توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور روح پیج خود را چگونه شناسایی کنیم؟ روش فوری!

فالوور روح
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله و در وب سایت سلام ادز، قصد داریم به مبحث مهم فالوور روح بپردازیم. مدتی بود که فالوور های پیج من بدون آنکه نسبت به خرید فالوور ایرانی اقدام کرده باشم به شدت در حال افزایش بود و از این موضوع بسیار خوشحال بودم؛ بعد از این که مدتی گذشت، متوجه شدم که فالوور های جدید پیج، هیچ تاثیری بر روی افزایش نرخ تعامل ندارند. در واقع هر میزان فالوور های پیج افزایش پیج می کرد، آمار پست ها بهبود داده نمی شدند؛ این موضوع ادامه داست تا این که متوجه حضور فالوور های روح در پیج خود شدم.

اینستاگرام در سالیان اخیر، پیشرفت بسیار فوق العاده ای را داشته است؛ به طوری اینستاگرام در حال حاضر، به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب در جهان شناخته می شود. از زمانی که اینستاگرام به محبوبیت زیادی درست پیدا کرده است، مخاطبان آن به شدت در حال افزایش هستند؛ به طور که این شبکه اجتماعی در حال حاضر، دارای 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه می باشد.

در اوایل کاربران اینستاگرام فقط از این برنامه برای سرگرمی های خود استفاده می کردند؛ اما از زمانی که اینستاگرام ابزار های جدید را در اختیار کاربران گذاشته است، رویکرد بهتری را از کاربران در این برنامه شاهد هستیم؛ به طور مثال در حال حاضر در اینستاگرام، میلیون ها پیج وجود دارند که به درآمد های بسیار فوق العاده ای دست پیدا کرده اند. یکی از راه های پیشرفت در اینستاگرام، خرید فالوور از وب سایت خرید فالوور ارزان سلام ادز می باشد؛ اما برای خرید فالوور، بهتر است بدانیم فالوور روح چیست؟

در ادامه همراه ما باشید.

تشخیص فالوور روح پیج

چند نوع فالوور در اینستاگرام وجود دارد؟

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در چند سال اخیر، چه میزان پیشرفتی را داشته است؛ همچنین دانستید که فالوور روح این روز ها یکی از معضلات پیج های مختلف محسوب می شود؛ اما فالوور های روح چه هستند؟ در اینستاگرام به طور کلی چند نوع فالوور وجود دارد؟ آیا فالوور روح، همان فالوور فیک می باشد؟ در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم.

همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، یکی از راه های پیشرفت در اینستاگرام، خرید فالوور می باشد؛ اما در این بین ما باید دقت کنیم که چه نوع فالووری خریداری می کنیم. در این روز ها پلتفرم های مختلفی ایجاد شده اند که هر کدام از آن ها، اقدام به فروش فالوور می کنند و خدمات دیگر اینستاگرام هم می کنند. در هر کدام از این پلتفرم های فالوور های مختلفی به فروش می رسد؛ به طور کلی فالوور های واقعی، فیک، ایرانی و خارجی از دسته خدماتی هستند که در این پلتفرم ها به فروش می روند.

بهتر است بدانید که فالوور روح در واقع همان فالوور فیک است. بعضی از پیج ها برای افزایش اعتبار خود برای مدت کوتاهی، اقدام به خرید فالوور فیک یا همان روح می کنند. این دسته از پیج ها بعد از مدتی با ریزش فالوور مواجه می شوند. البته دقت داشته باشید که خیلی از پلتفرم ها با وعده فروش فالوور واقعی و فعال، فالوور فیک ارائه می دهند.

 

فالوور روح چیست؟

در بخش قبلی دانستید که چه نوع فالوور هایی در اینستاگرام فعالیت دارند؛ همچنین دانستید که فالوور روح همان فالوور فیک محسوب می شود؛ حال بهتر است مقداری بیشتر درباره این نوع فالوور بدانید. فالوور های روح در واقع به فالوور هایی گفته می شود که هیچ فعالیتی در پیج شما ندارند و فقط، باعث می شوند که تعداد فالوور های شما افزایش پیدا کند. معمولا این دسته از فالوور ها از طریق برخی از وب سایت ها به فروش می روند؛ همچنین همان طور که در بخش قبلی گفتیم، فالوور های فیک با وعده فروش فالوور واقعی، به فروش می رسند.

پیج هایی که دارای فالوور روح هستند، معمولا فقط می خواهند برای مدت کوتاهی اعتبار خود را بالا ببرند و به چشم فالوور های واقعی خوب به نظر برسند؛ این اعتبار هایی که کسب می شود موقت هستند؛ چرا که بعد از گذشت مدتی، فالوور های فیک یا همان روح، با ریزش مواجه می شوند. حتی دقت داشته باشید که فالوور های واقعی، از وجود این دسته از فالوور های روح در پیج شما، مطلع می شوند؛ در چنین شرایطی شما فالوور های واقعی خود را هم از دست می دهید.

فالوور های روح در واقع فالوور هایی هستند که اکانت آن ها غیر فعال است و به نوعی هیچ موجودیت خارجی ندارند. شما به راحتی می توانید این دسته از فالوور ها را تشخیص دهید و از پیج خود بیرون بیندازید.

 

فالوور روح را در اینستاگرام چگونه شناسایی کنیم؟

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که فالوور روح چیست؛ حال که می دانید فالوور های چه نوع فالوور هایی هستند، باید آن ها را از پیج خود به نوعی حذف کنید؛ اما سوال در این سات که فالوور های روح چگونه از بین فالوور های واقعی شناخته می شوند. برای فهمیدن این موضوع در ادامه همراه ما باشید.

اول از همه بهتر است بدانید که برای خرید فالوور، باید به یک پلتفرم قابل اطمینان مراجعه کنید؛ این کار باعث می شود که به پیج شما، فالوور واقعی و کارآمد ارائه داده شود. راه های زیادی برای شناسایی فالوور روح در پیج وجود دارد، یکی از کارآمد ترین روش ها، بررسی آمار پست اینستاگرام می باشد. طبیعتا زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می کنید، توقع این را دارید که آمار پست های شما افزایش داده شوند؛ در واقع می خواهید که نرخ تعامل پیج شما افزایش داده شود.

همان طور که می دانید، در اینستاگرام تمامی پست ها دارای یک سری آمار نظیر لایک و ویو می باشند؛ بعد از خرید فالوور، طبیعتا انتظار می رود که تعداد لایک و ویو پست های شما افزایش پیدا کنند؛ اما همان طور که گفتیم، فالوور فیک یا همان روح، هیچ فعالیتی در پیج شما ندارد. طبیعتا زمانی که هیچ فعالیتی از سمت چنین فالووری در پیج شما وجود نداشته باشد، آمار پست های شما هم بالا نمی روند. بنابراین بررسی نرخ تعامل، یکی از راه های عالی شناسایی فالوور روح از فالوور واقعی می باشد.

تشخیص فالوور فیک چگونه انجام میشود؟ اینجا به طور کامل بخوانید!

راه های تشخیص فالوور روح

بازخورد الگوریتم اینستاگرام نسبت به فالوور روح

در بخش قبلی به طور کامل دانستید که فالوور روح را چگونه می شود از فالوور های واقعی تشخیص داد؛ با تمام این توصیفات، باز هم کسانی هستند که به دلیل ارزان بودن این نوع فالوور، اقدام به خرید آن می کنند. حال بهتر است بدانیم که الگوریتم اینستاگرام، چه نوع بازخوردی را نسبت به فالوور های فیک یا همان روح داد؟

به طور کلی همان طور که می دانید، الگوریتم اینستاگرام در سالیان اخیر، دارای بروزرسانی های زیادی بوده است؛ در این بروزرسانی ها دیده شده است که الگوریتم اینستاگرام، حساسیت زیادی را نسبت به آمار روح نشان می دهد. در حال حاضر اینستاگرام بسیار بر این موضوع اهمیت می دهند که پیج ها باید، با استفاده از فعالیت های واقعی و نیرو های انسانی رشد کنند.

بنا بر همین موضوع، در این روز ها پیج هایی که از فالوور روح یا حتی از ربات ها استفاده می کنند، بسیار در معرض بلاک شدن یا حتی ریپورت شدن هستند. اینستاگرام اگر از وجود فالوور های روح در پیج شما مطلع شود، امکان دارد برای همیشه پیج شما را مسدود کند؛ لذا از وجود نداشتن این نوع فالوور در پیج خود، به طور کامل مطلع شوید فالوورهای خود را از طریق روش های واقعی مانند خرید فالوور واقعی افزایش دهید.

!! افزایش فروش و بازدهی پیج اینستاگرام خود را با خرید فالوور پاپ آپ با قیمت ویژه افزایش دهید !!

 

سخن نهایی درباره فالوور های روح

سعی کنید برای افزایش فالوور، فقط اقدام به خرید فالوور واقعی کنید؛ یا در مقابل اگر از بودجه کافی برخوردار نیستید، از روش های جذب فالوور رایگان استفاده کنید. هرچند که فالوور فیک برای پیج شما میتواند مضر باشد اما میتوان با همین دسته ازفالوورها اینستاگرام مارکتینگ موفقی انجام داد! این ویدیو را مشاهده کنید!


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی