توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

میزان درآمد اینفلوئنسرها اینستاگرام که شما را شوکه میکند!

درامد اینفلوئنسرها
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

به افرادی که در فضای اینستاگرام معروف بوده و تعداد دنبال کننده های زیادی دارند اصطلاحا اینفلوئنسر گفته می شود. اینفلوئنسرها می توانند در حوزه های مختلفی از لایف استایل یا همان سبک زندگی گرفته تا بیوتی بلاگری، آشپزی و سایر حوزه ها ها فعالیت داشته اند و به طور کلی میتوان گفت تولید محتوا اینستاگرام آن ها در سطح حرفه ای است. معمولا سوالی که برای همه پیش می آید این است که درآمد اینفلوئنسرها از کجا تامین می شود. اگر شما هم با این پرسش مواجه هستید و دوست دارید از میزان درآمد سلبریتیها از اینستاگرام با خبر شوید تا انتهای این مطلب با ما باشید.

نام تعداد فالوور میانگین درامد
سلناگومز (اینفلوئنسر موسیقی) ۱۷۹ میلیون فالوور ۷۵ میلیون دلار
کریستیانو رونالدو (اینفلوئنسر ورزشی) ۲۲۴ میلیون فالوور ۴۲۰ میلیون دلار
حسن ریوندی (اینفلوئنسر طنز) ۸ میلیون فالوور ۳میلیارد و سیصد میلیون
علی صبوری (اینفلوئنسر طنز) ۷۱۵ هزار فالوور ۱ میلیارد و هشتصد میلیون
صدف بیوتی (اینفلوئنسر آرایشی) ۲ میلیون فالوور حداقل ۱ میلیون دلار
میلاد قاسم خواه(اینفلوئنسر طنز) ۲ میلیون فالوور ۶۵۰ میلیون

 

مقصود از اینفلوئنسر چیست و اینفلوئنسر به چه کسی گفته می شود؟

پیش از این که به درآمد اینفلوئنسرها بپردازیم لازم است تا کمی در مورد خود این کلمه اطلاعاتی به دست آوریم.  به طور کلی این واژه از کلمه ی انگلیسی influence گرفته می شود که به مفهوم تاثیر گذاشتن است. پس اگر شخصی بتواند به هر روشی بر روی شخص و یا اشخاص دیگری تاثیر بگذارد به وی اینفلوئنسر گفته می شود. در فضای اینستاگرام این تاثیرات می توانند مثبت و یا منفی باشند. این به خود شخص بستگی دارد که دوست دارد از چه فردی چه تاثیری اعم از مثبت و یا منفی را دریافت کند. با وایرال شدن اپلیکیشن اینستاگرام این امکان برای همه ی افراد فراهم شد که بتوانند آن قسمت هایی از زندگی و یا کارشان را که دوست دارند برای یقیه به معرض نمایش بگذارند.

در این میان برخی از این افراد که در زمینه ی فعالیت خودشان موفق تر بودند و یا چیز جدیدی را برای ارائه به معرض نمایش گذاشتند توانستند بهتر دیده شده و تعداد دنبال کننده های زیادی به دست آورند. به این دسته از افراد اینفلوئنسر گفته می شد و میشود. این افراد با توجه به تعداد دنبال کننده هایی که در اختیار دارند می توانند قدرت تاثیرگذاری بیشتر و یا کمتری در اختیار داشته باشند. سپس این افراد به فکر این افتادند که از طریق همین راه برای کسب درآمد اقدام نموده و به این شکل بتوانند از کاری که میکنند پول هم در بیاورند. در ادامه قصد داریم تا بیشتر به درآمد اینفلوئنسرها و روش های ان بپردازیم. با ما همراه باشید.

میزان درآمد اینفلوئنسرها

انواع مختلف اینفلوئنسرها

برای این که در مورد درآمد اینفلوئنسرها اطلاعاتی بدست اوریم بهتر است اول ببینیم اصلا این فراد در چه دسته های مختلفی قرار می گیرند. برخی از این اینفلوئنسرها همان سلبریتی های دنیای واقعی هستند. یعنی هنرمندان، بازیگران، خواننده ها، ورزشکاران و سایر افرادی هستند که در دنیای واقعی هم شناخته شده هستند. حال آنها از این معروفیت در فضای مجازی نیز بهره گرفته و به کسب درآمد و یا بیان عقاید خود می پردازند. دسته ی دیگر این اینفلوئنسرها افرادی هستند که در زمینه های هنری مشغول به کار بوده و در زمینه ی کاری خود حرف هایی برای گفتن دارند. درآمد اینفلوئنسرها در این نوع می تواند پس از مطرح و معروف شدن بوده و آنها قادر هستند تا به وسیله ی آموزش یا انجام تبلیغات برای خود درآمدزایی کنند. دسته ی دیگر این اینفلوئنسرها هم شاخ خای اینستاگرام هستند که به آنها شاخ مجازی هم گفته می شود. این نوع از اینفلوئنسرها به یکباره و بر اثر به وجود آمدن یک جریان خاص یا موارد منحصر بفرد معروف می شوند و برای خود تعداد زیادی فالوور به دست می آورند.

این افراد در دسته های مختلفی هستند. مثلا برخی از آنها کمدین بوده و با تولید ویدیوهای کمیک اقدام به جذب فالوور می کنند. دسته ی دیگر افرادی هستند که پولدار و ثروتمند بوده و با نمایش زندگی مرفه خود دنبال کننده هایی را برای خود دست و چا کرده اند. برخی دیگر نیز با انجام کارهایی که خارج از قاعده و قانون بوده و حتی گاها غیر اخلاقی به شمار می آید تبدیل به یک فرد پربیننده و پرطرفدار شده اند و در عین حال هم از مزیت های این چهره شدن حال میخواهد در جهت مثبت باشد یا منفی بهره مند می شود و اقدام به کسب درآمد می کنند.

این مقاله را از دست ندهید: اینفلوئنسر یعنی چه؟ چگون میتواند باعث پیشرفت شما شود؟

درآمد اینفلوئنسرهای اینستاگرام

با ظهور این اینفلوئنسرها مفهومی به وجود امد به نام اینفلوئنسر مارکتینگ. این روش یکی از شیوه های تبلیغات و کسب درآمد در دنیای نوین به شمار می آید و آهسته و پیوسته دارد راه خود را برای محبوب شدن باز می کند. یکی از اصلی ترین شاخه های اینفلوئنسر مارکتینگ تبلیغات است. با توجه به این که دنبال کننده های این صفحه ها به دارنده ی صفحه ی مورد نظر یعنی همان اینفلوئنسر اطمینان کامل و اعتماد دارند معمولا از تبلیغاتی که این شخص می کند استقبال خوبی به عمل می آید. به این وسیله هم بسیاری از کسب و کارها فرصت بهتر دیده شدن را پیدا می کنند و هم از طرفی فرد مورد نظر (همان اینفلوئنسر) به کسب درآمد از این تبلیغ ها می پردازد. درآمد اینفلوئنسرها از این نوع از مارکتینگ می تواند متغیر باشد و به عامل های مختلفی ارتباط داشته باشد. عموما بسته به میزان معروفیت فرد  و تعداد دنبال کننده ای وی تعرفه های مختلفی برای انجام این تبلیغات وجود دارد. برخی اینفلوئنسرها که خیلی شناخته شده هستند و به عنوان سلبریتی مطرح می شوند حتی درآمدهای نجومی از این راه کسب می کنند. یکی از مواردی که بلاگر ها را به این میزان از موفقیت رسانده است مدیریت پیج اینستاگرام قوی آن ها است.

میزان درآمد سلبریتیها از اینستاگرام

گفتیم که یکی از دسته های افرادی که در اینستاگرام به اینفلوئنسر تبدیل شده اند افرادی هستند که در زمینه های هنر مشغول به کار بوده و دارای استعداد و یا هند منحصر به فردی هستند. لذا این افراد توانستند به کمک این بستر و فضایی که مهیا شده بود تا حدودی برای خود کارهایی انجام دهند. این دسته از افراد توانستند مخاطبان خاص خود را داشته باشند و با تولید محتوا هایی که دارای سطح کیفی بسیار خوبی هستند برای خود فالوور جذب نموده و در نهایت نیز درآمد کسب کنند. این نوع از اینفلوئنسرها در حوزه های مختلف هنری نظیر آشپزی، عکاسی، طراحی، نقاشی، خطاطی، دکوراسیون، طراحی لباس و خیلی زمینه های دیگر مشغول به فعالیت هستند. درآمد اینفلوئنسرها در این روش عموما می تواند به وسیله ی تبلیغات تامین شود. البته برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و یا مجازی، ارائه پکیج و سایر مواردی از این دست نیز می تواند به عنوان روش های کسب درآمد به شمار بیاید.

ویدیو ترفندهای تولید محتوا در اینستاگرام که از شما اینفلوئنسر میسازد!

درآمد سلبریتی ها از تبلیغات

شاید بتوان اصلی ترین و عمده ترین منبع درآمد اینفلوئنسرها را تبلیغات به شمار آورد. شما به عنوان یک دارنده ی کسب و کار محصول خود را برای تبلیغ برای سلبریتی و یا اینفلوئنسر مورد نظر ارسال می کنید. حال این فرد با توجه به سیاست هایی که در پیج خود دنبال می کند اقدام به انجام تبلیغات برای شما خواهد کرد. عموما تعرفه های این تبلیغات با هم متفاوت بوده و انواع مختلفی نیز دارند. برای مثال تبلیغات می تواند در استوری های اینستاگرام انجام شود. یا به صورت یک پست به مخاطب ارائه شود. این امر سبب می شود هزینه های مختلفی نیز از شما دریافت گردد. برای مثال عموما هزینه های تبلیغات در پست بسیار بیشتر از استوری است. حتی برخی پیج ها که مخاطب های بسیار زیادی دارند تبلیغاتی را که به صورت پست انجام می شود را به صورت ساعتی تقبل می کنند و یعنی مثلا تبلیغ محصول شما برای مدت یک ساعت، دوازده ساعت، بیست و چهار ساعت و … روی صفحه ی آنها قرار می گیرد که هر چه این تایم طولانی تر باشد تعرفه بالاتر رفته و درآمد اینفلوئنسرها افزایش می یابد.

 

میزان درآمد اینفلوئنسرها از اینستاگرام

بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران

همیشه مقوله ی درآمد امری است که برای اهمیت زیادی دارد. خصوصا که درآمدی که کسب می شود از راه جدیدی مانند تبلیغات و اینفلوئنسر مارکتینگ باشد. درآمد اینفلوئنسرها در ایران از تبلیغات به یک اندازه نیست و برای هر صفحه با صفحه ی دیگر متفاوت است. معمولا تعرفه های انجام تبلیغات برای هر پیج با دیگری متفاوت است. اما هر قدر که تعداد فالوورهای واقعی صفحه ی مورد نظر بیشتر بوده و افراد بیشتری وی را بشناسند قطعا هزینه ی انجام تبلیغات بالاتر رفته و در نتیجه درآمد اینفلوئنسرها هم از این روش افزایش پیدا می کند. حتی گاها برخی از اینفلوئنسر ها برای حضور شخص خودشان در ویدوهای تبلیغاتی مبالغی هنگفت دریافت می کنند که سبب شده است تا درآمد آنها به نحو چشمگیری افزایش پیدا کرده و در دسته ی ثروتمندان قرار بگیرند. البته ناگفته نماند این روش به هیچ عنوان شیوه ی بد و یا نامناسبی برای کسب درآمد نبوده و هر کس می تواند به هر شیوه ای که مایل است و دوست دارد برای کسب درآمد اقدام کند. چرا که بهرحال اینفلوئنسر بودن هم سختی های خاص خودش را داشته و زمان زیادی را از فرد میگیرند. همچنین فرد می بایست برای تولید محتوا هایی خوب و باکیفیت تلاش کند و زمان کافی اختصاص دهد. پس فکر نکنید که درآمد اینفلوئنسرها از این روش به آسانی و بدون هیچ زحمتی به دست می آید.

خلاصه مطالب

با گسترش اپلیکیشن اینستاگرام و محبوبیت آن افراد بر آن شدند تا به وسیله ی آن برای کسب درآمد اقدام کنند. لذا افرادی تحت عنوان اینفلوئنسر پدید آمدند و توانستند به کمک تبلیغات و سایر روش ها برای خود درآمدزایی داشته باشندو در این مطلب به درآمد اینفلوئنسرها از اینستاگرام پرداختیم و روش های مختلف آن را شرح دادیم که امیدوارم برای شما مفید واقع شود.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی