Skip to content

خرید ویو پست اینستاگرام

INSTAGRAM
POST VIEW
back right  سلام‌ ادز

خرید ویو پست

1k
تومان 690
  • ویو واقعی با کیفیت عالی
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • خرید ویو ایرانی اینستاگرام
back left  سلام‌ ادز

خرید ویو پست اینستاگرام چیست؟

برای این که بتوانید در اینستاگرام به صورت حرفه‌ای فعالیت کنید باید با برخی اصطلاحات مانند ویو پست اینستاگرام آشنا شوید و بدانید که چگونه ویو پست اینستاگرام را ببینیم؟ پس با این بخش از سلام ادز همراه باشید. ویو یا به عبارت درست‌ترView  به معنای بازدید است. از این واژه در فضای مجازی و سایر پلتفرم‌های آنلاین برای بررسی تعداد بازدیدهایی که از یک ویدئو انجام می‌شود استفاده می‌کنند. ویو پست اینستا به شما اطلاعاتی درباره این که فالوورهایتان چقدر به پستی که منتشر کرده‌اید علاقمند هستند در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین می‌توان به کمک آمار تعداد ویو پست در اینستاگرام درباره بهترین زمان انتشار پست‌ها تصمیم‌گیری کرد زیرا همه مدیران پیج‌های اینستاگرامی تمایل دارند زمانی را برای انتشار پست‌هایشان انتخاب کنند که افراد بیشتری آن‌ها را می‌بینند؛ بنابراین با توجه به تعداد ویوهایی که پست‌های مختلف می‌گیرند می‌توانید یک ساعت مناسب برای انتشار پست‌هایتان انتخاب کنید. خرید ویو پست اینستاگرام از آن دسته اقداماتی است که ویو پست شما را بالاتر میبرد.

ویو پست ارزان
ویو واقعی اینستاگرام
خرید ویو با تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ویو پست اینستاگرام

ارسال ویو اینستاگرام بسیار سریع و در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد. بنابراین با سفارش ویو اینستاگرام از سلام ادز می توانید در زمانی کوتاه تعداد ویو های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

بله؛خرید ویو پست اینستاگرام سلام ادز  با ضمانت بازگشت وجه انجام میپذیرد و این را به شما تضمین می کند. بنابراین با خرید ویو پست اینستاگرام دیگر نیازی نیست که نگران وجه پرداخت شده باشید. 

بله؛ برای خرید ویو پست اینستاگرام از سلام ادز باید پیج اینستاگرام خود را از حالت عمومی به حالت پاپبلیک یا عمومی تغییر دهید.  اینگونه می توانید شاهد افزایش ویو پست های اینستاگرام خود باشید.

چگونه ویوهای پست خود را ببینیم و چگونه اقدام به خرید خرید ویو پست اینستاگرام بکنیم؟

 

قبل از این که به دنبال پاسخ سؤال چگونه ویو پست اینستاگرام را بالا ببریم؟ باشید؛ بهتر است مقداری درباره اطلاعاتی که ویو در اختیار شما می‌گذارد و نحوه دیدن ویو پست‌ها اطلاعات به دست بیاورید. جالب است بدانید که ویو برای پست اینستاگرام این گونه محاسبه می‌شود که اگر یک بیننده بیش از سه ثانیه به مشاهده پست ویدیویی بپردازد، یک ویو به تعداد ویوهای ویدئو اضافه می‌شود در صورتی که در سایر شبکه‌های اجتماعی ممکن است معیار افزایش ویو برای پست متفاوت باشد. همچنین بسیاری از افراد برای افزایش تعداد ویو پست‌هایشان نسبت به خرید ویو برای پست اینستاگرام از طریق سایت های خرید و فروش فالوور پاپ آپ و ویو و لایک ایرانی اقدام می‌کنند و با پرداخت هزینه برای خرید ویو پست اینستاگرام تلاش می‌کنند تا تعداد ویو پست‌های خود را افزایش دهند؛ در ضمن شما میتوانید با افزایش فالوور در کوتاهترین زمان برای پیج خود، ایمپرشن پیج را تا حد زیادی بالاتر ببرید. برای اینکه به آمار دقیقی از تعداد ویو پست‌های منتشر شده در پیجتان دسترسی داشته باشید باید در ابتدا پیج خود را به یک پیج بیزینسی تبدیل کنید. پس از انجام این کاربرروی عکس یا ویدئویی که در پیجتان منتشر کرده‌اید کلیک کرده و گزینه View Insight را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه اطلاعاتی درباره تعداد ویو واقعی اینستاگرام به دست خواهید آورد و می‌توانید تصمیم بگیرید که از چه راه‌هایی برای افزایش تعداد ویو پست‌هایتان استفاده کنید. به عنوان مثال خرید ویو پست اینستاگرام می‌تواند یکی از راه‌حل‌های مناسب برای پیج‌هایی باشد که پست‌های منتشر شده در آن‌ها ویو پایینی دارند. برای خرید ویو IGTV به لینک مراجعه کنید.

خرید ویو پست اینستاگرام فوری

چگونه با استفاده از خرید ویو پست اینستاگرام بازدید پست را بیشتر کنیم؟

تا اینجا متوجه شدید که خرید ویو پست اینستاگرام؟ و چگونه ویو پست اینستاگرام را ببینیم؟ در این بخش می‌خواهیم درباره راه‌های افزایش ویو پست‌ اینستاگرام صحبت کنیم تا بتوانید بهترین راه را برای افزایش بازدید ویو اینستاگرام انتخاب کنید. یکی از روش‌هایی که می‌توانید در افزایش تعداد ویو پست اینستاگرام به شما کمک کند، خرید ویو پست اینستاگرام ارزان به اضافه خرید فالوور ایرانی بدون ریزش است. البته اگر تعداد ویو استوری‌های شما نیز پایین است می‌توانید برای خرید ویو استوری ارزان نیز اقدام کنید. خرید ویو ارزان به شما این امکان را می‌دهد که به تعداد دلخواهتان ویو به ویوهای پست‌هایی که منتشر می‌کنید اضافه کنید. شاید به همین دلیل است که بسیاری از مدیران پیج‌های اینستاگرامی مختلف علاقمند به خرید ویو پست اینستاگرام هستند. به شما دیدن ویدئو نماشا فروش فالوور ایرانی اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم.