توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

دانلود پست اینستاگرامی+ معرفی بهترین برنامه ها

آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

امروز در وب سایت خرید فالوور ارزان سلام ادز قصد داریم به معرفی بهترین ابزار های دانلود پست اینستاگرامی بپردازیم. چند وقت پیش وقتی یکی از پیج های محبوب من در اینستاگرام پستی را منتشر کرد، خواستار دانلود آن پست بود؛ اما متاسفانه این کار درون اینستاگرام امکان پذیر نبود. اما از خواسته خود نمی توانستم بگذرم و به دنبال ابزار هایی برای دانلود پست های اینستاگرام افتادم. در همین راستا با برنامه های زیادی آشنا شدم. لذا تصمیم گرفتم در این مقاله، این دسته از برنامه ها را به شما معرفی کنم.
تا همین چند سال پیش، شاید محبوب ترین شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر بودند؛ اما با گذشت زمان، اینستاگرام جای آن ها را گرفت. به جرئت می توان گفت سال 2016 سال شکوفایی اینستاگرام بود؛ به طوری که از آن سال تا به الان، مهم ترین و بهترین قابلیت ها در این شبکه اجتماعی به وجود آمدند و افراد زیادی در پی افزایش فالوور های خود از طرق مختلف مانند خرید فالوور فیک بوده اند. بسیاری از کاربران فضای مجازی از این موقعیت استفاده کردند فعالیت خود را در اینستاگرام، گسترده تر انجام دادند. زمانی که کاربران یک برنامه افزایش پیدا می کند، توقع ها هم نسب به آن برنامه بیشتر می شود.
به طور مثال اینستاگرام با توجه به افزایش مخاطبی که داشته است، باید تمامی قابلیت ها را برای سهولت فعالیت کاربران خود ایجاد کند؛ همین اتفاق هم افتاده است؛ اما باز هم یک سری محدودیت ها در این شبکه اجتماعی پرطرفدار وجود دارد؛ به طور مثال یکی از آن ها، دانلود محتوا در اینستاگرام می باشد. در ادامه این مقاله به معرفی بهتری ابزار های دانلود پست اینستاگرامی می پردازیم.

دانلود پست در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در سال های گذشته چه میزان پیشرفت فوق العاده ای را برای کاربران خود داشته است؛ حال اجازه دهید قبل از این که به صورت مستقیم، سراغ معرفی ابزار های دانلود پست اینستاگرامی برویم، مقداری اهمیت این کار را مورد بررسی قرار دهیم. کاربران اینستاگرام تا به الان عادت داشته اند که هر کاری را در این شبکه اجتماعی، برای پیشرفت پیج خود انجام دهند؛ حال آیا دانلود محتوای دیگر پیج ها، در پیشرفت پیج ما دخیل است؟ پاسخ ما در برابر این سوال خیر می باشد.
بهتر است بدانید که خیلی از فعالیت ها در اینستاگرام به بهانه تمایلات شخصی و حتی سرگرمی انجام می شود و لزوما، دلیلی پشت این کار نیست. این روز ها تمامی کاربران اینستاگرام، پیج هایی را دنبال می کنند که مورد پسندشان می باشد؛ حتما شما هم پیج های مورد علاقه خود را دنبال می کنید. تولید محتوا اینستاگرام در سال های گذشته، بسیار حائز اهمیت شده است. به همین دلیل، بسیاری از پیج های مورد علاقه شما در اینستاگرام و پیج های برتر، اقدام به تولید بهترین محتوا برای پست های خود می کنند.
همین مواردی بهانه ای برای دانلود پست اینستاگرامی شده اند. لذا امکان دارد هر لحظه، تمایل به دانلود یک محتوا خاص در اینستاگرام داشته باشید. به طور مثال فرض کنید پیجی را در زمینه محتوای طنز دنبال می کنید و آن یک پست منتشر می کند؛ حال شما تمایل به دانلود آن پست دارید. اگر شما جزو این دسته از کاربران اینستاگرام هستید، پینهاد می کنیم ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 

ذخیره پست های اینستاگرام در گالری

تا به این جای کار دانستید که دانلود پست اینستاگرام  می تواند چه اهمیت هایی را داشته باشد؛ حال همان طور که می دانید، از زمانی که اینستاگرام پیشرفت چشمگیری را داشته است، توانسته به واسطه او پلتفرم های زیادی به وجود بیاید. به همین منظور یک سری برنامه برای دانلود محتوای درون این شبکه اجتماعی ایجاد شده اند. در ادامه به معرفی بهتری آن ها می پردازیم.

 

insta downloader

به جرئت می توان گفت insta downloader، یکی از بهترین برنامه هایی می باشد که برای دانلود محتوای درون اینستاگرام، به وجود آمده است. شما با دانلود برنامه اینستا دانلودر پیشرفته می توانید، بدون هیچ محدودیتی اقدام به دانلود پست های اینستاگرام کنید. در ادامه به آموزش استفاده از این برنامه می پردازیم.
در مرحله اول اقدام به دانلود برنامه insta downloader از گوگل پلی کنید.
سپس باید به طور مستقیم وارد اینستاگرام و پیج شوید.
حال در این مرحله به پستی که قصد ذخیره محتوای آن را دارید مراجعه کنید.
سپس بر روی آیکون سه نقطه در بالای آن پست که منو می باشد، کلیک کنید.
در این مرحله گزینه copy link را انتخاب کنید.
حال اگر در پایین صفحه نگاه کنید، insta downloader به شما نشان داده شده است.
کافی است بر روی آن کلیک کنید و سپس در قسمت مربوطه، لینک کپی شده را انتقال دهید.
در مرحله آخر گزینه صحیح را انتخاب کنید تا پست مدنظر دانلود شود.

FastSave

FastSave نیز دیگر برنامه ای می باشد که برای دانلود پست اینستاگرامی می خواهیم به شما معرفی کنیم. این برنامه همان طور که از نامش هم پیدا است، با سرعت زیادی محتوای پست اینستاگرام را در گالری شما ذخیره می کنید. با استفاده از برنامه FastSave می توانید، محتوای ویدیویی و عکس را در گالری خود ذخیره کنید. برنامه FastSave دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است و هر کاربری، می تواند به راحتی با آن کار کند.
در مرحله اول از طریق فروشگاه گوگل پلی، برنامه FastSave را دانلود کنید.
سپس باید وارد برنامه شوید و بر روی گزینه open Instagram کلیک کنید.
حال اگر دقت کنید، به پیج اینستاگرام خود هدایت می شوید.
مانند برنامه قبلی در اولین قدم حضور در اینستاگرام، بر روی آیکون سه نقطه در پست مدنظر خود کلیک کنید.
حال با انتخاب گزینه copy link محتوای پست شروع به دانلود می شود.

InstaSave

سومین برنامه ای که برای دانلود پست اینستاگرامی قصد معرفی آن را به شما داریم، برنامه InstaSave می باشد. مانند دو برنامه قبلی که معرفی شده است، برنامه InstaSave هم کاملا رایگان به کاربران اینستاگرام خدمات رسانی می کند. نکته ای که برنامه InstaSave را از دیگر برنامه های متمایز کرده است، دانلود محتوا چند پست اینستاگرام به صورت همزمان می باشد. در ادامه به آموزش کار با برنامه InstaSave می پردازیم.
مانند تمامی برنامه های قبلی که معرفی شدند، InstaSave را از گوگل پلی، دانلود کنید.
حال طبق روال عادی وارد برنامه InstaSave شوید و بر روی آیکون منو کلیک کنید.
در این بخش گزینه هایی به شما نشان داده خواهد شد، گزینه auto download را انتخاب کنید.
حال کافی است بر روی گزینه open Instagram کلیک کنید تا، به صفحه اصلی اینستاگرام و پیج خود هدایت شوید.
در این مرحله مانند برنامه های قبلی، باید بر روی ایکون سه نقطه در پست مدنظر کلیک و گزینه copy link را انتخاب کنید.
در مرحله آخر محتوای پست مدنظر شما، در حال دانلود و ذخیره در گالری با استفاده از برنامه InstaSave می باشد.

آیا برنامه های معرفی شده دارای امنیت هستند؟

یکی از نگرانی هایی که همیشه برای استفاده از برنامه های متفرقه اینستاگرام وجود داشته است، امنیت آن ها بوده. در واقع برنامه ای از امنیت پایینی برخوردار است که از شما، نام کاربری و رمز عبور دریافت کند. هیچ کدام از برنامه های معرفی شده از شما چنین اطلاعاتی را دریافت نخواهند کرد؛ لذا شما می توانید به راحتی اقدام به استفاده از این برنامه ها کنید. ولی باز هم اگر نمی توانید به برنامه های معرفی شده اعتماد کنید، می توانید سراغ روشی که در ادامه معرفی می کنیم بروید.

افزایش نرخ تعامل پیج با خرید لایک ایرانی!!

دانلود پست های اینستاگرام با استفاده از تلگرام

تا به این جای کار دانستید که با استفاده از چه برنامه هایی، می توانید اقدام به دانلود پست اینستاگرامی کنید؛ حال بعضی از کاربران هستند که تمایلی به استفاده از این برنامه ها ندارند؛ در واقع اعتماد به برنامه های متفرقه اینستاگرام، مقداری برای بعضی از کاربران این شبکه اجتماعی سخت می باشد. اگر شما هم جزو این دسته از کاربران اینستاگرام هستید، نیاز به نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.
این روز ها دیگر هر کسی در تلگرام، دارای یک اکانت می باشد؛ در واقع تلگرام جزو پیام رسان های محبوبی می باشد که استفاده از حتی برای شبکه های اجتماعی دیگر هم کاربرد دارد. حال ما قصد داریم در ادامه، به مبحث دانلود پست های اینستاگرام از طریق تلگرام بپردازیم. برای دانلود محتوای درون اینستاگرام از طریق اکانت تلگرام، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.
ابتدا طبق روال عادی باید وارد پیج اینستاگرام خود شوید.
در مرحله اول به سراغ پستی که قصد دانلود محتوای آن را دارید بروید.
سپس باید بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.
حال مانند روشی که با استفاده از برنامه های معرفی شده طی می کردید، در بین گزینه های موجود، گزینه copy link را انتخاب کنید.
از این جا به بعد شما کاری لازم نیست با اینستاگرام انجام دهید.
در این مرحله کافی است وارد تلگرام شوید.
به یک صفحه چت مراجعه کنید؛ می توانید به صفحه SAVE MESSAGE بروید.
حال همان لینک کپی شده در اینستاگرام را در این بخش انتقال دهید.
در این بخش شما می توانید پست کپی شده را به راحتی دانلود کنید.

سخن نهایی درباره دانلود پست های اینستاگرام

دقت داشته باشید که هیچ برنامه و وب سایتی جهت دانلود پست های اینستاگرام، نباید از شما نام کاربری و پسورد را دریافت کند؛ اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داد، مطمئن باشید که پلتفرم مدنظر کلاهبرداری می باشد. پیشنهاد می کنیم فقط از برنامه ها و روش گفته شده در این مقاله، برای دانلود پست اینستاگرامی استفاده کنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کافی را کرده باشد.

مشاهده ویدیو قالب مناسب پست اینستاگرامی را از دست ندهید!

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی