توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه در سرچ اینستاگرام بالا باشیم؟

راه های افزایش سرچ اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

اینستاگرام یکی از معدود شبکه های اجتماعی است که امکانات سرچ را در خودش قرار داده است. اینکه در قسمت جستجو بالا باشید یک روش عالی برای موفقیت و مدیریت پیج اینستاگرام شما است. می‌توانید از این طریق محتوای توسط افراد بیشتری دیده می‌شود و فرصت خوبی برای جذب فالوورهای واقعی و جدید به شما می‌دهد.
سرچ اینستاگرام فرصت‌های دیگری هم به کاربران خود می‌دهد. می‌توانید از آن برای پیدا کردن هشتگ‌های مناسب استفاده کنید. کسب و کارهایی که مشابه شما فعالیت می‌کنند را جستجو کنید. محتوای مشابه برند خود ببینید و ایده های جدید بگیرید. در این مقاله از سایت فروش فالوور سلام ادز روش هایی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از سرچ اینستاگرام برای موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید.

افزایش سرچ اینستاگرام

روش های سرچ اینستاگرام

در ابتدا نگاهی بیندازیم که با سرچ به چه محتوایی دست پیدا کنیم. می‌توانید افرادی که در اینستاگرام فعالیت دارند، هشتگ‌ها و لوکیشن‌ها را به راحتی جستجو کنید. در نظر بگیرید اگر از لب تاپ برای جستجوی محتوا استفاده می‌کنید باید حتما از # و @ برای پیدا کردن هشتگ و لوکیشن استفاده کنید.
شما می‌توانید نتایج سرچ اینستاگرام را براساس اطلاعات و نتایج متفاوتی مشاهده کنید. افرادی که فالوو کردید، افرادی که در لیست فالوورهای شما هستند، عکس و فیلم‌هایی که مرتبط به فعالیت شما هستند یا محتوایی که بیشتر مورد علاقه‌ی شما است.
زمانی که نتیجه جستجو برای شما نمایش داده شد اگر بر اساس نام کاربری افراد جستجو کرده باشید می‌توانید به راحتی به صفحه اینستاگرام او وارد شوید. وقتی جستجو با هشتگ و لوکیشن انجام شده باشد برای شما پست‌هایی که در این موقعیت مکانی هستند یا از این هشتگ استفاده کردند را نشان می‌دهد. پست‌ها به ترتیب از آخرین زمان انتشار به اول دسته بندی می‌شوند.
بعد از قسمت سرچ به اکسپلور می‌رسیم. این بخش به شما کمک می‌کند پست‌هایی را پیدا کنید که احتمالا محتوای مورد علاقه شما را دارند. ممکن است این محتوا ربطی به نوع فعالیت کسب و کار شما نداشته باشد و به صورت خودکار با توجه به صفحاتی که فالو و لایک کردید به شما نمایش داده ‌شود. اگرچه ممکن است پست‌های ویدئو را به شما نمایش دهد که شاید آنها را دنبال نکرده باشید اما به عنوان پیشنهاد اینستاگرام می‌توانید از آنها بازدید کنید و لذت ببرید. بعد از شناخت راه‌های سرچ در اینستاگرام باید نگاهی عمیق‌تر به چگونگی استفاده از ویژگی‌های جستجو در اینستاگرام برای تجارت خود داشته باشیم تا در بالای لیست سرچ قرار بگیرید.

چگونه در نتایج بالا سرچ اینستاگرام قرار بگیریم؟!

تصور کنید وقتی افراد فعال در اینستاگرام به دنبال محتوای مورد علاقه خود هستند شما در بالای لیست قرار دارید. با این کار شما بیشتر از همیشه دیده می‌شوید و فالوورهای جدید با نام تجاری خود جذب می‌کنید. حتی اگر آنها صفحه شما را فالو نکنند احتمال زیادی وجود دارد که لایک کنند، کامنت بگذارند و این نرخ تعامل شما را افزایش می‌دهد. در هر صورت به نفع شما تمام می‌شود. برای اینکه در نتیجه جستجو افراد بالا باشید این روش ها را امتحان کنید.

استفاده از لوکیشن و هشتگ

در اولین قدم برای پست‌ها و استوری‌های خود لوکیشن بزنید. اگر نمی‌توانید لوکیشن خود را پیدا کنید لوکیشن مورد نظر خود را ایجاد کنید. برای اضافه کردن موقعیت مکانی در استوری از استیکر لوکیشن آن استفاده کنید. زمانی که می‌خواهید هشتگ و لوکیشن در استوری استفاده کنید، اینستاگرام هشتگ هایی که مرتبط هستند را به شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نوع و تعداد هشتگ های پیشنهادی آنها را انتخاب کنید.

زمان ارسال پست موثر در سرچ اینستاگرام

نتایج سرچ اینستاگرام از آخرین پست منتشر شده به پست‌های قبلی نمایش داده می‌شود. برای بودن در سرچ اینستاگرام پست‌های خود را زمانی منتشر کنید که فالوورهای اینستاگرام بیشترین فعالیت را داشته باشند. به این شکل برای سرچ عکس و فیلم در اینستاگرام بیشترین احتمال وجود دارد که در بالای لیست قرار بگیرید. اگر پیج اینستاگرام شما تجاری باشد می‌توانید به راحتی فعالیت فالوورهای خود و سایر افراد فعال را در طول روز و ساعت بررسی کنید.

محتوای عالی و با کیفیت در سرچ اینستاگرام

این را در نظر داشته باشید که در نتیجه سرچ نه پست برتر در ابتدا لیست نشان داده می‌شود و باعث افزایش فالوور طبیعی پیج شما میشود. پست های برتر براساس تعداد لایک ها، کامنت و اشتراک گذاری ها انتخاب می‌شود. پس بهترین راه برای بالا بودن در نتیجه جستجو ایجاد محتوای عالی و مرتبط است که نرخ تعامل شما را افزایش دهد. به این چند نکته برای ایجاد محتوای باکیفیت دقت کنید.
1. عکس هایی با وضوح بالا استفاده کنید. عکس با وضوح بالا در اینستاگرام بیشترین لایک و کامنت را می‌گیرد.
2. از هشتگ ها حرفه ای استفاده کنید. فالوورهای جدید به دنبال شما می‌گردند، هرچه رقابت کمتری در هشتگ ها وجود داشته باشد احتمال دیده شدن پست های شما بیشتر است.

سرچ اینستاگرام و لایوهای دیدنی

اینستاگرام بهترین لایوهای خود را در لیست جستجو قرار می‌دهد. استفاده از لایو سخت تر از موارد بالا به نظر می‌رسد اما ارزش امتحان کردن را دارد. لایوهای بهتر از نظر اینستاگرام براساس بازدیدهای لایو، میزان تعامل و استقبال فالوورهای شما است. برای داشتن لایو با کیفیت زمان را در نظر بگیرید، از اینفلوئنسرها دعوت کنید، محتوای آموزشی داشته باشید و با فالوورهای خود بیشترین تعامل را ایجاد کنید. لایو یکی از راه های افزایش هدفمند فالوور اینستاگرام است.

بازیابی سرچ اینستاگرام شما

ممکن است شما سرچ های زیادی در اینستاگرام انجام داده باشید اما آنها را حذف کردید. راهی وجود دارد تا بتوانید مجدد به آنها دست پیدا کنید. به قسمت security بروید و بر روی access data کلیک کنید. بعد از آن بخش search history را پیدا و انتخاب کنید. اگر اطلاعات سرچ خود را از این قسمت حدف کنید دیگر به آن دسترسی ندارید. نکته جالب دیگر این است که می‌توانید از آنها بک آپ بگیرید. در بخش download data مواردی مثل سابقه سرچ به ایمیل شما ارسال کنید.

 نکته مهم برای موفقیت در اینستاگرام که باید بدانیم!

اکسپلور اینستاگرام فرصتی عالی برای بازدید و فالوور بیشتر است. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنیم نرخ تعامل بالاست. در صورتی که نرخ تعامل شما بالا باشد اینستاگرام شما را به دیگران پیشنهاد می‌دهد، به اکسپلور می‌برد و در نتایج سرچ اینستاگرام قرار می‌دهد.
افزایش فالوورهای واقعی راهی است که می‌توانید به راحتی رشد کنید. همانطور که می‌دانید افزایش فالوور به شیوه‌ی ارگانیک به زمان و هزینه نیاز دارد. شما با استفاده از افزایش فالوور واقعی سلام ادز می‌توانید به راحتی نرخ تعامل خود را بالا ببرید و در اکسپلور قرار بگیرید.
فالوور واقعی ایرانی سلام ادز هستند و به خواست خود به صفحه شما وارد می‌شوند. احتمال ریزش فالوورهای واقعی آن کم است و می‌توانید آنها را به مشتریان بالفعل خود تبدیل کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید. برای افزایش فالوورهای واقعی پیج خود دیدن این ویدیو را از دست ندهید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی