توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید و فروش پیج اینستاگرام ارزان؛ راه صد ساله را یک شبه طی کنید!

خرید و فروش پیج اینستاگرام ارزان

خرید و فروش پیج اینستاگرام در کنار خرید فالوور ایرانی اینستاگرام امروزه بسیار رایج شده است. افرادی وجود دارند که یک پیج را می‌سازند و با انتشار محتوا در آن تعداد فالوورهای آن پیج را بالا برده و بعد از مدتی اقدام به فروش این پیج می‌کنند و از این راه کسب درآمد می‌کنند. خرید پیج اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از روش‌های جدید و کارآمد در حوزه تبلیغات و نمایش دادن برندها و محصولات و ارائه خدمات در فضای مجازی شناخته می‌شود. اگر صاحب کسب‌وکاری باشید یا قصد فعالیت پررنگ و شناخته شدن در این شبکه را داشته باشید احتمالاً به روش میان‌بر “خرید پیج اینستاگرام” فکر کرده‌اید. اما آیا این اقدام تا چه اندازه درست است؟ مزایا و معایب خرید پیج چیست؟ چه نکاتی را باید قبل از خرید مدنظر قرار دهیم؟ استفاده از راهکار خرید و فروش پیج اینستاگرام می‌تواند نیروی محرکه‌ای باشد برای اینکه شما کسب و کار موردنظر خود را با قدرت بیشتری شروع کرده و ادامه دهید این کار همچنین به افزایش اعتبار شما در نزد دنبال‌کنندگان و فالوورهایتان کمک شایانی می‌کند. با ما در ادامه این مقاله در سایت خرید فالوور سلام ادز همراه باشید تا بیشتر درباره خرید و فروش پیج اینستاگرام برایتان شرح دهیم.

خرید و فروش پیج اینستاگرام و مزیت‌های آن

با توجه به اینکه امروزه رقابت در کسب و کارها و نیاز مبرم به داشتن تبلیغات در این عرصه، فضای مجازی و بالاخص دنیای اینستاگرام می‌تواند یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های موجود برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی برای افزایش میزان سود در کسب و کارها محسوب شود.

شما با استفاده از خرید و فروش پیج اینستاگرام در واقع، هم اقدام به راه‌اندازی کار و فعالیت خود را در یک سطح جدید کرده و هم می‌توانید در مدت زمین کوتاه‌تری به اهداف تجاری خود دست یابید.

 

خرید پیج اینستاگرام فوری

شروعی عالی با خرید پیج اینستاگرام

اولین مزیت خرید و فروش پیج اینستاگرام شروعی عالی است. معمولاً کسب‌وکارهای کوچک به‌محض ورود به اینستاگرام دنبال بیشتر دیده‌شدن و فروش محصولاتشان هستند از طرفی وجود رقبای زیاد ممکن است شما را دلسرد کند. اگر به‌صورت ارگانیک دنبال جذب فالوور باشید ممکن است لازم باشد مدت‌زمان بیشتری را صرف شناخته شدن بکنید اما خرید و فروش پیج اینستاگرام روشی سریع است که می‌تواند وجهه ی شما را تا حد زیادی معتبر و قدیمی نشان دهد. هم چنین بدون تلاش و با صرف کمی هزینه توانسته‌اید ظاهر پیج خود را چند پله بالاتر، در سطح رقبایتان بکشانید.

خرید پیج؛ صرفه‌جویی در وقت

دومین مزیت خرید و فروش پیج اینستاگرام صرفه‌جویی در وقت است. جذب فالوور در اینستاگرام کار ساده‌ای نیست و شاید ماه‌ها طول بکشد تا بعد از تلاش‌های بازاریابی زیاد و تبلیغات، عدد فالوورهای شما به رقم قابل قبولی برسد. در نتیجه خرید اکانت اینستاگرام باعث می‌شود در زمان خود صرفه‌جویی کنید و در واقع وقتتان را بر روی فعالیت‌های دیگری که برای بهبود کسب‌وکارتان ضروری‌اند صرف کنید.

گسترش زنجیره فالوورهایتان با خرید و فروش پیج اینستاگرام

سومین مزیت خرید و فروش پیج اینستاگرام، گسترش زنجیره فالوورهایتان است. فالوور، فالوور می‌سازد! اینستاگرام هم مانند خیلی از شبکه‌های اجتماعی دیگر بر پایه ارتباط پایه‌گذاری شده است. اگر فالوورهای پیجی که خریده‌اید واقعاً فعال باشند زمانی که پستتان را لایک و یا برایتان کامنت می‌گذارند اینستاگرام فالوورهای آنها را نیز با خبر می‌کند و همین باعث افزایش زنجیره فالووری شما می‌شود. میتوانید برای حرفه ای جلوه دادن پیج خود خرید لایک ایرانی را نیر امتحان کنید.

افزایش اعتبار برند در کوتاه‌مدت با خرید پیج اینستاگرام

طبیعتاً وقتی صفحه اینستاگرامی را باز می‌کنید اول به تعداد فالوورهای آن پیج نگاهی می‌اندازید، اگر صفحه موردنظر پیج بیزینسی باشد حتی اگر محصول دلخواه شما را داشته باشد در نگاه اول تعداد انگشت‌شمار فالوور شما را از خرید منصرف می‌کند چراکه احتمال می‌دهید پیج تازه راه‌اندازی شده یا به‌اندازه کافی محبوب نبوده و یا حتی آن‌قدر معتبر نیست که سفارشتان را نهایی کنید. داشتن تعداد زیاد فالوور از همان ابتدای امر به برند شما کمک می‌کند که در صحنه رقابتی کسب و کارهای اینستاگرامی دوام بیاورید و اعتبار برندتان را تا حد قابل قبولی بالا می‌برد.

نکات مهم در هنگام خرید و فروش پیج اینستاگرام

همخوانی موضوعی پیج اینستاگرام خریداری شده

یکی از نکات مهم در زمان خریدن پیج، انتخاب پیجی با شاخه فعالیت مشابه فعالیت شماست یا به عبارتی آنالیز پیج اینستاگرام. برای مثال شما نمی‌توانید پیج پوشاک بخرید و بعد لوازم‌آرایش بفروشید! در نتیجه به دنبال خرید پیجی باشید که از لحاظ موضوعی با شاخه فعالیت شما همخوانی داشته باشد.

ریزش فالوورها

هر چه مطالب شما دارای جذابیت و کیفیت بالاتری باشند و مطالب مفیدتری را با زمان‌بندی دقیق پست کنید ریزش کمتری خواهید داشت. زیرا اساس این اپلیکیشن بر جذابیت‌های بصری و قدرت جذب‌کنندگی مخاطب است. همچنین زمان‌بندی در به اشتراک‌گذاری مطالب نیز موضوع بسیار حائز اهمیتی محسوب می‌شود.

افزایش فالوورها و لایک

موفق‌ترین افراد در اینستاگرام، افراد فعال‌تر هستند. افرادی که در طول روز حداقل ۳ پست با فاصله زمانی منتشر می‌کنند. و زمان انتشار مطالب آنها مطابق با زمان حضور حداکثری کاربران در این فضاست.با رعایت تمامی موارد فوق احتمال موفقیت شما در این فضا افزایش می یابد.

 

این ویدیو را از دست ندهید: خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان را از کجا بخریم؟!!

نحوه تشخیص حقیقی بودن تعداد فالوور و لایک هنگام خرید و فروش پیج اینستاگرام

اگر مصمم به خرید و فروش پیج اینستاگرام هستید، این کار را حتماً به‌صورت حضوری انجام دهید. با این کار احتمال خرید پیجی با فالوور و لایک فیک را کاهش می‌دهید.

 • در ابتدا از فروشندهپیج بخواهید در حضور شما یک پست به اشتراک بگذارد.

تعداد لایک‌ها را در یک ساعت اولیه به اشتراک‌گذاری پست به‌صورت دقیق و حضوری بررسی کنید. برای مثال تعداد لایک‌های یک پست در ساعت اول به اشتراک‌گذاری هر پست ۲۰ الی ۳۰ درصد کل لایک‌هاست. برفرض یک پیج با ۱۰۰k فالوور، دارای پست‌هایی با حد متوسط ۱۰ هزار لایک می‌باشد. پست‌های این پیج در ساعت اولیه به اشتراک‌گذاری بین ۲۰ تا ۳۰ هزار لایک می‌خورد. اگر تعداد لایک‌ها به همین شکل بود، می‌توان احتمال فیک بودن لایک‌ها را پایین‌تر دانست! البته هنوز نیز امکان فیک بودن لایک‌ها وجود دارد. دقت کنید که حتماً این کار در حضور شما انجام شود. زیرا امکان دارد صاحب پیج در زمان عدم حضور شما لایک فیک بگیرد.

 • فالوورهای فیک معمولاً لایک نمی‌کنند.

می‌توانید با بررسی افراد لایک کننده و فالوورها به واقعی بودن آنها پی ببرید. برای مثال اگر پیجی ۱۰۰k فالوور دارد ۱۰۰۰ نفر از لایک کننده‌ها را بررسی کنید. اگر اکثر ۱۰۰۰ نفر لایک کننده، از فالوورهای پیج بودند، می‌توان احتمال فیک بودن لایک‌ها را پایین دانست.

 • اسمفالوورها و پروفایل آنها می‌تواند نشان‌دهنده فیک یا واقعی بودن آنها باشد.

معمولاً فالوورهای فیک اسم‌های طبیعی ندارند.

 • ارزان بودن قیمت یکپیج می‌تواند هشداری برای شما باشد.

سایت خرید پیج اینستاگرام

خطراتی که شما را هنگام خریدوفروش اینستاگرام تهدید می‌کند!

به نظر شما بهترین راهکار برای اینکه بتوانید سریعاً تعداد فالوورهای یک پیج را بالا ببرید و آن را بفروشید، چه راهی است؟ خب یکی از راه‌ها، تولید محتوای طنز و سرگرمی است که همیشه در ایران مخاطبان زیادی دارد. اما یک راهکار سریع‌تر هم هست و آن تولید محتوای جنسی و نامناسب است. پیج‌هایی که با اکانت‌های فیک دخترانه و محتوای جنسی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، به‌سرعت تعداد فالوور بالایی به دست می‌آورند. بعد هم با تغییر نام و عکس و محتوا، در معرض فروش قرار می‌گیرند.

خب تا چند ماه پیش این موضوع اشکال خاصی نداشت و هرکسی می‌توانست با یک قیمت نسبتاً مناسب برای خرید پیج‌هایی با فالوور بالا، فارغ از سابقه قبلی پیج، اقدام کند. اما به‌تازگی در یکی از آپدیت‌های اینستا، قابلیتی اضافه شده که شرایط را کمی سخت کرده! به کمک این قابلیت جدید می‌توانید خیلی راحت بفهمید سابقه قبلی این پیج اینستاگرامی چه بوده است.

بنابراین اگر قصد خرید یک پیج اینستاگرامی را داشتید، اول‌ازهمه یادتان باشد که مخاطبان می‌توانند بفهمند که این پیج قبلاً به شما تعلق نداشته و احتمالاً دست به خرید پیج فیک اینستاگرام کرده‌اید. برای مشاهده سوابق قبلی پیج، این مسیر را در اپلیکیشن اینستاگرام خودتان دنبال کنید:

روی ۳ نقطه بالای حساب کاربری پیج موردنظر بزنید، گزینه about this account را انتخاب کنید. در صفحه جدید از طریق گزینه date joined می‌توانید تاریخ ساخت پیج را متوجه شوید و به کمک گزینه former username از تاریخچه تغییر نام آن اطلاع پیدا کنید. البته دقت کنید؛ صرفاً پیج‌هایی این اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند که تعداد فالوور نسبتاً بالایی داشته باشند.

دومین خطری که در خرید و فروش پیج اینستاگرام باید موردتوجه قرار دهید، ریزش فالوورهای پیج خریداری شده است، بدین معنی که در صورتی که پیج خریداری شده توسط شما ۱۱ هزار فالوور داشته باشد، به‌احتمال زیاد حدود ۱۰۰۰ نفر از فالوورهای آن دچار ریزش خواهند شد دلیل این ریزش می‌تواند تغییر ایجاد شده در موضوع پیج باشد. اغلب نرخ تقریبی ریزش پیج‌ها حدود ۱۰ درصد است.

آخرین نکته‌ای که باید در هنگام خرید و فروش پیج اینستاگرام رعایت شود این امر است که نباید هرگز فیش پرداخت خود را (چه به‌صورت آنلاین باشد چه حضوری) دور بیندازید که احیاناً در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید با استفاده از کد رهگیری مندرج در آن، مشکل پیش‌آمده را پیگیری نمایید.

دومین گام بعد از خرید پیج تغییر دادن شماره پیج به شماره مورداستفاده خودتان و سپس تأیید شماره‌تان است که این امر خود می‌تواند به‌عنوان عاملی برای افزایش امنیت پیج عمل کند حتی بهتر است که پیجتان را به تأیید دومرحله‌ای برسانید. این کار می‌تواند به شکل چشمگیری باعث بالارفتن امنیت پیجتان شود.

امیدواریم از مطالعه این مقاله در سلام ادز استفاده کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی