توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

لایک رایگان اینستاگرام و تمامی ترفند های بدست آوردن like

افزایش لایک رایگان اینستاگرام فوری

در این مقاله می خواهیم به چگونگی دریافت لایک رایگان اینستاگرام بپردازیم. اینستاگرام امروزه فضای بسیار عالی را برای پیشرفت کاربران خود ایجاد کرده است. به طور مثال اینستاگرام توانسته است ابزار های بسیار فوق العاده ای را در بروزرسانی های اخیر خود به برنامه اضافه کند. اینستاگرام در اوایل فعالیت خود، فقط یک شبکه اجتماعی ساده بر بستر محتوای بصری بود.

اما در حال حاضر اینستاگرام با قابلیت های خودش تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی شده است از همین رو است که افراد به دنبال افزایش لایک های خود از طریق خرید لایک ایرانی و امثالهم هستند. در حال حاضر کاربران زیادی در اینستاگرام فعالیت دارند. اینستاگرام در حال حاضر دارای ۵۰۰ میلیون کاربر فعال می باشد. هر کدام از این کاربر ها با اهداف مختلفی در اینستاگرام فعالیت دارند؛ به طور مثل بسیاری از آن ها به برندینگ می پردازند و بسیاری از آن ها به نشان دادن استعداد خود در قالب اینستاگرام می پردازند.

هدف شما در اینستاگرام هر چه که باشد، باز هم باید از یک سری ترفند ها برای افزایش لایک استفاده کنید. امروزه بسیاری از کاربران اینستاگرام، به دنبال دریافت لایک رایگان اینستاگرام می باشند. این مورد بسیار طبیعی است؛ زیرا افزایش لایک یکی از مواردی است که بسیار در پیشرفت شما تاثیرر گذار می باشد. اگر شما هم چنین خواسته ای را دارید، ادامه این مطلب را در سایت خرید فالوور سلام ادز دنبال کنید.

لایک رایگان اینستاگرام با کیفیت
لایک رایگان اینستاگرام آسان ترین راه برای افزایش آنی لایک

لایک رایگان اینستاگرام صد در صد نرخ تعامل شما را افزایش می دهد

در بخش قبلی به برنامه اینستاگرام و محبوبیت آن، اشاره کوچکی را کردیم. همچنین دانستیم که امروزه در اینستاگرام چه تعداد کاربرانی و با چه اهدافی فعالیت دارند. فرض کنید دارای یک فروشگاه مجازی در اینستاگرام هستید؛ یک مخاطب زمانی که به صفحه اصلی شما مراجعه می کند، با اولین چیزی که رو به رو می شود تعداد فالوور های شما است.

مخاطب دومین چیزی را که رصد می کند، آمار پست های شما می باشد. اولین موردی که توجه مخاطب را در آمار پست به خود جلب می کند، تعداد لایک های شما می باشد؛ بنابراین نتیجه می گیریم که دریافت لایک رایگان اینستاگرام می تواند از اهیمت زیادی بر خوردار باشد. همان طور که می دانید، امروزه اینستاگرام بستری بسیار مناسب برای برقراری تعامل می باشد؛ اما این تعامل از چه طریقی برقرار می شود و افزایش پیدا می کند؟

طبیعتا یکی اصلی ترین عناصر افزایش تعامل در اینستاگرام، میزان لایک های شما می باشد. هر میزان شما بیشتر اقدام به دریافت لایک رایگان اینستاگرام کنید و از تعداد لایک های بیشتری برخوردار باشید، نرخ تعامل شما هم نیز بالاتر می رود. به طور کلی یکی از اصلی ترین دلایل دریافت لایک آن هم به صورت رایگان، افزایش لایک اینستاگرام و نرخ تعامل می باشد. انجام تبلیغات های مختلف در این بستر نیز میتواند به رشد پیج شما کمک کند.

!! ویدیو آموزشی تبلیغات موثر اینستاگرام را حتما مشاهده کنید !!

تفاوت دریافت لایک رایگان اینستاگرام با خرید لایک در چیست؟

در بخش قبلی به دلایل کلی برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام پرداختیم. امروزه پلتفرم های زیادی وجود دارند که شما می توانید، از طریق آن ها اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید. بعضی از آن ها هم لایک واقعی می فروشند و هم خدمات لایک فیک ارائه می دهند. تفاوت بین خرید لایک اینستاگرام و دریافت لایک رایگان اینستاگرام، به راحتی قابل دیدن است؛ طبیعتا برای خرید لایک اینستاگرام باید هزینه ای بپردازید.

اما میان خرید لایک اینستاگرام و دریافت لایک رایگان اینستاگرام، یک تفاوت اصلی دیگر هم نیز وجود دارد. در خرید لایک اینستاگرام (از طریق ربات لایک بگیر اینستاگرام و…)، شما هیچ زحمتی نمی کشید؛ در واقع در این روش شما هزینه ای را به پلتفرم مدنظر پرداخت می کنید و تعداد لایک مدنظر به پیج شما ارسال می شود. اما برای دریافت لایک رایگان، شما باید فعالیت های زیادی را انجام دهید.

درست است که تهیه لایک رایگان برای اینستاگرام زمان نسبتا زیادی را می گیرد؛ ولی در نهایت خروجی ماندگار دارد. به این معنی که شما شاهد ریزش لایک های خود نخواهید بود. اما خرید لایک اینستاگرام نه تنها که ماندگاری پایینی دارد، بلکه امکان دارد شاهد ریزش آمار لایک خود باشید. ریزش لایک به این معنی نیست که از تعداد لایک های یک پست کم شود؛ بلکه به این معنی است که پست های بعدی شما آن تعداد لایک را نگیرند.

چگونه می شود لایک رایگان برای اینستاگرام دریافت کرد؟

تا به این جای کار از اهمیت دریافت لایک رایگان اینستاگرام باخبر شدید؛ همچنین دانستید که خریداری لایک چه تفاوت های کلی با دریافت لایک رایگان دارد. حال بهتر است سراغ اصل مطلب برویم. طبیعتا شما هم که الان به این مقاله مراجعه کرده اید، به دنبال راه های دریافت لایک رایگان برای اینستاگرام هستید. به جهت این منظور ما می خواهیم ترفند هایی را جهت دریافت این دسته از لایک ها به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

برای دریافت لایک رایگان کیفیت تصاویر پست ها را بالا ببرید

هان طور که می دانید، اینستاگرام برپایه محتوای تصویری، متنی و حتی صوتی فعالیت دارد. در بین این دسته از محتوا ها، الگوریتم اینستاگرام و کاربران اینستاگرام، بیشتر تمرکزشان بر روی محتوای تصویری می باشد.در حقیقت لایک کردن به معنای پسندیدن می باشد. تصاویر پست های شما باید به گونه ای باشند که مورد پسند مخاطبان شما قرار بگیرند.

در واقع یکی از راه های دریافت لایک رایگان در اینستاگرام افزایش کیفیت تصاویر پست ها می باشد. این مورد هم درباره تصاویر ثابت و هم درباره تصاویر ویدیو ها صدق می کند. سعی کنید تا جایی که می توانید محتوای تصویری خود را با بالا ترین کیفیت تولید و منتشر کنید.

خرید لایک خارجی ارزان و با کیفیت

استفاده از دیگر رسانه ها راهی عالی برای دریافت لایک رایگان

حتما شما گاهی اوقات، شاهد محتوای دیگر شبکه های اجتماعی در اینستاگرام بوده اید. به طور مثال کاربران زیادی هستند که ویدیو های تولید شده خود در برنامه هایی نظیر تیک تاک را در اینستاگرام هم منتشر می کنند. این کار باعث می شود آن محتوا بازدید و لایک بیشتری بگیرد. چنین ترفندی را برای محتوای تولید شده در اینستاگرام هم می شود استفاده کرد. در واقع این راهی عالی برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام می باشد.

شما می توانید پست های منتشر شده خود در اینستاگرام را در دیگر شبکه های اجتماعی دیگر هم منتشر کنید. این کار باعث می شود مخاطبان صفحات دیگر شما در برنامه های دیگر، به پست اصلی شما در اینستاگرام مراجعه کنند. همین امر موجب می شود که تعداد لایک های شما به طور رایگان افزایش یابد. همچنین در بعضی اوقات امکان دارد مخاطب در اینستاگرام، اقدام به فالو کردن شما نیز کند.

بهینه سازی هشتگ ها راهی برای دریافت لایک رایگان

دیگر ترفند برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام، بهینه سازی هشتگ های پست مدنظر می باشد. همان طور که می دانید، هشتگ ها راهی عالی برای دیده شدن پست ها در اینستاگرام هستند. استفاده از هشتگ های بهینه، باعث می شود که پست های شما مخاطبان غیر مستقیم بیشتری را پیدا کنند. منظور از مخاطب غیر مستقیم مخاطبی است که شما را فالو نکرده است و از طریق راه هایی مثل اکسپلور، پست شما را مشاهده می کند.

استفاده از هشتگ های پربازدید، یکی از عالی ترین راه های دریافت لایک رایگان اینستاگرام می باشد. توجه کنید از هشتگ هایی استفاده کنید که مرتبط با پست مدنظر شما باشند. این گونه مخاطبان هدفمند به طور رایگان اقدام به لایک پست می کنند.

 

افزایش لایک رایگان اینستاگرام
افزایش لایک رایگان اینستاگرام با چند ترفند ساده!

از پشت صحنه پست های خود برای دریافت لایک رایگان استفاده کنید!

تولید محتوای هر پستی، دارای یک پشت صحنه ای می باشد. سعی کنید در قالب یک پست جدید یا حتی در اواخر پست خود، پشت صحنه مدنظر را به مخاطبان نشان دهید. این کار بیشتر برای پست های ویدیویی انجام می شود. ماهیت این کار باعث می شود تا مخاطب احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با پست و محتوای شما پیدا کند.

طبیعتا مخاطب با دیدن پشت صحنه پست شما، اقدام به لایک آن پست می کند. در واقع این کار راهی عالی برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم در پشت صحنه پست خود، به نکات جذاب پشت صحنه بیشتر بپردازید؛ به نوعی که مخاطب از دیدن پشت صحنه احساس مثبتی را کسب کند.

برای دریافت لایک رایگان چالش برگذار کنید

حتما شما هم با چالش هایی در اینستاگرام رو به رو شده اید. معمولا چالش ها در اینستاگرام با اهداف مختلفی پیاده سازی می شوند. شما قادر هستید برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام چالش های مخصوصی ایجاد کنید؛ همچنین می توانید پستی را منتشر کنید و در قالب یک استوری، به توضیح چالش آن بپردازید. به طور مثال می توانید در استوری توضیح دهید که اگر پست منتشر شده تا یک میزان خاصی لایک دریافت کند، شما با استفاده از قرعه کشی به افرادی که لایک کرده اند هدیه می دهید.

دقت داشته باشید هدیه چالش باید از ارزش زیادی برخوردار باشد. در این صورت مخاطب ترغیب به لایک کردن پست می شود. این یکی از بهترین ترفند های دریافت لایک رایگان اینستاگرام می باشد.

سخن آخر برای دریافت لایک رایگان

به طور کلی دریافت لایک رایگان از اهمیت زیادی برخوردار است. سعی کنید به هر نحوی شده است، مخاطبان فعال در اینستاگرام جذب کنید تا لایک های واقعی هم دریافت کنید. در این مقاله به مبحث دریافت لایک رایگان اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی