توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام که باید بدانید!

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام ارزان

تلگرام را می‌توان محبوب‌ترین پلتفرم موجود در ایران دانست که روزانه مطالب زیاد و متنوعی درون آن منتشر می‌شود. طبق آخرین آمار حدود ۴۰ میلیون نفر از کاربران تلگرام را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. تعداد بالای اعضای این پلتفرم سبب شده تا شاهد ورود کسب و کار‌های مختلف درون این پلتفرم باشیم که اغلب آن ها نیز به دنبال تبلیغات گسترده تلگرام هستند. بسیاری از بیزینس‌ها برای معرفی بهتر محصول و خدمات خود به تبلیغات در تلگرام مشغول اند و همواره به دنبال راهی برای افزایش بیش از پیش کاربران یا ممبر‌واقعی هستند.

بسیار واضح است که اعضای کانال‌های تلگرامی به خودی خود افزایش پیدا نمی‌کنند و به همین دلیل باید به دنبال راهی برای افزایش تعداد ممبر باشیم. داشتن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام و  تبلیغات اصولی و مناسب یکی از راه‌هایی است که می‌توانید به وسیله‌ی آن تعداد اعضای کانال های تلگرام را افزایش دهید. اما قبل از راه اندازی کانال باید از ویژگی‌های کانال‌های پربازدید و نحوه تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام آگاه باشید و برای آگاهی یافتن از این موضوع با ادامه مقاله سلام ادز همراه شوید.

دسترسی سریع به محتوا

اصولی که باید برای تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام  بدانید!

در کشور ایران به دلایل امنیتی شبکه‌های اجتماعی بسیاری مسدود شده‌اند. تلگرام مهم‌ترین شبکه‌ اجتماعی مسدود شده در کشور است. اما با این وجود همچنان کاربران زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند که نشان از محبوبیت بالای تلگرام دارد. در قسمت مقدمه توضیح دادیم که این محبوبیت بالا، بسیاری از کسب و کار‌ها را وادار کرده است که برای رونق کسب و کار خود از تلگرام استفاده کنند. بعد از ورود کسب و کار‌ها به این پلتفرم شاهد ورود تکنیک‌ها و متد‌های مختلف برای تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام شدیم. از این رو آژانس‌های تبلیغاتی و سایت‌های مختلف برای شریک شدن در رقابت برند‌ها وارد تلگرام شدند.

محتوا در تلگرام باید کوتاه با لحنی دوستانه باشد

اکثر افراد اوقات فراغت و استراحت خود را در تلگرام و رسانه جمعی اینستاگرام می‌گذارند و به همین دلیل بیشتر به دنبال مطالب سرگرم کننده و جذاب هستند. به همین دلیل نحوه تولید محتوا تلگرام بسیار مهم بوده و آگهی‌های تبلیغاتی به نوعی مزاحم کاربر هستند. برای مثال فرض کنید کسب و کاری برای تبلیغات کانال تلگرام خود از متن‌ها بلند و با زبان رسمی استفاده کرده باشد به طور حتم به هیچ عنوان نمی‌تواند نظر کاربر را جلب کند. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی با وب سایت‌ها کمی متفاوت است.

به طور کلی افراد برای خواندن مطالب از وب سایت‌ها استفاده می‌کنند و به همین دلیل اگر در این مطالب از لحن رسمی و تعداد عبارت بالا استفاده کنیم سبب دفع مخاطب نمی‌شود. اما در رسانه عمومی توییتر و یا تلگرام متن‌های کوتاه با لحنی دوستانه می‌تواند سبب جذب مخاطب شود.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام خیلی ارزان

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌تواند در جذب مخاطب مهم باشد استفاده از عکس نوشته‌ها است. اگر بتوانید مخاطب را با جملات کوتاه کنجکاو کنید سبب می‌شوید که فرد جدی‌تر متن تبلیغ شما را بخواند.

استفاده از عکس و ویدیوی جذاب و جدید 

محتوا‌ به شکل‌های مختلفی می‌تواند برای تبلیغات کانال تلگرام استفاده شود و بهترین نوع محتوایی که می‌توان به وسیله‌ی آن کاربر را جذب کرد؛ استفاده از محتوای چند رسانه‌ای است. همانطور که گفتیم کاربران وقت خود را برای خواندن متن‌ها صرف نمی‌کنند و همچنین از باز کردن ویدیو‌های طولانی به دلیل هزینه‌های اینترنت خودداری می‌کنند. از این رو بهترین محتوایی که می‌توان انتشار داد عکس‌ها یا ویدیو‌های کوتاه است. طبق آمار در دسترس فیلم‌هایی که حجمی کم‌تر از ۳.۵ مگابایت دارند، بیشترین بازدید را خواهند داشت و پست های تبلیغی که در ابتدای آن از ویدیو استفاده شده باشد بیشترین اثر را بر روی مخاطب خواهد گذاشت. اگر محتوا حجم زیادی از مطالب را دربر داشته باشد و نتوان آن را در ویدیویی کوتاه ارائه داد؛ بهتر است که بخشی از آن را به صورت محتوای متنی، محتوایی ویدیویی و یا حتی عکس نوشته انتشار دهید. بهرحال اگر شما بازدیدکننده کافی را نداشته باشید نمی‌توانید از تبلیغات انتظار زیادی داشته باشید. مدیران کسب و کار ها در این مواقع معمولا به خرید ممبر ارزان فوری تلگرام روی می‌آورند چراکه بازدید کننده لازم را در کوتاه ترین مدت بدست می‌آورند و تبلیغات خود را انجام می‌دهند!

از راه‌های دیگری که می‌توان از طریق آن بیشتر مردم را با کسب و کار‌ها آشنا کرد در کنار دانستن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام، قرار دادن لینک سایت در قسمت پایانی پست‌های تلگرام است. برای این منظور می‌توانید خلاصه‌ای از مطالب خود را به صورت ویدیو یا متن در پست‌ها قرار دهید و از کاربران بخواهید که برای تماشای کامل به سایت مراجعه کنند. به هیچ عنوان در تبلیغات کانال تلگرام یا در تبلیغات در کانال‌های خبری از مطالب تکراری و کپی استفاده نکنید زیرا که کاربران همواره به دنبال تماشای عکس‌ها و ویدیو های جذاب و جدید هستند و دیدن مطالب تکراری سبب دفع مخاطب می‌شود. حال اگر عکس و ویدیوی جدید ندارید می‌توانید عکس‌های موجود را با فتوشاپ کمی تغییر دهید و لوگوی خود را بر روی آن درج کنید. یا می‌توانید کلیپ‌های خارجی را با قرار دادن زیر نویس بر روی آن‌ها در پست‌های تلگرامی خود درج کنید.

جملات دستوری را جایگزین جملات خبری کنید

بعد از تهیه لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام باید بدانید که جملات خبری جذب کننده نیستند اما اگر همین محتوا‌ها به صورت دستوری بیان شوند می‌توانند تا حدودی در ذهن مخاطب تاثیر گذار باشند. برخی افراد به صورت ناخودآگاه به درخواست‌هایی که از آن‌ها می‌شود واکنش مثبت نشان می‌دهند و به همین دلیل بهتر است که برای روش های انجام تبلیغ در کانال تلگرام از جملات دستوری استفاده کنید. البته در طرح این جملات باید شان و احترام مخاطب حفظ شود. برای مثال می‌توانید شماره تلفن خود را در آخر مقاله بنویسید و از مخاطبان بخواهید که با شما تماس بگیرند. به اینگونه جملات دستوری در اصطلاح Call To Act می‌گویند. که به معنای فراخوانی برای انجام کاری مشخص است.

آی دی تلگرامی را در پست‌های خود درج کنید

برای تبلیغات کانال تلگرام معمولا پستی را در کانال‌های پربازدید انتشار می‌دهند و تعداد بالایی آن را نگاه می‌کنند. شما با چه هدفی این پست را منتشر کرده‌اید؟ قطع به یقین هدف از انتشار پست بالا بردن تعداد اعضای کانال های تلگرام خود بوده‌ است. برای این منظور باید آیدی تلگرامی را در پایان پست خود درج کنید تا کاربران بعد از تماشای تبلیغ در صورت نیاز وارد کانال شما شوند. بدین صورت می‌توانید روز به روز شاهد افزایش تعداد اعضا شوید. این افزایش سبب رونق کسب و کارتان می‌شود. علاوه بر آی دی می‌توانید از لینک جوین اختصاصی کانال استفاده کنید تا کاربران به کانال های تلگرام مورد نظر بکشانید. البته لازم به توضیح است که مهم نیست پستی که طراحی کرده‌اید برای انتشار در کانال‌های دیگر است یا برای کانال اختصاصی خود، شما باید در تمامی پست‌ها  آی دی تلگرام یا لینک جوین را قرار دهید تا در صورتی که متنی از کانال فوروارد شد بی‌هویت نباشد. اینها تازه گوشه ای از وظایف ادمین مدیریت شبکه‌های اجتماعی است و قطعا این وظایف بیشتر از اینها است!

روش های تبلیغات در تلگرام

با انواع‌ روش‌های تبلیغ در تلگرام آشنا شوید

برای تبلیغات در تلگرام‌ راه‌های متنوع و گوناگونی وجود دارد که می‌توانید متناسب با نوع کسب و کار‌ خود بهترین آن را برگزینید؛ به عنان مثال همانطور که برای اینستاگرام نسبت به خرید فالوور ایرانی اقدام میکنیم در این پلتفرم نیز میتوانید ممبر خریدازری کنید. برای تبلیغات کانال تلگرام باید تبلیغات خود را تا حد امکان در معرض دید عموم مردم قرار دهید تا بتوانید تعداد اعضای بیشتری را جذب کنید. در این بخش قصد معرفی روش‌های فوق العاده برای تبلیغات تلگرام داریم، این موارد عبارت انداز:

 • تبلیغات بازدیدی تلگرام
 • تبلیغات کلیکی تلگرام
 • تبلیغات ثابت و ساعتی
 • خرید ممبر
 • تبلیغات به وسیله‌ی افراد معروف و تاثیرگذار

تبلیغات بازدیدی تلگرام، هزینه بر اساس تعداد بازدید

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام 2021

شاید بتوان گفت که یکی از بهترین و پر مزیت‌ترین داتستن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام  روش‌های تبلیغات کانال تلگرام استفاده از روش خرید بازدید ارزان تلگرام است. در این روش تبلیغ یا پست شما در کانال های به نسبت پربازدیدی منتشر می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش هزینه‌ی آن است. مبلغ پرداختی بر اساس مقدار بازدید مشخص می‌شود و هر کاربر که پست را ببیند هزینه‌ای را به همراه خواهد داشت. بدین صورت بر اساس نوع بازخورد مخاطب هزینه‌ای پرداخت می‌کنید. توصیه می‌شود پست تبلیغ را در کانال‌های که مرتبط با بیزینستان است منتشر کنید تا از بازخورد بهتری بهره مند شوید.

از مزیت‌های تهیه لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام و تبلیغات بازدیدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. هزینه‌ی تبلیغات بر اساس تعداد بازدید محاسبه می‌شود.
 2. اطمینان خاطر از تعداد بازدید بالای تبلیغ
 3. با مبالغ کم هم می‌توانید از تبلیغات بازدیدی تلگرام استفاده کنید.

تبلیغات کلیکی تلگرام، پرداخت هزینه بر اساس تعداد کلیک

از دیگر روش‌های تبلیغات تلگرام می‌توان به تبلیغات کلیکی اشاره کرد. این روش بدین صورت است که پست خود را درون کانال‌های دیگر منتشر می‌کنید و هزینه بر اساس تعداد کلیک مشخص می‌شود. این روش هم به مانند روش قبلی مزیت‌های مشابه‌ای دارد. برای مثال کسب و کار‌های نوپا که توانایی پرداخت مبالغ بالا برای تبلیغات گسترده اینستاگرام ندارند می‌توانند با استفاده از این روش بر اساس میزان بازخورد مخاطب هزینه‌ای را پرداخت کنند. این روش بیشتر برای تبلیغ اپلیکیشن و یا تبلیغ وب سایت رواج دارد که در این صورت کاربر می‌تواند به صورت دلخواه با کلیک بر روی لینک وارد اپلیکیشن یا وب سایت مورد نظر شود.

تبلیغات ثابت و ساعتی راهی فوق العاده برای برندینگ

از روش‌های دیگر تبلیغات کانال تلگرام استفاده از تبلیغات ساعتی و ثابت است. بدین صورت که تبلیغ شما در کانالی پربازدید به مدت ۱۲ یا ۲۴ ساعت قرار خواهد گرفت. البته دقت داشته باشید که پرسونای کسب و کارتان بیشتر در کدام بازه‌ی زمانی به تلگرام دسترسی دارند تا بتوانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید. این روش مزیت‌های زیادی دارد که عبارت‌انداز:

 1. کانال‌هایی که درون آن تبلیغ منتشر می‌شود بسیار معتبر هستند و به کسب و کار شما نیز اعتبار می‌بخشند.
 2. پربازدید بودن این کانال‌ها سبب گسترده شدن طیف مخاطبان می‌شوند.
 3. زمان انتشار پست به عهده خودتان است.

چگونه لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرامرا داشته باشیم؟! همان‌طور که می‌دانید این روزها کسب و کارهای زیادی هستند که برای بیشتر دیده شدن در تلگرام، اقدام به تبلیغ در این شبکه اجتماعی می‌کنند. روش‌‌های متعددی برای تبلیغ و بازاریابی در این پلتفرم وجود دارد؛ اما موضوعی که حائز اهمیت این است که بتوانید بهترین شیوه تبلیغات و متناسب با کسب و کارتان را بیابید. مشاوران ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما کمک می‌کنند تا تبلیغات گسترده تلگرام خود را در پربازدیدترین کانال‌های تلگرامی انجام دهید.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام 1400

داشتن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام و تبلیغات در تلگرام چه ضرورتی دارد؟

این روزها با پیشرفت اینترنت و ابزارهای دیجیتال، شکل تبلیغات و فروش نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده است. از این‌رو بیشتر افراد به بازاریابی و تبلیغات آنلاین روی آورده‌اند و دلیل این امر نیز کارایی بالای این روش برای کسب و کارهای امروزی است. زمانی که اکثر بیزینس‌ها در فضای آنلاین حضور دارند، شما هم باید به عنوان یک کسب و کار فعال در این فضاها حضور پیدا کنید؛ در غیر این‌صورت بازار فروش آنلاین را به رقبای کسب و کارتان واگذار کرده‌اید. در ادامه با مزیت‌های تبلیغات در فضای مجازی مخصوصا رسانه جمعی تلگرام بیشتر آشنا می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلگرام مارکتینگ، به ویدئو آموزشی تلگرام مارکتینگ آپارات سلام ادز مراجعه کنید.

·  هزینه کمتری برای تبلیغات می‌پردازید

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر کسب و کاری، تبلیغات و هزینه ناشی از این تبلیغ است. همان‌طور که می‌دانید تبلیغات به شکل‌های سنتی آن می‌تواند هزینه‌های زیادی بر روی دست شما بگذارد و باید بخش زیادی از بودجه تبلیغاتی خود را صرف این کار کنید. اما با تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام و یا عضویت در گروه های تبلیغاتی با لینک گروه تبلیغات در تلگرام می‌توانید بدون صرف هزینه نه چندان زیاد بیزینس خود را در این فضا تبلیغ کنید.

·  فضای گسترده‌تری برای تبلیغات در اختیار دارید

شاید یکی‌دیگر از دلایلی که ضرورت تبلیغ در تلگرام را روشن می‌کند، تبلیغ در یک سطح گسترده‌تر است. اگر می‌خواهید با بازاریابی و تبلیغ به فروش برسید، باید کالای خود را جایی تبلیغ کنید تا مخاطبانی باشند که آن را ببینند! در این‌صورت بهتر است به دنبال پرمخاطب‌ترین پلتفرم ممکن باشید؛ این روزها که افراد اغلب وقت خود را در فضای مجازی می‌گذارنند کجا بیشتر از این فضاها برای تبلیغ مناسب است؟!

·   به راحتی مخاطبان هدفتان را پیدا می‌کنید

یکی‌دیگر از ضرورت‌های تبلیغ کانال تلگرام پربازدید این است که به راحتی می‌توانید به مخاطب هدف خود دسترسی داشته و آن را به مشتری تبدیل کنید. در صورتی که این امکان به این راحتی در بازاریابی و فروش آفلاین ممکن نمی‌شود. از هر قشر و سنی مخاطب در این فضا حضور دارند و همین موضوع موجب می‌شود تا به راحتی با مخاطبان هدف خود در ارتباط باشید و از طریق تاثیر مثبت بر روی آن‌ها، این مخاطبان را به مشتریان برندتان تبدیل کنید.

·   اندازه جیبتان تبلیغ می‌کنید!

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم، هزینه ناشی از تبلیغات یکی از مواردی است که ممکن است به دغدغه کسب و کارهای نوپا تبدیل شود. اگر شما در ابتدای مسیر بودجه کافی برای تبلیغات بیزینستان نداشته باشید چگونه می‌خواهید بر روی برندینگ خود کار کنید؟ در این شرایط مستلزم پلتفرمی هستید که بتوانید نهایت استفاده را از ظرفیت‌های آن ببرید و به اندازه جیبتان و بودجه‌ای که دارید تبلیغ کنید.

تبلیغات در تلگرام؛ ضمانت دیده شدن کسب و کارتان

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام سلام ادز

بیزینس تازه تاسیس خود را کجا تبلیغ کنیم تا بیشتر دیده شود؟! این می‌تواند یکی از سوالات هر کسب و کاری باشد که به تازگی برای فروش بیشتر به تلگرام آمده است. معمولا هر بیزینسی که به تلگرام می‌آید، برای جلب نظر مخاطبان باید تبلیغاتی در این باره انجام دهد که تبلیغات در کانال های خبری یکی از مرسوم ترین آنهاست. آیا مشتریان آفلاین شما از شروع فعالیتتان در حوزه آنلاین خبر دارند که از شما خرید کنند؟ کاربران آنلاین تا چه اندزه با برند شما و کسب و کارتان آشنایی دارند؟

اگر می‌خواهید در بستر آنلاین به درآمد برسید قبل از هر چیزی باید در این فضا شناخته شوید تا کاربران به شما اعتماد کنند. تا زمانی که به خوبی شما و کسب و کارتان را نشناسند، تمایلی چندانی به استفاده کردن از خدماتتان نیز نشان نمی‌دهند. از این‌رو تصمیم گرفتیم در این مقاله لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در اخیتارتان قرار دهیم تا بتوانید درست‌تر تصمیم بگیرید.

کجا تبلیغ کنیم؟ چالش اصلی کسب و کارهای تلگرامی نداشتن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام

بعد از آنکه با ضرورت و مزیت‌های تبلیغات در حوزه آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شدید، چالش بعدی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که کجا تبلیغ کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید؟ همان‌طور که می‌دانید برای تبلیغات در این شبکه راه‌های متعددی وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارتنداز:

 • تبلیغات بازدیدی تلگرام
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات ساعتی

انتخاب اینکه کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب‌تر است، تا حدود زیادی به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد. اما سوال اساسی اینجاست که کدام کانال برای تبلیغ من مناسب‌تر است؟ و یا چگونه به لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام دسترسی داشته باشیم؟  به همین منظور در این مقاله لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام که می‌توانید در آن‌ها تبلیغ کنید را آورده‌ایم که در دیجیتال مارکتینگ در سه سوت به شما کمک میکند.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام تضمینی

ویژگی‌های کانالی از لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام که باید تبلیغات خود را به آن‌ها بسپارید

برای اینکه تبلیغ شما موفقیت آمیز باشد باید معیارهایی را برای انتخاب کانال مورد نظر داشته باشید. این پارامترها کمک می‌کنند تا کانال مناسب‌تری را انتخاب کنید. برخی از این پارامترها عبارتنداز:

 • تعداد اعضای کانال

از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید برای انتخاب یک کانال در نظر بگیرید، تعداد اعضای آن کانال است که با خرید ممبر واقعی تلگرام هم می‌شود تعداد اعضای کانال را بیشتر کرد. طبیعتا هر چه میزان این اعضا بیشتر باشد، تبلیغ شما هم بیشتر دیده می‌شود.

 • متوسط بازدید

بازدید پست‌ها باید نسبتا بالا باشد؛ چرا که بعضی کانال‌ها با وجود داشتن ممبرهای زیاد، بازدید کمی دارند.

 • واقعی بودن اعضا

قبل از اینکه تبلیغ خود را به کانالی بسپارید، از واقعی بودن اعضای این کانال اطمینان کسب کنید. اگر اعضا فیک باشند، پست تبلیغاتی شما دیده نمی‌شود.

 • درصد حذف پست

بعضی از کانال‌ها از آنجایی که در طول روز تبادل و تبلیغ زیادی در کانال خود قرار می‌دهند و سپس آن‌ها را پاک می‌کنند، درصد حذف پستی بالاتری دارند. به همین‌خاطر ممکن است کاربران خود را از این حجم تبلیغات خسته کنند و آن‌ها دیگر به تبلیغاتی که در این کانال قرار می‌گیرد توجهی نشان ندهند. با در نظر گرفتن این پارامترها برای هر کانالی، می‌توانید درست‌تر تصمیم بگیرید و به عبارتی بودجه‌ای که قرار است به این کار اختصاص دهید را هدر ندهید.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را از ما بخواهید

تبلیغات در اینستاگرام در کنار تبلیغات در تلگرام!

تبلیغات در اینستاگرام همانند تلگرام دارای اهمیت است و مانند داشتن لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام باید لیستی از پیج های اینستاگرام داشته باشید. هدف از تبلیغات جذب مخاطب های واقعی است. حتی اگر نتوانید آن تعدادی که می خواهید فالوو واقعی جذب کنید، نگران نباشید. چراکه راه های بسیاری برای جبران آن وجود ارد. روش های متعددی وجود دارد که به شکل غیر مستقیم می تواند به شما کمک کند تا مخاطب واقعی جذب کنید. یکی از این راه ها خرید فالوور فیک اینستاگرام است. زمانی که شما فالوور فیک می خرید، تعداد فالوورهای شما در حد قابل توجه ای زیاد می شود و این خود به جذب مخاطب واقعی کمک می کند.

همان طور که تبلیغات در تلگرام حائز اهمیت است، تبلیغات در اینستاگرام نیز با اهمیت است. زمانی که تبلیغات شما قوی باشد، جذب مخاطب برای شما راحت تر می شود. جذب فالوور واقعی کار نسبتا سخت و زمان بری است. چنانچه می خواهید فالوور واقعی جذب کنید باید اطلاعات زیادی در اختیار داشته باشید. اما راه آسان تری برای افزایش فالوور های پیج شما وجود دارد و آن خرید فالوور واقعی اینستاگرام است همچنین می توانید اقدام به خرید فالوور فیک ایسنتاگرام کنید.

برند شما زمانی موفق است که مردم راجع به آن حرف بزنند!

اگر می‌خواهید یک برند قوی و هدفمند داشته باشید، باید مخاطبان راجع به شما و خدماتتان صحبت کنند؛ پس سوژه‌ای برای صحبت کردن به آن‌ها بدهید. اسکار وایلد، نویسنده معروف ایرلندی، جمله معروفی دارد که می‌گوید: فقط یک چیز بدتر از آن است که راجع به شما حرف بزنند؛ و آن این است که کسی راجع به شما حرفی نزند! مخاطبان راجع به شما و برندتان چه فکری می‌کنند؟ آیا یک ویژگی برجسته و متمایز از خدماتتان به آن‌ها داده‌اید تا راجع به شما با یک‌دیگر صحبت کنند؟

اگر به دنبال برند شدن هستید، باید گوشه‌ای از ذهن مردم جایگاهی ثابت داشته باشید؛ برای این هدف نیز این روزها حضور در شبکه‌های اجتماعی یک امر ضروری است. بنابراین با این تفاسیر می‌توان گفت تبلیغات در کانال‌های پربازدید می‌تواند مانند نقطه‌ی پرتاب برای کسب و کارتان باشد.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام 100 تضمینی

کانالی را انتخاب کنید که محتوایی مشابه با کانال شما داشته باشد

قبل از ارائه لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام بهتر است این نکته را هم بدانید که اگر می‌خواهید بازدهی تبلیغ شما بالاتر رود، باید کانالی را انتخاب کنید که محتوا و فعالیتی مشابه شما دارد. تصور کنید می‌خواهید از طریق تبلیغات گسترده در تلگرام، پکیج‌های آموزشی خود را به فروش برسانید؛ اگر این تبلیغ را در یک کانال آموزشی قرار دهید نتیجه بهتری می‌گیرید و یا یک کانال نامرتبط؟

مسلما کاربران کانال‌های آموزشی احتمال بیشتری وجود دارد که بر روی یک تبلیغ با مضمون آموزش کلیک کنند؛ مشاوران تبلیغاتی ما در سایت سلام ادز بعد از بررسی و تحلیل ماهیت کسب و کار شما، بهترین کانال متناسب با محتوای شما را برای تبلیغات پیشنهاد می‌کنند. همچنین میتوانید با خرید ممبر گروه تلگرام که مرتبط با کسب و کارتان باشد نیز فروشتان را بالا ببرید.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام

برای دریافت کامل این لیست و مشاوره در این باره که کدام کانال برای کسب و کار شما مناسب‌تر است، با ما تماس بگیرید. ما لیستی کامل از کانال‌های بزرگ به همراه تعرفه‌ها و شرایط آن‌ها برای درج تبلیغ را در اختیار شما قرار می‌دهیم. به طور کلی معروف‌ترین کانال‌های تلگرامی که تعداد زیادی عضو دارند عبارتنداز: خبر فوری، روانشناسی زندگی، آپارات و … دقت داشته باشید که تعرفه تبلیغات در این کانال‌ها بسته به عوامل متعدد می‌تواند متغیر باشد.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام با ما

چرا از سلام ادز کمک بگیریم؟

همان‌طور که گفتیم نتیجه تبلیغات در کانال های پر بازدید شما در کانال‌های تلگرام تا حدودی زیادی به کانالی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. پیدا کردن یک کانال مناسب که تمام معیارهای ذکر شده در قسمت‌های قبل را دارا باشد برای یک فرد کار مشکلی است؛ مخصوصا اگر شما مشغله‌های کاری نیز داشته باشید. از این رو بهتر است کار تبلیغ کسب و کارتان در کانال‌های تلگرامی را به مشاوران تبلیغاتی سلام ادز بسپارید؛ ما با در دست داشتن سطح گسترده‌ای از ابزارهای تبلیغاتی و همچنین شناخت کانال‌هایی با بازدید بالا، لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در اختیار شما قرار می‌دهیم. سپس با بررسی و تحلیل کسب و کارتان و همچنین شناسایی مخاطبان هدف بیزینس شما، بهترین روش تبلیغات و در مناسبت‌ترین کانال‌های تلگرامی را انجام می‌دهیم. به شما دیدن ویدئو نماشا سلام ادز را توصیه می کنیم.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی