توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

طریقه نصب اینستاگرام حذف شده، تضمینی و ساده!

بهترین طریقه نصب اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

ورود به صفحه اینستاگرام که غیرفعال یا حذف شده، به راحتی امکان پذیر است. متاسفانه این عمل خلاف قوانین اینستاگرام است اما روش هایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید طریقه نصب اینستاگرام خود را پیدا کنید و محتوای از دست رفته را بازیابی کنید. اینستاگرام قوانین و سیاست‌های منحصر به فرد خودش را دارد که عجیب به نظر می‌رسند. برای مثال اجازه نمی‌دهد صفحه اینستاگرام حذف شده خود را برگردانید اما همیشه راهی وجود دارد. در ادامه سایت فروش فالوور واقعی سلام ادز با ما همراه باشید.

 

طریقه نصب اینستاگرام با سلام ادز
طریقه نصب اینستاگرام حذف شده و بازیابی آن

برای اینکار لازم است گام های زیر را به ترتیب انجام دهید.
در گام اول بعد ار ورود به اینستاگرام، نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. در قمست login کلیک کنید و زمانی که پیام your account has been disabled for برای شما ارسال شد، گزینه learn more را انتخاب کنید.
گام دوم در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود let us know کلیک کنید. در بخش بعد my Instagram deactivated دو گزینه به شما می‌دهد. no را انتخاب و ارسال کنید.
در گام بعد باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. نام کاربری، کشور، محل سکونت و اگر از شما درخواست آپلود کردن فایلی را دارد نادیده بگیرید.
در گام چهارم بعد از چند ساعت باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. از شما درخواست می‌شود روی برگه کاغذ با دست خط خود شماره و بنویسید و مجدد در ایمیلی نام کاربری و نام خودتان را بنویسید. برگه کاغذ را در دست خود نگهدارید و عکس بگیرید. در این عکس چهره شما باید کامل و مشخص باشد. عکس را سریعا در جواب با فرمت jpg و یا jpeg ارسال کنید. در گام آخر اگر صفحه اینستاگرام شما تجاری باشد باید مدارک مربوط به اکانت را به صورت عکس برای تیم اینستاگرام ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرید.
توجه کنید در طریقه نصب اینستاگرام حذف شده و بازیابی اینستاگرام در صورتی که طی 2 هفته جوابی دریافت نکردید چندین بار به [email protected] ایمیل ارسال کنید و مشکل خود را با ذکر دلیل بیان کنید.

طریقه نصب اینستاگرام برای ویندوز 10

خبر خوشحال کننده این است که اینستاگرام برای ویندوز 10 قابل دسترس است اینگونه راحت تر میتوانید در افزایش فالوور واقعی موفق شوید. ما نحوه بارگذاری، ویرایش و ارسال پست مستقیما از طریق ویندوز 10 را مورد بررسی قرار می‌دهیم. اما چگونه می‌توانیم اینستاگرام را در ویندوز 10 لب تاپ خود بارگذاری کنیم؟
برنامه Microsoft store را باز کنید. اپلیکیشن اینستاگرام را سرچ کنید و آن را دانلود کنید. بعد از نصب وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید. با این روش ساده اینستاگرام خود را در ویندوز دارید.

تمام کاربرانی که در جهان از اینستاگرام استفاده می‌کنند، اجازه ندارند از طریق لب تاپ در اینستاگرام پست ارسال کنند. اینستاگرام این محدودیت را گذاشته است یا کاربران خود را تشویق کند از تلفن همراه برای فعالیت استفاده کنند. بعد از آشنایی با طریقه نصب اینستاگرام برای ویندوز 10، می‌توانیم به این سوال پاسخ دهیم آیا می‌توان از نسخه ویندوز برای ارسال محتوا استفاده کرد؟ خوشبختانه راه هایی برای این کار وجود دارد.

طریقه نصب اینستاگرام و سه روش برای ارسال محتوا

زمانی که اینستاگرام خود را برای ویندوز نصب کرده اید، قدم بعدی آموزش کار با اینستاگرام ارسال پست است. اگرچه امکان ارسال محتوا به وسیله ویندوز کار مشکلی است و گاها امکان پذیر نیست. ما به شما راه های ساده ای را معرفی می‌کنیو که می‌توانید از آنها استفاده کنید. (ویدیو آموزشی ترفندهای تولید محتوا)

از ابزارهای برنامه‌ریزی شده مانند hopper hq استفاده کنید

با استفاده از این ابزار می‌توانید عکس و فیلم‌های خود را به‌راحتی با نسخه ویندوز منتشر کنید.
هنگامی که در این برنامه صفحه جدید ایجاد می‌کنید. می‌توانید پست‌های خود را مرتب و برنامه ریزی کنید. در قسمت ارسال پست می‌توانید تا 50 عکس را در یک پست قرار دهید. برای ارسال پست اینستاگرام از طریق ویندوز می‌توانید از google drive  یا google photo استفاده کنید. این اپلیکیشن برای ادیت و تغییر عکس‌ها ابزارهای کافی دارد و می‌توانید از آنها استفاده کنید. بعد از انتخاب عکس برای پست خود کپشن بنویسید.
مرورگر خود را تغییر دهید
یکی از ساده ترین راه های استفاده از مرورگر برای اینستاگرام افزونه‌ها هستند. کاری که افزونه‌ها انجام می‌دهند به این صورت است که با شبیه‌سازی نرم‌افزار موبایل به اینستاگرام نشان می‌دهند شما با تلفن همراه وارد شده‌اید و دیگر مشکلی برای شما وجود ندارد.

از ابزار facebook creator studio  استفاده کنید

فیس‌بوک به‌گونه‌ای برنامه ریزی کرده است که کاربران تجاری اینستاگرام می‌توانند از طریق لب تاپ و فیس بوک در اینستاگرام پست بارگذاری کنند. نکته منحصر به فرد در مورد این ابزار این است که می‌توانیم فیلم های igtv را ارسال کنیم. یکی از محدودیت های مهم این روش این است که امکان ویرایش پست ها وجود ندارد. اگر بخواهید در پست و کپشن های خود تغییرات بدهید باید پست را حذف کنید و مجدد ارسال کنید.

چرا باید از اینستاگرام ویندوز استفاده کنیم؟

اگرچه طریقه نصب اینستاگرام کامپیوتر سخت به نظر می‌رسد اما اینفلوئنسرها و افراد فعال در اینستاگرام ترجیح می‌دهند برای ارسال پیام و ایجاد تعامل از لب تاپ یا کامپیوترهای شخصی استفاده کنند. اغلب افراد عکس و ویدئوهای خود را با ویندوز ادیت می‌کنند و می‌خواهند مستقیما ارسال کنند. اما تمام این جنگ‌ها  برای داشتن فالوور بیشتر  است و زمانی که فالوور واقعی می‌خرید باید آنها را در صفحه خود ماندگار کنید.
زمانی که شروع به فعالیت می‌کنید ضرورت افزایش فالوور واقعی لازم است.

 

طریقه نصب اینستاگرام آسان

افزایش درآمد تضمینی با افزایش فالوور واقعی سلام ادز

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می‌شود که در ابتدای راه علاوه بر خرید فالوور فیک چگونه می‌توانیم فالوورهای خود را افزایش دهیم. شما برای پیج خود زمان و هزینه صرف می‌کنید. زمانی که نرخ تعامل شما افزایش پیدا می‌کند انگیزه و انرژی بیشتری برای ادامه پیدا می‌کنید. تعداد فالوورهای بیشتر برای شما اعتبار بیشتری ایجاد می‌کند. حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه باید فالوورهای خود را افزایش بدهیم.
خرید فالوورهای واقعی یکی از بهترین روش هایی است که شما می‌توانید در شروع فعالیت خود از آن استفاده کنید. فالوورهای واقعی شما می‌توانند ایرانی یا خارجی باشند که در ادامه تفاوت آن رو بیان خواهیم کرد.

فالوور ایرانی و واقعی سلام ادز را بشناسیم

فالوور ایرانی به فالوورهایی گفته می‌شود که کاربران ایرانی دارند. فالوورهای واقعی ایرانی به اختیار خود وارد صفحه اینستاگرام شما وارد می‌شوند و احتمال ریزش کمی دارند. کاربرانی که به عنوان فالوور ایرانی به صفحه شما وارد می‌شوند، می‌توانند مشتریان بالقوه شما باشند. شما با خرید فالوور خارجی زمینه را برای جذب بیشتری آماده می‌کنید. اگر محصول و خدماتی در صفحه خود ارائه می‌دهید که بازار هدف شما فالوورهای ایرانی است از این روش استفاده کنید. زمانی که شما محصولی می‎‌فروشید که خارج از کشور کاربردی ندارد قطعا با ریزش و شکست مواجه خواهید شد.

فالوور خارجی و واقعی سلام ادز را بشناسیم

فالوور خارجی به معنی کسانی است که شما را دنبال می‌کنند اما در ایران زندگی نمی‌کنند. زمانی که شما پست ارسال می‌کنید، محتوای شما برای کاربران فعال در کشورهای دیگر منتشر می‌شود. اگر پیچ شما با موضوعات مرتبط به بازار خارج از کشور دارید از فالوورهای خارجی غافل نشوید. فالوورهای شما لوکیشن دارند. فالوورهای واقعی و خارجی شما به اندازه ایرانی فعالیت دارند، لایک می‌کنند و کامنت می‌گذارند.

سخن آخر

سلام ادز سایت معتبر و با تجربه برای خرید فالوورهای واقعی است. ما به شما روشی را پیشنهاد کردیم که یکی از موثرترین روش‌های ممکن برای افزایش اعضای صفحه اینستاگرام شما است. می‌توانید صرف کمترین هزینه فالوورهای خود را افزایش دهید. با رعایت و اصول قوانین اینستاگرام مانند تولید محتوای با کیفیت و مدیریت عالی می‌توانید آن را به مشتریان دائمی خود تبدیل کند و فروش و درآمد خود را افزایش دهید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی