Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
با خدمات زرین ممبر بیشتر آشنا شوید!

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت در سراسر جهان، شبکه‌های اجتماعی گوناگونی برای سهولت در برقراری ارتباط میان انسان‌ها طراحی و تولید شدند. هر کدام از این شبکه‌های اجتماعی ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند؛که به‌ واسطه امکانات مختلفی که در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند، با یکدیگر متفاوت خواهند بود. به عنوان مثال شما در پیام‌رسان تلگرام می‌توانید کانال یا گروه تلگرامی تشکیل دهید و از آن برای اطلاع‌رسانی، تبلیغات و … استفاده کنید. راه‌اندازی یک کانال یا گروه تلگرامی هزینه‌ای ندارد به همین دلیل اکثر کسب و کارها سعی می‌کنند تا با ایجاد یک کانال تلگرامی به معرفی محصولات یا خدماتشان بپردازند. با توجه به اهمیت تلگرام در اطلاع‌رسانی و فروش محصولات جدید؛ در این مطلب قصد داریم تا شما را باانواع ممبر تلگرام و خدمات زرین ممبر بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما در سلام ادز همراه باشید.

سایت خرید ممبر زرین پال

زرین ممبر چه خدماتی را به مشتریانش ارائه می‌دهد؟

همان‌طور که می‌دانید تمام کانال‌ها یا گروه تلگرامی، برای موفقیت و دیده شدن، به ممبر احتیاج دارند؛ زیرا تولید محتوا و انتشار آن‌ها به مخاطب نیاز دارد که این مخاطب‌ها در تلگرام همان ممبرها هستند. خدمات تلگرام زرین ممبر و روش‌های جذب ممبر گسترده است؛ به عنوان مثال شما می‌توانید برای جذب ممبرهای جدید، از روش‌های مختلفی تبلیغات انجام دهید.

تبلیغات در تلگرام مستلزم صرف هزینه‌های زیادی است، بنابراین اگر شما بودجه محدودی برای افزایش اعضای کانالتان در اختیار دارید و یا کانال تلگرامی شما تازه تأسیس است؛ ما به شما این روش را توصیه نمی‌کنیم. البته روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که برخی از آن‌ها را می‌توان با هزینه کمتری انجام داد؛ اما به هر حال این روش‌ها در بلند مدت نمی‌تواند به شما در جذب ممبر کمک کند به ویژه اگر کانال تلگرام‌تان به تازگی راه‌اندازی شده باشد و هنوز تعداد زیادی از کاربران تلگرام با کانال شما آشنایی نداشته باشند.

زرین ممبر به این نوع کانال‌ها خرید ممبر را پیشنهاد می‌کند. شما با خرید ممبر می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد اعضای کانالتان را به میزان دلخواه افزایش دهید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که روش‌هایگوناگونی برای خرید ممبر وجود دارد و برای این که بتواند بهترین روش را متناسب با نوع نیاز و هدفتان از افزایش تعداد اعضای کانال انتخاب کنید، باید اطلاعات کافی در مورد هر کدام از روش‌های جذب ممبر را داشته باشید.

خرید ممبر فیک و غیرواقعی از زرین ممبر

ممبرهای فیک نسبت به ممبرهای واقعی هزینه کمتری دارند. این ممبرها همان‌طور که از نامشان پیداست غیرواقعی هستند، بنابراین برای کانال‌هایی بیشتر مناسب‌اند که هدفشان از خرید ممبر، صرفاً افزایش تعداد اعضای کانال است. این نوع ممبرها تأثیری در افزایش نرخ تعامل و تعداد بازدید پست‌هایمنتشرشده در کانال ندارند؛به همین دلیل اگر قصد خرید این نوع ممبرها را دارید؛ بهتر است که همراه با آن، بازدید پست هم نیز خریداری نمایید. حال ممکن است این سؤال برای شما نیز به وجود بیاید که اگر خرید ممبر فیک نمی‌تواند به تنهایی باعث افزایش فروش شود، پس چرا برخی از مدیران کانال‌های تلگرامی علاقمند به خرید ممبر فیک هستند؟

در این مقاله از سلام ادز برای پاسخ به این پرسش،باید بگوییم درست است که ممبرهای فیک نمی‌توانند به عنوان مشتری از شما خرید کنند، اما حضور آن‌ها در کانال می‌تواند به اعتبار شما کمک کند؛ زیرا کاربران تلگرامی زمانی که برای اولین بار وارد یک کانال می‌شوند به تعداد ممبرهای آن توجه می‌کنند و اگر تعداد آن‌ها بسیار کم باشد، از آن خارج می‌شوند؛ به همین دلیل شما می‌توانید با خرید ممبرهای فیک، اعتماد مخاطبانتان را به دست بیاورید. کانال‌هایی که دارای تعداد ممبرهای زیادی هستند معمولاً بیشتر مورد توجه کاربران تلگرام قرار می‌گیرند، بههمین دلیل استفاده از روش‌های مختلفی برای افزایش تعداد اعضای کانال نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. همچنین به خاطر داشته باشید که نباید در یک زمان مشخص تعداد زیادی ممبر فیک به صورت یک جا خریداری کنید، زیرا ممکن است برای کانال تلگرامی شما مشکلاتی به وجود بیاید.

زرین ممبر

خرید ممبر پاپ اپ

ممبر پاپ اپ یکی از روش‌های جذب ممبر واقعی برای کانال‌های تلگرامی است. شیوه کار در روش جذب ممبر پاپ اپ به این صورت است که پیامی برای عضویت در کانال یا گروه‌های تلگرامی برای کاربران این شبکه اجتماعی ارسال می‌شود و افراد می‌توانند مطابق میل و خواست خودشان وارد کانال شده و به عضویت آن دربیایند. ممبرهایی که از طریق روش پاپ اپ جذب کانال می‌شوند، صد در صد واقعی هستند؛ زیرا فقط کاربران واقعی تلگراممی‌توانند پیام ارسال شده را بخوانند، سپس روی آن کلیک کنند و عضو کانال شوند. از دیگر مزایای این نوع ممبرها،می‌توان به اطمینان از علاقه‌مندی آنهانسبت به موضوع کانال اشاره کرد؛ زیرا هیچ گونه اجباری برای عضویت این افراد در کانال‌ها یا گروه‌هایگوناگون تلگرامی وجود ندارد، به همین دلیل می‌توانید مطمئن باشید که ممبرهای جذب‌شده از این طریق به موضوع و پست‌های منتشر شده در کانالتان علاقمند هستند.

با این حال نمی‌توان به طور قطعی گفت که ممبرهای پاپ اپ ریزش ندارند. توجه داشته باشید که ممبرهای پاپ اپ کاملا واقعی هستند و به هر دلیلی اگر تمایل به ماندن در کانال شما را نداشته باشند،می‌توانند به راحتی ازآن خارج شوند؛ البته توصیه ما در زرین ممبر به شما این است که در صورت خرید این نوع ممبرها، به تولید محتوا و پست‌هایی که قصد انتشار آن‌هارا دارید توجه بیشتری نشان دهید؛ زیرا ممبرهای شما علاقه‌ای به پست‌های تبلیغاتی زیاد و یا غیر مرتبط با موضوع کانال ندارند.

خرید بازدید پست

خرید ویو تلگرام زرین پال

یکی دیگر از خدماتی که زرین ممبر به شما ارائه می‌دهد، امکان خرید بازدید برای پست‌هایی است که در کانالتان منتشر کرده‌اید. کانال‌های که تعداد زیادی از ممبرهای آن‌هاغیرواقعی و فیک هستند و یا بازدید پست‌های منتشر شده کانالشان بسیار پایین است،می‌توانند با خرید بازدید پست از زرین ممبر، تعداد ویوی پست‌هایشان را افزایش دهند؛ اما چرا تعداد بازدیدپست‌ها اهمیت دارد؟ بهتر است بدانید که امروزه بسیاری از کاربران تلگرام برای اعتماد کردن به کانال‌هایی که با آن‌هاآشنایی ندارند، علاوه بر تعداد ممبرها به تعداد ویوی پست‌هایشان نیز توجه می‌کنند؛ زیرا اگر بخش زیادی از ممبرهای یک کانال را ممبرهای واقعی تشکیل دهند، باید تعداد ویوپست‌ها نیز با تعداد ممبرها هم‌خوانی داشته باشد.

البته این مسئله به معنی برابر بودن تعداد اعضای کانال با تعداد ویوی پست‌ها نیست، بلکه اگر تعداد ویوی پست‌ها در چند ساعت اول حدود یک سوم تعداد ممبرها باشد نیز می‌توان فهمید که بیشتر ممبرها واقعی هستند. بنابراین اگر کانال شما تعداد ممبرهای فیک‌ زیادی دارد، به طوری که تعداد ویوی پست‌ها بسیار کمتر از تعداد اعضای کانالتان است، به شما توصیه می‌کنیم تا برای پست‌هایتان بازدید خریداری کنید. همچنین ما خرید بازدید پست را به افرادی که قصد دارند برای کانال تلگرامیشان تبلیغات گسترده انجام دهند نیز پیشنهاد می‌دهیم.

 

دسته بندی ها
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد