توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

مراحل آموزش ساخت پیج جدید در اینستاگرام

اموزش ساخت پیج اینستاگرام حرفه ای

برای ساخت یکی پیج پر بازده بهتر است از همان ابتدا اصول اولیه را رعایت کنید. حال شما می توانید با انجام دادن صحیح تمامی مرحله های ساخت پیج جدید در اینستاگرام به یک سری از امکانات دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال می توانید مخاطبین گوشی تان که در اینستاگرام صفحه دارند را مشاهده نمایید. با سایت فالوور واقعی سلام ادز همراه شوید تا با دیگر امتیازهای این صفحه آشنا شوید.

مراحل ساخت پیج جدید در اینستاگرام

بعد از اینکه اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کردید، در گام نخست بایستی برنامه نصب شده را باز نمایم. برای باز شدن برنامه فقط لازم است که روی تصویر اینستاگرام در گوشی کلیک کرده تا برنامه باز شود، بعد از اینکه اپلیکیشن باز شد برروی نخستین صفحه، روی گزینه sign up در قسمت پایینی صفحه کلیک می نمایم سپس صفحه ی باز می شود، که در این بخش از ایجاد صفحه در اینستاگرام گزینه sign up with email or phone number را انتخاب می کنیم که این صفحه از دو قسمت تشکیل شده است که کاربر تنها با وارد کردن شماره تماس و یا ایمیل خود میتواند به راحتی در این شبکه اجتماعی عضو شود.

لازم است متذکر شویم که کاربر می تواند هر دو گزینه یعنی ایمیل و شماره تماس خود را نیز وارد نماید. در نخستین صفحه ی که جهت تولید پیج در این شبکه برای کاربر باز می گردد روی تب phone قرار دارد در صورتی که مایلید با شماره خود در این شبکه عضو شوید بایستی این بخش را بصورت کامل و دقیق پر نماید و سپس گزینه  next را کلیک نماید.

اما در صورتی که مایلید با ایمیل خود وارد این شبکه شوید بایستی بر روی گزینه تب email   کلیک نمایید و سپس گزینه  next را کلیک می نمایم که در این حالت صفحه تازه ی برای شما باز میگردد. در این بخش بایستی « full name » و « password» را به صورت کامل وارد نمایید زیرا نخستین فیلد مخصوص نام شما و دومین فیلد مختص به رمز شما است.  در زمان تعیین رمز دقت کافی را داشته باشید و password سختی را بکار ببرید و  یادداشت نماید که فراموش نکنید. درصورتیکه کاربر از رمزهای آسان و ساده برای پیج خود در اینستاگرام استفاده نماید ممکن است که به راحتی توسط کاربران دیگر هک شوید.

 

آموزش مراحل ساخت پیج جدید در اینستاگرام
آموزش جامع ساخت پیج جدید در اینستاگرام

 

دسترسی به مخاطبین گوشی در ساخت پیج اینستاگرام

بعد از اتمام این مرحله برای شما دو گزینه دیگر باز می شود and sync contact  continue a که بیانگر این است که اگر کسی از مخاطبین گوشی ما اینستاگرام دارد بتواند شما را ببیند. ولیکن گزینه بعدی continue and without syncing contacts به این معنی است که دیگر به مخاطبین خود در اینستاگرام دسترسی ندارید. تعیین هر دو گزینه عنوان شده کاملاً برای کاربر سلیقه ای است.

تکمیل کردن اطلاعات کلیدی در ساخت پیج اینستاگرام

در گام بعد از تولید صفحه در اینستاگرام بعد از وارد کردن اسم و رمز خود و همچنین انتخاب گزینه continue صفحه جدید باز می شود که در این بخش username صفحه شخصی شما ارائه می گردد. درصورتیکه با username تعیین شده در اینستاگرام مورد تایید شما بود میتوانید next را کلیک نماید. در بعضی موارد کاربران تمایل دارند که username را به نام دیگری تغییر دهند در این صورت بایستی change username را لمس کنید. به این ترتیب در صفحه باز شده میتوانید username دلخواه خود را به صورت کامل و دقیق وارد نماید و سپس گزینه next را کلیک نماید.

اتصال به شبکه اجتماعی فیسبوک در ساخت پیج اینستاگرام

در ادامه ساخت پیج جدید در اینستاگرام برای کاربرانی که فیسبوک دارند نیز باید متذکر شویم که در صورتی که کاربری بر روی گوشی خود فیسبوک نیز دارد می تواند این شبکه اجتماعی خود را به فیسبوک با زدن گزینه connect to facebook متصل نماید اما اگر مایل به انجام این کار نبود نیز می تواند گزینه skip را کلیک نماید. پیغامی که اینستاگرام به کاربر خود میدهد این است که این شبکه زمانی جذاب و دیدنی تر می شود که شما مخاطبین و دوستان خود را دنبال نماید و از این طریق پست های به اشتراک گذاشته شده آنها را مشاهده نماید و سپس لایک کنید و غیره. آیا مایلید که این بخش را انصراف دهید؟ درصورتیکه گزینه follow friends را لمس نماید مجدداً به صفحه اتصال اینستاگرام به facebook باز می گردد. لیکن در صورتی که کاربر در این گام رغبتی نداشته باشد باید بر روی گزینه skip کلیک نمایید.

تکمیل کردن مشخصات در ساخت پیج اینستاگرام

در ادامه ساخت پیج جدید در اینستاگرام، حالا نوبت این است که برای صفحه شخصی خود عکس پروفایل تعیین نماید که برای انجام این کار لازم است گزینه add a photo را انتخاب نماید که دارای سه گزینه است به این صورت که:

–       گزینه اول یعنی Import from facebook : بیانگر این است که تصویری از facebook خود تعیین نماید که جهت این کار شبکه فوق متصل به facebook باشد.

–       گزینه دوم یعنی Take Photo: بیانگر این است که تصویری را برای تصویر پروفایل خود تعیین نماید.

–       گزینه سوم Choose form Library : تصویری را از گالری گوشی خود تعیین کنید. درصورتیکه مایل نیستید که جهت پروفایل خود تصویری را تعیین نماید میتوانید گزینه skip را کلیک نماید.

اگر شما در ساخت پیج جدید در اینستاگرام عکسی را انتخاب کنید و یا فاقد از تصویر باشد، بازهم صفحه ی برای شما کاربران عزیز باز می شود که ورود شما را به اینستاگرام خوش آمدگویی می کند که توانستید شبکه نامبرده را راه اندازی نماید.

چگونه لایک رایگان اینستاگرام بگیریم؟!

اکانت دوم اینستاگرام

در ادامه مقاله ساخت پیج جدید در اینستاگرام سوالی که برای بیشتر کاربران ایجاد می شود این است که به چه صورت میتوان وارد حساب دوم در شبکه نامبرده شویم؟

زمانی که بیش از یک حساب اینستاگرامی بر روی گوشی همراه خود داشته باشیم، نسخه های نوینی از اینستاگرام این فرصت را جهت کاربران خود مهیا می سازد تا این امکان را داشته باشند بدون بیرون آمدن از اکانت کاربری، داده های حساب جدید را به صورت کامل وارد نمایند و به شکل همزمان بیش از یک حساب را در اینستاگرام خود مدیریت کنند. درصورتیکه کاربران مایلند که در میان حساب های شخصی خود سوئیچ نماید بایستی از مراحلی که در زیر برای شما عنوان می کنیم پیروی نمایند:

 •       از میان تب های قسمت تحتانی اپلیکیشن بر روی tab نمایه شخصی خود بروید.
 •       سپس در بخش فوقانی صفحه خود بر روی نام کاربری کلیک نماید.
 •       درصورتیکه پیش سایر حساب های طراحی شده ی خود وارد سیستم شده باشید، صفحه باز شده صورت اسامی حساب های فعال را می بینید. به این ترتیب حسابی که مایلید به آن وارد شوید از سایر فهرست های دیگر خود در اینستاگرام تعیین نمایید. به غیر از این کاربر با تعیین گزینه Add Accounts در پیج لاگین با وارد کردن نام کاربری و همچنین password حساب هایی که از قبلاً طراحی کرده اید را ارائه نموده و به فهرست اکانت های کارآمد گوشی خود بیفزاید.
 • میتوانید با خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام  و خرید ویو پست اینستاگرام پس از ساخت پیج مخاطبین خود را افزایش دهید.

سوییچ کردن بین اکانت ها در اینستاگرام

اگر اکانت های کاربری گذشته خود را به فهرست حساب های خود افزوده باشید بعد از کلیک نام حساب خود در قسمت فوقانی صفحه، فهرستی از اکانت های کاربری تان را رویت می کنید. علاوه براین در قسمت تنظیمات اینستاگرام خود از تمامی اکانت های کاربری خود  خارج شوید.

 •       حالا در پنجره نمایان شده بر روی گزینه Log into Existing Account کلیک نمایم.
 •       در ادامه ساخت پیج جدید در اینستاگرام، وارد گام بعدی جهت ورود به حساب Instagram دوم، Switch Accounts را کلیک می نمایم.
 •       اکنون در پیج لاگین پسورد اکانتی و همچنین نام کاربری که مایلید به آن  login کنید را ذکر نمایید.

به این ترتیب شما به آسانی می توانید چندین کاربر در ساخت پیج جدید در اینستاگرام بر روی گوشی خود نصب و آن را مدیریت کنید.

چگونه یک صفحه جذاب اینستاگرام بسازیم؟

برای تولید یک پیج جدید و جذاب در اینستاگرام باید به نکاتی که در زیر به آن اشاره می نمایم توجه کنید که عبارتند از:

 •       تعیین نام صفحه اینستاگرام، باید متذکر شویم که اضافه بر تعیین نام کاربری بایستی نام مربوط با قلمرو کاری شما باشد.
 •       بکارگیری از واژه راهنما در نام صفحه، عکس صفحه اینستاگرام، بکارگیری از هشتگ ها bio، ذکر پست ها و همچنین محتویاتی که برجسته تر هستند از قسمت های مهم در اینستاگرام است.
 •       بکارگیری از کاورهای مثل هم در پست های اینستاگرامی.
 •       قطعاً احتیاجی نیست که جهت مناسبتهای مختلف در اینستاگرام پست انتشار دهید یا به عبارتی درصورتیکه تسلیت ها و یا تبریک ها به کسب و کار ما در این شبکه مرتبط نیست نیاز به تکثیر پست در صفحه خود ندارید.
 •       آوای تان را در ساخت پیج جدید در اینستاگرام رعایت نماید.
 •       جهت برقراری رابطه بیشتر با کاربران صفحه شخصی تان بایستی برای کپشن نویسی خود در پست ها زمان زیادی بگذارید به این صورت که از کپشن های رقبای خود در این راستا ایده پردازی نماید. همچنین بکارگیری از هشتگ ها به شما در این راه کمک میکند.
 •       جهت واکنش بیشتر و مشغول کردن کاربران با صفحه جدید شخصی خود از Call to Action های زیبا در پست خود بکار ببرید.
 •       در زمان ساخت پیج جدید در اینستاگرام لازم است در زمان تولید به بخش پاسخ به کامنت ها نیز توجه نمایم.
 •       از جدول زمانی به منظور ساخت و همچنین ثبت محتوا داشته باشیم.
 •       از استوری و پست های ویدیویی در پست های خود استفاده نمایم.

کلیه موارد ذکر شده از مطالبی هستند که در زمان ساخت پیج جدید در اینستاگرام کاربر باید به منظور جذب مخاطبان خود از آن استفاده نماید.

آموزش کامل insight اینستاگرام را در این مقاله بخوانید!

چکیده مطالب ساخت پیج جدید در اینستاگرام

در این مقاله ما کلیه چالش های که کاربران برای ساخت پیج جدید در اینستاگرام با آن همراه هستند را مورد بررسی و همچنین مراحل تولید پیج را برای شما به صورت کامل توضیح دادیم. از مزیت های اضافه کردن حساب کاربری جدید به شبکه Instagram میتوان به این موضوع اشاره کرد که شما به شکل راحت تری می توانید به مدیریت کردن آنها تسلط کامل داشته باشید. اطلاعات بیشتر برای خرید فالوور ایرانی را در این ویدیو میتوانید مشاهده کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی