توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

ربات افزایش ویو اینستاگرام 👀 برای آمار بازدید پست شما معجزه میکند!

افزایش لایک اینستاگرام لوگو رنگین کمانی اینستاگرام ربات افزایش ویو اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

پیج‌های گوناگونی در اینستاگرام وجود دارند ک با هدف خاصی راه‌اندازی شده‌اند. برخی به فروش آنلاین محصولاتشان می‌پردازند و برخی دیگر صرفاً از طریق قبول سفارش پست‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند. با این حال همه این پیج‌ها برای این که فالوورهای بیشتری به دست بیاورند به دیده شدن احتیاج دارند که طریق راه هایی مانند خرید فالوور ایرانی و یا تبلیغات گسترده اینستاگرام عملی میشود. زمانی که پست‌های شما مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار بگیرد، تعداد ویوی پست‌هایتان افزایش پیدا می‌کند. بالا رفتن تعداد ویوی پست‌ها و استوری‌های پیجتان می‌تواند این پیام را به فالوورهای تازه‌وارد منتقل کند که پیج شما در اینستاگرام محبوبت زیادی دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی روش‌های افزایش ویو بپردازیم و شما را با مزایای استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام بیشتر آشنا کنیم؛ پس با سایت سفارش فالوور  سلام ادز همراه شوید.

 

ربات افزایش ویو اینستاگرام
ربات ویو اینستا سریع ترین راه برای افزایش بازدید پست اینستاگرام است

ربات افزایش ویو اینستاگرام؛ بهترین روش برای بالابردن تعداد ویوی پست‌های اینستاگرامی

یکی از ترفند افزایش فالوور اینستاگرام ربات ها هستند. ربات افزایش ویو اینستاگرام به بالا بردن میزان فعالیت‌های پیج شما کمک می‌کند. همان‌طور که می‌دانید زمانی که میزان فعالیت‌های یک پیج در اینستاگرام زیاد باشد، احتمال این که افراد بیشتری از پیج شما بازدید کنند بیشتر می‌شود. ربات‌های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارند. زمانی که شما می‌خواهید از ربات افزایش ویو اینستاگرام استفاده کنید، باید فرض کنید که یک ادمین بیست و چهار ساعته برای پیجتان استخدام کرده‌اید که وظیفه او انجام تمام کارهایی است که می‌تواند به بالا بردن تعداد ویوی پست‌های منتشر شده در پیجتان کمک کند. اگر تجربه استفاده از ربات‌های مختلف را برای بالا بردن تعداد فالوور یا ویوی پست‌هایتان داشته باشید؛ حتماً می‌دانید که فعالیت این ربات‌ها چقدر می‌تواند در پیشرفت پیجتان به شما کمک کند.

چرا بهتر است از ربات افزایش ویو اینستاگرام برای بالا بردن تعداد بازدید پست‌هایتان استفاده کنید؟

ربات‌های زیادی توسط شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانند به شما در افزایش تعداد لایک به صورت خرید لایک ایرانی یا خرید لایک خارجی، بازدید، فالوور فعال ایرانی و … کمک کنند. در واقع می‌توان این طور گفت که ربات‌های اینستاگرام همه‌کاره هستند. این ربات‌ها به صورت خودکار تمام وظایفی را برای آن برنامه‌ریزی شده‌اند را با نهایت دقت انجام می‌دهند. اکثر فعالیت‌های ربات افزایش ویو اینستاگرام باعث می‌شود تا کاربران اینستاگرام نسبت به پیج شما کنجکاو شوند و بخواهند تا به پیجتان سری بزنند و پست‌های شما را ببینند.

فرض کنید یک پیج اینستاگرامی پست‌هایی را که در پیجتان منتشر می‌کنید را لایک می‌کند و یا برای شما کامنت می‌گذارد آیا کنجکاو نمی‌شوید که بدانید این پیج با چه هدفی فعالیت می‌کند؟ حتماً شما نیز مانند اکثر کاربران اینستاگرام وارد این پیج می‌شوید و نگاهی به پست‌های آن می‌اندازید حتی شاید از پست‌های منتشر شده در آن خوشتان آمد و علاقه‌مند شدید که آن را فالو کنید. ربات‌های اینستاگرام روزانه به پیج‌هایی که می‌توانند به فالوورهای شما تبدیل شوند، سر می‌زنند و پست‌های آن‌ها را لایک می‌کنند یا برایشان کامنت می‌گذراند بنابراین اگر شما بخواهید این کارها را به صورت دستی انجام بدهید باید زمان زیادی را صرف انجام چنینی کارهایی کنید. به همین دلیل است که امروزه پیج‌های زیادی ترجیح می‌دهند که ربات‌ها برای بالا بردن تعداد فالوورها یا ویوی پست‌هایشان استفاده کنند.

آشنایی با برخی دیگر از روش‌های افزایش ویو اینستاگرام

 

ربات افزایش ویو اینستاگرام جهت افزایش بازدید پست
یک ربات افزایش ویو اینستاگرام قوی به راحتی ویو پست ها و استوری های شما را بالا میبرد

 

ویو به معنی بازدید از پست‌ها یا استوری‌های یک پیج است. افزایش ویو می‌تواند به شما در بالا بردن تعداد فالوورهای واقعی پیجتان کمک کند به همین دلیل تمام پیج‌های فعال در اینستاگرام تلاش می‌کنند تا از روش‌های گوناگون برای افزایش تعداد ویوی پست‌هایشان استفاده کنند. برخی از کارهایی که انجام آن‌ها می‌تواند به شما در بالا بردن تعداد بازدیدپست‌ها و استوری‌های پیجتان کمک کند عبارت‌اند از:

جهت افزایش ویو اینستاگرام پست‌هایتان را در زمان مناسبی منتشر کنید

انتخاب بهترین زمان برای انتشار پست‌ها از این نظر اهمیت دارد که افراد بیشتری بتوانند در ساعات اولیه منتشر شدن پست‌ها آن‌ها را ببینند. زمانی که پست‌های شما در دقایق ابتدایی منتشر شدن، مورد توجه بخش زیادی از فالوورهایتان قرار بگیرند احتمال این که اینستاگرام آن‌ها را در اکسپلورر نمایش دهد بیشتر می‌شود. با به نمایش درآمدن پست‌های پیجتان در اکسپلور علاوه بر این که تعداد ویوی پست‌هایتان افزایش پیدا می‌کند، شما به هدف نهایی‌تان که افزایش تعداد فالوورهای واقعی پیجتان است نیز نزدیک‌تر می‌شوید. برای این که متوجه شوید چه ساعت‌ها و روزهایی بهترین زمان برای انتشار پست‌های پیجتان هستند می‌توانید از insight  و ایمپرشن اینستاگرام کمک بگیرید.

 این ابزار به صورت رایگان توسط اینستاگرام در اختیار پیج‌های بیزینسی قرار می‌گیرد. علاوه بر این نتایج یک تحقیق درباره نحوه فعالیت کاربران اینستاگرام نشان می‌دهد که ساعات ابتدایی روز و ساعات پایانی شب بهترین زمان برای انتشار پست‌های اینستاگرامی هستند زیرا بسیاری از افراد عادت دارند که صبح موقع بیدار شدن و یا شب قبل از خوابیدن اینستاگرام خود را چک کنند بنابراین درست است که استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند؛ اما زمان انتشار پست‌هایتان نیز اهمیت زیادی دارد.

پست‌های ویدئویی منتشر کنید

کاربران اینستاگرام از پست‌های ویدئویی استقبال بیشتری می‌کنند. اگر پست‌های معمولی را با پست‌های ویدئویی مقایسه کنید متوجه می‌شوید که این پست‌ها لایک و کامنت بیشتری دریافت می‌کنند. همچنین معمولاً پست‌های ویدئویی جذاب توسط فالوورهایتان با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شوند به همین دلیل بهتر است ویدئوهایی را برای انتشار در پیجتان انتخاب کنید که جذاب و سرگرم‌کننده باشند زیرا هر چه قدر تعداد افرادی که پست ویدئویی شما را مشاهده می‌کنند بیشتر شود، تعداد ویوهای آن نیز افزایش می‌یابد.

با فالوورهایتان ارتباط برقرار کنید تا شاهد افزایش ویو اینستاگرام خود باشید!

یکی از قابلیت‌های نسبتاً جدید اینستاگرام استوری است. شما در استوری می‌توانید محتواهای متنوعی را منتشر کنید. همچنین استوری‌ها محل مناسبی برای نظرسنجی و یا دریافت پیشنهادات و انتقادات فالوورهایتان هستند. شما می‌توانید از این فرصت برای نزدیک‌تر شدن به مخاطبانتان استفاده کنید. البته به خاطر داشته باشید که استوری‌ها بیست و چهار ساعت پس از انتشار به صورت خودکار توسط اینستاگرام حذف می‌شوند بنابراین اگر می‌خواهید فالوورهایتان مدت زمان بیشتری به مطالبی که در استوری‌هایتان منتشر می‌کنید دسترسی داشته باشند باید آن‌ها را هایلایت کنید. استوری‌های هایلایت شده درصفحه اصلی پیجتان و در بالای پست‌ها قابل مشاهده هستند.

ربات افزایش ویو اینستاگرام برای افزایش فالوور
افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام با ربات ویو اینستا

خلاصه مطالب ربات افزایش ویو اینستاگرام

شما با استفاده از ربات افزایش ویو اینستاگرام می‌توانید سریع‌تر به اهدافتان برای افزایش تعداد بازدید استوری پست‌ها و بالا بردن تعداد فالوورهایتان برسید. البته به جز استفاده از ربات‌ها، انجام کارهایی مانند انتشار پست‌هایتان در زمان مناسب، برقراری ارتباط با فالوورهایتان و انتشار پست‌های ویدئویی نیز می‌تواند به شما برای بالا بردن ویوی پیجتان کمک کند. زمانی که تعداد ویوی پست‌های شما بیشتر شود، احتمال این که بتوانید فالوورهای واقعی بیشتری داشته باشید نیز افزایش می‌یابد. همچنین اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید میتوانید با خرید پنل فالوور اینستاگرام، ماهانه به درآمد خوبی برسید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی