Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
خرید ارزان و مطمئن ممبر اجباری تلگرام
خرید ممبر اجباری تلگرام

با توجه به گسترش و افزایش محبوبیت تلگرام در میان كاربران ایرانی،‌ این شبكه به بستری مناسب برای ایجاد و یا توسعه کسب و کارهای گوناگون تبدیل شده است. ممبرهای کانال‌های تلگرامی ارزش بسیاری نزد مدیران این کانال‌ها دارند؛ به همین علت بسیاری از مدیران کانال‌های تلگرامی به دنبال بهترین روش‌ها برای افزایش ممبرهای کانال‌های خود هستند. یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش ممبرهای تلگرام، خرید ممبر اجباری تلگرام است. استفاده از این روش نیز مزایا و معایب خود را دارد و بهتر است با توجه به نوع فعالیت کسب و کار خود بهترین روش را برای افزایش ممبرهای کانال خود انتخاب کنید. با سلام ادز همراه شوید.

خريد-ممبر

ممبرهای تلگرام چه فایده‌ای دارند

بهتر است ابتدا به روشن کردن اهمیت ممبرهای کانال‌های تلگرامی بپردازیم. زمانی که وارد کانالی در تلگرام می‌شوید، اولین چیزی که ممکن است نظر شما را جلب کند تعداد ممبرهای کانال هستند. اگر کانال مورد نظر فروشگاهی باشد، حتی با وجود کیفیت بالای اجناس و ظاهر خوب آن‌ها، با دیدن تعداد ممبرهای کم در آن کانال عضو نخواهید شد و به آن اعتماد نخواهید کرد. بدین ترتیب، ممبرهای کانال‌های تلگرامی در وهله اول نشان‌دهنده محبوبیت و اعتبار کانال موردنظر هستند. کانال‌های فان، سیاسی، خبری، سبک زندگی، سرگرمی، زیبایی و سلامت و… با داشتن ممبرهای بیشتر به همراه محتوای باکیفیت، می‌توانند میزان اعتبار خود را بالاتر نشان دهند و ممبرهای بیشتری را نیز بدین وسیله جذب کنند. اما در کانال‌های فروشگاهی ممبرها ارزش بیشتری دارند.

 در کانال‌های فروشگاهی هر ممبر واقعی می‌تواند زمانی به مشتری محصولات کانال تبدیل شود. به همین علت، ممبرهای کانال‌های فروشگاهی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار هستند. با توجه به آنچه که درباره اهمیت ممبرهای شبکه پیام رسانی تلگرام گفتیم، بسیاری از مدیران کانال‌های این شبکه به دنبال روش‌هایی برای افزایش ممبرهای کانال‌های خود هستند. روش‌های گوناگونی برای افزایش ممبرهای تلگرام وجود دارد که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. یکی از روش‌های محبوب افزایش ممبر، خرید ممبر اجباری تلگرام است. در ادامه به توضیح و بررسی بیشتر این روش خواهیم پرداخت.

ممبر اجباری تلگرام چیست

پس از گذشت چند سال از گسترش تلگرام در میان کاربران ایرانی، نرم‌افزارهای بسیاری مشابه آن تحت عنوان تلگرام‌های غیررسمی منتشر شدند. در این نرم‌افزارها شما با ویژگی‌های بیشتری مواجه هستید که می‌توانند استفاده شما را از تلگرام لذت بخش‌تر كنند. با این وجود، برخی از برنامه نویسان قابلیت‌هایی را به تلگرام‌های غیررسمی اضافه كرده‌اند كه بتوان با استفاده از آن‌ها كاربران تلگرام را در كانال‌های گوناگون اد كرد.  بدین وسیله،‌ می‌توان كاربرانی را به كانالی مشخص اضافه كرد،‌ و كاربر پس از بررسی کانال‌های خود متوجه اضافه شدن به کانال جدید خواهد شد. خرید ممبر اجباری تلگرام مزایا و معایب خود را دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

مزایای خرید ممبر اجباری

خرید ممبر اد اجباری یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی است. همانگونه که گفتیم، این روش توسط تلگرام‌های غیر رسمی مثل موبوگرام انجام می‌شود و در آن تعدادی مشخص از کاربران در کانال موردنظر اد می‌شوند. از جمله مزایای استفاده از این روش می‌توان به موراد زیر اشاره داشت:

1. ممبرهای جدید کاملاً واقعی هستند

یکی از مزیت‌های مهم خرید ممبر اجباری، واقعی بودن تمام کاربران اضافه شده است. با استفاده از این روش می‌توانید کاملاً از واقعی و فعال بودن ممبرهای جدید اطمینان داشته باشید. واضح است که داشتن ممبرهای واقعی نسبت به ممبرهای فیک ( خرید ممبر فیک ) فایده بیشتری برای کانال شما خواهد داشت.

2. نتیجه سریع‌تر با هزینه کم‌تر

از دیگر مزایای خرید ممبر اجباری تلگرام، انجام بسیار سریع آن است. در حالت عادی برای جذب ممبرهای واقعی و یا خرید ممبرهای اختیاری، ممکن است زمان بیشتری را صرف کنید. اما با خرید ممبرهای اجباری، با پرداخت هزینه کم‌تر، نتیجه دلخواه خود را سریع‌تر دریافت خواهید کرد. علت کم‌تر بودن هزینه خرید ممبر اجباری، اد کردن کاربران بدون اجازه از خود افراد است. به همین علت، کار راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

معایب خرید ممبر اجباری

اگر قصد خرید ممبر اجباری برای کانال تلگرامی خود دارید، بهتر است از معایب آن نیز مطلع باشید؛ در این صورت می‌توانید راحت‌تر در مورد خرید انواع ممبر تصمیم‌گیری کنید. از جمله معایب خرید ممبر اجباری تلگرام می‌توان به موارد  زیر اشاره داشت:

ممبر-ارزان-تلگرام

1. ریزش نسبتاً بالا

همانطور که پیش‌تر گفتیم، ممبرهای اجباری بدون کسب اجازه از کاربران به در کانال شما اد می‌شوند و کاربر پس از بررسی کانال‌های خود متوجه اضافه شدن کانال شما خواهد شد. واضح است که با استفاده از چنین روشی، بسیاری از کاربران از کانال شما خارج خواهند شد. از راهکارهای کاهش ریزش ممبر پس از استفاده از این روش، افزایش کیفیت و جذابیت پست‌های کانال است.

2. ویو پایین

با توجه به آنچه که گفتیم، کاربران تنها پس از بررسی بخش کانال‌های خود می‌توانند متوجه اضافه شدن كانال شما شوند. بسیاری از كاربران ممكن است روزهای زیادی را بدون بررسی كانال‌های خود سپری کنند. به همین علت، با وجود واقعی بودن کاربران، ویوی پست‌های شما تغییر چندانی نخواهند داشت.

انواع روش‌های خرید ممبر اجباری تلگرام

روش‌های گوناگونی برای اضافه کردن ممبرهای اجباری به کانال تلگرامی وجود دارد. دو روش برای اضافه کردن ممبرهای اجباری عبارت‌اند از:

  • معمولی: در این روش کاربران پس از اد شدن در کانال، اعلانی تحت عنوان اضافه شدن به کانال شما را دریافت خواهند کرد. واضح است میزان ریزش در این روش بالاتر از روش‌های دیگر است و بسیاری از کاربران به محض دریافت اعلان از کانال شما خارج خواهند شد.
  • هیدن: در روش هیدن، پس از اد شدن کاربران به کانال، هیچ اعلانی برای آن‌ها ارسال نخواهد شد. علاوه بر آن، هیچ یک از کاربران نمی‌توانند کانال شما را مشاهده کنند و کانال شما برای آن‌ها مخفی خواهد بود. ریزش ممبر در این روش بسیار کم و نزدیک به صفر خواهد بود. اما پست‌ها نیز بازدید مناسبی نخواهند داشت.
خريد-ممبر-براي-تلگرام

در یک کلام

همانطور که در سلام ادز خواندید، ممبرهای کانال‌های تلگرامی ارزش بسیاری برای مدیران کانال‌ها دارند. به خصوص در کانال‌های فروشگاهی، با توجه به امکان تبدیل هر ممبر به مشتری محصولات کانال، افزایش ممبرها جایگاه ویژه‌ای دارد. به همین علت، مدیران همواره به دنبال یافتن روش‌هایی برای افزایش ممبرهای کانال خود هستند. یکی از محبوب‌ترین روش‌ها،‌ خرید ممبر اجباری تلگرام است. در این روش می‌توانید با هزینه‌ای كم‌تر،‌ با سرعت بیشتری كاربران واقعی تلگرام را در كانال خود اد كنید.

دسته بندی ها
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد