همه چیز در رابطه با خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام

اطلاع از تعرفه های ممبر واقعی تلگرام و مشاوره رایگان:
05136052471

شبکه اجتماعی تلگرام در بین ایرانیان از محبوبیت بسیاری برخوردار است و به لطف قابلیت‌های متعددی که روز به روز به تلگرام اضافه می‌شود، این روزها طرفداران بیشتری نیز به دست آورده است. به دلیل این محبوبیت، تلگرام به یکی از قطب‌های کسب درآمد به صورت اینترنتی در ایران تبدیل شده است که مانند تولید محتوا اینستاگرام، می‌توان با تولید محتوا در این پیامرسان هم بازدید کننده قابل توجی را جذب کرد. کانال‌های تلگرامی با توجه به محتوای گذاشته شده به علاوه تعداد ممبرهای آن اعتبار کسب می‌کنند؛ از این‌رو افزایش ممبر کانال اهمیت زیادی دارد. اگر شما نیز دارای کانالی هستید و در ابتدای شروع کار خود قرار دارید، خرید ممبر واقعی تلگرام را در راس کارهای خود برای یک کانال قرار دهید.

فروشگاه‌های اینترنتی و یا کانال‌هایی که در زمینه‌های مختلف به تولید محتوا می‌پردازند، این روزها بسیار رواج پیدا کرده‌اند. کسب درآمد کانال‌ها با موضوعات مختلف توسط تبلیغاتی است که دریافت می‌کنند که تعرفه این تبلیغات با توجه به تعداد ممبرهای کانال و همچنین ویو پست‌ها متغیر خواهد بود. کسب درآمد فروشگاه‌های اینترنتی نیز توسط فروش محصولات و یا خدماتشان و یا تبلیغات گسترده خواهد بود که هر چه تعداد ممبر بیشتر شود، احتمال تبدیل ممبر به مشتری بیشتر خواهد شد. از این رو افزایش ممبر تلگرام به صورت واقعی می‌تواند کسب درآمد خوبی برای این دست کانال‌ها به دست آورد.

خرید ممبر واقعی تلگرام

چرا تلگرام در بین کسب و کارهای آنلاین به محبوبیت رسیده است؟

تلگرام در ابتدا یک پیام‌رسان بود و بیشتر محلی برای گفتگو و تبادل اطلاعات بین مردم بود. پس از مدتی که این اپلیکیشن به طرفداران بسیاری در دنیا دست پیدا کرد، تلگرام قابلیتی به نام کانال را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. کانال‌ها مکانی است که در آن می‌توانید هر نوع مطلبی را برای دنبال کنندگان پست کنید. امروزه کانال‌های تلگرامی بسیاری به وجود آورده‌اند که در موضوعات مختلف فعالیت می‌کنند و بدلیل محبوبیت تلگرام و اینستاگرام و کاربرد متفاوت آنها، اکثر کاربران هر دوی این نرم افزار ها را دارند و تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام هم برای کانال تلگرامی‌تان منطق است. یکی از موضوعاتی که به رشد بسیاری نیز رسیده است، فروشگاه‌های اینترنتی است که توسط کانال‌ها محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه کرده و به درآمد می‌رسند. توسط تلگرام بدون واسطه و به راحتی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و محصول خود را به فروش برسانید. همان‌طور که می‌دانید در رابطه با کانال‌های تلگرامی هر چه ممبر بیشتری داشته باشند، مردم راحت‌تر برای خرید از آن‌ها اعتماد می‌کنند.

علاوه بر خرید ممبر واقعی تلگرام راه‌های مختلف دیگری برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد که می‌توان تولید محتوای خلاقانه را یکی از آن‌ها نام برد. تولید محتوا در هر سایت و شبکه اجتماعی می‌تواند برای آن پیج، کانال و یا سایت معجزه کند و افراد بسیاری را به آن‌جا روانه کند. لازم به ذکر است که خرید ممبر واقعی تلگرام، صرفا خرید ممبر اجباری تلگرام نیست بلکه می‌تواند ممبر پاپ آپ و پروکسی را هم شامل شود. شما به فروشگاه اینترنتی‌ای که پست‌های خود را با نهایت سلیقه آماده می‌کند، عکس‌های با کیفیت تهیه می‌کند، اطلاعات مورد نیاز را به کپشن عکس‌ها اضافه می‌کند و در کانال تلگرام خود پست می‌کند بیشتر اعتماد می‌کنید یا فروشگاه اینترنتی‌ای که تنها یک سری عکس بدون هیچ مشخصاتی یا یک سری متن بدون وجود هیچ عکسی در کانال خود پست می‌کند؟ به طور قطع مورد اول توجه کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. تولید محتوای خوب موجب اشتراک گذاری بسیار پست‌ها شده که همین امر موجب افزایش ممبرهای تلگرام شما نیز می‌شود. در این میان یکی از آسان‌ترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام، خرید ممبر تلگرام است. ممبر تلگرام دارای دو نوع است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام یا ممبر فیک تلگرام؟

به طور کل ممبرهای تلگرام به دو دسته ممبر فیک و خرید ممبر واقعی تلگرام تقسیم‌بندی می‌شوند. ممبر فیک پیامرسان تلگرام همان‌طور که از نامش پیداست تنها یک اکانت است که در پشت آن هیچ شخصی وجود نداشته و توسط ایمیل‌های یکبار مصرف به وجود می‌آید. ممبر فیک تنها عددی به عدد ممبرهای کانال شما اضافه کرده و تاثیری بر روی ویو و میزان کسب درآمد شما به صورت مستقیم نخواهد گذاشت. به دلیل نداشتن این ویژگی‌ها ممبر فیک قیمت ارزان‌تری داشته و به همین دلیل افرادی که در ابتدای تاسیس کانال خود هستند، بیشتر به خرید ممبر فیک روی می‌آورند. مهم‌ترین تاثیری که ممبر فیک بر روی کانال شما می‌گذارد، افزایش تعداد آن است تا به سبب بیشتر بودن میزان ممبرهای کانال، یا مشتری اعتماد بیشتری برای خرید از کانال شما به دست آورد و یا تبلیغ دهنده راحت‌تر به کانال شما تبلیغ خود را بدهد. با طراحی پیج اینستاگرام، بازدید کننده های واقعی را از سمت اینستاگرام جذب کنید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

البته امروزه بسیاری از مردم از تاثیر نداشتن ممبر فیک بر روی ویو پست‌های کانال خبر دارند و ممکن است اضافه کردن ممبر فیک به کانال خود برعکس عمل کرده و موجب عدم اعتماد آن‌ها به شما شود. نوع دیگری از ممبر که برای تلگرام وجود دارد، ممبر واقعی است. ممبر واقعی اکانت‌هایی است که در پشت آن‌ها انسانی قرار دارد و علاوه بر تاثیر بر روی ویو پست‌های کانال، به صورت مستقیم به کسب درآمد اضافه می‌کند. به طور مثال اگر کانالی با موضوع طنز دارید، خرید ممبر واقعی تلگرام ( یکی از ممبر های واقعی تلگرام که بسایر پربازده است، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام می‌باشد. ) می‌تواند تعداد ممبرهای کانال شما و به دنبال آن ویو پست‌های کانال را افزایش دهد. این خاصیت موجب آن می‌شود راحت‌تر بتوانید تبلیغات به دست آورید و همچنین نرخ بیشتری برای تبلیغات خود در نظر بگیرید. و یا به طور مثال اگر دارای فروشگاه اینترنتی در تلگرام هستید، ممبرهای بیشتر اعتماد بیشتری در مخاطبان به وجود آورده و راحت‌تر می‌توانند تبدیل به مشتری شوند.

چرا خرید ممبر ایرانی اهمیت بیشتری دارد؟

نکته دیگری که در رابطه با خرید ممبر واقعی تلگرام اهمیت دارد، ایرانی بودن این ممبرهاست. ممبرهای واقعی می‌توانند از هر کشوری باشند ولی اگر شما به زبان فارسی تولید محتوا می‌کنید، تنها ممبر ایرانی است که می‌تواند با کانال شما تعامل کند و به نوعی بهترین تاثیر را بر روی ویو پست‌های شما بگذارد. حتی در خرید ممبر فیک تلگرام هم، ممبر ایرانی وجود دارد چراکه تلگرام شما را جزو پیشنهادات خود به کاربران بگذارد. در رابطه با فروشگاه‌های اینترنتی به صورت کانال تلگرام این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا اگر فروش محصولات و یا خدماتتان تنها در ایران ممکن است، داشتن ممبر غیر ایرانی به کسب درآمد شما کمک چندانی نخواهد کرد. زیرا آن ممبر قابلیت خرید از شما را نداشته و نمی‌تواند به مشتری تبدیل شود. برای این که بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید داشتن ممبر ایرانی تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

سخن آخر

در صورتی که دارای کانال تلگرامی هستید و به روش‌های معمول مانند تولید محتوا و تبادل با دیگر کانال‌ها قادر به افزایش ممبرهای آن نیستید، می‌توانید خرید ممبر واقعی تلگرام خود را به سلام ادز بسپارید و بهترین نتیجه را در پایان کار به دست آورید. مشاوران سلام ادز به صورت 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *