توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

پاپ آپ با کیفیت تلگرام؛ کمترین هزینه برای خدمات برتر تلگرام

پاپ آپ با کیفیت تلگرام ارزان
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

این روزها شبکه‌ ها و رسانه های اجتماعی بستر بسیار مناسبی را برای بیزینس های اینترنتی فراهم کرده است. یکی از پیام رسان‌های مشهور در ایران تلگرام است. شما با استفاده درست از این پیام رسان  و خرید ممبر اجباری تلگرام می‌توانید رونقی به بیزینستان بدهید. همانطور که می‌دانید برای شناخته شدن و کسب شهرت در تلگرام باید ممبر بالا و همچنین تبلیغات انجام دهید.  روش‌های زیادی برای پیشرفت در پیام ران تلگرام وجود دارد. در این مقاله از سلام ادز  قصد داریم پاپ آپ با کیفیت تلگرام را برایتان شرح دهیم.

ارزان ترین راه خرید ممبر پاپ آپ با کیفیت تلگرام

پاپ آپ با کیفیت تلگرام چیست؟

پاپ آپ با کیفیت تلگرام نوعی آگهی اینترنتی است که مانند یک صفحه یا پنجره برای مخاطبان باز می‌شود. در واقع یکسری اطلاعات را در پنجره باز می‌کند که در واقع به واسطه خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ایجاد شده اند. تبلیغات پاپ آپ معمولا با باز کردن صفحه جدید، پنجره‌ای  همراه با آن باز می‌شود که تبلیغاتی را نمایش می‌دهد. البته این نوع تبلیغات نسبت به روش‌های دیگر تبلیغاتی معروفیت کمتری دارند.

پاپ آپ در تلگرام

همانطور که می‌دانید تلگرام شبکه‌ای اجتماعی و ارتباطی است که در همه زمینه‌ها از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… از این ابزار اجتماعی بهره می‌برند. در فضای تلگرام می‌توان به عنوان تبلیغات برای کسب و کار خود استفاده کرد و می‌توان نمایش نوتیفیکیشن‌ها را به صورت پاپ آپ با کیفیت تلگرام برای مخاطبان خاص فعال کرد و یا حتی می‌توان از خرید ممبر پروکسی تلگرام بهره برد. با فعال کردن این گزینه مخاطبین شما شاهد یکسری از تبلیغات می‌شوند.

اعلان پاپ آپ تلگرام چیست؟

اعلان پاپ آپ نوعی نوتیفیکیشن است که با فعال‌سازی آن یک پنجره میانبر ناگهانی بر روی دستگاه ظاهر می‌شود. این قابلیت در تلگرام هم وجود دارد. همچنین می‌توانید خرید ممبر فیک تلگرام را به مقدار کم و به عنولن سیاهی لشکر انجام دهید تا اعتباری برای کانالتان فراهم کرده باشید. اگر در تلگرام پاپ آپ را برای مخاطبان خاص خود فعال کنید، هر زمان که آن اشخاص به شما از طریق تلگرام پیامی بدهند، یک پنجره پاپ آپ بر روی دستگاهتان نمایش داده می‌شود که می‌توانید بدون ورود به تلگرام به صورت مستقیم پاسخگوی کاربرتان باشید.

فعال کردن اعلان پاپ آپ در تلگرام:

برای فعال کردن اعلان پاپ آپ در تلگرام برای مخاطبان خاص خود باید موارد زیر  را به درستی  دنبال کنید:

 1. در ابتدا وارد تلگرام شوید.
 2. مخاطب خاص خود را انتخاب کنید و پنجره گفتگو را باز کنید.
 3. نام مخاطب را  از منوی فوقانی لمس کنید تا اطلاعات کاربر نمایان شود.
 4. گزینه نوتیفیکیشن را انتخاب کنید
 5. در پنجره باز شده پاپ آپ گزینه CUSTOMIZE را انتخاب کنید
 6. در بخش فوقانی گزینه  Enable custom  را انتخاب کنید
 7. سپس گزینه enable را انتخاب کنید تا گزینه نوتیفیکیشن برای پنجره گفتگو با مخاطب‌تان فعال شود.

با طی کردن این مراحل هر زمان از مخاطب خود پیامی دریافت کردید شما یک نوتیفیکیشن یا اعلان پاپ آپ (enabled)هم دریافت خواهید کرد. 

افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ

افزایش ممبر از طریق تلگرام به این صورت است که اگر کابران در حال استفاده از موبایل خود باشند تلگرام آنها باز می‌شود و کانال شما را به نمایش می‌گذارد. کاربر اگر به کانال شما علاقه داشته باشد جوین می‌شود. شاید برایتان سوال پیش بیاد که آیا خرید ممبر ایرانی امکان پذیر است؟ آیا ممبرها واقعی هستند؟ باید بگوییم 100% واقعی هستند و به صورت نیمه اختیاری عضو کانال شما می‌شوند. در ادامه این مقاله بیشتر در رابطه با پاپ آپ با کیفیت تلگرام اطلاعاتی را به شما خواهیم داد.

افزایش فالوور پیج اینستاگرام از طریق خرید فالوور ایرانی اینستاگرام!

برای افزایش تعداد فالوور های پیج اینستاگرام شما راه ها بسیاری وجود دارد اما همیشه افراد صاحب کسب و کار سعی در انتخاب راه بصرفه تر را دارند. در امر دیجیتال مارکتینگ و مدیریت شبکه های مجازی زمان و پول سیار مهم است. بنابراین شما باید روشی را برای افزایش مخاطبان خود انتخاب کنید که تا جایی  که امکان دارد زمان و سرمایه شما را به باد ندهد. بنابراین ما به شما خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم. با این روش دیگر نیازی نیست که نگران کمبود فالوور پیج ایسنتاگرامتان باشید. افزایش فالوور پیجایسنتاگرام با این روش از بهترین متود های افزایش فالوور در کوتاه ترین زمان ممکن است. 

آیا خرید ممبر از طریق پاپ آپ بازدید و ریزش هم دارد؟

هنگامی که شما در مراحل اولیه ممبر گیری هستید بازید کانال شما بسیار بالا است و افراد زیادی کانال شما را مشاهده می‌کنند. و پس از پایان ممبرگیری به روش خرید ممبر واقعی تلگرام بازید بین 20 تا 40 درصد خواهد بود. ریزش ممبر در تلگرام بستگی دارد به محتوایی که شما تولید می‌کنید. اگر می خواهید با تاثیر تولید محتوا در تلگرام مارکتینگ آشنا شوید، به ویدئو آپارات سلام ادز مراجعه کنید. به دلیل این که این ممبرها افراد واقعی هستند و قدرت تصمیم‌دارند اگه شما مطالب کانال‌تان به روز شده و جالب نباشد کانال شما را ترک خواهند کرد.

 مزایای افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ با کیفیت تلگرام

این روش می‌تواند درصد بیشتری مخاطب نسبت به روش‌های دیگر تبلیغاتی را جذب کند. شما با انتخاب کردن روش پاپ آپ برای افزایش ممبر می‌توانید از تمامی امکانات پاپ آپ استفاده کنید. از دیگر مزایای افزایش ممبر از طریق پاپ آپ می‌توان به مواد ذیل اشاره کرد.

 • افزایش ممبر واقعی
 • سرعت بالا افزایش ممبر تلگرام
 • بازدهی بالا پاپ آپ نسبت به روش‌های دیگر

افزایش ممبر پاپ آپ با ممبر نوتیفیکیشن چه تفاوتی دارد؟

در روش ممبر پاپ آپ با توجه با اجازه دسترسی که اپ‌های نصب شده کاربر بر روی دستگاه تلفنش داده شده، مستقیما کانال تلگرام برای کاربر نمایش داده می‌شود. در روش نوتیفیکیشن، ابتدا متن یا بنری در قسمت نوتیفیکیشن نمایش داده می‌شود و اگر کاربر کلیک کند وارد کانال تلگرام می‌شود در نتیجه بازدهی ممبر گیری در پاپ آپ بهتر از نوتیفیکیشن است. اما اگر برای بیشتر شدن اعضا کانالتان تصمیم به هزینه کردن دارید، ابتدا بهتر است یک ادمین کانال تلگرام استخدام نمایید.

پاپ آپ با کیفیت تلگرام آسان

کد پاپ آپ برای عضویت در کانال تلگرام

با استفاده از کد پاپ آپ قادر خواهید بود یک پنجره جدید برای عضویت کاربران در کانال تلگرامی ایجاد کنید. و بدون کلیک کاربر وارد کانال می‌شود. کاربران زیادی می‌توانند از طریق سایت به کانال تلگرام شما هدایت شوند. بدون این که کاربر در وب سایت شما کلیکی انجام دهید با باز شدن یک پنجره جدید کاربران وارد صفحه تلگرام شما می‌شوند. کد پاپ آپ برای تلگرام به دو دسته تقسیم می‌شود، کد پاپ آپ برای کانال‌های خصوصی و کد پاپ آپ برای کانال‌های عمومی که در ادامه به تعریف این دو مورد در خرید ممبر ارزان می‌پردازیم.

کد پاپ آپ برای کانال‌های عمومی

در کانال‌های عمومی کاربر بلافاصله بعد از کلیک وارد کانال می‌شود و می‌تواند محتویات کانال را مشاهده کند. اما برای عضویت در کانال‌های عمومی باید در قسمت پایین گزینه جوین را انتخاب کند تا بتواند در کانال تلگرامی شما عضویت داشته باشد. اگر کانال تلگرام شما عمومی است و قصد دارید از کد پاپ آپ استفاده کنید می‌توانید با استفاده از کد پاپ آپ عمومی در وب سایت برای عضویت در تلگرام استفاده کنید.

کد پاپ آپ برای کانال‌های خصوصی

در کانال خصوصی کاربر نمی‌تواند به صورت مستقیم وارد کانال شود و باید استفاده از لینک کانال عضو شود و در این روش تولید محتوا تلگرام شما نقشی در عضو شدنش ندارد بلکه نقش در ماندنش دارد. و تفاوتی که با کانال‌های عمومی دارد در این است که، در کانال‌های عمومی بعد از وارد شدن کاربر خودش گزینه جوین را انتخاب کند اما در کانال خصوصی با استفاده از لینک ورود شما در همان لحظه بدون انتخاب گزینه جوین در کانال عضو می‌شوید. برای استفاده از کد پاپ آپ برای کانال‌های خصوصی می‌توانید کد پاپ آپ برای کانال‌های خصوصی را جستجو نمایید.

نتیجه گیری

در مقاله سعی کردیم پاپ آپ با کیفیت تلگرام را به صورت کامل برایتان توضیح دهیم. استفاده از پاپ آپ در تلگرام برای موارد گوناگونی بکار می‌رود که یکی از مهترین کاربردهایش، افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ اپ است که بسیار روش مناسبی برای ممبر گیری به حساب می‌آید. شما با به کار بردن پاپ اپ در وب سایتتان به راحتی می‌توانید کاربران زیادی را عضو کانال تلگرامیتان کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان