توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام چگونه ایجاد میشود؟

وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله قصد داریم در سلام ادز، به وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام بپردازیم. امروز وقتی مانند همیشه به پیج اینستاگرام خود مراجعه کردم، به یکباره از این موضوع آزرده شدم که چرا یک کاربر باید وضعیت آنلاین بودن من را مشاهده کند؟ چه دلیلی پشت این کار می تواند وجود داشته باشید؟

همان طور که می دانید در این روز ها شاهد چندین شبکه اجتماعی هستیم که هر کدام از آن ها، دارای صد ها قابلیت می باشند؛ این مورد درباره اینستاگرام هم صدق می کند. اینستاگرام در چند سال اخیر توانسته است با استفاده از بروزرسانی های جذاب خود، صد ها قابلیت را برای کاربران ایجاد کند. همه ما می دانیم که اینستاگرام در این روز ها چنان پیشرفته شده است که برای خود دنیایی محسوب می شود؛ کاربران اینستاگرام جدیدا به اندازه ای که در این برنامه هستند؛ در دنیای واقعی فعالیت ندارند؛ از همین رو همیشه شاهد تبادل هایی مانند خرید پیج اینستاگرام، خرید فالوور و لایک هستیم.

اینستاگرام در این روز ها بستری بسیار عالی برای درآمدزایی می باشد؛ اما این درآمدزایی به سادگی امکان پذیر نیست و شما باید دست به ترفند های زیادی بزنید؛ به طور مثال می توانید از سایت سلام ادز اقدام به خرید فالوور واقعی کنید. اما نکته ای که در این بین وجود دارد، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام است. در این روز ها و در اکثر شبکه های اجتماعی، قابلیت مخفی نگه داشتن اکانت وجود دارد؛ این مورد درباره اینستاگرام هم صدق می کند. در ادامه با سایت خرید فالوور اینستاگرام سریع سلام ادز همراه ما باشید.

دلایل استفاده از وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در چند سال اخیر، پیشرفت فوق العاده ای را داشته است؛ همچنین دانستید که می توان از قابلیت وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام استفاده کنید؛ حال این قابلیت روح اینستاگرام چه کسانی باید استفاده کنند؟ استفاده از قابلیت روح اینستاگرام چه لزومی می تواند داشته باشد؟

همان طور که می دانید در اینستاگرام در حال حاضر، 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه وجود دارد؛ هر کدام از این کاربر ها طبیعتا اخلاق های متمایز از یکدیگر را دارند؛ به طور مثال خود بنده اصلا تمایلی به دیده شدن وضعیت آنلاین بودنم در اینستاگرام ندارم. بسیاری از کاربران اینستاگرام حتی بنا بر مشکلاتی، نمی خواهند که وضعیت فعالیتشان در اینستاگرام دیده شود.

به این موضوع دقت داشته باشید که وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام فقط مختص فعالیت شما نمی باشد؛ بلکه شما می توانید نکاتی مثل seen یا همان بازدید دایرکت ها را هم مخفی از مخاطبان خود نگه دارید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم؛ همراه ما باشید.

آموزش وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام

روش تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

در بخش قبلی دانستید که امکان استفاده از قابلیت، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام وجود دارد؛ همچنین دانستید که حتی می شود قابلیت بازدید دایرکت ها را هم غیر فعال کرد؛ حال قبل از این که به آموزش استفاده از قابلیت، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام بپردازیم، بهتر است روش تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

قابلیت مشاهده وضعیت فعالیت کابران اینستاگرام، تقریبا می توان گفت که همین چند سال پیش به برنامه اضافه شد و حتی بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در مرحله اول برای تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام، باید برنامه را به آخرین نسخه خود بروزرسانی کنید.

بعد از این که اینستاگرام خود را بروزرسانی کردید، کافی است به بخش دایرکت های خود بروید؛ اگر کمی دقت کنید، می توانید در زیر نام کاربری هر کدام از مخاطب های خود، وضعیت فعالیت آن ها را مشاهده کنید؛ البته دقت کنید که مشاهده وضعیت فعالیت مخاطبان، فقط در دایرکت امکان پذیر می باشد.

پنهان کردن اکانت اینستاگرام

تا به این جای کار کاملا دانستید که وضعیت فعالیت در اینستاگرام قابل مشاهده می باشد؛ حال در این بخش می خواهیم به آموزش وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام بپردازیم. در بخش قبلی دانستید که با مراجعه به بخش دایرکت ها، می توانید از وضعیت آنلاین بودن کاربران خود مطلع شوید؛ حال بهتر است بدانید که استفاده از این قابلیت، برای فالوور های شما هم صدق می کند؛ به این معنی که آن ها با مراجعه به بخش دایرکت ها، می توانند از وضعیت فعالیت شما مطلع شوند. این جا است که استفاده از وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام حائز اهمیت می شود.

همان طور که گفتیم، اینستاگرام با ارائه قابلیت روح، امکان مخفی نگه داشتن وضعیت کاربران را فراهم کرده است.با استفاده از گزینه hide در اینستاگرام فالوور های شما دیگر نمی توانند، از وضعیت آنلاین بودن یا حتی آفلاین بودن شما مطلع شوند. استفاده از قابلیت حالت روح اینستاگرام بسیار ساده است و از طریق خود اپلیکیشن امکان پذیر است؛ برای استفاده از قابلیت وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام کافی است، مراحل زیر را دنبال کنید.

 • در مرحله اول وارد پیج اینستاگرام خود شوید و به بخش پروفایل خود بروید.
 • سپس در مرحله بعد بر روی علامت چرخ دنده که همان بخش تنطیمات اینستاگرام می باشد کلیک کنید.
 • در بین گزینه های موجود، باید بر روی گزینه privacy کلیک کنید.
 • حال به صفحه جدیدی هدایت می شود؛ در آن صفحه و در بین گزینه های موجود کافی است، بر روی گزینه Activity Status کلیک کنید.
 • حال دیگر به اتمام کار رسیده اید؛ کافی است که بر روی گزینه Activity Status Show کلیک کنید و آن را غیرفعال کنید.

با همین چند کلیک ساده شما توانستید از قابلیت، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام استفاده کنید.

حذف قابلیت بازدید (seen) از دایرکت ها

در بخش قبلی به طور کامل دانستید که چگونه می شود از قابلیت، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام استفاده کرد؛ حال بهتر است بدانید که حتی می توانید، قابلیت seen در دایرکت های اینستاگرام را هم غیر فعال کنید. بسیاری از کاربران وجود دارند که همراه با مشاهده دایرکت ارسال شده، تمایل دارند کاربر مقابل متوجه مشاهده آن ها نشود؛ این مورد در اینستاگرام کاملا انجام شدنی است. در واقع با انجام مراحلی که در ادامه می گوییم، کاربر به هیچ وجه نمی توانید متوجه بازدید شما شود.

 • در مرحله اول ابتدا زمانی که پیامی برای شما فرستاده می شود، اینترنت گوشی خود را خاموش کنید.
 • در مرحله بعدی برنامه اینستاگرام را باز کنید و به بخش دایرکت های خود بروید.
 • حال در این مرحله پیامی که برایتان فرستاده شده را باز کنید.
 • در این بخش باید به قسمت Account خود بروید و بر روی گزینه Log Out کلیک کنید.
 • در مرحله آخر باید از اینستاگرام خارج شوید و دوباره اتصال اینترنت را برقرار کنید.

به همین راحتی علاوه بر استفاده از قابلیت، وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام توانستید، وضعیت بازدید دایرکت ها را هم غیر فعال کنید.

 

خرید ویو پست اینستاگرام با بهترین قیمت! 20 دقیقه بعد از سفارش شاهد افزایش بازدید خود باشید!

سخن نهایی درباره وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام

امکان دارد شما هم بنا بر دلایلی، نیاز داشته باشید که از قابلیت روح اینستاگرام استفاده کنید. در این مقاله به آموزش وضعیت مخفی بودن در اینستاگرام پرداختیم؛ امیدواریم این آموزش در سلام ادز به شما کمک کافی را کرده باشد. اگر قصد دارید پیج خود را بیزینسی کنید و یا به حوزه دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید این ویدیو را مشاهده کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی