توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

صفحات تبلیغاتی اینستاگرام را هوشمندانه انتخاب کنید!

نام بهترین صفحات تبلیغاتی اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

صفحات تبلیغاتی اینستاگرام به دو روش استوری و ساعتی تبلیغات خود را انجام می‌دهند. اینفلوئسرها از جمله فعالان اینستاگرام هستند که همیشه نامی از آنها در لیست صفحات تبلیغاتی اینستاگرام دیده می‌شود. با تبلیغات گسترده اینستاگرام در این صفحات می‌توانید محصولات خود را به افراد جدید معرفی کنید و برای پیج خود فالوورهای جدید ایجاد کنید و حتی مشتریان بالقوه خود را گسترش دهید. اما انتخاب صفحاتی که برای شما مناسب است نیاز به مهارت و تجربه دارد. سایت معتبر سلام ادز این مهارت و تجربه را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این مقاله ما نکاتی را به شما معرفی می‌کنیم که استفاده از آنها کمک زیادی به شما می‌کند. با سایت خرید فالوور سلام ادز همراه شوید.

اینلوئنسرمارکتینگ روشی تضمینی برای تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینفلوئنسرمارکتینگ یکی از بهترین روش هایی است که به دیده شدن کسب و کار شما کمک می‌کند. اما قبل از اینکه این روش را امتحان کنید باید نکات اصولی آن را بدانید و رعایت کنید. برخی از ساده ترین اصول در مورد صفحات تبلیغاتی اینستاگرام می‌تواند بازدهی تبلیغات شما را به صورت چشم گیری افزایش دهد.

صفحات تبلیغاتی اینستاگرام پربازدید
تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟

همانطور که می‌دانید با هربار ورود شما به اینستاگرام و مشاهده یک ویدئو به تعداد بازدیدهای آن اضافه می‌شود. با توجه به این قابلیت اینستاگرام شما می‌توانید محتوای ویدئویی یک دقیقه تولید کنید و آن را در صفحات مختلف منتشر کنید. در این روش هزینه تبلیغات براساس میزان بازدیدی در نظر گرفته می‌شود که برای محتوای ویدئو شما ایجاد می‌شود. این نکته را در نظر بگیرید که صرفا تولید محتوا و ارسال آن در صفحات تبلیغاتی اینستاگرام موثر نیست. شما باید در پیج هایی ویدئو خود را منتشر کنید که مخاطبان آن از مشتریان احتمالی شما باشند و به محصول شما نیاز داشته باشند. علاوه بر این تعداد فالوورها و میزان محبوبیت آنها اهمیت زیادی دارد.

تبلیغات ساعتی در اینستاگرام

تبلیغات ثابت در شیوه های دیگر است که می‌توانید آن را برای برند خود در نظر بگیرید. در این روش پست شما به صورت ثابت و پست در صفحات تبلیغاتی اینستاگرام قرار می‌گیرد. ادمین این پیج ها برای شما زمان تعیین می‌کنند و شما براساس ساعاتی که پست شما می‌ماند هزینه پرداخت می‌کنید. در تعیین تعرفه برای پست های ساعتی نمی توانیم مبلغ مشخصی را در نظر  داشته باشیم. این تعرفه به ادمین پیجی که برای شما تبلیغ می‌کند و هزینه آن با توجه به میزان خروجی که به شما می‌دهد و موضوع پیج متفاوت است.

نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام که باید بدانیم

برخلاف آنچه به نظر می‌رسد تبلیغات اینستاگرام سختی های خودش را دارد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که متاسفانه بسیاری از افراد با استفاده از فالوورهای فیک و غیرواقعی تعداد فالوورها را بالا می‌برند و تعداد لایک و بازدیدهای آنها غیرواقعی است. اما این افراد تبلیغات می‌پذیرند و به ازای آن تعرفه های سنگین دریافت می‌کنند و چیزی که به عنوان نتیجه به شما ارائه می‌کنند لایک و بازدیدهای فیک است.
انتخاب صفحات تبلیغاتی اینستاگرام باید با دقت و توسط کارشناسان حرفه ای در این زمینه انجام شود. افرادی که در این حوزه فعالیت دارند با اینفلوئنسرهای زیادی در ارتباط هستند و آنها را می‌شناسند. کیفیت پیج ها را بررسی می‌کنند و در نهایت در لیست کانال های منتخب قرار می‌دهند. سایت سلام ادز می‌تواند در این مسیر شما را پشتیبانی کند.

 

صفحات تبلیغاتی اینستاگرام چگونه عمل می‌کنند؟

در طی ده مرحله می‌توانیم کمپین های تبلیغاتی را بررسی و ایجاد کنیم. کمپین های تبلیغاتی و اینفلوئنسرهایی که انتخاب می‌شوند باید با زمینه فعالیت برندها همخوانی داشته باشد. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب صفحات تبلیغاتی اینستاگرام در نظر گرفتن بودجه ای است که می‌خواهید برای تبلیغات خود در نظر بگیرید. بعد از اینکه لیست پیشنهادی و بودجه ی موردنظر را مشخص کردید نوبت به مهمترین بخش آن یعنی تولید محتوای کمپین می‌رسد. شما می‌توانید دو نوع محتوا را برای آن در نظر بگیرید. نوع اول تولید محتوا از شروع کار است. اینفلوئنسر می‌خواهد با شما همکاری داشته باشد و برای برند شما محتوا خلق کند. راه های دیگری مانند خرید فالوور ایرانی و یا خرید فالوور پاپ اپ برای افزایش فالوور علاوه بر تبلیغات نیز وجود دارد.

آنها با استفاده از این محتوا شما را به فالوورهایشان معرفی می‌کنند. از جایی که این محتوا صرفا برای شما تولید می‌شود تاثیرگذاری زیادی دارد از سوی دیگر به زبان مشترک اینفلوئنسر و فالوورهای آن ساخته شده است که نتیجه بهتری دارد.
نوع دوم زمانی است که محتوای شما از پیش تولید شده است. شما با توجه به نیاز برند و اهداف کسب و کاری که دارید محتوای تبلیغاتی را به صورت تصویر، ویدئو و متن تولید می‌کنید و آن را در اختیار صفحات تبلیغاتی اینستاگرام قرار می‌دهید. این محتوا توسط اینفلوئنسرها منتشر می‌شود و شما برای این محتوا خروجی به دست می‌آورید. محتوای کمپین از هرنوع که باشد در توافق برند و اینفلوئنسر مشخص می‌شود.

تعرفه تبلیغات در صفحات تبلیغاتی اینستاگرام چگونه تعیین و پرداخت می‌شود؟

برای پرداخت هزینه های کمپین تبلیغاتی چند روش وجود دارد. ما سه راه را به شما معرفی می‌کنیم. در روش اولی می‌توانید مستقیما پرداخت نقدی داشته باشید. روش دوم برای پرداخت تعرفه ارائه ی کالا یا خدماتی است که انجام می‌دهید و در ازای آن تبلیغات پرداخت می‌کنید. در این روش محصولات یا خدمات خود را برای اینفلوئنسرهای ارسال می‌کنید و در ازای آن برای شما تبلیغات می‌کنند. اگر کسب و کار شما رستوران است می‌توانید از آنها دعوت کنید و پذیرای آنها باشید. این کار نتیجه زیادی دارد زمانی که فالوورها استفاده مستقیم اینفلوئنسر از محصول شما را می‌بینند تحت تاثیر قرار می‌گیرند. اینکار را می‌توانید برای تمام برندها انجام دهید و در حوزه های کسب و کاری دیگر امتحان کنید.

اهداف تبلیغات گسترده در اینستاگرام

در نهایت می‌خواهیم به شما سه نوع از تبلیغات اینفلوئنسری را برای شما بیان کنیم.

افزایش آگاهی از برند با تبلیغات گسترده

در همه ی انواع تبلیغات برندسازی یکی از اهداف عمده ی همه کسب و کارها است. راه اندازی کمپین، استفاده از هشتگ هایی که به کسب و کار شما مرتبط است از جمله اقداماتی است که در برندسازی به شما کمک می‌کند. یکی از بهترین تبلیغات ها در اینستاگرام، تبلیغات اسپانسری اینستاگرام است.

افزایش فروش محصولات با تبلیغات اینستاگرام

فروش محصول یا خدمت از مهم ترین اهدافی است که به عنوان  استراتژی بازاریابی اینستاگرام استفاده میشود. اینفلوئنسرهایی که در کمپین های تبلیغاتی گسترده در اینستاگرام حضور دارند کمک می‌کنند تا با جامعه ی بزرگتری از افراد در ارتباط باشیم که همه ی آنها علاقه و سلیقه ی مشابهی دارند. استفاده از صفحات تبلیغاتی اینستاگرام به شما کمک می‌کند که محصول یا خدمات خود را با افراد بیشتری از جامعه ی مخاطبین هدف ارائه کنید.

 

بهترین صفحات تبلیغاتی اینستاگرام

تاثیر تبلیغات در افزایش آمار یا اینسایت

هدف دیگر کسب و کارها برای حضور در کمپین های تبلیغاتی افزایش آنالیز صفحه اینستاگرام است. سلام ادز باتوجه به بررسی آمار و ارقام صفحات اینفلوئنسرها به صورت حدودی در مورد میزان ایمپرشن تبلیغات شما نظراتی بیان می‌کنند که با توجه به آنها شما می‌توانید در مورد نحوه فعالیت خود تصمیم گیری داشته باشید.

 

سخن نهایی

برای تبلیغاتی اینستاگرامی می‌تواند دلایل و اهداف گوناگونی وجود داشته باشد. شاید یکی از مواردی که در بالا بیان شد و شاید مجموعه ای از آنها را بتوانید به عنوان هدف برای خود قرار دهید. سایت معتبر سلام ادز می‌تواند در هرمورد استراتژی های مرتبط با کسب و کار شما را ارائه کند و در زمینه ی تبلیغات در صفحات تبلیغاتی اینستاگرام با استفاده از کارشناسان حرفه ای و با تجربه شما را راهنمایی کند. (ویدیو اموزشی افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام سلام ادز)


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی