توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

ممبر ایرانی فعال تلگرام در کانال‌های فروشگاهی معجزه میکند!

خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام از سلام ادز
 • تعداد ممبر ایرانی فعال تلگرام چه اهمتی دارد؟
 • ممبر تلگرام فیک بهتر است یا واقعی؟
 • محاسن خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام چیست؟

این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی که به تازگی با این پدیده مواجه شده است پیش آید. تلگرام هم مانند دیگر اپلیکیشن‌های پر قدرتی که در فضای مجازی فعالیت دارد بر اساس الگوریتم مخصوص به خود به کانال‌ها و گروه‌ها امتیاز می‌دهد. تعداد بازدید، تعداد بازنشر و … از جمله آیتم‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا از طریق تلگرام معتبر شناخته شوید. همچنین بالا بودن تعداد اعضای گروه یا کانال شما، در دیگر کاربران هم می‌تواند حس اعتماد ایجاد نماید و آن‌ها را به عضویت و خرید از شما ترغیب کند. یکی از عواملی که نشان دهنده اعتبار یک کانال تلگرام است ممبرهایی هستند که در آن حضور دارند. هر کانال تلگرامی در تلاش است تا با انتشار پست‌های مختلف بتواند خدمات گوناگونی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این خدمات می‌تواند تولید محتوای مناسب باشد یا ارائه خدمات و محصولات باکیفیت که می‌تواند نیازی از کاربر را تأمین کند. ممبرها می‌توانند با شیوه‌های گوناگون به یک کانال تلگرام اضافه شوند مانند ممبر ایرانی فعال تلگرام مثل ممبر اد اجباری، ممبر پروکسی، ممبر پاپ آپ، ممبر قفلی و ممبر فیک. این ممبرها می‌توانند کاربران ایرانی یا خارجی باشند.

 

خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام

 

صاحبان کسب و کار هر هزینه‌ای که برای افزایش ممبر ایرانی فعال تلگرام و واقعی یا خرید ممبر غیرواقعی پرداخت می‌کنند چند برابر آن هزینه به خودشان بازمی‌گردد. زمانی که تعداد اعضای یک کانال در تلگرام زیاد باشد کاربران جدیدی که با آن آشنا می‌شوند به‌راحتی به آن کانال اعتماد کرده و در آن عضو می‌شوند؛ به همین علت کانال می‌تواند به درآمد بیشتری از این طریق دست پیدا کند. یکی از دغدغه‌هایی که امروزه صاحبان کسب و کار یا فعالان تلگرام با آن درگیر هستند ممبر تلگرام است که سلام ادز می‌تواند چنین خدمتی را به استفاده کنندگان عرضه کند.

اصطلاح ممبر به چه معناست؟

ریشه‌ی این واژه از زبان انگلیسی وارد دایره‌ی اصطلاحات ما شده است و از Member به معنی عضو آمده است. اصطلاح ممبر در تلگرام برای افرادی استفاده می‌شود که عضو گروه و یا کانال‌های ( چنل‌ها ) تلگرامی هستند. یکی از مهم‌ترین راه‌های اعتبار سنجی یک گروه و یا کانال، تعداد ممبرهای آن است؛ به این معنی که هرچه تعداد اعضای یک کانال تلگرامی بالا باشد، آن کانال از نظر کاربران معتبرتر است و بلعکس. یعنی حتی اگر محتوای که داخل کانال تلگرامی خود می‌گذارید بسیار به روز و عالی باشد، باز هم کم بودن تعداد ممبرها می‌تواند برای شما یک امتیاز منفی محسوب شود و باعث شود که مخاطبین کمتر به شما اعتماد کنند.

 

چرا تعداد ممبر ایرانی فعال تلگرام اهمیت دارد؟

از سال ۲۰۱۳ که این پیام رسان به منظور رقابت با واتساپ وارد فضای مجازی شد توانست با سرعت زیادی مخاطبین خود را پیدا کند. این در حالی است که طبق گزارشی که توسط خود تلگرام در سال جاری ارائه شده است تعداد کاربران این پیام رسان به ۴۰۰ میلیون نفر رسیده است که حدودا ۱۰ درصد یعنی ۵۰ ملیون آن را کاربران ایرانی تشکیل می‌دهند. از همین جا می‌توان به اهمیت و نقش موثر این اپلیکیشن در ایران پی برد. به طوری که امروزه بسیاری از افراد علاوه بر مکالمه، سرگرمی و … به فعالیت‌های حرفه‌ای و اقتصادی درون آن می‌پردازند. شما می‌توانید به سادگی و با ایجاد یک گروه یا کانال، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و فارغ از هر نوع واسطه‌ای این میان به کسب درآمد برسید.

شما می‌توانید با تولید محتوای مناسب برای هر نوع خدمتی که ارائه می‌دهید و یا محصول خود و قرار دادن آن در گروه یا کانال خود آن را به مخاطبین خود معرفی کنید و به این طریق نرخ فروش خود را افزایش دهید. همان‌طور که پیش از این نیز گفتیم، بالا بودن تعداد اعضا یکی از آیتم‌های مهمی است که در برخورد اول، کمک می‌کند که در نگاه مخاطبانتان معتبرتر جلوه کنید و به این ترتیب بتوانند ساده‌تر به شما اعتماد کنند و در نهایت از شما خرید نمایند. علاوه بر این، تلگرام بر اساس الگوریتم مخصوص به خودش به شما امتیاز می‌دهد و آیتم‌های موثر بر این برآورد، تعداد بازدید، تعداد اشتراک گذاری و … است. پس هرچه تعداد ممبر ایرانی فعال تلگرام بیشتر باشد، درصد این آیتم‌ها هم نیز بطبع آن افزایش می‌یابند و در نتیجه کانال و یا گروه شما از طرف تلگرام معتبر شناخته می‌شود.

چگونه تعداد ممبر ایرانی فعال تلگرام کانال یا گروه را در تلگرام بالا ببریم؟

تا این قسمت از مقاله با هم به دلیل اهمیت تعداد اعضا در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام پی‌بردیم. حال این سوال پیش می‌آید که چطور می‌توانیم تعداد اعضا را بالا ببریم. برای این هدف راه‌های بسیار مختلفی مانند تبلیغ در دیگر گروه‌های تلگرامی، درج آگهی در سایت‌های پر مخاطب، لینک دادن در دیگر شبکه‌های مجازی و … وجود دارد. اما در صورتی که برای بالا تعداد اعضا عجله دارید پیشنهاد ما به شما خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام است. در این صورت در کوتاه‌ترین زمان و با پرداخت هزینه‌ی اندکی می‌توانید تعداد اعضا گروه یا کانال خود را افزایش دهید و از تمامی محاسن تعداد ممبر بالا استفاده نمایید.

 

خرید ممبر فعال ایرانی

انواع ممبرهای تلگرام

همان‌طور که پیش از این گفتیم، شما می‌توانید برای کانال یا گروه تلگرامی خود با پرداخت هزینه‌ عضو بخرید. اما موضوع مهمی که در این بحث ممکن است برای شما مطرح شود تفاوت میان مدل‌های مختلف خرید ممبر و تعرفه‌های گوناگون آن است و این سوال که در حالت کلی چه تفاوتی میان آن‌ها وجود دارد؟ برای پاسخ باید بگوییم بطور کلی ممبرها در دو دسته‌ی ممبرهای فیک و واقعی تقسیم می‌شوند که ممبرهای فیک تلگرام بیشتر ربات‌هایی هستند که وارد کانال شما می‌شوند و هزینه‌ی به نسبت کمتری دارند اما امکان ریزش تعداد آن‌ها به مراتب بیشتر از دیگر انواع ممبر است. اما دسته‌ی دیگر ممبرها خود به دو دسته‌ی ممبر اختیاری و ممبر اجباری تقسیم بندی می‌شوند که هر دو دسته می‌توانند ممبرهای ایرانی و یا خارجی باشند.

ممبرهای اختیاری شامل:

 • خرید ممبر پاپ ‌آپ
 • پروکسی
 • ممبر فعال
 • ممبر غیرفعال

و ممبرهای اجباری عبارتنداز:

 • ممبرهای سایلنت
 • ممبرهای هیدن
 • ممبر فعال
 • ممبر غیر فعال

محاسن خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید عضو، خرید ممبر فعال ایرانی است که می‌توانند در بحث‌ها و گفتگوها مشارکت داشته باشند، به پست ارسال شده بازدید می‌دهند، پست را ارسال می‌کنند و به طور کلی عملکردی کاملا مشابه با ممبرهای کاملا واقعا گروه یا کانال تلگرامتان خواهند داشت. از دیگز مزیت‌های این ممبرها کم بودن میزان ریزش آنان پس از خرید است که نکته‌ی بیسار مهم و قابل توجهی است.

ممبر ایرانی فعال تلگرام چه تاثیری در یک کانال کسب کار خواهد داشت؟

شاید برای شما هم این سؤال به وجود آمده باشد که ممبر ایرانی چه تفاوتی با ممبر خارجی دارد؟ و ممبر ایرانی فعال تلگرام برای چه کانال‌هایی مناسب است؟ برخی از کانال‌های تلگرام هستند که می‌توانند محصولات و خدمات خود را به شهرهای مختلف در ایران ارسال کنند. حضور ممبر ایرانی در این کانال به نفع ادمین و صاحب کسب و کار خواهد بود؛ زیرا محصولات آن توسط این افراد قابل خریدن است. صاحب کانال می‌تواند سفارش آن‌ها را به هر نقطه‌ای از شهر ارسال کند؛ اما زمانی که این کانال کسب و کار، ممبرهای خارجی داشته باشد علیرغم اینکه این ممبرها کاربران واقعی هستند اما تأثیری در فروش یک کسب و کار نخواهند داشت؛ زیرا در صورتی که از محصولات یا خدمات آن کانال خوششان بیاید صاحب کسب و کار نمی‌تواند آن سفارش‌ها را به خارج از ایران ارسال کند.

به همین علت حضور ممبرهای خارجی برای درآمد و سودآوری آن کانال بی تأثیر خواهد بود. به همین علت چنین کانال‌هایی اغلب به دنبال جذب ممبر ایرانی فعال تلگرام هستند تا از این طریق درآمد خود را افزایش دهند. شیوه‌های ممبرگیری می‌تواند با جذب ممبر واقعی و ایرانی باعث افزایش درآمد کانال‌های کسب و کار شود. فرض کنید کانال تلگرام شما در حوزه فروشگاهی فعالیت می‌کند و حوزه فعالیتی آن مانتو است. برای اینکه بتوانید تعداد ممبرهای خود را افزایش دهید باید از روش‌های مختلف ممبرگیری استفاده کنید؛ تا از این طریق بتوانید اعتماد کاربران جدید را جلب کنید. زمانی که کانال شما تعداد ممبرهای خود را افزایش می‌دهد به دنبال افزایش فروش، درآمد و سودآوری است. اگر شما قابلیت ارسال پوشاک خود را به خارج از کشور نداشته باشید حضور ممبرهای خارجی برای شما بی نتیجه خواهد بود.

ممبر ایرانی فعال تلگرام با کیفیت

ممبرگیری پروکسی و جذب ممبر ایرانی

افرادی که به دنبال خرید ممبر ایرانی فعال تلگرام هستند می‌توانند از طریق ممبرگیری پروکسی آن‌ها را جذب کنند خرید ممبر ایرانی تلگرام مزایای زیادی دارد که میتواند به پیشرفت شما سرعت بخشد. همان طور که می‌دانید به دلیل فیلترینگ تلگرام در ایران، کاربران مختلف در تلاش هستند تا از طریق لینک‌های پروکسی، تلگرام خود را از حالت فیلتر خارج کنند. طبیعتاً اکثر کاربرانی که از پروکسی استفاده می‌کنند کاربران ایرانی هستند و زمانی که به واسطه پروکسی با کانال جدید که حامی پروکسی است آشنا شوند؛ در صورت پسندیدن موضوع کانال و محتوای منتشر شده در آن اگر اقدام به عضویت در کانال بگیرند تبدیل به یکی از ممبر ایرانی فعال تلگرام در آن کانال خواهند شد.

در قسمت قبل به این نکته اشاره کردیم که حضور ممبر ایرانی چه تأثیری در کانال تلگرامی خواهد داشت؛ به خصوص اگر آن کانال در حوزه فروشگاهی فعالیت داشته باشد. میزان ریزش در این شیوه تا حد زیادی کم خواهد بود؛ زیرا کاربران با اختیار خود این تصمیم را گرفته‌اند و به راحتی از آن خارج نخواهند شد. ممبرهایی که از طریق پروکسی به کانال اضافه خواهند شد کاربران صد در صد واقعی و حقیقی هستند با دیدن این ویدیو ممبر پروکسی بیشتر به اهمیت این دسته از ممبر ها پی خواهید برد. این ممبر های پروکسی هرگز فیک نخواهد بود زیرا کاربر فیک هرگز از پروکسی استفاده نمی‌کند.

ممبرگیری پاپ آپ و ایرانی بودن ممبرها

امکان دارد کاربران با نصب نرم افزارهای مختلف در تلگرام گاهی اوقات زمانی که در حال کار کردن با گوشی خود هستند ناخودآگاه وارد تلگرام خود شوند و یک کانال جدید را ببیند. این کانال در حقیقت از طریق ممبرگیری پاپ آپ باعث شده است تا کاربران جدید با آن آشنا شوند. این کانال می‌تواند هر موضوعی داشته باشد. کاربران جدیدی که از این طریق با این کانال تلگرام روبرو می‌شوند با توجه به تعداد اعضای دنبال کننده، میزان بازدید از پست‌ها، کیفیت محتوای منتشر شده در کانال و موضوع کانال تصمیم به عضویت و عدم عضویت در کانال خواهند گرفت. ممبر ایرانی فعال تلگرام که از این طریق به کانال اضافه خواهند شد معمولاً ممبر ایرانی هستند. این ممبرهای پاپ آپ به دلیل اینکه مانند شیوه پروکسی با اختیار خود تصمیم به عضویت در کانال گرفته‌اند به راحتی از کانال خارج نمی‌شود و میزان ریزش آن پایین است.

ممبر ایرانی فعال تلگرام به روش ممبراد اجباری

یکی دیگر از روش‌هایی که امکان دارد باعث جذب ممبر ایرانی فعال تلگرام شود ممبر اد اجباری است. از این جهت ما معتقد هستیم که تا حدودی ممبر ایرانی از این طریق به کانال اضافه می‌شوند؛ زیرا معمولاً کاربران ایرانی به دلیل فیلترینگ تلگرام اقدام به نصب نسخه‌های غیر رسمی تلگرام می‌کنند. در حقیقت به علت فیلتر شدن تلگرام در ایران بعضی از افراد نسخه‌های غیررسمی تلگرام را طراحی کردند و با تبلیغ آن توانستند توجه کاربران جدیدی را به سمت خود جلب کنند.

آن‌ها می‌توانند کاربرانی که از این نسخه‌ها استفاده می‌کنند را به صورت اجباری در برخی از کانال‌ها عضو کنند. گاهی اوقات این نسخه‌های غیررسمی ویژگی‌های متفاوت و متمایزتر از نسخه اصلی دارند؛ و به همین علت توانسته توجه کاربران جدید را به سمت خود جلب کند. معمولاً با توجه به اینکه کاربران بدون اختیار به این کانال‌ها اضافه می‌شوند گاها بعد از اینکه مطلع می‌شوند اکثر از کانال خارج می‌شوند؛ به همین علت میزان ریزش در این شیوه از ممبرگیری نسبت به دیگر شیوه‌ها بیشتر است. ممبرگیری اد اجباری به سه دسته هیدن، معمولی و سایلنت تقسیم می‌شود.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان