Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
بهترین پیج خرید فالوور رایگان اینستاگرام
فالوور رایگان اینستاگرام

چگونه تعداد فالووراهای خود را افزایش دهیم؟ نرخ تعامل در اینستاگرام چیست؟ را‌های افزایش نرخ تعامل چیست؟ ما در این مقاله از سری مقالات، به شما کمک خواهیم کرد تا با یکی از مهم‌ترین مفاهیم اینستاگرام، یعنی نرخ تعامل یک پیج یا همان ER آشنا شوید و با راهکارهای مفید، میزان تعامل پیج خود را افزایش دهید. شما می‌توانید تعداد فالوورهای پیج خود را با فالوور رایگان اینستاگرام از پیج‌های معتبری مانند سلام ادز، افزایش دهید و به این وسیله اعتبار خود را در بین کاربران افزایش دهید. لطفا با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام چیست

فالورهای اینستاگرام

اصطلاح فالوور در اینستاگرام به کاربرانی گفته می‌شود که یک پیج را دنبال می‌کنند. فالوورها مخاطبان یک پیج هستند که می‌توانند پست‌های منتشر شده در پیج را مشاهده کنند، در صورت پسندیدن آن‌ها را لایک کنند، برای هریک از پست‌ها نظرات خود را کامنت کنند. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و یک صفحه‌ی تجاری، یک بلاگر و یا اینفلوئنسر فعال در اینستاگرام یا یک پیج سرگرمی، از طرف دیگر کاربران و یا حتی خود کمپانی اینستاگرام، با تعداد فالوور و نرخ تعامل پیج‌تان ارزیابی خواهید شد. در ادامه بیشتر به بررسی نرخ تعامل پیج خواهیم پرداخت.

چگونه نرخ تعامل پیج را افزایش دهیم؟

Engagement Rate یک پیج که معادل فارسی آن نرخ تعامل پیج می‌شود، بسته به میزان مشارکت فالوورها در پیج تغییر خواهد کرد؛ به این صورت که هرچه میزان تعامل فالوورها با پیج بیشتر شود و آن‌ها بیشتر با موضوعات پیج درگیر شوند، نرخ تعامل پیج هم افزایش پیدا خواهد کرد. اما شاید برای شما این سوال مطرح شود که:

  • اصلا چرا باید نرخ تعامل پیج را در اینستاگرام افزایش دهیم؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که به‌طور مثال زمانی که شما به‌عنوان یک پیج عمومی، پستی را در صفحه خود منتشر می‌کنید، اینستاگرام در چند دقیقه اول انتشار پست آن را تنها برای بخش کمی از فالوورها نمایش خواهد داد؛ در صورتی که در همان دقایق اولیه اینستاگرام متوجه شود که آن پست برای کاربران جذاب است آن را به دیگر کاربران هم نشان خواهد داد، در غیر این صورت آن پست ارزش خود را از نگاه اینستاگرام از دست می‌دهد.

آیتمی که به وسیله آن متوجه میزان جذابیت پست می‌شود بررسی نرخ تعامل آن پست است؛ هرچه تعداد بازدیدکنندگان یک پست، تعداد لایک‌ها، تعداد کامنت‌ها، بازنشر و تعداد ارسال آن بیشتر باشد آن پست در نظر اینستاگرام امتیاز خوبی می‌گیرد و آن را برای دیگر فالووراها هم نمایش می‌دهد؛ همچنین آن پست را وارد صفحه اکسپلور می‌کند تا از این طریق دیگر کاربرانی که احتمال دارد آن پست با سلیقه آن‌ها سازگاری داشته باشد هم بتوانند آن پست را ببینند. در ادامه قصد داریم تا چند راه حل مناسب برای افزایش نرخ تعامل پیج را برای شما معرفی کنیم:

پست‌ها را به‌صورت منظم آپلود کنید

یکی از عواملی که می‌تواند به شما در افزایش نرخ تعامل پیج‌تان کمک کند، رعایت یک نظم از پیش تعیین شده برای اشتراک گذاری پست‌ها است. شاید در اوایل فعالیت حرفه‌ای در اینستاگرام نتوانید اهمیت این حرکت را درک کنید اما به محظ رعایت این نظم و استمرار در آن می‌توانید اثرات باور نکردنی این حرکت را بر روی روند افزایش فالوور و افزایش نرخ تعامل پیج مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که پیش‌رفت در اینستاگرام تنها براساس تجارب کارشناسان این حوزه است؛ زیرا هیچ قانون نوشته شده‌ای از سوی این کمپانی به کاربران ارائه نشده است. بنابراین این‌ پیشنهادات حاصل تجربه فعالاین حوزه است که با به‌کار گیری آن‌ها می‎‌توانید به‌سرعت در اینستاگرام رشد کنید.

از هشتگ‌های مناسب استفاده نمایید

هشتگ در افزایش فالوور

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند به شما در افزایش نرخ تعامل کمک کند، استفاده به‌جا از هشتگ‌های روز رایج در اینستاگرام است. شما می‌توانید از هشتگ‌هایی که به موضوع محتوای شما نزدیک است، درون کپشن پست‌ها استفاده نمایید و یا حتی می‌توانید محتوای پست خود را به‌صورتی که با هشتگ‌های ترند شده مرتبط باشند تولید کنید و به این صورت بازدید بیشتری برای پست‌های خود دریافت نمایید.

با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید

نکته‌ی دیگری که به شما در این راه کمک زیادی خواهد کرد ایجاد ارتباط دوستانه با مخاطبانتان است. به‌عنوان مثال می‌توانید در کپشن سوالی را مطرح نمایید و در جواب از آن‌ها بخواهید تا دیدگاه خود را با شما درمیان بگذارند. این روش می‌تواند با افزایش تعداد کامنت و بازنشر پست‌ها، نرخ تعامل یا همان ER پیج را افزایش دهد.

محتوای جذاب تهیه تولید کنید

مهم‌ترین نکته در این قسمت تولید محتوای خلاقانه و جذاب برای پیج‌های اینستاگرامی است. شما برای این‌که بتوانید مخاطب را درگیر پست‌ خود کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در ارتباط با جدیدترین اخبار روز دنیا که مرتبط با موضوع فعالیت پیج شما هم هست، محتوای خود را تولید کنید؛ همچنین برای ارائه آن سعی کنید از یک طراحی پست اینستاگرام جذاب و گویا استفاده نمایید. در این صورت، علاوه بر فالوورهای قدیمی، کاربران جدیدی که با خرید فالوور رایگان ایرانی وارد پیج شما می‌شوند هم نیز پست‌های شما را دوست خواهند داشت و در نتیجه پیج را ترک نخواهند کرد.

مزایای فالوور رایگان اینستاگرام

برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام

همان‌طور که پیش از این هم گفتیم، تعداد فالوورهای پیج مهم‌ترین عامل برای ارزیابی اعتبار یک پیج خواهد بود، بنابراین شما برای رشد بیشتر در این فضا باید همواره به فکر افزایش تعداد فالوورهای پیج خود باشید. راه‌های نسبتا زیادی برای افزایش فالوورهای اینستاگرام وجود دارد، اما سریع‌ترین و بهترین راهی که می‌توانید به کمک آن پیج خود را ارتقا دهید، فالوور رایگان اینستاگرام است. با دریافت فالوور رایگان اینستاگرام از سایت‌های معتبر، می‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید اعتماد دیگرکاربران یا مخاطبان خود را جلب نمایید و حتی در نتیجه این اقدام، اگر صاحب یک پیج فروش محصول یا خدمات هستید، بر روی میزان فروش خود تاثیر بگذارید.

جمع‌بندی

ما در این مقاله از سلام ادز به اهمیت افزایش نرخ تعامل یا همان ER  و افزایش ایمپرشن پیج پرداختیم و همچنین راه‌کارهای مفیدی را برای افزایش آن‌به شما ارائه نمودیم. همچنین علاوه بر افزایش نرخ تعامل پیج، با خرید فالوور رایگان اینستاگرام هم  می‌توانید تعداد فالووران پیج خود را افزایش دهید و پیج خود را درچشم دیگر کاربران، به خصوص کاربرانی که به‌تازگی با پیج شما روبرو شده‌اند معتبرتر نشان دهید و در نتیجه به اهدافی مانند فروش کالا یا خدمات که پیج را به آن دلیل ایجاد نموده‌اید، نزدیکتر شوید.

دسته بندی ها
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، خرید فالوور ارزان اینستاگرام، خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید لایک ارزان اینستاگرام ، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد