Skip to content

خرید ممبر گروه تلگرام

TELEGRAM
GROUP MEMBER
right tel icon سلام‌ ادز

خرید ممبر گروه فیک

1k
تومان 13000
 • ممبر غیر واقعی گروه ارزان
 • برنامه ممبر غیر واقعی گروه
 • ممبر گروه غیر واقعی
 • ممبر با کیفیت غیر واقعی جهت اعتبار دهی به گروه

خرید ممبر گروه واقعی

1k
تومان 16000
 • خرید ممبر واقعی گروه تلگرام ارزان
 • خریدد ممبر گروه واقعی با تحویل سریع
 • ممبر واقعی قابل تبدیل به مشتری
 • خرید ممبر گروه واقعی

خرید ممبر گروه به گروه تلگرام

1k
تومان 200.000
 • اد ممبر گروه به گروه از گروه رقیب
 • ممبر گروه واقعی و هدفمند
 • ممبر گروه با نرخ تبدیل بالا به مشتری
 • ممبر گیر گروه
tel icon سلام‌ ادز

خرید ممبر گروه تلگرام چه لزومی دارد؟

 اگر تا این صفحه پیش آمدید پس حتما اهمیت خرید ممبر تلگرام را می دانید و جایگاه آن در مقایسه با دیگر پیام رسان‌های فعال در شبکه مجازی آشنا هستید. تلگرام بستر بسیار مناسبی برای کسب درآمد و فروش کالا و خدمات است که می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای با راه‌اندازی یک گروه تلگرام و خرید ممبر گروه تلگرام می توانید خود را به افراد مختلف که می‌توانند مشتری‌های شما باشند معرفی نمایید. خرید گروه علاوه بر اینکه به جلب اعتماد مخاطبین جدید و عضویت آن‌ها در گروه کمک می‌کند، میزان فروش و درآمدزایی را هم نیز افزایش می‌دهد. 

خرید ممبر گروه تلگرام
ممبر تضمینی
ممبر کاملا واقعی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت ارسال
سوالات متداول

ممبر گروه تلگرام ممبر های عضو در گروه تلگرام شما هستند. شما می توانید این نوع از ممبر ها را خریداری کنید تا تعداد ممبر گروه تلگرام خود را افزایش دهید. چنانچه در ثبت سفارش خود به شمکل خوردید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ممبر گروه تلگرام خریداری شده از سایت سلام ادز دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و کارشناسان ما می توانند کیفیت آنها را تضمین کنند. بنابراین نگران کیفیت سفارشات ثبت شده خود نباشید. ما بهترین کیفیت را به شما ارائه می هیم.

همانطور که می دانید جذب تعداد زیادی ممبر کار آسانی نیست. بنابراین بسیاری از ادمین های گروه های تلگرامی ترجیح می دهند ممبر گروه تلگرام برای افزایش ممبر های گروه خود خریداری کنند. با خرید ممبر گروه می توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید.

خرید ممبر گروه تلگرام

امروزه با توجه به سبک زندگی عموم مردم به نقش و اهمیت فضاهای مجازی پی می‌بریم. یکی از موفق‌ترین اپلیکیشن‌ها در ایران، پیام رسان تلگرام است که بسیاری از افراد از این طریق به درآمدهای میلیونی روزانه رسیده‌اند. برای رسیدن به این هدف، تنها کافی است گروهی متناسب با هدف خود ایجاد نمایید و با تولید محتوا مناسب با آن و افزایش تعداد ممبرهای آن، میزان فروش خود را بالا ببرید. یکی از جدیدترین روش‌هایی که می‌تواند با افزایش ممبر گروه تلگرام ، میزان فروش شما را هم بیشتر کند خرید ممبر گروه تلگرام است. 

 

ممبر و ممبر گروه تلگرام چیست؟

اپلیکیشن تلگرام یکی از پیام رسانی است که از سال 2013 در دنیا به شهرت رسید، این اپلیکیشن از بدو ورود به شبکه مجازی توانست با تکیه بر قابلیت‌هایی که دارد، کاربران زیادی را به سمت خود جذب نماید. این اپلیکیشن که در نسخه اولیه هم از بسیاری از نقاط ضعف دیگر پیام رسان‌ها را به‌دور بود، توانست باز هم در آپدیت‌های متوالی که در فواصل زمانی کوتاهی ارائه می‌شد، دیگر نواقص موجود در خود را رفع نماید. به این ترتیب توانست در هر ورژن خود را به نحوی ارتقا دهد که رضایت تعداد کاربران بیشتری را جلب نماید. به این ترتیب تلگرام خیلی زودتر از سایر اپلیکیشن‌های فعال در فضای مجازی توانست به جایگاه مطلوبی برسد. تا جایی که طبق آخرین آمارها تعداد کاربران تلگرام در حال حاضر نزدیک به 400 میلیون رسیده است که 10 درصد آنان یعنی نزدیک به 50 میلیون این کاربران ایرانی هستند.

یکی از قابلیت‌های تلگرام که برای کاربران آن بسیار جذاب بود، امکان ایجاد کانال‌ها و گروه‌هایی توسط کاربران با موضوع‌های متنوع است. به کمک این قابلیت تلگرام بسیاری از کاربران شروع به ایجاد گروه‌های مختلف کردند و با تولید محتوای مناسب تلگرام برای مخاطبین گروه، به اهداف خود و یا کسب درآمد دست پیدا کردند. حال به یکی از اصطلاحاتی که به احتمال زیاد تا به امروز هم زیاد با آن مواجه شده‌اید، می‌رسیم؛ ممبر گروه. به طور کلی ممبر به تعداد اعضا یک گروه یا کانال تلگرامی گفته می‌شود.

چرا باید به دنبال راهی برای افزایش ممبر گروه تلگرام باشید؟

همان‌طور که می‌دانید امروزه تعداد بی‌شماری گروه تلگرامی با موضوعات مشابه در حال فعالیت هستند به همین دلیل شما برای این که بتوانید گروه خود را در میان کاربران تلگرام مطرح کنید به ممبر گروه تلگرام احتیاج خواهید داشت زیرا زمانی که تعداد اعضای گروه شما زیاد باشد، افرادی که به تازگی با گروهتان آشنا می‌شوند نیز ترغیب خواهند شد که به عضویت گروه دربیایند و در آن فعالیت کنند. در واقع می‌توان این طور بیان کرد که تعداد ممبرهای یک گروه نشان‌دهنده میزان محبوبیت آن در میان کاربران پیام رسان تلگرام است.

 همچنین زمانی که تعداد ممبرهای گروه تلگرامی‌تان زیاد باشد، امکان این که سفارش‌های تبلیغاتی بیشتری به شما داده شود بیشتر خواهد شد. تبلیغات برای سایر کانال‌ها یا گروه‌های تلگرامی دیگر نیز یکی از روش‌های بسیار خوب برای افزایش درآمد از طریق تلگرام است بنابراین اگر خودتان به صورت مستقیم در گروهی که ایجاد کرده‌اید به تبلیغ محصولات یا خدمات کسب و کارتان نمی‌پردازید، باز هم می‌توانید با انتشار پست‌های تبلیغاتی درآمد کسب کنید.

راه‌های افزایش ممبر گروه تلگرام چیست؟

حال که به اهمیت تعداد اعضا یک گروه پی بردیم، به احتمال زیاد برای شما هم این سؤال پیش آمده است که اصلاً چگونه می‌توانم تعداد اعضا گروه خود را بالا ببرم؟ برای پاسخ به این سؤال باید به شما بگوییم که به طور کلی از دو طریق طبیعی و یا خرید ممبر، باید تعداد اعضاء گروه خود را بالا ببرید. بی شک ممبرهایی که به صورت ارگانیک وارد گروه شما می‌شوند بهترین نوع مخاطب خواهند بود چرا که می‌توانند با مشارکت در موضوعات مختلفی که در گروه به وجود می‌آید، نرخ تعامل گروه شما را بالا ببرند و به این ترتیب، امتیاز گروه را در تلگرام افزایش دهند؛ اما این فرآیند نیازمند صرف زمان طولانی‌تر و داشتن استراتژی هدفمند و منظم است تا در نهایت منجر به افزایش ممبر شود.

اما در صورتی که شما زمان کوتاهی دارید و بنا به دلایل مختلف قصد دارید تا هرچه سریع‌تر تعداد اعضا گروه خود را افزایش دهید، می‌توانید از روش‌های مختلف خرید ممبر استفاده کنید. یکی از بهترین انتخاب‌هایی که می‌تواند به افزایش میزان فروش کمک کند، خرید ممبر گروه تلگرام است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد؛ اما به‌طور کلی خرید ممبر به دو دسته ممبر غیر واقعی و ممبر واقعی تقسیم می‌شود. خرید ممبر غیر واقعی در مقایسه با دیگر گزینه‌ها نیازمند هزینه کمتری است؛ اما ممبرها چون ربات هستند نمی‌توانند در افزایش ویو تلگرام ، بازنشر و … نقش داشته باشد و احتمال ریزش ممبر در این گروه به مراتب بیشتر از سایر موارد است.

اما با خرید ممبر واقعی، درست است که نسبتاً هزینه بیشتری را باید پرداخت نمایید، اما با انتخاب هوشمندانه نوع ممبر واقعی، می‌توانید علاوه بر نرخ تعامل گروه، میزان فروش خود را هم افزایش دهید. خرید ممبرهای واقعی هم باز به چند روش مختلف امکان پذیر است که در حالت کلی به دو صورت ممبر اختیاری و ممبر اجباری تقسیم می‌شوند که باز هرکدام از این‌ها دسته بندی‌های مخصوص به خود را دارند.

خرید ممبر گروه تلگرام راهی آسان برای افزایش ممبر گروه

خرید ممبر آسان‌ترین راه برای افزایش ممبر گروه است. برای خرید ممبر کافی است تا به یکی از وب‌سایت‌های معتبری که در زمینه فروش ممبر گروه فعالیت می‌کند به تعداد مورد نیازتان ممبر سفارش دهید. پس از پرداخت هزینه، ممبرهای جدید وارد گروه شما خواهند شد. نکته‌ای که در مورد خرید ممبر باید به خاطر داشته باشید این است که پس از ورود ممبرهای جدید به گروه ممکن است برخی از آن‌ها بعد از مدتی گروه را ترک کنند بنابراین نباید انتظار داشته باشید که همه ممبرهایی که خریداری می‌کنید برای همیشه در گروه باقی بمانند مگر این که بخواهید از ممبر غیر واقعی استفاده کنید.

ممبرهای غیر واقعی ریزش کمتری نسبت به ممبرهای واقعی دارند با این حال ممبرهای واقعی برای گروه‌ها از اهمیت بیشتری برخوردارند زیرا برخلاف ممبرهای غیر واقعی می‌توانند به تولید محتوا اصولی در گروه کمک کنند و یا با دیگر اعضای گروه ارتباط برقرار کنند به همین دلیل است که ممبرهای واقعی قیمت بالاتری نسبت به ممبرهای غیر واقعی دارند. اگر قصد خرید ممبر گروه تلگرام را دارید، بهتر است تعدادی پست جذاب را در گروه منتشر کنید و نام و عکس مناسبی را برای گروهتان انتخاب کنید با این کار احتمال باقی ماندن ممبرهای جدید در گروه افزایش خواهد یافت.

خرید ممبر گروه تلگرام؛ راهی کوتاه برای فروش بیشتر

هدف شما از زدن کانال و گروه در نهایت افزایش ممبر است که به اثربخش بودن تبلیغات شما کمک می‌کند. وقتی گوگل را باز می‌کنید با انواعی از سایت‌ها مواجه می‌شوید که عنوان‌هایی نظیر این دارند: خرید ممبر گروه تلگرام رایگان، خرید ممبر پاپ آپ ارزان و … اما چگونه متوجه شویم بهترین گزینه چیست و چه سایتی معتبر است و به کدام می‌شود اعتماد کرد؟! در این مسیر مشکلاتی نظیر هک شدن حساب کاربری، حذف اکانت شما و… وجود دارد. اگر شما دارای کسب و کاری تازه کار هستید و به تازگی در تلگرام برای خود کانال و یا گروه ایجاد کرده اید، خرید ممبر غیر واقعی تلگرام برای شما بهترین گزینه خواهد بود چرا که در کمترین زمان تعداد زیادی ممبر به کانال شما اضافه خواهد شد و هیچ گونه ریزشی نیز ندارند.

ممبر گروه تلگرام به چه معناست؟

یکی از جدیدترین و شاید بهترین راه‌های خرید ممبر واقعی، خرید ممبر گروه به گروه است. به این معنی که شما با توجه به نوع فعالی گروهتان و هدفی که دارید، باید یک گروه موفق با ممبرهای فعال را پیدا کنید؛ سپس گروه مورد نظرتان را به کارشناسان ما در سلام ادز معرفی می‌کنید و پس از آن ما ممبرهای آن گروه را به گروه شما منتقل می‌کنیم. بزرگ‌ترین مزیت این اقدام علاوه بر اینکه ممبرهای کاملاً واقعی و فعال را به شما می‌دهد، این است که به دلیل مشترک بودن زمینه فعالیتتان و انتخاب هدفمندانه نوع ممبرهای اد شده، می‌تواند تأثیر زیادی بر افزایش میزان فروش داشته باشد.

روش‌های خرید ممبر گروه تلگرام

پیام رسان تلگرام امروز بسیار گسترده شده است و به همان نسبت سودجویان در این راه افزایش یافته‌اند. این روزها بازار خرید ممبر تلگرام بسیار داغ شده است و افراد گروهی را در راستای ایجاد کسب و کار مجازی ایجاد می‌کنند و و به بحث و گفتگو می‌پردازند. هدف مدیران این گروه‌ها افزایش ممبر های گروهشان بصورت رایگان است. راهی دیگر خرید ممبر از سایت‌های معتبر است، این سایت‌ها در قبال مبلغی که از شما می‌گیرند به شما ممبر غیر واقعی می‌دهند. در این روش شما ممبر واقعی و غیر واقعی را همزمان در گروهتان دارید. از معایب ممبرهای غیر واقعی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که ممکن است ممبر های واقعی شما متوجه حضور ممبر های غیر واقعی بشوند چرا که ممبر غیر واقعی نمی‌تواند در گروه شما پیام دهد یا عکس العملی از خود نشان دهد پس عدم فعالیتش دیر یا زود مشخص خواهد شد.

فرض کنید مشتری‌ وارد گروه شما شده است و چه بسا از محصولات شما مورد پسند وی قرار گرفته باشد اما باز هم ممکن است خرید نکند، علت آن چیست؟! در بدو ورود مشتری به تعداد ممبر گروه تلگرام شما نگاه می‌کند چراکه تعداد ممبر گروهتان ناخودآگاه ذهن مشتری را به این سمت می‌برد که این گروه ممبر زیادی دارد پس معتبر است و می‌شود به آن اعتماد کرد پس از آن خرید می‌کنم، در واقع بهتر است این‌گونه بگوییم که افزایش تعداد ممبر کانال سبب افزایش جلب اعتماد مشتریان می‌شود. حال مشتری به محصولات شما نگاهی می‌اندازد و اگر مورد پسندش بود آن محصول را تهیه می‌کند. پس تعداد بالای ممبر یک گروه تأثیر زیادی در جذب مشتری دارد.

ممبر گروه تلگرام چه تفاوت‌هایی با سایر ممبرها دارند؟

شاید این سؤال برای شما نیز به وجود آمده باشد که چگونه می‌توان ممبرهای یک گروه را به گروه دیگر انتقال داد؟ برای خرید ممبر گروه تلگرام کافیست تا به ما بگویید که ممبرهای جدیدتان را از چه گروهی می‌خواهید و بقیه کار را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید.

در نظر داشته باشید که ممبرهای جذب شده با استفاده از این روش صد در صد واقعی هستند. بنابراین هزینه‌ای را که برای خرید این نوع ممبرها صرف می‌کنید به هدر نخواهد رفت زیرا ممبرهای واقعی برخلاف ممبرهای غیر واقعی، پتانسیل تبدیل شدن به مشتری‌های کسب و کار شما را دارند.

نکته دیگری که باید در هنگام خرید ممبر گروه تلگرام به یاد داشته باشید این است که شما در ازای پرداخت هزینه خرید ممبر، اعضای جدیدی را به دست خواهید آورد که به طور قطع به موضوع فعالیت گروه شما علاقمند هستند.

میزان ریزش این نوع ممبرها بسیار پایین خواهد بود زیرا ممبرها ازگروه‌هایی به گروه شما اضافه خواهند شد که زمینه فعالیت آن‌ها نیز مشابه گروه شما است پس نباید دغدغه زیادی در مورد میزان ریزش ممبرهای جدید داشته باشید.

ریزش ممبر گروه تلگرام خریداری شده

ممبر چه غیر واقعی باشد و چه واقعی ریزش خواهد داشت، اما بهتر است بدانید که ممبرهای غیر واقعی دارای ریزش بیشتری نسبت به ممبرهای واقعی هستند. همان‌طور که گفته شد ممبر واقعی نیز ریزش دارد اما نه به اندازه ممبر غیر واقعی. علت ریزش ممبر واقعی می‌تواند جذاب نبودن و خسته کننده بودن محتوای کانال یا گروه و یا کم کاری شما در گروهتان باشد. افزایش تعداد ممبر به خصوص نوع واقعی آن راحت بدست نمی‌آید پس راحت هم نباید آن را از دست بدهیم پس می‌شود حتی با گذاشتن پیام‌هایی که ارتباط زیادی با محتوای گروه ما ندارد، فعال بودن خود را در گروه نشان دهید اما  سعی کنید در این زمینه زیاده روی نکنید چرا که به زودی مخاطبان شما از محتوای کانال و یا گروه شما زده خواهند شد. دیدن ویدئو نماشا سلام ادز را به شما پیشنهاد می دهیم.