توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

وایرال شدن پست در اینستاگرام راهی عالی برای افزایش نرخ تعامل!

آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله و در وب سایت سلام ادز قصد داریم به مبحث، وایرال شدن پست در اینستاگرام بپردازیم. دیروز صبح وقتی  مانند همیشه وارد پیج خود شدم داشتم به این فکر میکردم که از چه ترفندی استفاده کنم، تا پست های من بیش از پیج های عادی دیده شود امکان دارد شما هم در زمینه فعالیت خود در اینستاگرام دارای رقبای خاصی باشید که هرچه تلاش می کنید، نمی توانید از تعداد فالوور و آمار پست آنها پیشی بگیرید. در حال فکر کردن به این موضوع بودم که با ترفندی آشنا شدم که می‌تواند، راهکاری باشد تا پست های من و چندین پیج دیگر متمایز از پیج های دیگر دیده شوند درست مانند زمانی که نسبت به خرید ویو پست اینستاگرام اقدام میکنیم و پیشرفت فوق‌العاده‌ای در بازه زمانی کوتاهی داشته باشند.

 همان طور که می دانید اینستاگرام در سال های گذشته دارای پیشرفت بسیار فوق ‌العاده ای بوده است؛ به طوری که در حال حاضر، دارای یک میلیارد کاربر فعال ماهانه می باشد و دومین شبکه اجتماعی محبوب در جهان محسوب می‌شود. یکی از مواردی که اینستاگرام را از شبکه‌های اجتماعی دیگر بسیار متمایز کرده است، محوریت فعالیت آن بر پایه محتوای تصویری می باشد. همانطور که می دانید هر شبکه اجتماعی بر پایه یک سری محتوای خاص فعالیت دارد؛ به طور مثال توییتر و پای محتوای متنی فعالیت دارد. تولید محتوای تصویری در اینستاگرام یکی از اصول موفقیت محسوب می شود.

وایرال شدن پست در اینستاگرام یکی از ترفندهایی است که به شما می تواند در پیشرفت هرچه سریع تر در اینستاگرام کمک کند اگر شما هم قصد پیشرفت در این شبکه اجتماعی را دارید و قصد دیده شدن هر چه بیشتر محتوای خود را دارید، در ادامه این مقاله از سایت خرید فالوور ارزان سلام ادز همراه ما باشید.

آموزش وایرال شدن پست در اینستاگرام

دلیل وایرال کردن پست ها در اینستاگرام

در بخش قبلی دانستید اینستاگرام چه پیشرفت فوق العاده ای را در سالیان گذشته داشته است؛ همچنین دانستید که برای پیشرفت در اینستاگرام باید دست به وایرال شدن پست در اینستاگرام خود بزنید؛ اما وایرال کردن پست ها در اینستاگرام به چه معناست؟ به غیر از وایرال کردن آیا راه های دیگری برای دیده شدن در اینستاگرام نیست؟ چرا در بین این همه ترفند پیشرفت در اینستاگرام باید دست به وایرال کردن پست ها زد؟ در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

 درگذشته اینستاگرام فقط بستری بود برای اشتراک گذاری دو تصویر و نظر دادن به آن ها بود؛ اما در حال حاضر و با استفاده از ابزارهای که اینستاگرام در سالیان اخیر با استفاده از به روز رسانی های خود را ارائه داده است، شما در واقع با دنیایی از ابزار و محتوا سر و کار دارید. طبیعتا پیجی در اینستاگرام موفق است که بتواند از تمام این ابزارها و واسطه ها به بهترین شکل ممکن برای انتشار محتوا و پست های خود استفاده کنند. به طور مثال شخصی که از قالب پست اینستاگرام برای خود استفاده می‌کند بسیار موفق تر از کسی است که فقط از یک ویدیو ساده، برای انتشار پست های خود در اینستاگرام استفاده می کند.

جالب است بدانید وایرال شدن پست در اینستاگرام یکی از اصول اصلی فعالیت بازاریاب ها در این شبکه اجتماعی، محسوب می شود. همان طور که می‌دانید در این روزها هزاران بازاریاب و به ‌نوعی مارکتر در اینستاگرام فعالیت دارند؛ تمام این بازاریاب ها برای برندینگ هرچه سریعتر اینستاگرام باید از اصول وایرال کردن پست ها استفاده کنند تا بتوانند به زودی هر چه بیشتر، شاهد دیده شدن پست ها و محتوای تبلیغاتی خود باشند.

وایرال شدن پست در اینستاگرام به چه معناست؟

در بخش قبلی با دلایل وایرال شدن پست در اینستاگرام آشنا شدید؛ همچنین دانستید یکی از دلایل انجام این کار افزایش نرخ تعامل می باشد. اما در این بین بعد از این که می دانیم دلایل وایرال کردن چیست، بهتر است بدانیم که وایرال کردن به چه معناست؟ به طور کلی کلمه وایرال به معنای ویروسی کردن می باشد؛ اما این معنی در دنیای واقعی صدق می کند و در دنیای مجازی به معنای، انتشار پیدا کردن محتوا با سرعت هر چه بیشتر می باشد.

 فکر می کنم که در همین جمله، متوجه معنی و کارکرد وایرال کردن پست ها شده باشید. در واقع زمانی که ما می گوییم قصد داریم یک پست وایرال شود، یعنی قصد داریم هر چی زودتر آن پست دیده شود. یک پست و هر محتوایی در اینستاگرام، زمانی وایرال می شود که برای اشخاص مختلف فرستاده شود. همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، این شیوه دیده شدن محتوا در اینستاگرام بسیار برای بازاریاب ها مناسب می باشد چراکه باعث می شود هرچه زودتر، برند آن ها به مخاطبان مختلفی شناخته شود. حال وایرال شدن پست در اینستاگرام دارای شرایط مختلف می باشد؛ به این معنا که باید اصول خاصی برای دیده شدن پست ها با سرعت بالا در اینستاگرام، استفاده کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

وایرال شدن پست شامل چه مواردی می شود؟

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که وایرال شدن پست در اینستاگرام به چه معناست؛ حال بهتر است بدانید که وایرال شدن پست ها در اینستاگرام شامل چه مواردی می شود. آیا فقط به اشتراک گذاری پست باعث دیده شدن و سرعت بیشتر دیده شدن آن می شود؟ در ظاهر شاید کمی ساده به نظر بیاید که پست های شما به سرعت دیده شوند و به نوعی شاید فکر کنید وایرال کردن پست ها، هیچ کار خاصی ندارد؛ اما این تفکر اشتباه است. در ادامه به شرایط وایرال شدن یک پست در اینستاگرام می پردازیم.

 • تعداد اشتراک گذاری های یک پست بیشتر شود.
 • تعداد لایک های یک پست بیشتر شود.
 • تعداد ویو های پست بیشتر شود.
 • سرعت استفاده از محتوا بیشتر شود.
 • تعداد کلید های شده بر لینک های پست بیشتر شود.
 • ماندگاری پست بیشتر شود

دقت داشته باشید که تمامی موارد ذکر شده اصولی بودند که برای وایرال شدن پست در اینستاگرام باید عملی شوند؛ در غیر این صورت پست شما دارد با یک سرعت عادی، روال خود را پیش می رود. چیزی که مسلم است این میباشد که هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد امکان بیشتری دارد تا پست های شما وایرال شوند چرا که کاربران بیشتری پست ها را انتشار میدهند و لایک میکنند. در ادامه به اصول افزایش سرعت پیشرفت پست در اینستاگرام می پردازیم؛ همراه ما باشید.

« خرید فالوور ایرانی واقعی ارزان؛ وایرال شدن پست های خود را سرعت بخشید! »

چطور پست های خود را وایرال کنیم؟

در بخش قبلی دانستید که شرایط وایرال شدن پست در اینستاگرام چیست؛ همچنین تا این جای کار دانستید که استفاده از هر ترفندی در اینستاگرام شامل رعایت یکسری اصول، می باشد؛ این مورد درباره وایرال شدن پست ها هم صحبت می کند. به این معنی که برای این که پست های شما، با سرعت بیشتری دیده شوند باید از یک سری ترفند ها و اصول ها استفاده کنید. در ادامه به تمامی این موارد می‌ پردازیم همراه ما باشید.

راهکارهای وایرال شدن پست در اینستاگرام

مخاطبان خود را بشناسید

اولین نکته ‌ای که برای وایرال شدن پست در اینستاگرام باید رعایت کنید، شناخت مخاطبان خود است. در واقع اگر در یک زمینه خاص در اینستاگرام فعالیت دارید، طبیعتاً در همان زمینه خواست هم در حال تولید محتوا هستید و در همان زمینه هم دارای مخاطبان هدفمندی هستید. در اینستاگرام هر پست و محتوایی نرخ تعامل بیشتری دارد که بتواند، نیاز مخاطب را درک کند. زمانی شما می توانید پست هدفمند ایجاد کنید که نیاز مخاطب را درک کرده باشید.

در واقع زمانی که بدانید مخاطبان شما چه نوع پست ها و محتوایی را دوست دارند سعی می کنید، پست هایی را تولید کنید که واقعا مورد علاقه آن ها هستند. لذا در این شرایط نرخ تعامل پست های شما به سرعت بیشتری افزایش پیدا می‌کند.

از قالب پست استفاده کنید

دومین موردی که برای وایرال شدن پست در اینستاگرام باید رعایت کنید، استفاده از قالب پست می باشد. تقریباً از چند سال گذشته که اینستاگرام پیشرفته  فوق‌العاده ای را در خود ایجاد کرده است، تولید محتوا هم در این شبکه اجتماعی بسیار پیشرفته تر شده است؛ به طوری که دیگر پست ها فقط با یک تصویر و ویدیو ساده انتشار داده نمی شوند.

 سعی کنید برای پست های خود در اینستاگرام، از قالب‌ های مختلف و جذابی استفاده کنید. این کار باعث می شود پست های شما در پیج خود، بسیار حرفه ای تر از رقبای خود دیده شود؛  همچنین به سرعت پیشرفت پستهای شما و سرعت اشتراک گذاری آن ها کمک زیادی می شود. اگر دانش طراحی پست اینستاگرام را دارید می توانید، با استفاده از پلتفرم ها و ابزارهای مختلف قالب مد نظر خود را طراحی کنید؛ در غیر این صورت می توانید با مراجعه به وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف با صدها قالب طراحی پست آشنا شوید.

 با قالب آماده طراحی پست اینستاگرام به وایرال شدن هر چه سریع تر پست خود کمک کنید!

همچنین ویدیو قالب پست اینستاگرامی مناسب پیج شما هم میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

 

از تصاویر جذاب استفاده کنید

سومین موردی که برای وایرال شدن پست در اینستاگرام باید رعایت کنید استفاده از تصاویر جذاب می باشد. منظور از تصویر جذاب تصویری است که بتواند مخاطب را با خود، درگیر کند. همان طور که بارها ذکر کردیم، اینستاگرام شبکه اجتماعی است که بر پایه محتوای تصویری فعالیت دارد؛ لذا بسیار مهم است که شما از چه تصویر هایی در پست های خود استفاده کنید. طبق تحقیقات انجام شده تصویر های جذابی که در پست ها استفاده می شوند، تاثیر بسیار زیادی در تعداد لایک آن پست دارند شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر مختلفی که این روزها ایجاد شده‌اند، نواقص تصاویر خود را رفع کنید و حتی با استفاده از جلوه های ویژه، به آن ها کیفیت بیشتری بدهید.

سخن نهایی درباره وایرال شدن پست در اینستاگرام

اگر شما هم در اینستاگرام در یک زمینه خاصی فعالیت دارید و دارای حرفه تخصصی خود هستید، پیشنهاد می کنیم از اصول گفته شده حتما استفاده کنید. وایرال کردن پست های اینستاگرام برای کسانی که دارای رقیب در این شبکه اجتماعی هستند، بسیار امر مهمی است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کافی را کرده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی