخواهید از طریق کامپیوتر وارد اینستاگرام شوید. هم چنین افرادی که تجربه دارند می دانند که  که وقتی از طریق مرورگر ها  و یا حتی انواع نسخه های  اینستاگرام وارد آن میشوید گزینه ای به نام حذف پست ندارد و نخواهید دید. علت آن این است که در نسخه های وب اینستاگرام گزینه ای به نام حذف پست وجود ندارد.

در راستای پاسخ دادن به سوالاتی در زمینه حذف پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام، ابتدا نحوه ی حذف پست از طریق نسخه های وب اینستاگرام را به طور کامل توضیح می دهیم و در ادامه در ارتباط با ویرایش پست در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

۱ – مرحله ی اول: وارد سایت اینستاگرام بشوید. ( سایت اینستاگرام:Instagram.com )

بعد از این که وارد سایت شدید یک سری اطلاعات را باید وارد کنید. این اطلاعات همان یوزرنیم و پسورد شما می باشد.

وقتی که یوزرنیم و پسورد تان را وارد کردی به اینستاگرام وارد می شوید. در این جا  در بالای صفحه یک نماد آدم وجود دارد. آن را انتخاب کنید.

۲ – مرحله ی دوم: حال باید آن را به یک نسخه ی موبایل تبدیل و یا شبیه سازی بکنید. تا قابلیت حذف پست در آن ایجاد شود و بتواند که پست های تان را حذف کنید.

برای این کار وقتی که وارد صفحه ی شخصی خود شدید روی یک نقطه از مرورگر روی صفحه کلیک راست بکنید. ( فرقی نمی کند که کلیک راست را در کجای صفحه انجام بدید. ) وقتی که کلیک راست کردید چند گزینه برای شما بر روی صفحه نمایان خواهد شد. یکی از این گزینه ها inspect element می باشد. روی آن کلیک کنید. وقتی که آن را انتخاب کردید می توانید ببینید که یک نوار روی مرورگر شما اضافه شده است. پایین صفحه یک علامت موبایل وجود دارد. نام این شکل را با design responsive  نشان داده شده است.

نکته: می توانید به جای این که مرحله ی ۲ را طی کنید از کلید های  ctrl + shift + M بر روی صفحه کلید استفاده کنید. و سپس علامت موبایل را در بالای صفحه انتخاب کند.

۳ –  مرحله ی سوم: حال نوبت این است که  صفحه را با استفاده از F5 به صورت مجددا بارگذاری کنید.

۴ – مرحله چهارم و آخر: در این جا کار های پایانی را انجام خواهیم داد. یعنی پستی که می خواهیم ان را پاک کنیم را انتخاب می کنیم. برای این کار در بالای پست یک سه نقطه به صورت افقی قرار گرفته اند. ان را انتخاب می کنیم. هنگامی که آن را انتخاب کردیم  گزینه هایی برای ما ایجاد می شود که یکی از آنها گزینه ی حذف کردن می باشد. آن را انتخاب کرده و در نهایت پست ما حذف خواهد شد.

 

حذف پست در اینستاگرام

دلایل پاک شدن پست های اینستاگرام به صورت خود به خودی

گاهی بدن اینکه حذف پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام کنیم متوجه می شویم که پستی پاک شده است. یکی از مشکلاتی که این روز ها خیلی ها  در ارتباط با اینستاگرام شاید به ان بر بخورند این است که پست های ان ها به صورت ناگهانی پاک شوند. این موضوع می تواند برای کاربر هایی که بیشترین استفاده ها را از این برنامه دارند بسیار ناراحت کننده باشد و باعث شود که که آنها به فکر پیدا کردن راه حل برای این مشکل باشند.

معمولا وقتی که اینستاگرام میخواهد یک پست را حذف کند یک هشدار بر مبنای این که پست شما بلاک شده است می فرستد اما جایی وضعیت وخیم و خطرناک تر است که اینستاگرام هیچ آلارمی را در ارتباط با حذف پست شما ارسال نمی کند و خود به خود پست های جدید را حذف می کند . در این بین ممکن است که کاربران بسیار سر در گم شوند در بعضی از موارد این موضوع به صورت دائمی است و از رشد و پیشرفت صفحه اینستاگرام شما جلوگیری خواهد کرد. علت این پاک شدن های ناگهانی در اینستاگرام پیروی نکردن از یک سری قانون های اینستاگرام می باشد که به آنها محتوا های ممنوع در اینستاگرام گفته می شود. این قانون ها آنقدر مهم است که همه باید بدون استثنا از آنها پیروی کنند در غیر این صورت اینستاگرام پست های آن ها را حذف یا به طور کلی پیج های آن ها را بلاک می کند و یا می بندد.

محتوا های ممنوع اینستاگرام

محتوا های ممنوع که باید حذف پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام را بر روی آنها اعمال کنید  شامل موارد زیر است :

۱_ خرید و یا فروش انواع سلاح های گرم

۲_ خرید و یا فروش انواع الکل

۳_ خرید و یا فروش انواع دخانیات

۴_ خرید و یا فروش انواع دارو ها چه زیبایی و چه موارد دیگر اگر که نسخه قانونی نداشته باشند

۵_ فروش حیوان های زنده

۶_ انواع قمار ها به صورت آنلاین

۷_ هر نوع موضوع در ارتباط با محتوا های جنسی

۸_ هر نوع حرف تنفر آمیز

۹_ اذیت و آزار شخصی

۱۰_ و یا باج خواهی و باج گیری

۱۱_ رواج دادن و تشویق افراد به خشونت و هر نوع امر خشونت آمیز

۱۲_  تهدید کردن افراد به خسارت های مالی و یا حتی تهدید های جسمی

۱۳_ خود آزاری و تشویق مردم به آن

۱۴_ فیلم های شدید که مضمون آن ها خشونت می باشد

این محتوا ها همان محتوا های ممنوع اینستاگرام می باشد که اگر در پست های شما وجود داشته باشد قطعا پست شما برداشته خواهد شد اما دغدغه این روز های مردم این است که در پست های شان از این مورد ها استفاده نشده اما پست های ان ها پاک می شود.

علت پاک شدن پست های اینستاگرام

علت پاک شدن پست های اینستاگرام که در ان ها از محتوا های ممنوع استفاده نشده است می تواند دلیل های زیر باشد:

۱_ نقض کردن و رعایت نکردن دستور العمل های اینستاگرام در رابطه با پست های خد

۲_ تایید نکردن آدرس و ایمیل و پیدا نکردن ارتباط آن با شماره همراه آن

۳_ نسخه های  قدیمی اپلیکیشن اینستاگرام

۴_ محتوا هایی که تحت قانون کپی رایت می باشد

۵_ علت دیگر این است که اینستاگرام شادوبن شده باشیم که این اتفاق توسط خود اینستاگرام می باشد

۶_ وجود داشتن باگ در اینستاگرام شما

۷_ وجود داشتن فعالیت های مشکوک در حساب اینستاگرام شما

۸_ حتی امکان این وجود دارد که حساب شما حک شده باشد و کمی صبر کنید تا عکس ها برگردد این مورد زمانی اتفاق می افتد که شما مطمئن هستید همه ی قانون ها را در پست خود رعایت کرده اید

۹_ پاک شدن پست های برهنه

خرید فالوور پاپ آپ ارزان سلام ادز؛ صد در صد واقعی!!

ویرایش پست در اینستاگرام

همان طور که می دانید اینستاگرام اپلیکیشن بسیار خوبی است و می توانید از قابلیت حذف پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام  استفاده نمایید؛ به عنوان مثال ممکن است با خرید پیج اینستاگرام به ویرایش پست های آن نیاز پیدا کنید. اما با یک سری از محدودیت هایی وجود دارد مثلا یکی از این محدودیت ها ویرایش پست در اینستاگرام است مثل زمانی که یک عکس را به عنوان پست در اینستاگرام قرار می دهیم دیگر نمیتوان آن را ویرایش کرد اما کپشن آن را می توان به طور کامل ویرایش کرد البته ویرایش کردن برای افرادی که میخواهند پست های آن ها وارد اکسپلور اینستاگرام و یا بخش جهانی آن بشود نباید انجام شود حداقل تا دو ساعت اول.

برای ویرایش کپشن های پست های خود ابتدا باید به آن قسمتی که همه ی پست ها را می توان دید مراجعه کرد سپس عکسی را که میخواهیم کپشن آن را ویرایش کنیم انتخاب خواهیم کرد سپس سه نقطه بالای پست را انتخاب کرده و گزینه ویرایش کردن را انتخاب می کنیم که این گزینه ادیت نامیده می شود .

اموزش ویرایش پست در اینستاگرام

در قابلیت تغییر کپشن اینستاگرام حتی این امکان وجود دارد که علاوه بر کپشن تگ و لوکیشن  ها را نیز تغییر داد .

قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم که افرادی که میخواهند پست های ان ها به اکسپلور اینستاگرام وارد شوند نباید ویرایش کپشن و یا پست خود و تگ و تغییر لوکیشن خود را انجام بدهند . زیرا این کار بر خلاف قانون اینستاگرام می باشد و از ورود پست به اکسپلور اینستاگرام و پیشرفت آن بسیار  جلوگیری خواهد کرد بنابراین افرادی که پیج های کاری یا پیج بیزینس شده دارند سعی کنند که به هیچ عنوان در دو ساعت اول که پست را گذاشته اند حتی اگر غلط املایی هم در آن وجود دارد پستی که گذاشته اند را ویرایش نکنند.

نتیجه گیری

اینستاگرام از پرطرفدار ترین اپلیکیشن ها در بین اپلیکیشن های فضای مجازی می باشد که بیشترین تعداد کاربر را به خود اختصاص داده است . از این رو سازنده اینستاگرام با توجه به این که هر روزه طرفداران این برنامه بیشتر و بیشتر می شوند به روز رسانی ها و آپدیت های جدید را برای این برنامه قرار میدهد. حذف پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام از قابلیت هایی است که در همان آپدیت های اولیه انجام شد.

دیدن این ویدیو به پیشرفت پیج شما کمک زیادی میکند: چگونه در اینستاگرام به طور موثر تبلیغات کنیم؟!


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی