توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

انواع نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام

برررسی نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله قصد داریم تا به نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام بپردازیم. اینستاگرام در چند سال گذشته با استفاده از قابلیت های فراوانش، توانسته است کاربران زیادی را در خود جذب کند. بسیاری از کاربران در اینستاگرام وجود دارند که در زمینه های مختلف فعالیت خود را انجام می دهند و یا مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارند. اما فعالیت کاربران اینستاگرام، به طور کامل آزادانه نیست.

درست است که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار پرطرفدار است؛ ولی چارچوب ها و قوانین خود را دارد. فرقی ندارد کاربر در اینستاگرام به فروش محصول و درآمدزایی می پردازد یا فقط جهت سرگرمی فعالیت دارد. کاربر اینستاگرام در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشد، مجبور به رعایت کردن بعضی از قوانین است.

نتیجه رعایت نکردن قوانین اینستاگرام، ریپورت شدن یا همان مسدود شدن است. اینستاگرام اهمیتی نمیدهد که شما دارای فالوور بالا هستید و یا چه مدت سابقه فعالیت دارید؛ اینستاگرام بلافاصله بعد از تشخیص رعایت نکردن قوانین، اقدام به ریپورت شما می کند. اما نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام چیست؟ چه اتفاقی می افتد که یک کاربر در اینستاگرام ریپورت می شود؟

اگر شما هم دنبال جواب این سوال ها هستید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب از سایت خرید فالوور واقعی سلام ادز را از دست ندهید.

ریپورت در اینستاگرام به چه معنا است؟

کلمه ریپورت در فرهنگ لغت، به معنای گزارش دادن است. ریپورت (report) در واقع یک کلمه انگلیسی است که در فرهنگ لغت فارسی، به معنای مسدود شدن است. الگوریتم اینستاگرام دارای یک سری قوانین در بستر پست، تعداد فالوور، لایک، کامنت، ویو و حتی استوری است. چنانچه کاربری در این زمینه ها قوانین مورد نیاز را رعایت نکند، اینستاگرام به طور خودکار اقدام به مسدود سازی اکانت او می کند. به طور مثال زمانی که شخصی یک پست آزار دهنده یا غیر اخلاقی منتشر می کند، اینستاگرام بلافاصله آن را تشخیص می دهد و اقدام به ریپورت او می کند. در ادامه به موضوع نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام بیشتر می پردازیم.

 

نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام چیست

دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم با رعایت نکردن یک سری نکات، اینستاگرام اقدام به ریپورت شما می کند. چنانچه اکانت شما به مشکل خورده است، موارد زیر را بررسی کنید و ببینید آیا این موارد از تخلفات شما به حساب می‌آیند یا خیر. چنانچه هم هنوز اکانت شما ریپورت نشده است، سعی کنید در فعالیت خود موارد زیر را حتما در نظر بگیرید:

 • در طول هر 24 ساعت نهایتا 60 پست باید لایک شود.
 • در طول هر 24 ساعت نهایتا برای 60 پست باید کامنت گذاشته شود.
 • در طول هر 24 ساعت نهایتا 60 پیام باید فرستاده شود.
 • در طول هر 24 ساعت نهایتا 60 نفر باید فالو شوند.
 • در طول هر روز بیش از حد نباید پست منتشر کرد.

یکی از دلایل ریپورت شدن و یکی نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام، می تواند انتشار بیش از حد پست باشد. چنانچه در طول یک روز بیش از حد پست منتشر شود، الگوریتم اینستاگرام این کار را اسپم در نظر می گیرد و اقدام به ریپورت شما می‌کند.

 • استفاده از محتوای دیگر پیج ها به صورت کپی

بسیاری از افراد در طول فعالیت خود، برای تولید محتوای پیج خود اقدام به کپی برداری محتوا از دیگر پیج ها می‌کنند. چنانچه پیج اصلی متوجه این موضوع بشود، می تواند گزارش ریپورت شما را ارسال کند و پیج شما ریپورت بشود.

 • منتشر کردن محتوای غیر اخلاقی

همان‌طور که در بخش قبلی ذکر کردیم، اینستاگرام به محتوای نامناسب و غیر اخلاقی بسیار حساس است. بنابراین باید برای پیج خود از محتوای مناسبی استفاده کنید.

 • ورود به اینستاگرام با IP های مختلف

یکی از دلایل اصلی ریپورت شدن در اینستاگرام، ورود به اکانت خود با استفاده از آدرس IP های مختلف است. اینستاگرام به راحتی این مورد را تشخیص می‌دهد و اگر چند بار پشت سر هم این اتفاق بیفتد، اکانت شما ریپورت می‌شود.

نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام چه هستند؟

تا به این جای کار به تعدادی از دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام پرداخیتم. اما این که تشخیص دهیم اکانت اینستاگرام ما ریپورت شده است یا خیر، کار نسبتا دشواری است. اینستاگرام مستقیما پیغامی را با موضوع ریپورت شدن به شما نخواهد داد. در بعضی اوقات دلیل مشکلاتی که برای پیج شما پیش می آید، می تواند مسائل متفرقه باشد. توجه به اعمالی که مانع از ریپورت شدن ما در اینستاگرام شوند یکی از مهم ترین اصول اینستاگرام مارکتینگ است.

به طور مثال در بعضی اوقات به دلیل مشکل دسترسی به اینترنت پیج شما به مشکل بر می خورد. اما ریپورت شدن، علائم خاص خود را دارد. زمانی که شما ریپورت می شوید، فعالیتتان با محدودیت هایی رو به رو می شود. به طور مثال اگر در انتشار پست زیاده روی کنید، تا یک مدتی دیگر اجازه منتشر کردن پستی را ندارید. این موضوع درباره تعداد لایک ها و کامنت ها هم صدق می کند.

یکی دیگر از نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام می تواند مشکل ورود به پیج باشد. همان طور که در بخش قبلی گفتیم، اگر با IP های مختلفی سعی در ورود به پیج خود بکنید، اینستاگرام شما را ریپورت می کند. این نوع ریپورت شدن می تواند دائم باشد. اما زمانی که شما بر اثر مواردی مانند تعداد لایک و کامنت ریپورت بشوید، می توانید بعد از گذشت مدتی از ریپورت بودن خارج شوید.

به طور کلی اکثر اوقاتی که شما ریپورت می شوید، می توانید با کاهش فعالیت خود بعد از گذشت مدتی از ریپورتی خارج شوید. حتی می توانید از داخل اینستاگرام در بخش تنظیمات، درخواستی را مبنی بر رفع ریپورت ارسال کنید.

ریپورت در اینستاگرام چه تفاوتی در بلاک شدن دارد؟

در بخش قبلی به نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام پرداختم. معمولا در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، از دو اصطلاح ریپورت و بلاک در کنار هم استفاده می کنند. اما به طور کلی کارکرد ریپورت و بلاک کاملا متفاوت از هم هستند. زمانی که شما بر روی گزینه ریپورت در اینستاگرام کلیک می کنید، در واقع گزارشی را به اینستاگرام داده اید. سپس اینستاگرام اقدام به بررسی آن موضوع می کند.

اما بلاک کاملا موضوعش با ریپورت فرق می کند. شما در زمان بلاک کردن، اینستاگرام را در جریان نمی گذارید. در بعضی اوقات شما تمایلی به دنبال کردن یک فرد ندارید؛ یا حتی بعضی اوقات تمایلی به دریافت پیام از یک فرد را ندارید. در این صورت اقدام به بلاک آن شخص می کنید. میتوانید برای جبران ریزش فالوورهای خود نسبت به خرید لایک فیک ارزان اقدام کنید و یا از فالوور بگیر ها استفاده کنید.

 

انواع نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام

سخن آخر

سعی کنید در تمامی مراحل فعالیت خود در اینستاگرام، طبق چارچوب ها و قوانین پیش بروید. گاهی اوقات ریپورت شدن می تواند به معنای پایان فعالیت شما تمام شود. در این مقاله به نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

چگونه میتوان در کمترین زمان فالوور زیادی به دست آورد؟ این ویدیو آموزش سلام ادز را از دست ندهید!


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی