توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

همه چیز درباره طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام جهت افزایش فالوور

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترینشبکه‌های اجتماعی در ایران است. به دلیل تعداد زیاد کاربران ایرانی در این شبکه اجتماعی، بسیاری از کسب و کارها علاقمندند که در آن حضور فعالی داشته باشند. اگر به پیج‌های بیزنسی در اینستاگرام نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که فعالیت در اینستاگرام چقدر می‌تواند به شما در جذب مشتریان جدید و افزایش فروش کمک کند. برای موفقیت در اینستاگرام باید علاوه بر تولید محتوا و تبلیغات از روش‌های مختلفی دیگری نیز برای افزایش فالوور استفاده کرد. یکی از روش‌های آسان و کارآمد برای بالا بردن تعداد دنبال‌کنندگان یک پیج اینستاگرامی، خرید فالوور است. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با دلایل اهمیت طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام  بیشتر آشنا کنیم و به بررسی نکات مهم در این زمینه بپردازیم؛ پس با ما در سلام ادز همراه شوید.

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام حرفه ای

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام چه تأثیری در افزایش درآمدهایتان دارد؟

امروزهخرید و فروش فالوور به یک کسب و کار پرسود تبدیل شده است به نحوی که بسیاری از افراد به عنوان شغل اول خود به فروش انواع فالوور و ارائه خدمات دیگر مانند فروش لایک و کامنت و … می‌پردازند؛ بنابراین اگر شما نیز به صورت هدفمند و مداوم در این زمینه فعالیت داشتهباشید می‌توانید به راحتی درآمدهای میلیونی به دست بیاورید. به خاطر داشتهباشید که تعداد زیادی از مدیران پیج‌های بیزینسی در اینستاگرام علاقمندند که در ازای پرداخت مبلغی، تعداد فالوورهای خود را در اینستاگرام  افزایش دهند به همین دلیل شما مشتریان بالقوه زیادی خواهید داشت اما باید از طریق روش‌های بازاریابی بتوانید آن‌ها به سمت کسب و کار خودتان هدایت کنید.

انواع مختلفی فالوور وجود دارد که هر کدام از آن‌هامی‌توانند برای پیج‌های مختلفی مفید باشند. به عنوان مثال پیج‌های فروشگاهی بیشتر تمایل به خرید فالوور واقعی دارند زیرا این نوع فالوورها می‌توانند به مشتریان محصولات یا خدمات آن‌ها تبدیل شوند وبه افزایش درآمدهای آن‌ها کمک کنند. طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که خدمات اینستاگرام مانند فروش فالوور را به صورت کاملاًحرفه‌ای انجام بدهید و مشتریان بیشتری به دست بیاورید زیرا بسیاری از افراد علاقمندند کهاز طریق یک سایت معتبر، برای پیجشان در اینستاگرام فالوور بخرند. داشتن یک سایت باعث افزایش اعتماد مشتریان شما خواهد شد پس اگر هنوز سایتی برای فروش فالوور راه‌اندازینکرده‌اید؛ بهتر است هر چه سریع‌تر به فکر طراحی یک سایت حرفه‌ای باشید.

چرا افزایش فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی اهمیت دارد؟

هر روزه به تعداد کاربران اینستاگرام افزوده می‌شود؛بنابراین اگر هنوز پیجی برای معرفی محصولات یا خدماتتان در این شبکه اجتماعی پرطرفدار راه‌اندازی نکرده‌اید باید هر چه سریع‌تر این کار را انجام بدهید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر است که در آن کاربران تصاویری از زندگی روزمره، خاطراتشان و… را با سایر فالوورهایشان به اشتراک می‌گذارند. البته امروزه بخش زیادی از پیج‌های اینستاگرامی متعلق به کسب وکارهای مختلفی است که برای معرفی برندشان از ظرفیت‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند. همچنین اینستاگرام نیز قابلیت‌هایویژه‌ای برای پیج‌های بیزینسی در نظر گرفته است. به عنوان مثال آن‌هامی‌توانند از طریق ابزارهای مختلفیتعدادبازدیدها از پست‌هایی را که منتشر کرده‌اند را مشاهده کنند و یا متوجه شوند که چه ساعت و چه روزهایی برای منتشر کردن پست‌هایشان مناسب است. جالب است بدانید که حتی برندهای معروف دنیا نیز در اینستاگرام پیج دارند و به صورت مستمر در آن فعالیت می‌کنند.

اگر نمی‌خواهید محصولات یا خدماتتان را به صورت آنلاین به مشتریانتان عرضه کنید نیز می‌توانید از اینستاگرام به عنوان یک ویترین برای معرفی محصولاتتان استفاده کنید، که سریع ترین راه برای موفقیت در اینستاگرام خرید فالوور ارزان است. حضور کاربران ایرانی در این شبکه اجتماعی بسیاری از کسب و کارها را وادار کرده است که دراینستاگرام فعالیت داشته باشند. برای این که حضور آن‌ها در اینستاگرام تأثیری در افزایش فروش و به دنبال آن افزایش درآمدهایشانداشتهباشد،آن‌ها نیاز به فالوور دارند و خرید فالوور، تولید محتوای مناسب، تبلیغات و … از جمله روش‌هایی است که افراد می‌توانند برای افزایش دنبال‌کنندگان پیجشان از آن‌ها استفاده کنند.بههمین دلیل است که امروزه طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام یک راه بسیار خوب برای کسب درآمد از طریق فروش فالوور محسوب می‌شود.

چه کسانی جزو مشتریان سایت‌های فروش فالوور هستند؟

مدیران تمام پیج‌های اینستاگرامی جزو مشتریان احتمالیسایت‌های فروش فالوور به شمار می‌رود. افزایش فالوور برای جذب مشتریان جدید و جلب اعتماد فالوورهای واقعی یک امر ضروری است بههمین دلیل تمام پیج‌های فروشگاهی، خبررسانی، سرگرمی، مشاوره و… که از طریق فروش محصولات یا انتشار پست‌ها و استوری‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند، برای توسعه فعالیت‌هایشان و افزایش درآمدهایشان به فالوور احتیاج دارند. فالوورهای اینستاگرام را می‌توان به دو دسته فالوورهای فیک و فالوورهای واقعی تقسیم‌بندی کرد. فالوورهای فیک یا غیرواقعی فالوورهایی هستند که حضور آن‌ها در پیج‌های اینستاگرامی هیچ فایده‌ای به جز بالا بردن تعداد فالوورها ندارد زیرا ایننوع فالوورها وجود واقعی ندارند؛ بنابراین نمی‌توانند از شما خرید کنند، پست‌های شما را لایک کنند، زیر آن‌ها کامنت بگذارند و یا پیج شما را به دوستانشان معرفی کنند.

با این حال به دلیل این که فالوورهای فیک ارزان هستند، بسیاری از افراد علاقمندند که برای افزایشتعداد فالوورهایشان از آن‌ها استفاده کند. در حالی که فالوورهای واقعی درست برعکس فالوورهای فیک می‌توانند نسبت به پست‌های شما عکس‌العمل نشان دهند و آن‌ها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند؛بنابراین حضور فالوورهای واقعی در پیج‌هایفروشگاهی باعث افزایش فروش می‌شود. در طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرامحتماً این نکته را مدنظر داشتهباشید که کاربر باید بتواند هر نوع فالووری را که می‌خواهد سفارش دهد. اکثر سایت‌های فروش فالوور محدودیتی برای مشتریانشان اعمال نمی‌کنند و آن‌ها با توجه به نیازها و بودجه‌ای که در اختیار دارند می‌توانند انواع مختلفی از فالوورهای فیک و واقعی را خریداری کنند. از دیگر راه های کسب درامد و فروش فالوور خرید پنل فالوور اینستاگرام است که میتواند ماهانه درامد بسیار مناسبی را به شما ارائه دهد.

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام با مهارت کامل

در هنگام طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام نیازمندتجربه درباره فروش فالوور و دانش کافی در زمینه طراحی سایت است. شرکت‌های طراحی سایت زیادی وجود دارند که سفارش‌هایطراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام را نیز می‌پذیرند. با این حال ما به شما توصیه می‌کنیم با شرکت‌هایی برای طراحی یک سایت فروش فالوور همکاری کنید که تجربه لازم در زمینه فروش فالوور را داشته باشد تا بتواند امکانات مورد نیاز برای یک سایت حرفه‌ای و استاندارد را در اختیارتان بگذارد. برخی از نکات مهمی که باید در طراحی سایت به آن توجه داشتهباشیدعبارت‌اند از:

دامنه سایت

انتخاب یک دامنه مناسب یکی از مهم‌ترینکارهایی است کهباید در مراحل ابتدایی و قبل از طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرامآن را انجام دهید. نام دامنه باید متناسب با نام برند یا نوع کسب و کارتان باشد. به خاطر داشته باشید که باید برای انتخاب یک دامنه مناسب نکاتی را رعایت کنید. همچنین دامنه سایت بر روی سئو نیز تأثیرگذار است پس باید حساسیت ویژگی‌های نسبت به انتخاب یک نام دامنه مناسب داشتهباشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام انتخاب نام دامنه نکات زیر ا در نظر بگیرید.

 • نام دامنه با نوع کسب و کارتان همخوانی داشتهباشد.
 • نامی را انتخاب کنید که در ذهن مخاطبانتان باقی بماند.
 • یک نام کوتاه برای دامنه سایتتان انتخاب کنید.
 • بهتر است کلمه کلیدی در نام دامنه سایت وجود داشتهباشد.
 • از خط تیره و سایر کاراکترهای اضافی در نام دامنه سایت خود استفاده نکنید.
 • سعی کنید نامی را برای دامنه انتخاب کنید که در آینده مانع از گسترش فعالیت‌هایتان نشود.

سئو یا بهینه‌سازی

سئو نیز یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید در هنگام طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام به آن توجه داشتهباشید. گوگل بر اساس الگوریتم‌های مختلف تلاش می‌کند تا رفتار کاربرانش در هنگام جستجو تجزیه و تحلیل کند تا بتواند متناسب با نتایجی که از این آنالیز به دست می‌آورد، رتبه‌بندیسایت‌های مختلف را مشخص کند.زمانی که شما در گوگل به جستجوی یک عبارت یا کلمه می‌پردازید در کسری از ثانیه تعداد زیادی سایت به شما پیشنهاد می‌شود اما آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که گوگل بر چه اساسی سایت‌های مختلف را رتبه‌بندیمی‌کند؟

گوگل توجه زیادی به انتخاب کاربران اینترنت دارد به نحوی که اگر کاربران بیشتری بر روی یک سایت کلیک کنند ومدت زمان نسبتاً زیادی را در آن به جستجو بپردازند، این پیام به گوگل منتقل می‌شود که این سایت می‌تواند برای سایر کاربران دیگر نیز مفید باشد؛ بنابراین رتبه آن در صفحه نتایج گوگل ارتقا پیدا می‌کند. توجه به سئو سایت در افزایش ترافیک سایتتان تأثیر زیادی دارد و این مسئله خود به تنهایی می‌تواندتأثیر بسیار زیادی در افزایش فروش شما نیز داشته باشد.بهبود سئوی سایت یک کار زمان‌براست و نیاز به دانش و تجربه در این زمینه دارد بنابراین شما نمی‌توانید انتظار داشتهباشید که در مدت زمان کوتاهی از رقبای خود پیشی بگیرید و جزو اولین سایت‌هایی باشید که گوگل آن‌ها را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد.

اتصال به درگاه‌های بانکی

یکی از قابلیت‌های مهمی که هر سایت فروشگاهی باید آن را داشته باشد، قابلیت اتصال به درگاه‌های بانکی است. از طریق اتصال به درگاه‌های بانکی می‌توان به راحتی خرید آنلاین انجام داد.حتماًتاکنون در سایت‌های فروشگاهی مختلفی مشاهده کرده‌اید که در انتهای مراحل ثبت سفارش برای پرداخت هزینه به یک درگاه بانکی منتقل می‌شوید و یا این که می‌توانید خودتان انتخاب کنید که تراکنش مالی را از طریق کدام درگاه بانکی انجام دهید. قابلیت پرداخت آنلاین به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که بتوانند در مدت زمان کوتاهی هزینه دریافت خدمات و یا محصولی را که خریداری کرده است را بپردازد.

همچنین دیگر نیازی به رد و بدل کردن شماره کارت به مشتری نیست و شما می‌توانید به راحتی تراکنش‌های انجام شده را پیگیری کنید. در طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام نیز باید قابلیت اتصال به درگاه‌هایبانکی وجود داشتهباشد که البته فعال‌سازیآن نیازمند انجام برخی مراحل مانند پر کردن فرم‌های مختلف و… است به همین دلیل ممکن است فعال‌سازی این قابلیت در سایت شما قدری زمان ببرد. یکی از پرفروش ترین محصولاتی که میتوانید در این سایت ها ارائه دهید خرید فالوور فیک ارزان است که طرفداران زیادی برای خرید دارد.

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام

سیستم پشتیبانی آنلاین مشتریان

امروزه بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی دارای سیستم پشتیبانی آنلاین مشتریان هستند. به کمک این سیستم مشتریان و کاربران سایت می‌تواندسؤالات خود را مطرح کنند تا تیم پشتیبانی فروش در کمترین زمان ممکن به آن‌ها پاسخ بدهد. داشتن چنین قابلیتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید رضایت‌بخش زیادیاز کاربران سایت را به دست بیاورید به همین دلیل امکان این‌کهآن‌هااز شما خرید کنند و یا دوباره به سایتتان مراجعه کنند افزایش می‌یابد.

در واقع ایجاد سیستم پشتیبانی آنلاین نقش بسیار مهمی در افزایش محبوبیت برند شما خواهد داشت. با این حال در نظر داشته باشید که مهم‌ترین کاربرد این سیستم پاسخگویی سریع به مشتری است؛ بنابراین تیم پشتیبانی باید در کمترین زمان ممکن بتوانند به سؤالات کاربران آنلاین جواب دهند در غیر این صورت این سیستم می‌تواند موجب نارضایی کاربران ساییتان شود پس بهتر است قبل از اضافه کردن چنین سیستمی در سایتتان به فکر استفاده از یک تیم پشتیبانی قوی باشید.

طراحی ساده و کاربردی

تجربه کاربری یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که می‌تواند در افزایش رضایت کاربران سایت و بهبود جایگاه آن در موتور جستجوگر گوگل نقش مهمی داشته باشد. سایت‌های فروش ماندن سایت‌های فروش فالوور اینستاگرام باید این امکان را در اختیار مشتری قرار بدهند که بتواند در کمتری زمان به بخش مورد نیازش مانند صفحه فروش فالوور دسترسی داشته باشد که این مسئله نیازمند یک طراحی هوشمندانه است. سایت‌هایی که از نظر طراحی بسیار ضعیف یا بی‌نظم هستند نمی‌تواند در جلب رضایت کاربرانش موفق عمل کند.

چنین سایت‌هاییمعمولاً از نظر سئو نیز چندان موفق نیستند.نکته دیگری که بایددر طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام به آن توجه شود، کاهش مراحل خرید اینترنتی است. برای خرید از برخی سایت‌ها باید چندین مرحله طی شود که این مسئله می‌تواند باعث پشیمان شدن مشتری از خرید آنلاین شود. بهتر است صرفاً اطلاعات مهم و مرود نیاز برایفروش خدماتتان را از مشتری دریافت کرده و بلافاصله او را به صفحه پرداخت آنلاین هدایت کنید.

ریسپانسیو بودن سایت

کاربران شما از دستگاه‌های مختلفی مانند تبلت، تلفن همراه و… برای مشاهده سایتتان استفاده می‌کنند؛بنابراین اگر سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا نباشد، بخش زیادیاز کاربران شما قادر به مشاهده کامل سایت نخواهند بود که این مسئله می‌تواند موجب ترک زودهنگام سایت توسط کاربران و ایجاد در نارضایتی آن‌ها شود. به خاطر داشته باشید که چنین مسئله‌ایمی‌تواند بر روی رتبه سایت شما در گوگل تأثیر مستقیم داشتهباشد به همین دلیل است که امروزه تمام سایت‌های استاندارد ریسپانسیو هستند. در اخر بهتر است بدانید که پس از ساخت این دسته از سایت ها باید بتوانید با تولید محتوا اعتماد ساز مخاطبان خود را افزایش دهید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد