Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
ربات افزایش ویو اینستاگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟
افزایش لایک اینستاگرام لوگو رنگین کمانی اینستاگرام ربات افزایش ویو اینستاگرام

پیج‌های گوناگونی در اینستاگرام وجود دارند ک با هدف خاصی راه‌اندازی شده‌اند. برخی به فروش آنلاین محصولاتشان می‌پردازند و برخی دیگر صرفاً از طریق قبول سفارش پست‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند. با این حال همه این پیج‌ها برای این که فالوورهای بیشتری به دست بیاورند به دیده شدن احتیاج دارند. زمانی که پست‌های شما مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار بگیرد، تعداد ویوی پست‌هایتان افزایش پیدا می‌کند. بالا رفتن تعداد ویوی پست‌ها و استوری‌های پیجتان می‌تواند این پیام را به فالوورهای تازه‌وارد منتقل کند که پیج شما در اینستاگرام محبوبت زیادی دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی روش‌های افزایش ویو بپردازیم و شما را با مزایای استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام بیشتر آشنا کنیم؛ پس با سلام ادز همراه شوید.

تبلیغ در پیج های معروف اینستاگرام  ربات افزایش ویو اینستاگرام

ربات افزایش ویو اینستاگرام؛ بهترین روش برای بالابردن تعداد ویوی پست‌های اینستاگرامی

ربات افزایش ویو اینستاگرام به بالا بردن میزان فعالیت‌های پیج شما کمک می‌کند. همان‌طور که می‌دانید زمانی که میزان فعالیت‌های یک پیج در اینستاگرام زیاد باشد، احتمال این که افراد بیشتری از پیج شما بازدید کنند بیشتر می‌شود. ربات‌های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارند. زمانی که شما می‌خواهید از ربات افزایش ویو اینستاگرام استفاده کنید، باید فرض کنید که یک ادمین بیست و چهار ساعته برای پیجتان استخدام کرده‌اید که وظیفه او انجام تمام کارهایی است که می‌تواند به بالا بردن تعداد ویوی پست‌های منتشر شده در پیجتان کمک کند. اگر تجربه استفاده از ربات‌های مختلف را برای بالا بردن تعداد فالوور یا ویوی پست‌هایتان داشته باشید؛ حتماً می‌دانید که فعالیت این ربات‌ها چقدر می‌تواند در پیشرفت پیجتان به شما کمک کند.

چرا بهتر است از ربات افزایش ویو اینستاگرام برای بالا بردن تعداد بازدید پست‌هایتان استفاده کنید؟

ربات‌های زیادی توسط شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانند به شما در افزایش تعداد لایک به صورت خرید لایک ایرانی یا خرید لایک خارجی، بازدید، خرید فالوور و … کمک کنند. در واقع می‌توان این طور گفت که ربات‌های اینستاگرام همه‌کاره هستند. این ربات‌ها به صورت خودکار تمام وظایفی را برای آن برنامه‌ریزی شده‌اند را با نهایت دقت انجام می‌دهند. اکثر فعالیت‌های ربات افزایش ویو اینستاگرام باعث می‌شود تا کاربران اینستاگرام نسبت به پیج شما کنجکاو شوند و بخواهند تا به پیجتان سری بزنند و پست‌های شما را ببینند.

فرض کنید یک پیج اینستاگرامی پست‌هایی را که در پیجتان منتشر می‌کنید را لایک می‌کند و یا برای شما کامنت می‌گذارد آیا کنجکاو نمی‌شوید که بدانید این پیج با چه هدفی فعالیت می‌کند؟ حتماً شما نیز مانند اکثر کاربران اینستاگرام وارد این پیج می‌شوید و نگاهی به پست‌های آن می‌اندازید حتی شاید از پست‌های منتشر شده در آن خوشتان آمد و علاقه‌مند شدید که آن را فالو کنید. ربات‌های اینستاگرام روزانه به پیج‌هایی که می‌توانند به فالوورهای شما تبدیل شوند، سر می‌زنند و پست‌های آن‌ها را لایک می‌کنند یا برایشان کامنت می‌گذراند بنابراین اگر شما بخواهید این کارها را به صورت دستی انجام بدهید باید زمان زیادی را صرف انجام چنینی کارهایی کنید. به همین دلیل است که امروزه پیج‌های زیادی ترجیح می‌دهند که ربات‌ها برای بالا بردن تعداد فالوورها یا ویوی پست‌هایشان استفاده کنند.

آشنایی با برخی دیگر از روش‌های افزایش ویو اینستاگرام

افزایش ویو و لایک اینستاگرام آیکوت ویوپنل سین تلگرام

ویو به معنی بازدید از پست‌ها یا استوری‌های یک پیج است. افزایش ویو می‌تواند به شما در بالا بردن تعداد فالوورهای واقعی پیجتان کمک کند به همین دلیل تمام پیج‌های فعال در اینستاگرام تلاش می‌کنند تا از روش‌های گوناگون برای افزایش تعداد ویوی پست‌هایشان استفاده کنند. برخی از کارهایی که انجام آن‌ها می‌تواند به شما در بالا بردن تعداد بازدیدپست‌ها و استوری‌های پیجتان کمک کند عبارت‌اند از:

پست‌هایتان را در زمان مناسبی منتشر کنید

انتخاب بهترین زمان برای انتشار پست‌ها از این نظر اهمیت دارد که افراد بیشتری بتوانند در ساعات اولیه منتشر شدن پست‌ها آن‌ها را ببینند. زمانی که پست‌های شما در دقایق ابتدایی منتشر شدن، مورد توجه بخش زیادی از فالوورهایتان قرار بگیرند احتمال این که اینستاگرام آن‌ها را در اکسپلورر نمایش دهد بیشتر می‌شود. با به نمایش درآمدن پست‌های پیجتان در اکسپلور علاوه بر این که تعداد ویوی پست‌هایتان افزایش پیدا می‌کند، شما به هدف نهایی‌تان که افزایش تعداد فالوورهای واقعی پیجتان است نیز نزدیک‌تر می‌شوید. برای این که متوجه شوید چه ساعت‌ها و روزهایی بهترین زمان برای انتشار پست‌های پیجتان هستند می‌توانید از insight  و ایمپرشن اینستاگرام کمک بگیرید.

 این ابزار به صورت رایگان توسط اینستاگرام در اختیار پیج‌های بیزینسی قرار می‌گیرد. علاوه بر این نتایج یک تحقیق درباره نحوه فعالیت کاربران اینستاگرام نشان می‌دهد که ساعات ابتدایی روز و ساعات پایانی شب بهترین زمان برای انتشار پست‌های اینستاگرامی هستند زیرا بسیاری از افراد عادت دارند که صبح موقع بیدار شدن و یا شب قبل از خوابیدن اینستاگرام خود را چک کنند بنابراین درست است که استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند؛ اما زمان انتشار پست‌هایتان نیز اهمیت زیادی دارد.

پست‌های ویدئویی منتشر کنید

کاربران اینستاگرام از پست‌های ویدئویی استقبال بیشتری می‌کنند. اگر پست‌های معمولی را با پست‌های ویدئویی مقایسه کنید متوجه می‌شوید که این پست‌ها لایک و کامنت بیشتری دریافت می‌کنند. همچنین معمولاًپست‌های ویدئویی جذاب توسط فالوورهایتان با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شوند به همین دلیل بهتر است ویدئوهایی را برای انتشار در پیجتان انتخاب کنید که جذاب و سرگرم‌کننده باشند زیرا هر چه قدر تعداد افرادی که پست ویدئویی شما را مشاهده می‌کنند بیشتر شود، تعداد ویوهای آن نیز افزایش می‌یابد.

با فالوورهایتان ارتباط برقرار کنید

یکی از قابلیت‌های نسبتاً جدید اینستاگرام استوری است. شما در استوری می‌توانید محتواهای متنوعی را منتشر کنید. همچنین استوری‌ها محل مناسبی برای نظرسنجی و یا دریافت پیشنهادات و انتقادات فالوورهایتان هستند. شما می‌توانید از این فرصت برای نزدیک‌تر شدن به مخاطبانتان استفاده کنید. البته به خاطر داشته باشید که استوری‌ها بیست و چهار ساعت پس از انتشار به صورت خودکار توسط اینستاگرام حذف می‌شوند بنابراین اگر می‌خواهید فالوورهایتان مدت زمان بیشتری به مطالبی که در استوری‌هایتان منتشر می‌کنید دسترسی داشته باشند باید آن‌ها را هایلایت کنید. استوری‌های هایلایت شده درصفحه اصلی پیجتان و در بالای پست‌ها قابل مشاهده هستند.

برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام  ربات افزایش ویو اینستاگرام

سخن پایانی

شما با استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام می‌توانید سریع‌تر به اهدافتان برای افزایش تعداد بازدید استوری پست‌ها و بالا بردن تعداد فالوورهایتان برسید. البته به جز استفاده از ربات‌ها، انجام کارهایی مانند انتشار پست‌هایتان در زمان مناسب، برقراری ارتباط با فالوورهایتان و انتشار پست‌های ویدئویی نیز می‌تواند به شما برای بالا بردن ویوی پیجتان کمک کند. زمانی که تعداد ویوی پست‌های شما بیشتر شود، احتمال این که بتوانید فالوورهای واقعی بیشتری داشته باشید نیز افزایش می‌یابد.

دسته بندی ها
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، خرید فالوور ارزان اینستاگرام، خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید لایک ارزان اینستاگرام ، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد