توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید ارزان و مطمئن ممبر اجباری تلگرام

خرید ممبر اجباری تلگرام در ارزان تری روش ممکن
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

با توجه به گسترش و افزایش محبوبیت شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام در میان كاربران ایرانی،‌ این شبكه به بستری مناسب برای ایجاد و یا توسعه بیزینس های گوناگون تبدیل شده است. ممبرهای کانال‌ها و گروه های تلگرامی ارزش بسیاری نزد مدیران و ادمین های این کانال‌ها و گروه ها دارند؛ به همین علت بسیاری از ادمین ها و مدیران کانال‌های تلگرامی به دنبال بهترین روش‌ها برای افزایش اعضای کانال‌ها و گروه های خود هستند. یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش ممبرهای تلگرام، خرید ممبر اجباری تلگرام است. استفاده از این روش نیز مزایا و معایب خاص خود را دارد. توصیه می شود با توجه به نوع فعالیت کسب و کار خود بهترین روش را برای افزایش ممبرهای کانال خود انتخاب کنید. با سلام ادز همراه شوید.

ممبرهای تلگرام چه فایده‌ای دارند

بهتر است ابتدا به روشن کردن اهمیت ممبرهای کانال‌های تلگرامی بپردازیم. زمانی که وارد کانالی در تلگرام می‌شوید، اولین چیزی که ممکن است نظر شما را جلب کند تعداد ممبرهای کانال هستند. اگر کانال مورد نظر فروشگاهی باشد، حتی با وجود کیفیت بالای اجناس و ظاهر خوب آن‌ها، با دیدن تعداد ممبرهای کم در آن کانال عضو نخواهید شد و به آن اعتماد نخواهید کرد. بدین ترتیب، ممبرهای کانال‌های تلگرامی در وهله اول نشان‌دهنده محبوبیت و اعتبار کانال موردنظر هستند. کانال‌های فان، سیاسی، خبری، سبک زندگی، سرگرمی، زیبایی و سلامت و… با داشتن ممبرهای بیشتر به همراه محتوای باکیفیت، می‌توانند میزان اعتبار خود را بالاتر نشان دهند و ممبرهای بیشتری را نیز بدین وسیله جذب کنند. اما در کانال‌های فروشگاهی ممبرها ارزش بیشتری دارند.

 در کانال‌های فروشگاهی هر ممبر واقعی می‌تواند زمانی به مشتری محصولات کانال تبدیل شود. به همین علت، ممبرهای کانال‌های فروشگاهی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار هستند. با توجه به آنچه که درباره اهمیت ممبرهای شبکه پیام رسانی تلگرام گفتیم، بسیاری از مدیران کانال‌های این شبکه به دنبال روش‌هایی برای افزایش ممبرهای کانال‌های خود هستند. روش‌های گوناگونی برای افزایش ممبرهای تلگرام وجود دارد که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. یکی از روش‌های محبوب افزایش ممبر، خرید ممبر اجباری تلگرام است. در ادامه به توضیح و بررسی بیشتر این روش خواهیم پرداخت.

 

خرید ممبر اجباری تلگرام

 

ممبر اجباری تلگرام چیست?

پس از گذشت چند سال از گسترش تلگرام در میان کاربران ایرانی، نرم‌افزارهای بسیاری مشابه آن تحت عنوان تلگرام‌های غیررسمی منتشر شدند. در این نرم‌افزارها شما با ویژگی‌های بیشتری مواجه هستید که می‌توانند استفاده شما را از تلگرام لذت بخش‌تر كنند. با این وجود، برخی از برنامه نویسان قابلیت‌هایی را به تلگرام‌های غیررسمی اضافه كرده‌اند كه بتوان با استفاده از آن‌ها كاربران تلگرام را در كانال‌های گوناگون اد كرد.  بدین وسیله،‌ می‌توان كاربرانی را به كانالی مشخص اضافه كرد،‌ و كاربر پس از بررسی کانال‌های خود متوجه اضافه شدن به کانال جدید خواهد شد. خرید ممبر اجباری تلگرام مزایا و معایب خود را دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

مزایای خرید ممبر اجباری

خرید ممبر اد اجباری یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی است. همانگونه که گفتیم، این روش توسط تلگرام‌های غیر رسمی مثل موبوگرام انجام می‌شود و در آن تعدادی مشخص از کاربران در کانال موردنظر اد می‌شوند. از جمله مزایای استفاده از این روش می‌توان به موراد زیر اشاره داشت:

1. ممبرهای جدید کاملاً واقعی هستند

یکی از مزیت‌های مهم خرید ممبر اجباری، واقعی بودن تمام کاربران اضافه شده است. با استفاده از این روش می‌توانید کاملاً از واقعی و فعال بودن ممبرهای جدید اطمینان داشته باشید. واضح است که داشتن ممبرهای واقعی نسبت به ممبرهای فیک ( خرید ممبر فیک ) فایده بیشتری برای کانال شما خواهد داشت.

2. نتیجه سریع‌تر با هزینه کم‌تر

از دیگر مزایای خرید ممبر اجباری تلگرام، انجام بسیار سریع آن است. در حالت عادی برای جذب ممبرهای واقعی و یا خرید ممبرهای اختیاری، ممکن است زمان بیشتری را صرف کنید. اما با خرید ممبرهای اجباری، با پرداخت هزینه کم‌تر، نتیجه دلخواه خود را سریع‌تر دریافت خواهید کرد. علت کم‌تر بودن هزینه خرید ممبر اجباری، اد کردن کاربران بدون اجازه از خود افراد است. به همین علت، کار راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

معایب خرید ممبر اجباری

اگر قصد خرید ممبر اجباری برای کانال تلگرامی خود دارید، بهتر است از معایب آن نیز مطلع باشید؛ در این صورت می‌توانید راحت‌تر در مورد خرید انواع ممبر تصمیم‌گیری کنید. از جمله معایب خرید ممبر اجباری تلگرام می‌توان به موارد  زیر اشاره داشت:

خرید ممبر اجباری تلگرام را با ما تجربه کنید

1. ریزش نسبتاً بالا

همانطور که پیش‌تر گفتیم، ممبرهای اجباری بدون کسب اجازه از کاربران به در کانال شما اد می‌شوند و کاربر پس از بررسی کانال‌های خود متوجه اضافه شدن کانال شما خواهد شد. واضح است که با استفاده از چنین روشی، بسیاری از کاربران از کانال شما خارج خواهند شد. از راهکارهای کاهش ریزش ممبر پس از استفاده از این روش، افزایش کیفیت و جذابیت پست‌های کانال است.

2. ویو پایین

با توجه به آنچه که گفتیم، کاربران تنها پس از بررسی بخش کانال‌های خود می‌توانند متوجه اضافه شدن كانال شما شوند. بسیاری از كاربران ممكن است روزهای زیادی را بدون بررسی كانال‌های خود سپری کنند. به همین علت، با وجود واقعی بودن کاربران، ویوی پست‌های شما تغییر چندانی نخواهند داشت.

خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که برای افزایش تعداد ممبر کانال و گروه تلگرامتان باید اقدام به خرید ممبر اجباری تلگرام کنید، برای افزایش تعداد فالوور های پیج اینستاگرام خود نیز لازم است در مورد خرید فالوور ایرانی اینستاگرام  و مزایای آن بیشتر بدانید. امروزه هر کسب و کاری در نهایت مسیرش با شبکه ها و رسانه های اجتماعی یکی می شود. علت آن تعداد مخاطب بالای این رسانه ها و شبکه های اجتماعی است. هماطور که می دانید هر کسب و کاری که بتواند مخاطب بیشتری در زمان کمتری جذب کند، موفق تر است. بنابراین باید با مزایای خرید فالوور ایرانی بیشتر آشنا شوید. از مزایای آن می توان به افزایش اعتبار پیج اینستاگرام شما اشاره کرد. اگر شما فالوو رواقعی بخرید در آینده نزدیک این افراد تبدیل به مشتری های شما می شوند. پس در خرید آنها تامل نکید!

انواع روش‌های خرید ممبر اجباری تلگرام

روش‌های گوناگونی برای اضافه کردن ممبرهای اجباری به کانال تلگرامی وجود دارد. دو روش برای اضافه کردن ممبرهای اجباری عبارت‌اند از:

 • معمولی: در این روش کاربران پس از اد شدن در کانال، اعلانی تحت عنوان اضافه شدن به کانال شما را دریافت خواهند کرد. واضح است میزان ریزش در این روش بالاتر از روش‌های دیگر است و بسیاری از کاربران به محض دریافت اعلان از کانال شما خارج خواهند شد.
 • هیدن: در روش هیدن، پس از اد شدن کاربران به کانال، هیچ اعلانی برای آن‌ها ارسال نخواهد شد. علاوه بر آن، هیچ یک از کاربران نمی‌توانند کانال شما را مشاهده کنند و کانال شما برای آن‌ها مخفی خواهد بود. ریزش ممبر در این روش بسیار کم و نزدیک به صفر خواهد بود. اما پست‌ها نیز بازدید مناسبی نخواهند داشت. اگر می خواهید در مورد انواع ممبر اد اجباری بیشتر بدانید به ویدئو اد اجباری بی صدا در آپارات مای ممبر مراجعه کنید!
 

در یک کلام

همانطور که در سلام ادز خواندید، ممبرهای کانال‌های تلگرامی ارزش بسیاری برای مدیران کانال‌ها دارند. به خصوص در کانال‌های فروشگاهی، با توجه به امکان تبدیل هر ممبر به مشتری محصولات کانال، افزایش ممبرها جایگاه ویژه‌ای دارد. به همین علت، مدیران همواره به دنبال یافتن روش‌هایی برای افزایش ممبرهای کانال خود هستند. یکی از محبوب‌ترین روش‌ها،‌ خرید ممبر اجباری تلگرام است. در این روش می‌توانید با هزینه‌ای كم‌تر،‌ با سرعت بیشتری كاربران واقعی تلگرام را در كانال خود اد كنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان