توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه لینک در اینستاگرام گذاشته میشود+مزایای گذاشتن لینک

لینک در اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به مبحث لینک در اینستاگرام بپردازیم. در حال حاضر چندین شبکه اجتماعی وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای صدها کاربر هستند؛ ولی هیچ کدام از آن ها محبوبیت اینستاگرام را ندارند. اینستاگرام از چند سال گذشته تا کنون توانسته است در بروزرسانی های خود چندین قابلیت جدید را در خود اضافه کند؛ به بهانه همین قابلیت های جدید، کاربران اینستاگرام به طور چشمگیری افزایش یافته اند. در این بین برخی از صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی با خرید فالوور واقعی ایرانی راه سریع تری را برای افزایش فالوور انتخاب کرده اند.

 در این روز ها اینستاگرام به بستری بسیار مناسب و عالی برای کسب و کارها تبدیل شده است. اینستاگرام با استفاده از قابلیت های جدید خود، توانسته است حتی به بستری مناسب برای پیشرفت صفحات اجتماعی دیگر تبدیل شود؛ یکی از این قابلیت ها، وجود لینک در اینستاگرام است. در حال حاضر شما قادر هستید در پست ها، استوری ها و بیو خود لینک اضافه کنید؛ حتی در اینستاگرام می توانید لینک تلگرام خود را در بیو درج کنید.

حتما تا به حال با گزینه see more در استوری های اینستاگرام و لینک هایی در بیو پست های اینستاگرام رو به رو شده اید. اگر شما هم خواستار استفاده از لینک در بخش های مختلف اینستاگرام خود هستید، در ادامه این مطلب همراه وب سایت سلام ادز باشید.

چرا باید از قابلیت درج لینک در اینستاگرام استفاده کنیم؟

در بخش قبلی، متوجه شدید که می توانید از قابلیت درج لینک در اینستاگرام استفاده کنید؛ اما قبل از این که به آموزش گذاشتن لینک در پست اینستاگرام و درج لینک در استوری اینستاگرام بپردازیم، اجازه دهید اهمیت این کار را مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی هیچ کاری در اینستاگرام بدون هدف نیست؛ این مورد درباره استفاده از قابلیت درج لینک در اینستاگرام هم صدق می کند.

استفاده از قابلیت درج لینک در پست ها، استوری ها و حتی بیو اینستاگرام امروزه مزایای زیادی را برای افزایش مخاطب های دیگر صفحات اجتماعی شما دارد. فرض کنید دارای یک وب سایت هستید و قصد افزایش مخاطبان آن را دارید؛ شما با گذاشتن لینک در پست اینستاگرام و همچنین استوری ها و بیو خود، می توانید ترافیک سایت خود را بالا ببرید.

شما می توانید با گذاشتن لینک کانال تلگرام در بیو خود، ممبر های کانال تلگرام خود را هم افزایش دهید. بسیاری از کاربران اینستاگرام، در پیج خود به معرفی و فروش محصولات می پردازند؛ اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می توانید با گذاشتن لینک در اینستاگرام، فالوور های خود را مستقیما به صفحه خرید هدایت کنید. در ادامه به آموزش گذاشتن لینک در پست اینستاگرام، استوری و بیو می پردازیم.

 

گذاشتن لینک در اینستاگرام
چگونه در اینستاگرام لینک وب سایت خود را بگذاریم؟

چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم؟

در بخش قبلی، با اهمیت درج لینک در اینستاگرام آشنا شدید؛ همچنین دانستید که می توانید در پست ها، استوری ها و بیو پیج خود لینک های خروجی قرار دهید. در این روز ها بسیاری از کاربران، خواستار گذاشتن لینک در پست اینستاگرام هستند؛ به طور معمول در اینستاگرام نمی توانید به راحتی و در کپشن پست خود، لینک قرار دهید. در این بین ابزار هایی به وجود آمده اند که گذاشتن لینک در پست اینستاگرام را امکان پذیر کرده اند؛ در ادامه به معرفی این ابزار ها می پردازیم. فراموش نکنید یکی از مواردی که برای تبلیغات گسترده اینستاگرام به کار شما می آید گذاشتن لینک وب سایت خود در بیو اینستاگرام است. (ویدیو آموزشی تبلیغات موثر اینستاگرام)

استفاده از Link my photos برای گذاشتن لینک در پست اینستاگرام

اولین ابزاری که از آن می توانید برای درج لینک در اینستاگرام و پست های آن استفاده کنید، ابزار Link my photos می باشد. با استفاده از این ابزار می توانید یک یا چند تصویر را به یکدیگر مرتبط سازید و برای آن ها لینک ایجاد کنید. دقت داشته باشید که می توانید در Link my photos با پرداخت هزینه ای به قابلیت های دیگر هم دسترسی داشته باشید؛ به طور مثال با خرید اکانت نقره ای، می توانید به طور نامحدود برای محتوا خود لینک در نظر بگیرید.

استفاده از bitly برای گذاشتن لینک در پست اینستاگرام

با استفاده از سایت bitly می توانید یک سری لینک برای پست های اینستاگرام خود ایجاد کنید؛ لینک هایی که bitly به شما می دهد، لینک هایی می باشد که اینستاگرام از آن ها پشتیبانی می کند. در bitly می توانید به همراه ایجاد کپشن، لینک مدنظر خود را برای اینستاگرام ایجاد کنید. استفاده از bitly نسبت به دیگر ابزار ها برای درج لینک در اینستاگرام بسیار ساده می باشد.

شرایط گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در بخش قبلی با ابزار هایی برای گذاشتن لینک در پست اینستاگرام آشنا شدید؛ همان طور که گفتیم، برای درج لینک در اینستاگرام می توانید به قسمت های مختلفی مراجعه کنید. در حال حاضر گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام بسیار رایج شده است؛ به طوری که بسیاری از کسب و کار های درون اینستاگرام، تمامی استوری های خود را همراه با لینک منتشر می کنند؛ اما گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام با رعایت یک سری شروط انجام پذیر می باشد.

همان طور که می دانید در اینستاگرام  دو نوع اکانت وجود دارد؛ در اینستاگرام  فقط می توان دارای یک اکانت ساده یا تجاری بود. اولین شرط گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام، داشتن یک اکانت تجاری می باشد. به طور کلی درج لینک در اینستاگرام برای صاحبان کسب و کار ها و بازاریاب ها اولویت قرار دارد؛ در ادامه به آموزش تبدیل پیج ساده به وضعیت تجاری می پردازیم.

 • ابتدا به بخش پروفایل خود بروید.
 • سپس بر روی آیکون چرخ دنده که همان بخش تنظیمات اینستاگرام است کلیک کنید.
 • در صفحه ای که برایتان باز می شود گزینه آبی رنگ Switch to Professional Account را بزنید.
 • در مرحله آخر و در صفحه ای که باز می شود گزینه Business را انتخاب کنید.

به همین راحتی برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام توانستید پیج خود را به حالت تجاری در بیاورید. دقت داشته باشید که این آخر راه نیست و برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام، باید یک قانون دیگر هم رعایت شود؛ برای درج لینک در استوری اینستاگرام، باید دارای ۱۰ هزار فالوور باشید.

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در بخش قبلی دانستیم که از قابلیت لینک در اینستاگرام می شود در استوری ها هم استفاده کرد؛ همچنین با شرایط گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام هم آشنا شدیم. در این بخش می خواهیم به آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام بپردازیم. انجام این کار سخت نیست؛ کافی است مرحال زیر را دنبال کنید.

 • در مرحله اول حتما باید مراحل ساده گذاشتن یک استوری را طی کنید. جهت انجام دادن این کار ابتدا باید آیکون دوربین بالای صفحه را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد باید محتوای مدنظر خود را بارگذاری کنید.
 • در بالای صفحه آیکونی به شکل زنجیر وجود دارد؛ بر روی آن کلیک کنید.
 • تا به این جای کار تقریبا نصف مسیر را برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام طی کرده اید؛ برای این که لینک مدنظر خود را در استوری قراردهید، بر روی گزینه web link کلیک کنید.
 • در صفحه‌ صفحه بعد با کادری جهت درج لینک در اینستاگرام و استوری خود رو به رو می شوید. لینک مدنظر خود را در آن کادر وارد کنید.
 • حال کافی است بر روی تیک سبز بالای صفحه کلیک کنید و استوری مدنظر خود را منتشر کنید.

 

آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام
مزایای گذاشتن لینک در اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

تا به این جای کار متوجه شدید که چگونه می شود در استوری اینستاگرام لینک گذاشت. به طور کلی درج لینک در اینستاگرام از مزایای بسیار زیادی برخوردار است؛ این مورد درباره گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام هم صدق می کند. یکی از اصلی ترین مزایایی که درج لینک در استوری اینستاگرام به همراه دارد، افزایش ترافیک وب سایت می باشد.

در این روز ها و در استوری های اینستاگرام، حتما با گزینه see more مواجه شده اید؛ مخاطبان استوری مدنظر با کلیک بر روی آن گزینه، به لینک وب سایت شما هدایت می شوند. با گذاشتن لینک در اینستاگرام و استوری های آن، می توانید آگاهی از برند خود را افزایش دهید؛ همچنین با درج لینک صفحه فروش محصولات خود، می توانید آمار فروش محصولات خود را بهبود ببخشید. آخرین و یکی از بهترین مزیت های گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام، افزایش مخاطبان دیگر صفحات اجتماعی شما می باشد.

با خواندن این مقاله استوری های حرفه ای طراحی کنید: طراحی استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام چگونه امکان پذیر می باشد؟

در بخش قبلی با مزایای گذاشتن لینک در اینستاگرام و استوری های آن آشنا شدید؛ حال در این بخش قرار است به گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام بپردازیم. گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام همراه با مزیت های زیادی می باشد؛ اگر شما هم قصد چنین کاری را دارید، مراحل زیر را دنبال کنید.

 • در مرحله اول برای درج لینک در اینستاگرام و بیو آن وارد برنامه شوید و به بخش پروفایل خود مراجعه کنید.
 • در مرحله دوم باید بر روی گزینه Edit profile کلیک کنید.
 • حال شما با صفحه ای جدید برای تغییرات پروفایل و گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام خود رو به رو می شوید؛ در این مرحله کافی است لینک مورد نظر خود را در بخش website قرار دهید.
 • در مرحله آخر کافی است بر روی تیک آبی بالای صفحه کلیک کنید تا تغییرات بیو شما ذخیره شود.

سخن آخر درباره درج لینک در اینستاگرام

چنانچه در اینستاگرام دارای برند خاصی هستید و به ارائه محصولات و خدمات می پردازید، پیشنهاد می کنیم حتما از قابلیت درج لینک در اینستاگرام استفاده کنید. سعی کنید از لینک های هدفمند در استوری، پست و بیو خود استفاده کنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کافی را کرده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی