توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آموزش رفع محدودیت فالو در اینستاگرام در 20 دقیقه!

اموزش رفع محدودیت فالو در اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

این روز ها کمتر کسی وجود دارد که اینستاگرام را نشناسد و در آن فعالیت نکند و به فکر افزایش فالوورهای خود نباشد. اینستاگرام این روزها تبدیل به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی دنیا شده است. افراد زیادی با خرید انواع مختلف فالوور مانند خرید فالوور پاپ آپ، فیک، واقعی و … سعی در پیروزی رقابت میان کسب و کارها دارند. امروزه دیگر هرچیزی که بخواهید میتوانید در اینستاگرام پیدا کنید از فروشگاه های اینترنتی تا ویدئو های طنز و صفحات آموزشی. اما اینستاگرام نیز مانند تمام چیز های موجود در دنیا قوانین خاص خودش را دارد. قوانینی که کاربران باید آنها را رعایت کنند تا بتوانند عضو پایدار این شبکه اجتماعی شوند. اگر فردی بخواهد فعالیت پایدار داشته و در کنار آن یکی از کاربران محبوب اینستاگرام محسوب شود، باید حتماً قوانین اینستاگرام را رعایت کند. به عنوان یک کاربر اینستاگرام، می بایست حتما قوانین و محدودیت های اینستاگرام را بدانید و آنها را رعایت کنید تا بتوانید میزان تعامل بالایی داشته باشید و از مسدود شدن پیج و یا حذف آن پیشگیری نمایید. یکی از محدودیت های اینستاگرام فالو کردن افراد است. با ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام ارزان سلام ادز همراه باشید تا بیشتر درباره محدودیت های اینستاگرام و رفع محدودیت فالو در اینستاگرام به شما توضیح دهیم.

قوانین اینستاگرام

شاید بهتر باشد قبل از آموزش رفع محدودیت فالو در اینستاگرام به چند مورد از مهم ترین قوانین اینستاگرام که در صورت رعایت نکردن آن ها دچار مشکل محدودیت در اینستاگرام و یا همان بلاک شدن توسط اینستاگرام میشوید اشاره کنیم:

1.کاربران اینستاگرام به هیچ وجه نباید تصویر و کامنت تبلیغاتی و اسپم در صفحه شخصی خود و یا سایر صفحات انتشار دهند.

2.کاربران این شبکه نباید پست و یا تصاویر دیگران را به نام خود انتشار دهند.

3.قانون کپی رایت باید توسط تمام کاربران این شبکه رعایت شود.

4.هیچ یک از کاربران این شبکه حق انتشار تصاویر و کامنت های غیر اخلاقی و غیر قانونی را ندارند.

5.کاربر اینستاگرام نباید پست ها و یا کامنت هایی که جنبه تهدید و آزار دارند، انتشار دهد.

6.همچنین پست ها و کامنت های فرد نباید شامل خودکشی یا ترغیب فرد به استفاده از مواد مخدر و روان گردان شود.

چگونگی رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

محدودیت فالو در اینستاگرام به چه معناست؟

شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعت تنها اجازه فالو کردن 10 نفر کاربر دیگر را در شبکه اینستاگرام خواهید داشت (در روز حدود 200 نفر) به این معنا که اگر شما در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی از سایر کاربران اینستاگرام را فالو کنید، حساب کاربری شما تا ۲۴ ساعت توسط شبکه اینستاگرام برای فالوو کردن مسدود خواهد شد.

یعنی تا ۲۴ ساعت نمی توانید اشخاص دیگر را فالوو کنید ولی اجازه انجام باقی فعالیت ها را خواهید داشت. البته خیلی از ما ها این تعداد افراد را در اینستاگرام فالو نمی‌کنیم اما اگر شما جزء کاربران بسیار فعال اینستاگرام هستید بهتر است این مسئله یادتان باشد و اگر به این مرز نزدیک شدید می‌توانید فهرست افراد یا پیج‌هایی که فالو می‌کنید را دوباره بررسی کنید. احتمال زیاد تعدادی پیج خواهند بود که فعالیت چندانی نداشته‌اند و یا اهمیت چندانی ندارند. شما به راحتی می‌توانید این پیج‌ها را آنفالو کنید تا برای پیج‌های جذاب‌تر و مفیدتر جا داشته باشید. برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام در ادامه با ما همراه باشید.

دیگر محدودیت های اینستاگرام

 • میزان تعداد لایک ها در هر روز و ساعت
 • مقدار فالو و آنفالو کردن ها در روز
 • میزان پیام های دایرکت در هر روز
 • میزان گذاشتن پیام ها در هر پست
 • تعداد کاراکترهای مجاز برای هر پست
 • میزان هشتگ های مجاز برای هر پست

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام چگونه است؟

اگر شما نیز از آن دسته کاربرانی باشید که قصد داشته باشید با فالو کردن افراد زیادی در طول روز اقدام به بالابردن تعداد فالوور های خودتان بکنید امکان دارد که توسط اینستاگرام محدود شوید و یا حتی اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شود. اگر شما در روز بیش از حد پست‌های بقیه را لایک کنید، اینستاگرام عصبانی می‌شود! وقتی شما در روز تعداد لایکتان از حد مجاز خارج شود، اینستاگرام شما را اسپم فرض می‌کند و بلاکتان می‌کند. اگر شما نیز دچار این مشکل شدید برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام و خارج شدن از بلاک اینستاگرام از دیگر مطالب ما بازدید کنید.

 همچنین بخوانید: نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام چیست؟

چگونه نسبت به رفع محدودیت فالو در اینستاگرام اقدام کنیم؟

گاهی نقض برخی قوانین اینستاگرام باعث بلاک شدن حساب کاربری فرد برای مدت یک روز تا نهایتاً یک هفته می‌شود که در این صورت فرد اجازه انجام هیچگونه فعالیتی را نخواهد داشت:

 1. ‌شروع به Follow کردن و ارسال کامنت و لایک کردن به‌صورت پشت‌سر‌هم و غیر طبیعی نکنید. سعی کنید رفتاری شبیه به یک اسپمر نداشته باشید. در بدو ورود به این شبکه سعی کنید عکس‌هاس و مطالب خود را پست کنید و در فالو کردن عجله نکنید.
 2. پروفایل خود را تکمیل کنید. یک اسپمر معمولا تمایلی به کامل کردن پروفایل خود ندارد.
 3. روند ارسال کردن پست‌هایتان را قطع نکنید. سعی کنید به طور مداوم پست ارسال کنید نه اینکه تعداد زیادی را به یکباره ارسال کنید.
 4. بیش از حد لایک نکنید. گفته میشود که حد مجاز لایک کردن ۳۵۰ عدد در هر ساعت است ولی توصیه‌ی اکید میشود که حتی به این عدد نزدیک هم نشوید.
 5. کامنت‌های یکسان برای افراد مختلف ارسال نکنید. اگر چنین کاری را انجام دهید الگوریتم‌های اینستاگرام شما را به عنوان یک اسپمر خواهند شناخت که مدام در حال ارسال تبلیغات خود به این‌و‌آن هستید. چنین خطایی ممکن است شما را از کامنت گذاشتن محروم کند.
 6. خیلی از اکانت‌ها از ربات‌ها برای افزایش فالوور، افزایش لایک و… استفاده می‌کنند. اما الگوریتم‌های جدید اینستاگرام شدیداً با استفاده از ربات مخالف است. پس اگر از ربات‌های اینستاگرامی استفاده کردید، منتظر بلاک شدن از سمت اینستاگرام باشید.
 7. اگر پستی منتشر کنید که اینستاگرام غیر اخلاقی بودنش را تشخیص دهد، احتمال اکشن بلاک شدنتان بالاست. حالا این پست‌های غیر اخلاقی چه چیزهایی هستند؟ مثلاً محتواهای جنسی، خشونت آمیز، عکس‌های برهنه و…
 8. شما باید محتواهایی پست کنید که خودتان تولید کرده‌‌اید. یعنی از جایی کپی نکرده باشید. اگر احیانا پستی را کپی کردید، حتما آن پیج را تگ کنید. البته اگر صاحب محتوا، کپی کردنش را مجاز کرده باشد، مشکلی پیش نمی‌آید. ولی در غیر اینصورت احتمال بلاک شدن از سمت اینستاگرام وجود دارد.
 9. منشن کردن تعدادی از افراد که در لیست فالوورهای شخص نباشد، باعث بلاک شدن او توسط اینستاگرام می شود. همچنین منشن کردن تعداد زیادی از افراد در کامنت های پست های اینستاگرام باعث بلاک شدن حساب کاربری او می شود.
 • در برخی موارد در صورتی که فرد در پست های اینستاگرامی سایر کاربران کامنت های تبلیغاتی انتشار دهد، حساب کاربری او توسط اینستاگرام مسدود و در صورت انجام بیش از حد این عمل حساب کاربری او بلاک خواهد شد.

همه‌ی این اقدامات جدید که اینستاگرام انجام می‌دهد برای پاک کردن این سرویس از شر اسپمر‌هاست ولی متأسفانه باعث شده عده‌ای از کاربران غیرِ‌مطلع و از همه‌جا بی‌خبر، ناخواسته به عنوان اسپمر شناخته شوند و با محدودیت در اکانتشان مواجه شوند. اگر به هر حال با این مشکل روبرو شدید، از این صفحه Instagram Help Center  مشکل خود را به گوش اینستاگرام برسانید و البته امیدوار باشید که ترتیب اثر داده شود و سعی کنید از این به بعد مواردی که گفته شد را رعایت کنید. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است پس گرفتار نشدن در رفع محدودیت فالو اینستاگرام بهتر است که به قوانین اینستاگرام پایبند باشید تا دچار این مشکل نشوید.

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام چگونه انجام میشود؟

راه حل های رفع بلاک در اینستاگرام

اگر توسط اینستاگرام بلاک و ریپورت شده اید و به دنبال رفع محدودیت فالو در اکانت اینستاگرام خودتان هستید کافی است که مراحل زیر را دنبال نمایید:
روش اول رفع بلاک در اینستاگرام: قرار دادن کامنت به زبان انگلیسی توسط فالوورها
گذاشتن درخواست های متنی با تصاویر مرتبط از سوی شما برای فالوورها که اینستاگرام متوجه شود شما اسپمر نیستید. برای این منظور کافی است از دوستان خود بخواهید که برای شما کامنت های انگلیسی قرار بدهند.
روش دوم رفع بلاک در اینستاگرام: تغییر دادن ایمیل روی اکانت
۱. ابتدا به پروفایلتان وارد شوید و روی گزینه EDIT YOUR PROFILE کلیک کنید.
۲. در قسمت PRIVTE INFORNATION اطلاعات خو را نظیر شماره تلفن قبلی و یا ایمیل قبلی را ویرایش کنید.
۳. برای ویرایش کردن ایمیل علامت پاکت نامه را انتخاب کنید و برای وارد کردن شماره تلفن تان گزینه Enter your phone number را انتخاب نمایید.
۴. بعد از وارد کردن ایمیل و یا شماره تلفن جدید پیام جدیدی به آن ارسال خواهد شد که باید شما در لینک موجود در پیام کلیک کنید تا اطلاعات جدید وارد شده در پروفایل تان ذخیره شود.

خدمات افزایش فالوور اینستاگرام سلام ادز

خرید فالوور و ممبر این روزها حکم همان ایجاد شلوغی و محبوبیت در فروشگاه‌های فیزیکی را دارد که ناخودآگاه مشتری را به سمت خود می‌کشاند. شما می‌توانید در سلام ادز فالوور اینستاگرام را با کمترین قیمت خریداری کنید. سلام ادز بهترین و معتبرترین سایت خرید فالوور واقعی، خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام، خرید بازدید اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام است. تحویل فوری فالوور، لایک، ممبر و ویو اینستاگرام و تلگرام، فالوور بدون ریزش، تضمینی را با بهترین قیمت و کیفیت با خرید از سلام ادز، تجربه خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر درباره افزایش فالوور میتوانید این ویدیو را مشاهده کنید. سلام ادز به شما کمک می‌کند رونق را به پیج اینستاگرام خود بازگردانید. تمام خدمات اینستاگرام و تلگرام در سلام ادز به‌صورت خودکار انجام می‌شوند و از لحاظ کیفیت و ارزان بودن تضمین‌شده هستند. افزایش فالوور اینستاگرام بدون بازگشت را با سلام ادز تجربه کنید. برای اموزش های بیشتر مانند رفع محدودیت فالو در اینستاگرام به ما سر بزنید. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.

4 متن نظر شماs

 1. سلام من تویک روز بالای ۴۰۰ نفر روآنفالوکردم دیگه انیستاگرامم کار نمیکنه خواهش میکنم پاسخ گوجوابم باشین🙏🙏🙏

  • باید با سیستم وارد اینستاگرامتون بشید و پسوردتونو عوض کنید اینطوری مشکلتون حل میشه

 2. اینستا کلا بالا نمیاد میپره یعنی وقتی وارد میشوم بیرون میاید😭🙏💔

  • احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هستش و یا میتونه از روشن بودن وی پی انتون باشه


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی