لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام که باید بدانید!

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام

چگونه لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرامرا داشته باشیم؟! همان‌طور که می‌دانید این روزها کسب و کارهای زیادی هستند که برای بیشتر دیده شدن در تلگرام، اقدام به تبلیغ در این شبکه اجتماعی می‌کنند. روش‌‌های متعددی برای تبلیغ و بازاریابی در این پلتفرم وجود دارد؛ اما موضوعی که حائز اهمیت این است که بتوانید بهترین شیوه تبلیغات و متناسب با کسب و کارتان را بیابید. مشاوران ما در سایت افزایش فالوور سریع و ممبر تلگرام سلام ادز به شما کمک می‌کنند تا تبلیغات خود را در پربازدیدترین کانال‌های تلگرامی انجام دهید.

تبلیغات در تلگرام؛ ضمانت دیده شدن کسب و کارتان

بیزینس تازه تاسیس خود را کجا تبلیغ کنیم تا بیشتر دیده شود؟! این می‌تواند یکی از سوالات هر کسب و کاری باشد که به تازگی برای فروش بیشتر به تلگرام آمده است. معمولا هر بیزینسی که به تلگرام می‌آید، برای جلب نظر مخاطبان باید تبلیغاتی در این باره انجام دهد که تبلیغات در کانال های خبری یکی از مرسوم ترین آنهاست. آیا مشتریان آفلاین شما از شروع فعالیتتان در حوزه آنلاین خبر دارند که از شما خرید کنند؟ کاربران آنلاین تا چه اندزه با برند شما و کسب و کارتان آشنایی دارند؟

اگر می‌خواهید در بستر آنلاین به درآمد برسید قبل از هر چیزی باید در این فضا شناخته شوید تا کاربران به شما اعتماد کنند. تا زمانی که به خوبی شما و کسب و کارتان را نشناسند، تمایلی چندانی به استفاده کردن از خدماتتان نیز نشان نمی‌دهند. از این‌رو تصمیم گرفتیم در این مقاله لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در اخیتارتان قرار دهیم تا بتوانید درست‌تر تصمیم بگیرید.

کجا تبلیغ کنیم؟ چالش اصلی کسب و کارهای تلگرامی

بعد از آنکه با ضرورت و مزیت‌های تبلیغات در حوزه آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شدید، چالش بعدی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که کجا تبلیغ کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید؟ همان‌طور که می‌دانید برای تبلیغات در این شبکه راه‌های متعددی وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارتنداز:

 • تبلیغات بازدیدی تلگرام
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات ساعتی

انتخاب اینکه کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب‌تر است، تا حدود زیادی به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد. اما سوال اساسی اینجاست که کدام کانال برای تبلیغ من مناسب‌تر است؟ و یا چگونه به لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام دسترسی داشته باشیم؟  به همین منظور در این مقاله لیستی کامل از کانال‌هایی که می‌توانید در آن‌ها تبلیغ کنید را آورده‌ایم که در دیجیتال مارکتینگ در سه سوت به شما کمک میکند.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام

ویژگی‌های کانالی که باید تبلیغات خود را به آن‌ها بسپارید

برای اینکه تبلیغ شما موفقیت آمیز باشد باید معیارهایی را برای انتخاب کانال مورد نظر داشته باشید. این پارامترها کمک می‌کنند تا کانال مناسب‌تری را انتخاب کنید. برخی از این پارامترها عبارتنداز:

 • تعداد اعضای کانال

از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید برای انتخاب یک کانال در نظر بگیرید، تعداد اعضای آن کانال است که با خرید ممبر واقعی تلگرام هم می‌شود تعداد اعضای کانال را بیشتر کرد. طبیعتا هر چه میزان این اعضا بیشتر باشد، تبلیغ شما هم بیشتر دیده می‌شود.

 • متوسط بازدید

بازدید پست‌ها باید نسبتا بالا باشد؛ چرا که بعضی کانال‌ها با وجود داشتن ممبرهای زیاد، بازدید کمی دارند.

 • واقعی بودن اعضا

قبل از اینکه تبلیغ خود را به کانالی بسپارید، از واقعی بودن اعضای این کانال اطمینان کسب کنید. اگر اعضا فیک باشند، پست تبلیغاتی شما دیده نمی‌شود.

 • درصد حذف پست

بعضی از کانال‌ها از آنجایی که در طول روز تبادل و تبلیغ زیادی در کانال خود قرار می‌دهند و سپس آن‌ها را پاک می‌کنند، درصد حذف پستی بالاتری دارند. به همین‌خاطر ممکن است کاربران خود را از این حجم تبلیغات خسته کنند و آن‌ها دیگر به تبلیغاتی که در این کانال قرار می‌گیرد توجهی نشان ندهند. با در نظر گرفتن این پارامترها برای هر کانالی، می‌توانید درست‌تر تصمیم بگیرید و به عبارتی بودجه‌ای که قرار است به این کار اختصاص دهید را هدر ندهید.

کانالی را انتخاب کنید که محتوایی مشابه با کانال شما داشته باشد

قبل از ارائه لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام بهتر است این نکته را هم بدانید که اگر می‌خواهید بازدهی تبلیغ شما بالاتر رود، باید کانالی را انتخاب کنید که محتوا و فعالیتی مشابه شما دارد. تصور کنید می‌خواهید از طریق تبلیغات گسترده در تلگرام، پکیج‌های آموزشی خود را به فروش برسانید؛ اگر این تبلیغ را در یک کانال آموزشی قرار دهید نتیجه بهتری می‌گیرید و یا یک کانال نامرتبط؟

مسلما کاربران کانال‌های آموزشی احتمال بیشتری وجود دارد که بر روی یک تبلیغ با مضمون آموزش کلیک کنند؛ مشاوران تبلیغاتی ما در سایت سلام ادز بعد از بررسی و تحلیل ماهیت کسب و کار شما، بهترین کانال متناسب با محتوای شما را برای تبلیغات پیشنهاد می‌کنند. همچنین میتوانید با خرید ممبر گروه تلگرام که مرتبط با کسب و کارتان باشد نیز فروشتان را بالا ببرید.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام

برای دریافت کامل این لیست و مشاوره در این باره که کدام کانال برای کسب و کار شما مناسب‌تر است، با ما تماس بگیرید. ما لیستی کامل از کانال‌های بزرگ به همراه تعرفه‌ها و شرایط آن‌ها برای درج تبلیغ را در اختیار شما قرار می‌دهیم. به طور کلی معروف‌ترین کانال‌های تلگرامی که تعداد زیادی عضو دارند عبارتنداز: خبر فوری، روانشناسی زندگی، آپارات و … دقت داشته باشید که تعرفه تبلیغات در این کانال‌ها بسته به عوامل متعدد می‌تواند متغیر باشد.

لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام

چرا از سلام ادز کمک بگیریم؟

همان‌طور که گفتیم نتیجه تبلیغات در کانال های پر بازدید شما در کانال‌های تلگرام تا حدودی زیادی به کانالی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. پیدا کردن یک کانال مناسب که تمام معیارهای ذکر شده در قسمت‌های قبل را دارا باشد برای یک فرد کار مشکلی است؛ مخصوصا اگر شما مشغله‌های کاری نیز داشته باشید. از این رو بهتر است کار تبلیغ کسب و کارتان در کانال‌های تلگرامی را به مشاوران تبلیغاتی سلام ادز بسپارید؛ ما با در دست داشتن سطح گسترده‌ای از ابزارهای تبلیغاتی و همچنین شناخت کانال‌هایی با بازدید بالا، لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در اختیار شما قرار می‌دهیم. سپس با بررسی و تحلیل کسب و کارتان و همچنین شناسایی مخاطبان هدف بیزینس شما، بهترین روش تبلیغات و در مناسبت‌ترین کانال‌های تلگرامی را انجام می‌دهیم.

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد