مدیریت پیج اینستاگرام؛ ارزان و کاربردی

اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان:
05136052471

این روزها با توجه به این که بیشتر کسب و کارها اینترنتی شده است برای رشد و ترقی در فضای اینترنتی به خصوص در اینستاگرام باید یکسری ترفندهای موثر را بیاموزید تا بتوانید سریع‌تر به جایگاهی که دلتان می‌خواهد برسید. یکی از این راهکارهایی که باید در آن خبره شوید مدیریت پیج اینستاگرام است. باید بدانید که چطور می‌توانید یک پیج را با چندین هزار کاربر اداره کنید تا پیج‌تان موفق‌تر عمل کند یا اگر می‌خواهید ادمین استخدام کنید، استخدام ادمین تلگرام و اینستاگرام را چگونه و بر اساس چه ملاک هایی انجام دهید. برای مدیریت پیج باید بسیاری نکات را رعایت کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید. در ادامه شما را با راهکارهای مفیدی آشنا می‌کنیم تا بهتر متوجه این موضوع شوید.

مدیر پیج اینستاگرام کیست؟

اگر در اینستاگرام صاحب پیجی هستید حال فرق ندارد پیج‌تان پابلیک باشد یا پرایوت شما مسئول هستید که بتوانید پیج‌تان را به خوبی اداره کنید. بسیاری از پیج‌های معروف در اینستاگرام برای اداره پیج‌شان از چندین ادمین استفاده می‌کنند تا بتوانند به نتیجه مطلوبی که می‌خواهند برسند. برای مدیریت پیج اینستاگرام باید نکاتی را رعایت کنید که برای پیشرفت پیج‌تان بسیار مهم است. فالوور های ایرانی یکی از مواردی هستند که مانند خرید ممبر ایرانی تلگرام قابل ارائه توسط شرکت های تبلیغاتی هستند.

مدیر پیج اینستاگرام چه وظایفی دارد؟

 • ایجاد پست‌های مرتبط و پست کردن آنها در زمان مشخص
 • طراحی استوری‌های اختصاصی مرتبط به موضوع پیج
 • مدیریت کامنت‌ها و دایرکت
 • بالا بردن امنیت پیج برای جلوگیری از هک شدن
 • تبدیل کردن اکانت شخصی به اکانت تجاری
 • خرید ممبر ارزان
 • شناسایی هشتک‌های موثر و هماهنگ با موضوع پیج
 • افزایش فالورهای واقعی
 • تولید و انتشار موشن گرافی
 • عکاسی
 • ارائه برنامه هفتگی و ماهانه

پست

یکی از مهم‌ترین کارهایی که یک ادمین باید در مدیریت پیج اینستاگرام انجام دهد پست کردن مرتب مطالب مرتبط با فعالیت‌های پیج‌شان است. براساس الگوریتم اینستاگرام حداقل در یک روز باید 3 پست را منتشر کرد که با این کار می‌توان سریع‌تر رشد کرد. اما شاید ندانید که در چه ساعاتی بهتر است که پست‌تان را منتشر کنید تا بازدید بیشتری بگیرد و برای همین بهتر از خدمات ادمین که توسط شرکت های تبلیغاتی ارائه می‌شوند استفاده نمایید. بسیاری اپلیکیشن‌های کاربردی وجود دارد که می‌توانید با نصب آنها از امکاناتش که شامل نشان دادن ساعات شلوغ‌تر در اینستاگرام می‌شود بهره برد. و طبق آن می‌توان برای پست کردن مطالبتان برنامه‌ریزی کنید.

استوری

استوری اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که می‌توانید با استفاده درست از آن بهتر در این فضا دیده شوید. مدیر پیج باید بدانید که چه نوع استوری‌هایی می‌تواند جذاب‌تر باشد و در روز باید از چه تعداد استوری استفاده کند. همچنین بهتر است استوری‎هایی را که در صفحه‌تان به کار می‌برید مرتبط با فعالیت پیج‌تان باشد و سعی کنید از تعداد زیادی استوری در یک روز استفاده نکنید. همچنین از طریق استوری و پست می‌توانید تبلیغات را برای تولید محتوا تلگرام که در کانال تلگرامی‌تان انجام می‌دهید انجام دهید که معمولا به صورت ساعتی یا روزانه  انجام می‌شود.

مدیریت پیج های اینستاگرام

مدیریت کامنت‌ها

پیج‌های پاپلیک و پرطرفدار معمولا از طرف مخاطبانشان بسیار کامنت و دایرکت دریافت می‌کنند که گاهی جواب دادن به تمام این کامنت‌ها کاری بسیار دشوار و سخت می‌شود و همچنین طبق الگوریتم اینستاگرام در روز شما می‌توانید فقط تا تعداد خاصی که اینستاگرام در نظر گرفته است به این کامنت‌ها و دایرکت‌ها پاسخ دهید. حال یک مدیر پیج باید طبق برنامه‌ریزی که دارد تا جایی که امکانش را دارد پاسخ فالورهایش را بدهد و همچنین باید از روابط عمومی بالا برخوردار باشد تا بتواند ارتباط موثری با مخاطبانش برقرار کند.

بالابردن امنیت پیج اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین وظایفی که یک مدیر پیج اینستاگرام باید به خوبی با آن آشنا باشد بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام است. باید راهکارهای لازم را یاد داشته باشد تا بتواند از هک شدن پیج توسط افراد سودجو جلوگیری کند. امنیت پیج جزو مهم‌ترین وظایف یک ادمین به شمار می‌رود. اگر در این مورد کوتاهی کنید متاسفانه گاها پیش آمده است که چه بسا پیج‌های بزرگی هک شده‌اند و هیچوقت هم موفق به برگرداندن پیج‌شان نشده‌اند و باید تمام مسیر طی شده را از نو شروع کنند و برای همین از ادمین پیج اینستاگرام بهره ببرید بهتر است.

تبدیل اکانت شخصی به تجاری

اگر دارای پیج در اینستاگرام هستید که مخصوص بیزینس‌تان است حتما باید اکانت‌تان را از حالت شخصی به تجاری تبدیل کنید. این راهکار باعث می‌شود پیج‌تان را به عنوان یک پیج تجاری بشناسند و همچنین برای بهتر دیده شدند در اینستاگرام  راهکاری موثر می‌تواند واقع شود. کسی که مدیریت پیج اینستاگرام را به عهده دارد باید بداند که پاپلیک و تجاری بودن پیج می‌تواند در بهتر دیده شدنش در فضای مجازی کمک کند.

شناسایی هشتک‌های پرکاربرد‌

ادمین پیج باید انقدر اطلاعاتش در مورد هشتک‌ها کامل باشد که بتواند در پست‌هایش کاربردی‌ترین آنها را به کار ببرد. هشتک‌ها زمانی موثر واقع می‌شوند که مرتبط با موضوع پیج باشند. یعنی از هر هشتکی نباید استفاده کرد و باید دانست که در هر پست باید از چه نوع هشتک و تا چه تعداد استفاده کرد. هشتک‌گذاری صحیح باعث می‌شود که پیج‌تان خیلی سریعتر رشد کند و وارد اکسپلور اینستاگرام شود و همین فرایند باعث بهتر دیده شدن بیزینس‌تان می‌شود.

افزایش فالور واقعی

اگر مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارید و سعی دارید که فالورهایتان را بالا ببرید باید این نکته را بدانید که این فرایند بسیار زمان بر است و احتیاج به صبر و حوصله طولانی مدت دارد. خیلی از ربات‌های افزایش فالور در اینترنت وجود دارد که می‌توان با پرداخت مقداری پول فالور خرید اما تمام این فالورها فیک هستند و عملا اکانت‌ آنها غیر فعال است و هیچ کارایی برای پیج‌تان ندارند. فالور فیک فقط نمای پیج‌تان را زیباتر نشان می‌دهد که البته قابل ذکر است طبق الگوریتم جدید اینستاگرام تمام پیج‌هایی که داری فالور فیک هستند شناسایی و امکان بسته شدن اکانت وجود دارد. شما به عنوان مدیر پیج اینستاگرام باید بدانید برای افزایش فالور باید تمرکزتان را بر روی محتوا قرار دهید. هرچه محتوای تولید شده با کیفت‌تر باشد موفقیتتان در اینستاگرام هروز بیشتر می‌شود. یادتان باشد که نمی‌شود راه صدساله را یک شبه طی کرد.

عکاسی

اگر سری به پیج‌های معروف بزنید متوجه می‌شوید که چقدر محتوایی که به اشتراک گذاشته‌اند چقدر با کیفیت و جذاب است به طوری که در همان وهله اول شما را جذب می‌کند. مدیریت پیج باید فردی خلاق باشد و بتواند با ایده‌هایش محتوای مناسبی تولید کند و با تبلیغ کانال تلگرام آن را به مردم بشناساند. حال این محتوا می‌تواند عکس باشد. تمام افراد وقتی وارد یک پیج جدید می‌شوند ابتدا عکس‌های که در پیج قرار گرفته‌اند نظرشان را جلب می‌کند. اگر ادمین عکس‌های بی‌کیفیت یا از عکس‌های افراد دیگر استفاده کند مطمئنا نمی‌تواند در پیشرفت پیج اینستاگرامش موفق واقع شود.

ارائه برنامه هفتگی

اگر به عنوان ادمین در فضای اینستاگرام کار می‌کنید بهتر از که از روند کارتان به صورت هفتگی و ماهانه خلاصه‌ای از فعالیتتان را به مدیرتان بدهید و اگر هم که خودتان صاحب پیج رسانه اینستاگرام هستید طبق برنامه‌ریزی به سمت جلو حرکت کنید. معمولا پیج‌هایی که بدون برنامه فعالیت می‌کنند خیلی زود درجا می‌زنند و از ادامه کار خسته می‌شوند. به عنوان مدیر اینستاگرام بهتر اهداف پیج‌تان را مشخص کنید و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

نتیجه گیری

مدیریت پیج اینستاگرام کاری است بسی سخت و راحت. حال چرا سخت؟ باید بگوییم که مدیریت یک پیج و ارتباط گرفتن موثر با افراد، کاری سخت و گاها مستلزم صبر و شکیبایی بسیار است. زیرا در فضای مجازی هر نوع شخصیتی پیدا می‌شود و شما به عنوان یک مدیر پیج باید انقدر به  رفتارتان تسلط داشته باشید که دچار خطا و اشتباه نشوید. همچنین باید بدانید در تمام امور از جمله نکاتی که در بالا ذکر شده حرفه‌ای عمل کنید. راحتی کار هم این است که می‌توانید با استفاده از گوشی یا یک سیستم در خانه‌تان به کار مشغول شوید و درآمد زایی ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *