توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

زیرنویس استوری اینستاگرام چگونه قابل استفاده می باشد؟

زیرنویس استوری اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله و در وب سایت خرید فالوور ارزان سلام ادز، قصد داریم تا به مبحث مهم زیرنویس استوری اینستاگرام بپردازیم. همین چند وقت پیش وقتی در حال مشاهده استوری های فالووینگ های خود در اینستاگرام بودم، با قابلیت جدید و جذابی در استوری های آن ها رو به رو شدم. نکته ای که در استوری های آن ها مشاهده می شود، در واقع در نگاه اول، یک کپشن به نظر می رسید؛ اما این قابلیت کمی فراتر از یک کپشن ساده بود. با کمی تحقیق دانستم که آن قابلیت، به نوعی زیرنویس یک استوری محسوب می شود. در ادامه این قابلیت را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهیم.
اگر نگاهی به تغییرات شبکه های اجتماعی مختلف در چند سال اخیر بیندازید، خواهید دانست که اینستاگرام در بین تمامی رقیبان خود، بیشترین تغییرات و بروزرسانی ها را داشته است. تمامی این تغییرات بهانه ای برای جذب کاربران بیشتر بوده اند؛ اما این تفسیر در مورد تمامی قابلیت های اضافه شده به اینستاگرام صدق نمی کند؛ بلکه بعضی از این ویژگی ها برای سهولت فعالیت کاربران نیز می باشد. در واقع همین مورد است که اینستاگرام را به دومین شبکه اجتماعی محبوب در جهات تبدیل کرده است.
برای پیشرفت در اینستاگرام علاوه بر استفاده از گزینه هایی همچون خرید فالوور ایرانی، باید به تمامی قابلیت های این برنامه مسلط بود. یکی از قابلیت هایی که در چند ماه گذشته به اینستاگرام اضافه شده است و توانسته سر و صدای زیادی را به پا کند، قابلیت زیرنویس استوری اینستاگرام است. استفاده از این قابلیت می تواند استوری های شما را بسیار حرفه ای جلوه دهد. اگر شما هم قصد استفاده از این قابلیت را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

قابلیت زیرنویس استوری های اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی دانستید که قابلیت زیرنویس، یکی از جدیدترین ویژگی های بخش استوری اینستاگرام می باشد؛ اما اجازه دهید قبل از این که به آموزش استفاده از این قابلیت بپردازیم، مقداری چیستی این مورد را بررسی کنیم. قابلیت زیرنویس برای استوری های اینستاگرام چیست؟ آیا استفاده از این قابلیت در تعداد بازدید های استوری های اینستاگرام تاثیرگذار است؟ آیا با استفاده از این قابلیت می توان در استوری های اکسپلور اینستاگرام قرار گرفت؟
به طور کلی هر قابلیتی که به اینستاگرام در چند سال اخیر اضافه شده است، برای تمامی کاربران هر کشوری ایجاد شده؛ حال این مورد درباره قابلیت زیرنویس استوری ها هم صدق می کند. قابلیت زیرنویس تقریبا یک سال گذشته برای کاربران تمامی کشور های اینستاگرام ایجاد شد؛ تمامی کاربران با هر ملیت و زبانی، می توانند در حال حاضر از این قابلیت استفاده کنند. قابلیت استوری اینستاگرام به صورت یک استیکر ساده در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته است. کاربران اینستاگرام می توانند در ویدیو های استوری های خود، از این قابلیت استفاده کنند.
با استفاده از این قابلیت، متنی را برای زیرنویس انتخاب می کنید و زیرنویس، به صورت خودکار در استوری شما نمایش داده می شود. هر قابلیت که به اینستاگرام اضافه می شود، کاربران اینستاگرام سعی می کنند که از آن برای کسب و کار و درآمد زایی خود استفاده کنند؛ این قابلیت هم برای کسب و کار ها و هم برای پیج های عادی مناسب است. در ادامه بیشتر به این قابلیت می پردازیم.

اینجا میتونید درباره بهترین زمان انتشار استوری و قانون ساعت طلایی بیشتر بخونید!

اموزش زیرنویس استوری اینستاگرام

اهمیت استفاده از قابلیت زیرنویس اینستاگرام

تا به این جای کار به اندازه اندکی دانستید که قابلیت زیرنویس استوری اینستاگرام چیست؛ حال در این بخش قصد داریم به اهمیت استفاده از این قابلیت بپردازیم؛ به طور کلی اگر نگاهی به قابلیت های درون اینستاگرام بیندازید، خواهید دانست که هر کدام از آن ها بسته به کارکردی خود، دارای اهمیت هایی نیز هستند. این که یک قابلیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد، به فضای پیاده سازی آن و کارکرد آن بر می گردد. به طور مثال افکت های اینستاگرام، در پست ها و استوری ها کارکرد عالی دارند.
حتما برای شما هم پیش آمده است که استوری را باز کنید و آن دارای محتوای ویدیویی باشد؛ در این موقعیت گاهی اوقات پیش آمده است که شما، شرایط دیدن ویدیو را با صدای بلند نداشته باشید. اینستاگرام برای این دسته از کاربران خود فکر را برداشت و قابلیت زیرنویس را ارائه کرد. زمانی که یک ویدیو در استوری اینستاگرام دارای زیرنویس باشد، شما با استفاده از آن قابلیت می توانید صحبت ها و منظور محتوا را درک کنید و لزوما، نیازی به گوش دادن به صدای ویدیو ندارید.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کاربران ناشنوای اینستاگرام، چگونه از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند؟ من هم متاسفانه خیلی به این دسته از کاربران توجهی نداشتم؛ اما زمانی که به کاربرد های قابلیت زیرنویس استوری اینستاگرام فکر می کردم، متوجه کارکرد این قابلیت برای کاربران ناشنوا اینستاگرام نیز شدم. دیگر کاربران ناشنوا اینستاگرام مجبور به عبور از محتوای ویدیوی استوری های اینستاگرام نیستند؛ بلکه اگر کاربر از قابلیت زیرنویس در استوری های خود استفاده کرده باشد، مخاطب ناشنوا آن پیج می تواند به راحتی قدام به دیدن محتوای ویدیویی کند.

تاثیر زیرنویس استوری بر روی محتوا

در بخش قبلی دانستید که قابلیت زیرنویس استوری اینستاگرام چه کارکرد هایی، برای کاربران این شبکه اجتماعی دارد؛ اما همان طور که می دانید، زیرنویس دقیقا مقداری از محتوای استوری شما را در اینستاگرام پوشش می دهد؛ این مورد مقداری باعث نگرانی کاربران برتر اینستاگرام شده است. پیج های برتر اینستاگرام سعی می کنند برای استوری های خود، بهترین محتوا را تولید کنند.
برای یک محتوای استوری اینستاگرام زمان بسیار زیادی گذاشته می شود؛ حتی بسیاری از کاربران اینستاگرام، تولید محتوای استوری های خود را به افراد متخصص در این زمینه می سپارند.(مشاهده ویدیو ترفندهای تولید محتوا) حال برای این دسته از افراد، درج زیرنویس حساسیت بسیار زیادی دارد؛ در واقع آن ها در صورتی از زیرنویس در استوری های خود استفاده می کنند که محتوای آن ها تاثیر بدی را دریافت نکنند.
اگر جزو این دسته از کاربران اینستاگرام هستید، بهتر است نگران این موضوع نباشید؛ زیرا قرار نیست محتوای استوری های شما مانند زیرنویس های یک فیلم سینمایی باشد؛ بلکه شما می توانید از افکت ها و رنگ های مختلف برای زیرنویس استوری اینستاگرام استفاده کنید. اگر محتوای استوری شما برایتان مهم است، باید برای درج زیرنویس نیز وقتی را صرف کنید.

خرید ویو استوری فوری و خیلی ارزان!!

زیرنویس استوری اینستاگرام

آموزش اضافه کردن زیرنویس خودکار به استوری اینستاگرام

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که قابلیت زیرنویس استوری در اینستاگرام چیست و چه کارکرد هایی را دارد؛ حال در ای بخش بهتر است به آموزش استفاده از این قابلیت بپردازیم. بهتر است بدانید که این روز ها خیلی از قابلیت های جدید اینستاگرام به صورت غیر مستقیم استفاده می شوند؛ به این معنا که برای استفاده از این قابلیت، باید از پلتفرم های دیگری استفاده کرد.
به طور مثال برای استفاده از قابلیت igtv در اینستاگرام، باید اقدام به نصب نرم افزار استفاده از این قابلیت کنید. حال این مورد درباره قابلیت زیرنویس در اینستاگرام هم صدق می کند. بعد ا این که شما اقدام به درج زیرنویس برای استوری خود می کنید، زیرنویس به صورت خودکار در ویدیو استوری اجرا می شود. اگر شما هم قصد استفاده از این قابلیت را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.
در اولین مرحله و از فروشگاه گوگل پلی، اقدام به دانلود برنامه Threads from Instagram کنید.
حال بعد از این که برنامه بر روی گوشی شما نصب شد، وارد او شوید.
سپس با دو گزینه رو به رو می شوید، بر روی گزینه  Try it کلیک کنید.
در این مرحله همان طور که در حال تولید یک محتوای ویدیویی هستید و در ویدیو خود صحبت می کنید، برنامه به طور خودکار زیرنویسی را برای ویدیو درج می کند. همچنین دقت داشته باشید که می توانید یک ویدیو را از گالری خود انتخاب کنید تا برنامه طبق آن محتوا، زیرنویسی را برای آن ویدیو درج کند.
حال شما می توانید بر روی گزینه بارگیری کلیک کنید تا محتوا در گالری شما ذخیره شود.
در مرحله آخر ویدیو را در استوری اینستاگرام خود بارگذاری کنید.

آنالیز استوری اینستاگرام میتونه بهتون کمک کنه یک بلاگر موفق بشین!!

سخن نهایی درباره قابلیت زیرنویس استوری

در این مقاله به ماهیت و نحوه کارکرد قابلیت زیرنویس استوری اینستاگرام پرداختیم. دقت داشته باشید که در برنامه Threads from Instagram می توانید جلوه های ویژه را برای زیرنویس مدنظر خود درج کنید. همچنین اگر قصد استفاده از این قابلیت را برای مخاطبان ناشنوای پیج خود دارید، ابتدا سعی کنید با یک نظرسنجی، از وجود این مخاطب ها در پیج خود اطمینان حاصل کنید. امیدواریم این مقاله برای شما کارآمد بوده باشد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی