توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

فالو بگیر اینستاگرام رایگان چیست و چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

فالو بگیر اینستاگرام رایگان فوری
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

امروزه برنامه های فالو بگیر اینستاگرام رایگان زیادی وجود دارند که تحت استفاده بسیاری از کاربران اینستاگرام قرار گرفته اند. اینستاگرام امروزه به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا تبدیل شده است. در اوایل ظهور برنامه اینستاگرام، این برنامه فقط جهت سرگرمی استفاده می شد. رفته رفته کاربران شاهد پیشرفت اینستاگرام و عرضه بروزرسانی های جدید توسط او بودند. همین پیشرفت اینستاگرام، دلیلی شد که کاربران آن به طور چشمگیری افزایش یابند. بسیاری از افراد به هدف های گوناگون، روی به اینستاگرام آوردند. به طور مثال کاربران به هدف هایی نظیر درآمدزایی، سرگرمی و حتی بازاریابی فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کردند. اما چگونه می شود که از اینستاگرام درآمدزایی کرد؟ چگونه میتوان به افزایش فالوور واقعی تضمینی رسید؟

زمانی که شما دارای یک فروشگاه فیزیکی هستید، برای این که فروش داشته باشید نیاز به مشتری دارید. در اینستاگرام هم این موضوع دقیقا صدق می کند. در اینستاگرام برای این که به فروش و درآمدزایی برسید، نیاز به جذب فالوور دارید. اما این جذب فالوور فقط با خرید آن امکان پذیر است؟

در ادامه این مقاله سلام ادز قصد دارد تا به معرفی برنامه های فالو بگیر اینستاگرام رایگان بپردازد. همراه ما باشید.

چرا باید از برنامه های رایگان فالو بگیر اینستاگرام استفاده کرد؟

همان طور که گفتیم امروزه افراد زیادی هستند که به هدف های مختلف از اینستاگرام استفاده می کنند. مهم نیست که هدف شما از فعالیت در اینستاگرام چیست. برای این که در زمینه فعالیت خود به موفقیت دست پیدا کنید، نیاز به جذب فالوور دارید. در اوایل فعالیت اینستاگرام، پلتفرم هایی وجود داشتند که فالوور می فروختند.

امروزه می توانید با استفاده از برنامه های فالو بگیر اینستاگرام رایگان فالوور جذب کنید. اگر در اینستاگرام صاحب یک کسب و کار مجازی هستید، رکن اصلی موفقیت شما تعداد فالوور بالا است. وقتی تعداد فالوور پیج شما در اینستاگرام بالا باشد، هم پیج شما دارای اعتبار بالاتری است و هم دارای فروش بیشتری هستید.

به یاد داشته باشید که برای جذب فالوور به هر پلتفرمی هم مراجعه نکنید. بسیاری از برنامه ها و وب سایت های خدمات اینستاگرام فالوور، لایک، کامنت و ویو فیک به کاربران ارئه می دهند. شاید اولین نکته منفی که بعد از داشتن فالوور فیک به ذهنتان خطور می کند، نگرفتن بازخورد است؛ ولی موضوع کمی فراتر از این حرف ها است.

زمانی که الگوریتم اینستاگرام تشخیص دهد که شما دارای فالوور فیک هستید، پیج شما را ریپورت می کند. این می تواند برای هر پیجی بسیار بد باشد. به همین منظور سعی کنید برای جذب فالوور، از راه درست آن اقدام کنید. امروزه اگر قصد افزایش فالوور را  به صورت رایگان دارید، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 1. استفاده از برنامه های فالو بگیر اینستاگرام رایگان
 2. استفاده از ترفند های جذب فالوور

در ادامه این مقاله به بررسی هر دو روش می پردازیم. همراه ما باشید.

 

بهترین فالو بگیر اینستاگرام رایگان

تعدادی از برنامه های جذب فالوور اینستاگرام به طور رایگان

همان طور که گفتیم، شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر و بدون هیچ هزینه ای در اینستاگرام برای خود فالوور جذب کنید. امروزه با پیشرفت اینستاگرام، برنامه های زیادی هم برای ارائه خدمات آن وجود دارند. برنامه هایی که ما در ادامه معرفی می کنیم، مختص ارائه فالوور نیستند. بلکه شما می توانید از آن ها لایک، ویو و کامنت هم جذب کنید.

Getinsta

اولین برنامه فالو بگیر اینستاگرام رایگان که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، برنامه Getinsta است. با استفاده از این برنامه می توان فالوور و لایک رایگان جذب کرد. Getinsta جزو جدید ترین برنامه های این زمینه است، به طوری که فعالیت خود را از سال 2021 آغاز کرده است. یکی از نکات حائز اهمیت برنامه Getinsta امنیت بالای آن است.

در این برنامه می توان با استفاده از لایک کردن دیگران، به طور رایگان فالوور جذب کرد. یکی از ویژگی های مهم این برنامه، فعال بودن و واقعی بودن فالوور هایی است که شما دریافت می کنید. در واقع فالوور هایی که شما در این برنامه جذب می کنید، به هیچ عنوان فیک نیستند. به طور کلی از ویژگی های برنامه Getinsta می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امنیت برنامه بسیار بالا است و از این بابت هیچ نگرانی نیست
 • اطلاعات شخصی کاربران در این برنامه کاملا محفوظ می ماند
 • ارئه فالوور های با کیفیت، فعال و واقعی
 • برنامه Getinsta هیچ هزینه ای برای هیچ فعالیتی دریافت نمی کند
 • امکان فعالیت در هر ساعت از شبانه روز

 

Followers Gallery

دومین برنامه فالو بگیر اینستاگرام رایگان که قصد معرفی آن را داریم، برنامه Followers Gallery است. برنامه Followers Gallery دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است و این فعالیت در آن را بسیار راحت جلوه می دهد. در این برنامه می توانید فالوور و لایک را به صورت رایگان برای پیج خود جذب کنید.

در برنامه Followers Gallery مانند برنامه قبلی که معرفی کردیم، تمامی خدمات به صورت فعال و واقعی ارائه داده می شوند؛ نه به صورت فیک. از ویژگی های برنامه Followers Gallery می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • برنامه Followers Gallery دارای امنیت بالایی است و اطلاعات شما هرگز در این برنامه فاش نخواهد شد.
 • در این برنامه فقط نام کاربری پیج شما درخواست می شود و به پسورد شما هیچ نیازی نیست.
 • سرعت برنامه بسیار بالا است و هر زمان از روز می توانید در آن فعالیت داشته باشید.
 • قابلیت مشاهده تعداد فالوور های دریافت شده در برنامه.

Crowdfire

برنامه بعدی که می شود از آن به عنوان یک برنامه رایگان فالو بگیر اینستاگرام نام برد، Crowdfire است. برنامه Crowdfire کمی از دو برنامه قبلی متمایز است. شما با استفاده از این برنامه می توانید به طور رایگان فالوور جذب کنید. اما این تنها کاربرد برنامه Crowdfire نیست. با استفاده از برنامه Crowdfire می توانید برای سایر شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک، تولید محتوا انجام دهید.

برنامه Crowdfire از شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب، پینترست و لینکدین پشتیبانی می کند. همچنین از این برنامه می توانید برای وردپرس هم استفاده کنید. از ویژگی های برنامه Crowdfire می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • برنامه Crowdfire از بهترین شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.
 • از برنامه Crowdfire می توان به عنوان فالو بگیر اینستاگرام رایگان استفاده کرد.
 • برنامه Crowdfire می تواند به طور خودکار بر روی صفحات مجازی شما پست و محتوای بصری منتشر کند.
 • برنامه Crowdfire دارای افزونه ای برای مرورگر کروم نیز است.

سایت فالو بگیر اینستاگرام رایگان

استفاده از ترفندهایی برای جذب فالوور به صورت رایگان

در بخش قبلی، به معرفی تعدادی از برنامه هایی که در زمینه فالو بگیر اینستاگرام رایگان فعالیت دارند پرداختیم که میتوان به عنوان فالوور بگیر برای آیفون نیز از آن ها استفاده کرد. اما اگر تمایلی به استفاده از این برنامه ها ندارید، می توانید از ترفندهایی برای جذب فالوور به صورت رایگان استفاده کنید. این ترفند ها در طول فعالیت خود شما انجام می گیرند و وابسته به هیچ پلتفرمی نیستند. ترفند هایی نظیر:

 1. بهینه سازی پروفایل اینستاگرام
 2. استفاده از هشتگ های پر بازدید و بهینه
 3. بهره بردن از تمامی قابلیت های جذاب اینستاگرام نظیر لایو و استوری
 4. برقراری تعاملاتی مناسب از طریق دایرکت یا حتی بخش کامنت ها
 5. درج بیو بهینه و موثر
 6. پیدا کردن بهترین فالوور یاب اینستاگرام
 7. استفاده از تبلیغات های اینستاگرام (ویدیو تبلیغات موثر اینستاگرام سلام ادز)

توجه داشته باشید که از این ترفند ها باید به صورت پیوسته و مرتب استفاده کنید. در غیر این صورت نتیجه و بازخوردی نخواهید گرفت.

سخن آخر

در اینستاگرام اگر به دنبال موفقیت هستید، سعی کنید به طور پیوسته به جذب فالوور بپردازید. اگر خواستار جذب فالوور به صورت رایگان هستید، از برنامه ها و ترفند هایی که معرفی کردیم حتما استفاده لازم را ببرید. در این مقاله به معرفی برخی از برنامه های فالو بگیر اینستاگرام رایگان پرداختیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی