توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

هزینه تبلیغاتی اینستاگرام برای رشد سریع کسب و کار چقدر است

هزینه تبلیغاتی اینستاگرام چگونه است؟

هزینه تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال لازم است در ابتدا با شبکه اجتماهی اینستاگرام آشنا شوید. شبکه اجتماعی اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ وارد کشور ما شد و در همان روزهای اول ورودش به کشور ما جایگاه خود را بین کاربران فضای اینترنت به سرعت پیدا کرد و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شد. آسان بودن اشتراک گذاری تصاویر و فیلم ها در آن باعث شده است تا در حال حاضر اینستاگرام به فضایی مناسب برای تبلیغات آنلاین در کنار تلگرام تبدیل شود که دنیای بازاریابی آنلاین را متحول کرده است. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و قصد تبلیغات برای کار خود در فضای اینستاگرام را دارید بااپ ادامه این مقاله از  سلام ادز همراه شوید تا هر آنچه که لازم است درباره تبلیغات و هزینه تبلیغاتی اینستاگرام را بدانید برای شما بازگو کنیم. 

انواع روش‌های تبلیغاتی اینستاگرام و هزینه تبلیغاتی اینستاگرام

روش‌های مختلفی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که هر یک با توجه به نیاز و نوع کسب و کار به کار می‌رود و هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد. تبلیغات در اینستاگرام شامل چند روش می‌شود که عبارت است از تبلیغات بازدیدی، تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات اسپانسری، تبلیغات خارجی، تبلیغات کمپینی و تبلیغات کلیکی. که در ادامه هر یک را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

کمترین هزینه تبلیغاتی اینستاگرام را پردازید

تبلیغات بازدیدی؛ رایج‌ترین نوع تبلیغ

افرادی که در زمینه تولید محتوا کار می کنند باید ایده های خلاقانه ای در این زمینه داشته باشند تا محتوایی بهینه را تولید کنند. این محتواها دارای کلمات کلیدی است. منظوراز کلمات کلیدی کلماتی می باشد که بیشترین سرچ را در اینترنت دارند و از طریق آنها مطلب زودتر بازدید می شوند و تعداد بازدید های آن افزایش می یابد. هر محتواکار باید بر اساس کلمات کلیدی خود متن خود را تولید کند. این افراد تخصص خاصی در زمینه تولید محتوا و سئو دارند. اما این محتوای متنی بود و ما در کنار آن محتوای تصویری هم داریم که در این قسمت می خواهیم در خصوص محتوای تصویری به شما اطلاعات بدهیم. 

همان‌طور که از عنوان مشخص است تبلیغات کلیکی محبوب‌ترین روش تبلیغات در اینستاگرام است و به دو صورت پست و استوری انجام می‌پذیرد. در این روش، تبلیغ شما بدون محدودیت و به هر اندازه که تمایل داشته باشید در قالب پست و یا استوری قرار می‌گیرد که باعث می‌شود مخاطبان زیادی آن را مشاهده کنند. هرکدام از دو قالب پست و استوری تعرفه‌ها و قوانین متفاوتی دارد که باید در هنگام تبلیغات به آن‌ها توجه کرد؛ همچنین محتوای عکسی یا ویدئویی نیز دارای قیمت‌های مختلفی است که با توجه به نیاز کاربر و میزان بازخورد آن متفاوت است. اگر بتوانید بنری خلاقانه و زیبا برای محتوای تصویری خود و ویدیو کلیپی جذاب برای محتوای ویدیویی خود تولید کنید مطمئن باشید مخاطبان زیادی را جذب پیج خود می‌کنید.

افراد مشهور، برند شما را مشهور می‌کنند!

همان‌طور که می‌دانید اینفلوئنسرها افرادی تأثیرگذار در اینستاگرام هستند که دارای تعداد بالایی دنبال کننده هستند. این افراد محبوبیت زیادی بین کاربران اینستاگرام دارند و به همین علت است که افراد به آن‌ها بیشتر اعتماد می‌کنند؛ مثلا اگر پیجی را تبلیغ کنند شما نیز برای دنبال کردن آن پیج ترغیب می‌شوید و آن را دنبال می‌کنید یا اگر از اتفاقی حمایت کنند ممکن است شما هم دنباله‌روی این جریان شوید؛ به این عمل در اینستاگرام اینفلوئنسر مارکتینگ می‌گویند. اینفلوئنسرها در اینستاگرام به سه دسته کوچک، بزرگ و سلبریتی تقسیم می‌شوند. اینفلوئنسر کوچک کسی است که بین ۲ الی ۱۰۰ هزار فالوور دارد و مخاطبان آن تأثیر زیادی از آن می‌گیرند؛ این نوع از اینفلوئنسرها برای برندهایی که می‌خواهند هزینه کمی بکنند مناسب‌تر هستند زیرا هزینه تبلیغاتی اینستاگرام آن‌ها پایین‌تر است.

 اینفلوئنسر بزرگ کسی است که بیشتر از ۱۰۰ هزار فالوور دارد و محتوای آن در مورد موضوعی خاص است که از کیفیت بالاتر و بهتری نسبت به اینفلوئنسرهای کوچک برخوردار است. آن‌ها بین مخاطبانشان اعتبار زیادی دارند و مخاطبان آن‌ها روزبه‌روز بیشتر افزایش می‌یابند. مهم‌ترین نوع اینفلوئنسرها سلبریتی‌ها هستند که درواقع از راه دیگری غیر از اینستاگرام معروف شده‌اند. مثلا بازیگران، ورزشکارها، خواننده‌ها و افرادی که به هر نحوی دارای شهرت هستند. این افراد دارای فالوورهای میلیونی هستند و دنبال کنندگان آن‌ها اکثرا طرفداران آن‌ها هستند و تبلیغ در پیج آن‌ها می‌تواند منبع اطلاع‌رسانی اخبار زیادی باشد و همچنین هزینه تبلیغاتی اینستاگرام آن‌ها نیز نسبت به تمام اینفلوئنسرها بیشتر است.

یک پیشنهاد عالی از طرف اینستاگرام!

تبلیغات اسپانسری یکی از تبلیغات مؤثر خود اینستاگرام است و کاملا برنامه ریزی شده و استاندارد است. این نوع از تبلیغ می‌تواند جامعه هدف مخاطبین شما را بر اساس سن، جنسیت و یا هر ویژگی دیگری که شما بخواهید تعیین کند. این روش یک پیشنهاد از طرف شرکت اینستاگرام برای تبلیغ کسب وکارهای تجاری است که امکانات جذابی که این روش دارد باعث محبوبیت روزافزون این روش شده است. امکان آمارگیری از طرف خود اینستاگرام نیز یکی دیگر از مزایای این تکنیک به شمار می‌آید که کار را برای تبلیغ‌کنندگان بسیار راحت کرده است.

بین المللی شوید

اگر شما دارای بیزینسی هستید و نیاز به دیده شدن کار و محصولات خود توسط کاربران خارجی دارید، این روش بسیار خوبی برای شما خواهد بود! این روش مزایایی ازجمله پیشرفت در عرصه جهانی، پیدا کردن مخاطبان بین‌المللی و معتبر شدن پیج‌تان دارد؛ ولی مشکلاتی نیز مانند اعتماد نکردن به ادمین‌های خارجی وجود دارد که شرکت‌های معتبر تبلیغاتی داخل ایران این مشکل را نیز رفع کرده‌اند. برای اطلاع از هزینه تبلیغاتی اینستاگرام در این روش نیز می‌توانید از مشاوران ما پرس‌وجو کنید.

کمترین هزینه تبلیغاتی اینستاگرام

تبلیغات کمپینی

اگر تبلیغات به صورت دائم و تیمی باشد مسلما تأثیر بیشتری بر کسب و کار شما خواهد داشت. از همین‌رو ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی اینستاگرامی می‌تواند نقش مهمی در رونق کسب و کار شما داشته باشد. شما می‌توانید با توجه به میزان بودجه‌ای که دارید، وضعیت کسب و کارتان و یا موضوع کارتان کمپین‌های مناسب و همه جانبه‌ای برای تبلیغات طراحی کنید. این کمپین‌ها به علت اینکه گروهی و منسجم عمل می‌کنند به پیشرفت کسب و کار شما سرعت بیشتری می‌بخشند و می‌توانند هزینه تبلیغاتی اینستاگرام که شما صرف کرده‌اید را به بهترین شکل ممکن بهینه کنند.

تبلیغات کلیکی

این روش تبلیغاتی با استفاده از لینک انجام می‌شود و به ازای هر کلیکی که روی لینک شما شود، شما باید هزینه آن را بپردازید این لینک می‌تواند از طریق اینستاگرام، وب‌سایت و یا اپلیکیشن باشد. یکی از مزایای این روش این است که مطمئن هستید هزینه شما هدر نمی‌شود و کاربران حتما از پیج شما بازدید کرده‌اند. همچنین با استفاده از سیستم‌های آمارگیری مبتنی بر گوگل آنالیتیکس که از دقت بسیار بالایی در تشخیص کلیک‌های صحیح و غیرتکراری دارد، تعداد کلیک‌هایی که روی لینک تبلیغاتی شما شده است به درستی مشخص می‌شود.

سخن آخر

اگر می‌خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید باید به دنبال بهترین روش‌ها برای این امر باشید که در عین حالی که مقرون به صرفه است، سرعت پیشرفت کسب و کار شما را نیز بالا ببرد. برای دستیابی به این امر به شما پیشنهاد می‌کنیم از تبلیغات گسترده در اینستاگرام غافل نشوید و این روش پربازده و در عین حال ارزان قیمت را حتما امتحان کنید! در این مقاله انواع روش‌های تبلیغات برای شما توضیح داده شده است که بنا به نوع کاری که دارید و میزان هزینه تبلیغاتی اینستاگرام که می‌خواهید بپردازید می‌توانید بهترین آن را انتخاب کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی