توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

ممبر پروکسی تضمینی تلگرام با تحویل فوری

ممبر فیک یا یا واقعی تلگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

ممبر پروکسی تلگرام چیست؟ آیا ممبر پروکسی راه خوبی برای افزایش تعداد اعضای کانال‌های تلگرامی است؟ یکی از دغدغه‌هایاصلی تمام مدیران کانال‌های تلگرامی افزایش تعداد اعضای کانالشان است زیرا با افزایش تعداد ممبرها، احتمال این‌که مشتریان بیشتری به دست بیاورند، بیشتر می‌شود. همچنین تعداد زیاد ممبرهای یک کانال نشان‌دهنده محبوبیت آن در میان کاربران پیام‌رسان تلگرام است،به همین دلیل ما در این مقاله از سلام ادز قصد داریم تا شما را با یکی از روش‌های افزایش ممبر به نام ممبر پروکسی تضمینی تلگرام بیشتر آشنا کنیم و به بررسی ویژگی‌ها و مزیت‌های استفاده از این روش برای جذب ممبر بپردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

فیلترشکن پروکسی برای تلگرام

افزایش تعداد ممبرهای کانال‌های تلگرامی با خرید ممبر پروکسی تضمینی تلگرام

همان‌طور که می‌دانید مدت زیادی است که تلگرام در ایران فیلتر است؛ اما با وجود فیلترینگ همچنان بخش زیادی از کاربران تلگرام را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. پس از فیلتر شدن تلگرام، کاربران این پیام‌رسان پرطرفدار چاره‌ای جز استفاده از فیلترشکن و یا استفاده از پروکسی نداشتند. فیلترشکن‌های بسیار زیادی وجود دارند؛ اما آیا می‌توان به هر فیلترشکنی اعتماد کرد؟ متأسفانه پس از اعمال فیلترینگ، فیلترشکن‌های بسیار زیادی برای فروش عرضه شدند که اکثر آن‌ها فاقد کارایی لازم بودند و یا نمی‌توانستند امنیت اطلاعات کاربرانشان را تضمین کنند. همچنین برای استفاده از فیلترشکن‌های کارآمد و مطمئن باید هزینه پرداخت کرد، در صورتی که بیشتر افراد تمایلی به پرداخت هزینه برای فیلترشکن ندارند و ترجیح می‌دهند ازفیلترشکن‌های رایگان استفاده کنند.

البته فیلترشکن‌های رایگان نیز با خود مشکلاتی به همراه داشتند، به همین دلیل استفاده از پروکسی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. برای استفاده از پروکسی‌ها نیازی به پرداخت هزینه نیست و در عین حال نیازهای افراد برای دسترسی به تلگرام را رفع می‌کند. شاید شما نیز تاکنون از پروکسی‌هابرای دسترسی به تلگرام استفاده کرده باشید. برای استفاده از پروکسی شما باید عضو کانال‌هایی شوید که پروکسی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند و زمانی که از پروکسی برای اتصال به تلگرام استفاده می‌کنید، کانالی در بالای لیست چت‌های شما دیده خواهد شد که احتمالاً شما قبلاً آن را ندیده‌اید. این کانال‌ها در واقع اسپانسرهای پروکسی هستند. همه کانال‌هامی‌توانند با پرداخت مبلغی، اسپانسر یک پروکسی خاص شوند تا زمانی که کاربران تلگرام از آن پروکسی استفاده می‌کنند، کانال آن‌هابرای این افراد به نمایش دربیاید. در واقع این روش، یک شیوه تبلیغاتی بسیار خوب برای جذب ممبر است.

آیا استفاده از ممبر پروکسی تضمینی تلگرام برای همه کانال‌ها مناسب است؟

اگر می‌خواهید از ممبر پروکسی تضمینی تلگرام برای افزایش تعداد اعضای کانالتان استفاده کنید؛ بهتر است بدانید که محدودیتی برای کانال‌های تلگرامی وجود ندارد و همه آن‌هامی‌توانند با پرداخت هزینه به کانال‌هایارائه‌کننده پروکسی، به عنوان اسپانسر فعالیت کنند. با این حال ما استفاده از این روش را برای کانال‌هایی که با هدف فروش محصولات یا ارائه خدمات راه‌اندازی شده‌اند، توصیه می‌کنیم؛ زیرا درآمد زیادی از طریق فروش آنلاین نصیب این کانال‌هامی‌شود، به همین دلیل صرف هزینه برای خرید ممبر پروکسی تضمینی تلگرام برای این نوع کانال‌ها از نظر اقتصادی کاملاً توجیه‌پذیر است.

همچنین ممبرهایی که به کمک این روش به عضویت کانال‌های تلگرامی درمی‌آیند، صد در صد واقعی هستند؛ زیرا کاربران واقعی پس از مشاهده کانال در بالای لیست چت‌هایشان می‌توانند بر روی کانال کلیک کنند و در صورت تمایل عضو کانال شوند. همان‌طور که می‌دانید داشتن ممبرهای واقعی برای کانال‌های تلگرامی به خصوص کانال‌های فروشگاهی امری ضروری است؛ زیرا ممبرهای واقعی برخلاف ممبرهای فیک تأثیر مثبتی بر روی افزایش تعداد ویوی پست‌ها دارند و می‌تواند کانال شما را به افراد دیگر معرفی کنند، در حالی که تنها مزیت ممبرهای فیک، بالا بردن تعداد اعضای کانال است.

ممبر پروکسی تضمینی تلگرام

خرید ممبر پروکسی تضمینی تلگرام چه مزایایی دارد؟

همه کانال‌های تلگرامی برای این که بتوانند ممبرهای واقعی به دست بیاورند و باعث جلوگیری از ریزش ممبر خود شوند، نیازمند انجام تبلیغات هستند. در واقع با خرید ممبر پروکسی تضمینی تلگرام شما با اسپانسر شدن برای پروکسی‌ها به نوعی کانال خود را تبلیغ می‌کنید. برخلاف سایر روش‌هایتبلیغاتی، کانالتان تا زمانی که افراد از پروکسی شما برای اتصال به تلگرام استفاده می‌کنند برای آنها قابل مشاهده است؛ بنابراین افراد فرصت کافی برای دیدن کانال شما را دارند. معمولاً اکثر کاربران تلگرام ازروی کنجکاوی به کانال‌های اسپانسر پروکسی سر می‌زنند. اگر کانال شما پست‌های جذاب و کاربردی داشته باشد، احتمال این که افراد تازه وارد عضو کانال تلگرامی شما شوند بسیار بیشتر خواهد شد؛به همین دلیلبه شما پیشنهاد می‌کنیمکه قبل از استفاده از پروکسی، پست‌های کاربردی و مفیدی را در کانالتان منتشر کنید زیرا در این صورت احتمال این که ممبرهای بیشتری جذب کانال شما شوند افزایش می‌یابد.

همچنین تا زمانی که کاربران تلگرام از پروکسی دیگری استفاده کنند، کانال شما در صدر لیست چت‌های آن‌ها به نمایش در خواهد آمد. بسیاری از کانال‌ها زمانی که اسپانسر پروکسی می‌شوند سعی می‌کنند تا تعداد بیشتری پست را به صورت روزانه منتشر کنند،که این کار باعث می‌شود افراد مدام نوتیفیکیشن پست‌های جدید را ببینند. این شیوه کمک می‌کند تا افراد بیشتری ترغیب شوند که وارد کانال شوند و پست‌های شما را ببینند. از دیگر مزیت‌های استفاده از روش ممبر پروکسی برای افزایش تعداد ممبرها، می‌توان به جذب ممبرهای واقعی و ایرانی اشاره کرد، زیرا اکثر مخاطبان کانال‌های پروکسی ایرانی‌ها هستند؛ به همین دلیل اگر شما به ممبرهای واقعی و ایرانی احتیاج دارید، ما استفاده از ممبر پروکسی تضمینی تلگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آیا ممبرهای پروکسی در افزایش تعداد ویویپست‌ها نیز مؤثر هستند؟

خرید ممبر واقعی پروکسی

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم بله ممبرهای پروکسی می‌توانند تعداد بازدید پست‌های منتشر شده در کانال شما را افزایش دهند؛ زیرا افرادی که وارد کانال می‌شوند تعدادی از پست‌های شما را می‌بینند و سپس تصمیم می‌گیرند که عضو کانالتان بشوند یا نه. در هر صورت یعنی چه به عضویت کانال دربیایند وچه از آن خارج شوند؛ تعداد بازدید از پست‌ها به خصوص پست‌های آخر کانال بیشتر خواهد شد. همچنین زمانی که تعداد ممبرهای شما افزایش پیدا می‌کند، به همان میزان نیز تعداد بازدید پست‌ها نیز افزایش می‌یابد.

حال ممکن است این سؤال برای شما به وجود بیاید که آیا افزایش ویوی پست‌ها اهمیتی دارد؟ افزایش تعداد ویو پست‌ها بسیار مهم است؛ زیرا زمانی که کاربران برای اولین بار وارد کانال تلگرامی شما می‌شوند، علاوه بر تعداد اعضای کانال، به تعداد بازدید از پست‌ها نیز توجه می‌کنند و در صورتی که تعداد بازدیدها با تعداد ممبرها اختلاف بسیار زیادی داشته باشد ازکانال خارج می‌شوند؛ زیرا حدس می‌زنند که کانال شما دارای ممبرهای فیک زیادی است و قابل اعتماد نیست. به همین دلیل است که مدیران کانال‌های تلگرامی در هنگام خرید ممبر فیک، بازدید پست نیز خریداری می‌کنند.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان