توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

سریع ترین روش جذب فالوور که شما را شگف زده میکند!

بهترین و سریع ترین روش جذب فالوور
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

یکی از مهمترین مواردی که هر صفحه ی پربازدید و کسب و کاری می تواند برای خود در اختیار داشته باشد چیزی نیست به غیر از دنبال کننده های زیاد. لذا این دسته از صفحه ها همیشه در صدد بالا بردن تعداد دنبال کننده های صفحه ی خود و سریع ترین روش جذب فالوور هستند. اگر شما هم صفحه ای بیزینسی هستید و به دنبال سریع ترین روش جذب فالوور مانند خرید فالوور ایرانی و صد در صد واقعی می گردید پیشنهاد میکنیم این مطلب از سایت خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز و مطالعه ی آن را از دست ندهید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن و در کوتاه ترین زمان تعداد فالوورهایتان را بیشتر کنید.

سریع ترین روش جذب فالوور و راهکارهای آن

برای پیدا کردن تعداد زیادی دنبال کننده در اپلیکیشن اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارند. مثلا شما می توانید با تولید مختوایی خوب و حرفه ای و در عین حال مفید این کار را انجام دهید. یا برای تبلیغات در صفحه های پربازدید اقدام کنید.  اما گاها برای برخی از کسب و کارها مهم است که سریع ترین روش جذب فالوور را پیدا نموده و نسبت به آن اقدام کنند. بهرحال در کسب و کارها زمان اهمیت بالایی داشته و آنها عموما دوست ندارند تا وقت خود را تلف کنند یا وارد پروسه هایی شوند که بازدهی آنها طولانی مدت است. شاید بتوان سریع ترین روش جذب فالوور را خرید فالوور عنوان کرد. در این روش خیلی راحت و بدون هیچ دردسری می توانید انواع مختلف فالوورها را با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید برای صفحه ی خود خریداری کنید. یکی از مهمترین فایده هایی که این روش از جذب فالوور برای صفحه ی شما به ارمغان می آورد این است که پس از خرید بلافاصله این دنبال کننده ها به صفحه ی شما اضافه می شوند و شما می توانید از مزیت های حضور تعداد زیادی دنبال کننده بهره مند شوید.

سریع ترین روش جذب فالوور

 

چرا تعداد بالای فالوورها برای یک صفحه ی اینستاگرامی دارای اهمیت است؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا صفحه های بیزینسی در جستجوی سریع ترین روش جذب فالوور هستند؟ اصلا چرا تعداد زیاد دنبال کننده ها می بایست برای یک صفحه ی بیزینسی تا به این حد اهمیت داشته باشد؟ چگونه به افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام برسیم؟ نکته ی نخست در این مورد این است که هر چقدر تعداد دنبال کننده های یک صفحه خصوصا صفحه ای که از نوع بیزینسی و برای کسب و کار باشد بیشتر باشند اعتبار آن صفحه افزایش پیدا می کنند. زیرا هنگامی که کاربران جدید وارد این صفحه می شوند و می بینند که تعداد زیادی فالوور برای این صفحه وجود دارند این نتیجه گیری را می کنند که حتما این صفحه حرفی برای گفتن دارد که توانسته است این همه مخاطب برای خود جمع آوری کند.

مورد دیگر هم این است که هنگامی که شما تعداد زیادی فالوور فعال دارید که با صفحه تان تعامل برقرار می کنند می توانند به پست شما کمک کنند که وارد صفحه ی اکسپلور شود. این ورود به قسمت اکسپلور می تواند در دیده شدن صفحه ی مورد نظر به شدت کمک کننده باشد و خود سبب جذب دنبال کننده های جدید برای صفحه ی مورد نظر گردد. مقصود از تعامل داشتن فالوورها این است که آنها برای پست های صفحه ی مورد نظر کامنت بگذارند، آنها را لایک کنند، پست ها را سیو کنند، پست را برای سایر دوستانشان بفرستند و … . این موارد در بیشتر دیده شدن صفحه ی مورد کمک شایانی خواهد کرد.

خرید فالوور واقعی برای سریع ترین روش جذب فالوور

شاید بتوان سریع ترین روش جذب فالوور را خرید فالوور آن هم از نوع واقعی به شمار آورد. این را در نظر داشته باشید که فالوورهای فیک هم وجود دارند و با قیمت های پایین تری عرضه می شوند. اما اگر این فالوورها به وسیله ی اینستاگرام شناسایی شوند حتی ممکن است سبب مسدود شدن و یا در بدترین حالت از دست رفتن پیجتان شوند. علاوه بر این فالوورهای فیک توانایی تعامل با صفحه تان را نداشته و در نهایت سود آنچنانی برای صفحه ی شما در بر نخواهند داشت. پس بهتر است برای خرید فالوورهای واقعی اقدام کنید و از مزیت های آنها بهره مند شوید. یکی از مهمترین مزیت هایی که خرید این نوع از فالوورها می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد این است که با توجه به واقعی بودن این فالوورها در صورتی که صفحه ی شما دارای محتوایی مفید و جذاب باشد می توانند جذب آن شده و حتی به عنوان مشتری شما نیز در نهایت اقدام به خرید کنند. در مورد خرید فالوور واقعی این نکته را در نظر داشته باشید که این فالورها بدون ریزش نیستند. چرا که این اکانت ها کاملا واقعی بوده و ممکن است نسبت به انفالو کردن صفحه تان اقدام کنند. ولی این ریزش با ریتمی کاملا آهسته انجام گرفته و عموما بیش از ده الی بیست درصد نیست. همچنین در مقایسه با خرید سایر انواع فالوور ریزش کمتر و بازدهی بیشتری دارند.

سریع ترین روش جذب فالوور چیست

یکی دیگر از سریع ترین روش جذب فالوور:خرید فالوور پاپ آپ و تبلیغات پاپ آپ

خرید فالوور هایی که از نوع پاپ آپ هستند علاوه بر این که می توانند به عنوان سریع ترین روش جذب فالوور به حساب بیایند می تواند به عنوان یکی از پربازده ترین روش ها برای جذب فالوور و افزایش تعداد آنها نیز به شمار بیاید. به طور کلی تبلیغات پاپ آپ آن دسته از تبلیغاتی هستند که به شکلی آنی بر روی صفحه ی نمایش گوشی و یا لپ تاپ شما به نمایش در می آیند. این امر عموما هنگامی که در یک سایت و یا در یک اپلیکیشن حضور دارید اتفاق می افتد و این پنجره ی تبلیغات که به پاپ اپ معروف است برای شما باز می شود. در این پنجره بنر تبلیغاتی برای یک صفحه ی اینستاگرامی وجود دارد که شما در صورت تمایل به مشاهده ی این صفحه می توانید بر روی تبلیغات مورد نظر ضربه زده و وارد صفحه ی آن شوید. سپس در صورتی که محتوای صفحه ی مورد نظر برای شما مفید و قابل استفاده به نظر بیاید می توانید نسبت به فالو کردن آن صفحه اقدام کنید. اگر هم دوست نداشته باشید خیلی راحت پنجره ی مورد نظر را می بندید و به کار خود ادامه می دهید. به دنبال کننده هایی که به وسیله ی این تبلیغات پاپ آپ جذب یک صفحه شده و آن را فالو میکنند فالوورهای پاپ آپ گفته می شود. این نوع از دنبال کننده ها دارای مزیت های منحصر بفردی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم.

مزیت های در اختیار داشتن فالوورهای پاپ آپ

همانطور که گفتیم سریع ترین روش جذب فالوور را می توان خرید فالوور پاپ آپ به شمار آورد. فالوورهای پاپ آپ دارای مزیت هایی خاصی هستند که به شرح زیر است:

 1. نخست این که این فالوورها کاملا با میل و اراده ی خودشان وارد صفحه ی مورد نظر شده و ان را دنبال می کنند. لذا احتمال ریزش این فالورها و آنفالو کردن صفحه ی مورد نظر به درصد خیلی خیلی پایینی تقلیل پیدا می کند.
 2. فالوورهای پاپ آپ کاملا هدفمند هستند. یعنی شما به عنوان صفحه ای که این نوع فالوورها را سفارش می دهند می توانید تعیین کنید که چه نوع دنبال کننده ای برای صفحه ی خود می خواهید و این دنبال کننده می بایست چه مشخصه هایی داشته باشد. مثلا سن فالوورها را تعیین کنید، جنسیت آنها را مشخص کنید، حتی موقعیت جغرافیایی آنها را مشخص کنید. به این شکل شما یک جامعه ی هدفمند را به عنوان دنبال کننده در اختیار خواهید داشت که این امر می تواند به شدت برای کسب و کار شما مفید واقع شود.
 3. بازدهی این روش با توجه به عدم اجباری بودن آن و هدفمند بودن فالوورها بسیار بالا است.

!! خرید فالوور پاپ آپ فوری، ارزان و صد در صد واقعی !!
همین حالا خرید کن!

نکته ای مهم در مورد سریع ترین روش جذب فالوور

سریع ترین روش جذب فالوور را می توان خرید دنبال کننده ها به شمار آورد. این فالورها انواع مختلفی دارند. اما دو نوع از پر بازده ترین آنها  را می توان فالوورهای واقعی و فالوورهای پاپ آپ به حساب آورد. برای خرید این فالوورها نکته ی مهمی که می بایست ان را در نظر داشته باشید این است که برای خرید حتما از یک سایت و مرجع معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید. رعایت این نکته کمک میکند تا بازدهی خوبی نصیب صفحه تان شود و هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید کاملا به صورت سرمایه به کسب و کارتان برگردد. در صورت استفاده از سایت های غیر معتبر و آماتور ممکن است بازدهی را که انتظار دارید در یافت نکنید و در نتیجه تنها وقت و هزینه ی خود را تلف کرده اید و هیچ چیزی هم نصیبتان نشده است.

صفحه های کسب و کار که در فضای اینستاگرام هستند همواره به دنبال روش هایی برای افزایش تعداد فالوور های خودشان هستند. سریع ترین روش جذب فالوور را می توان خرید انواع مختلف دنبال کننده ها به شمار آورد. دو نوع از بهترین و پربازده ترین دنبال کننده ها فالوورهای واقعی و فالورهای پاپ آپ هستند که در این مطلب مفصلا به آنها پرداختیم. فقط در زمان خرید به این نکته دقت داشته باشید که این کار را به وسیله ی سایت های معتبر انجام دهید. دیدین ویدیو ترفند های تولید محتوا میتواند به جذب ارگانیک فالوور برای شما بیشتر کمک کند.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی