Skip to content

خرید ویو تلگرام

TELEGRAM
VIEW
right tel icon سلام‌ ادز

سفارش ویو کانال تلگرام

۱K برای ۵۰ پست آخر
تومان ۸۰۰۰
 • ۱۰۰۰ بازدید برای ۵۰ پست آخر
 • افزایش سین تلگرام
 • بهترین ربات ویو گیر تلگرام
 • قیمت ارزان سین تلگرام
tel icon سلام‌ ادز

بهترین روش افزایش ویو تلگرام، خرید ویو تلگرام است!

خرید ویو تلگرام یکی از روش های افزایش ممبر است. شاید این جمله برایتان تعجب برانگیز باشد اما عجله نکنیید تا پایان پاراگراف متقاعد خواهید شد که چرا باید اقدام به خرید ویو تلگرام بکنید! صاحبان کسب و کار برای اینکه بتوانند ممبرهای خود را افزایش دهند از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کنند. برخی از این راهکارها  به افزایش ممبر فیک و برخی دیگر به افزایش ممبر واقعی منجر می‌شود.  اهمیت فیک یا واقعی بودن ممبرها زمانی مشخص می‌شود که یک فرد تازه وارد با کانال شما آشنا می‌شود و پارامتر مهمی که در نگاه اول باعث می‌شود تا ممبرواقعی به کانال شما اعتماد کند بالا بودن میزان ویو پست‌های تلگرام شما است. 

 میزان بازدید پست هایی که در تلگرام منتشر می شود با علامت یک چشم در پایین آن  به کاربر نمایش داده می‌شود. خرید سین تلگرام به کانال شما اعتبار می بخشد و باعث افزایش عدد نمایش داده شده به عنوان میزان بازدید تلگرام میشود که در کاربر حس تایید اجتماعی را ناخودآگاه فعال می کند. ممبر واقعی این تحلیل را دارد که این پست مورد توجه و بازدید تعداد زیادی از جامعه قرار گرفته و در نتیجه پست کانال تلگرامی شما توسط کاربر تازه وارد نیز مورد توجه قرار میگیرد و افزایش ممبر و حتی مشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

منظور از ممبر فیک یعنی کاربرانی که در ظاهر وجود دارند اما حضور خارجی ندارند. اصطلاحا ممبرهای فیک سیاه لشگر هستند. ممبرهای فیک  فقط ظاهر کانال شمارا یک کانال پر بازدید نشان می‌دهند. در صورتی که اگر کاربر شما کمی هشیار باشد و میزان بازدید هر پست شمارا نگاه کند در می‌یابد که تعداد ویو پست‌های تلگرام با تعداد افراد عضو همخوانی ندارد. ممبر واقعی افراد واقعی هستند که در کانال شما وجود دارند و زمانی که شما پستی را منتشر می‌کنید تعداد ویو پست‌های شما با تعداد افراد عضو کانال برابری می‌کند. به همین علت اهمیت ممبر واقعی نسبت به فیک نشان داده می‌شود.

کسب و کارها از روش‌های مختلفی برای افزایش ممبر استفاده می‌کنند. روش‌هایی که در نهایت منجر به افزایش ممبر واقعی می‌شود هزینه بیشتری نسبت به افزایش ممبر فیک دارد. در ادامه انواع روش‌هایی که منجر به جذب ممبر واقعی و ویو بالای پست می‌شود را برای شما توضیح می‌دهیم.

خرید ویو تلگرام ارزان

بهترین برنامه ویو گیر تلگرام

بالا بردن سریع بازدید کانال تلگرام

بهترین ربات ویو گیر تلگرام

ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ویو تلگرام

همانطور که می دانید، افزایش ویو پست های تلگرام پروسه ای زمانبر است. بنابراین روشی وجود دارد بنام خرید ویو تلگرام. شما با این روش می توانید تعداد ویو مورد نظر خود را خریداری کنید و ویو پست کانال تگرام خود را افزایش دهید

خیر. ویو های تلگرام ما بسیار با کیفیت هستند بنابراین از این نظر اصلا نگران نباشید.

ویو تلگرام در واقع تعداد بازدید های هر پست کانال تلگرام شماست. تعداد ویو تلگرام  به نوعی تعداد ممبر های واقعی و فعال کانال تلگرام شما را نشان می دهد. پس هرچه تعداد ویو تلگرام شما بالاتر باشد بهتر است.

خرید ویو تلگرام

امروزه تلگرام جایگاه ویژه‌ای در میان تمام افراد دارد. هر فرد بنا به سلیقه‌ای که دارد در کانال‌های مختلف عضو است و آن‌ها را دنبال می‌کند. حضور مستمر افراد در این فضا، کسب و کارها را وادار کرده است تا علاوه بر این که در این فضا حضور داشته باشند به دنبال راهکارهایی باشند که بتوانند ممبرهای خود را افزایش دهند و از این طریق بتوانند به فروش بیشتری دست پیدا کنند. افزایش ویو تلگرام به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر کسب و کاری در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. گاها کسب و کارها با پرداخت هزینه‌های مختلف به دنبال راهی هستند تا ویو پست‌های تلگرام خود را افزایش دهند. در ادامه با سایت سلام ادز همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات جامع‌تری در اختیار شما بگذاریم. و برای همکاری در فروش برروی لینک کلیک کنید.

 

مفهوم سین تلگرام چیست؟

اگر به پست‌های یک گروه یا کانال در تلگرام توجه کنید، علامت یک چشم را بر روی آن می‌بینید که یک عدد هم در کنار آن وجود دارد. این عدد نشانگر تعداد افرادی است که آن را دیده‌اند و یا اصطلاحاً تعداد سین آن پست است. هرچه میزان سین پست‌های یک گروه یا کانال در تلگرام بیشتر باشد، آن گروه اعتبار بیشتری در بین دیگر مخاطبان خواهد داشت. این واژه از زبان انگلیسی وارد دامنه اصطلاحات تلگرام شده است که به صورت SEEN نوشته می‌شود و به معنی دیده شده است؛ که در ادامه بیشتر به اهمیت میزان سین در تلگرام و روش‌های خرید سین ارزان تلگرام در این مقاله خواهیم پرداخت.

خرید ویو تلگرام

خرید ویو تلگرام چه اهمیتی برای کانال‌های تلگرامی دارد؟

اگر شما نیز مانند دیگر کاربران فعال تلگرام به صورت مداوم از این شبکه پیام رسانی استفاده می‌کنید، حتما با عبارت ویو تلگرام و مفهوم آن آشنایی دارید. ویو تلگرام به معنای تعداد بازدیدها از پست‌های تلگرامی است. هر زمان کاربری پست شما را در این شبکه پیام رسانی مشاهده می‌کند، یک رقم به تعداد بازدید‌های آن پست اضافه خواهد شد. ویو تلگرام یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است .که می‌تواند اعتبار و محبوبیت کانال .شما را افزایش دهد. صاحبان کسب و کارهای بزرگ همواره به دنبال روش‌هایی برای توسعه و پیشرفت در تلگرام هستند. توسعه و پیشرفت شما در این شبکه .پیام رسانی به تعداد طرفداران کانال شما بستگی دارد.

ویو پست‌های کانال تلگرامی نیز نشان‌دهنده اشتیاق طرفداران و مخاطبان برای مطالعه مطالب شماست. بدین ترتیب صاحبان مشاغل همواره به دنبال بهترین روش‌ها برای افزایش ویو تلگرام مثل تولید محتوای با کیفیت و خرید ویو تلگرام هستند. به همین دلیل در ادامه به بررسی روش‌هایی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن‌ها می‌توانید .ویو مطالب کانال خود را در تلگرام افزایش داده و محبوبیت بیش‌تری کسب کنید در ادامه با روش خرید ویو تلگرام آشنا خواهید شد.

افزایش ممبر همراه با خرید ویو تلگرام

ما به شما به‌عنوان صاحب یک کسب و کار که در فضای مجازی در حال فعالیت است و به دنبال افزایش بازدید کانال تلگرام خود است پیشنهاد می‌کنیم برای این که ممبر کانال تلگرام خود را افزایش دهید علاوه بر این که دنبال راه‌هایی همچون استفاده از ممبرگیری به روش پروکسی، پاپ اپ و اد اجباری هستید از اصولی که منجر به ماندگاری و ترغیب یک کاربر برای بازدید پست‌های تلگرام شما می‌شود هم استفاده کنید. در ادامه هر کدام از این دو بخش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 • افزایش ویو تلگرام با اد اجباری: یکی از روش‌هایی که باعث می‌شود تعداد افراد کانال تلگرام شما افزایش پیدا کند افزایش ممبر به‌وسیله خرید ممبر اد اجباری است. این روش تنها توسط صاحبان تلگرام‌های غیررسمی قابل انجام است. 
 1. معمولی: شما بدون این که تمایل داشته باشید وارد یک کانال می‌شوید اما چون پیام “شما به این کانال وارد شده‌اید” برایتان به نمایش درمی‌آید در صورتی که تمایلی نداشته باشید می‌توانید سریعا از آن خارج شوید.
 2. بدون صدا و یا سایلنت: در این روش بدون این که اطلاع داشته باشید عضو یک کانال می‌شوید.
 3. مخفی و یا هیدن: در این شیوه باز هم شما به‌صورت اجباری وارد کانال شده‌اید اما کانال مربوطه در لیست پیام‌های مخفی است و یا برای شما نمایش داده نمی‌شود. 
 • بهترین برنامه خرید ویو تلگرام: کاربران مختلف برای این که تلگرام خود را از حالت فیلتر خارج کنند با استفاده از لینک‌های پروکسی از تلگرام خود استفاده می‌کنند. هر کدام از لینک‌های پروکسی مربوط به یک کسب و کار مشخص است. زمانی که شما به‌وسیله این لینک‌ها تلگرام خود را متصل می‌کنید کانال مربوطه در لیست کانال‌های شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که محتوا، ویو پست، تصاویر و فیلم‌های کانال ارزشمند بوده و با سلیقه کاربران همخوانی داشته باشد باعث می‌شود تا افراد تازه وارد هم از آن کانال استقبال کرده و به یکی از کاربران واقعی آن تبدیل شوند.
 
 •  افزایش ویو به روش پروکسی: گاهی به جای خرید ویو تلگرام به صورت مستقیم می توانید  افزایش ویو واقعی داشته باشید. خرید ممبر پروکسی در نهایت منجر به جذب ممبر واقعی می‌شود، در نتیجه این روش منجر به افزایش ویو پست‌های تلگرام نیز می‌شود. به همین علت برای کسب و کارها این شیوه تبلیغاتی از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است. این روش به علت اختیاری بودن عضو شدن افراد دارای ریزش کم‌تری است؛ به این علت که کاربران با میل خود در آن عضو می‌شوند.
 
 • افزایش ویو تلگرام به روش خرید ممبر پاپ اپیکی دیگر از روش‌هایی که علاوه بر افزایش ممبر باعث افزایش ویو پست‌ها می‌شود ممبر گیری به روش پاپ اپ است. در این روش هنگامی که کاربران در حال کار کردن با گوشی موبایل خود هستند اعلانی برای آن‌ها نمایش داده می‌شود که دربر دارنده معرفی یک کانال تلگرام است. افراد زمانی که این اعلان را دریافت می‌کنند با مشاهده تعدادی از پست‌ها و متن‌های منتشر شده تصمیم می‌گیرند که در این کانال عضو شوند یا نه.

 در ادامه بررسی خواهیم کرد که چه عواملی منجر به جذابیت پست‌های تلگرام می‌شود و باعث می‌شود که کاربران جدید عضو کانال تلگرام شما شوند. اما فقط این نکته را بدانید که با توجه به این که ممبرگیری به این روش یک شیوه کاملا اختیاری است در نتیجه علاوه بر این که ریزش آن کم است منجر به ویو بالای پست‌ها نیز می‌شود.

 

خرید ویو تلگرام ارزان

 

خرید ویو تلگرام، روشی تضمینی برای دیده شدن پست‌های تبلیغاتی شما

علاوه بر مواردی که در قسمت قبل ذکر شد، خرید ویو تلگرام نیز یک راه ساده و بی دردسر است که با کمک آن به راحتی می‌توانید در کمترین زمان ممکن تعداد ویوی هر پست خود را افزایش دهید. در بخش زیر قصد داریم موارد دیگری را برای شما توضیح دهیم که منجر می‌شود ویو پست‌های شما به‌طور قطع افزایش پیدا کند. در آخرین بخش از این مقاله با ما همراه باشید.

تعیین استراتژی برای خرید ویو تلگرام: زمانی که شما به‌عنوان صاحب یک کسب و کار قصد بازاریابی در تلگرام را دارید لازم است تا برای کانال خود از یک پروفایل مناسب استفاده کنید. همچنین شما باید با توجه به هدفی که از ایجاد کانال خود دارید پست‌های کانال خود را انتخاب و محتوای متناسب با آن را منتشر کنید. هر چه محتوایی که منتشر می‌کنید به هدف کسب و کارتان نزدیک‌تر باشد افراد بیشتری به دنبال کردن این کانال تمایل نشان می‌دهند.


استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای افزایش بازدید و خرید ویو تلگرام: برای شروع کار به‌جای این که از ممبر فیک استفاده کنید تا ویو تلگرام پست‌های شمارا پایین آورد، بهتر است با استفاده از شبکه‌های اجتماعی که دارید، وب سایت و یا اد کردن دوستان و آشنایان خود تعداد ممبر تلگرام خود را به‌صورت واقعی افزایش دهید تا در قدم بعدی بتوانید از روش پروکسی یا پاپ اپ استفاده کنید. همچنین می‌توانید با قرار دادن لینک کانال خود در برخی از کانال‌های پر بازدید تلگرام ممبرهای خود را افزایش دهید.

محتوا و اصول آن موثر ترین عامل در افزایش سین تلگرام: سعی کنید در کانال خود محتواهایی را منتشر کنید که مورد علاقه کاربران شما است تا ویو تلگرام افزایش یابد. از گذاشتن پیام‌های نامرتبط در کانال تلگرام خود جدا خودداری کنید؛ زیرا زمانی که کاربران مطالبی را بخوانند که نامرتبط باهدف شما است دل زده شده و کانال تلگرام شمارا ترک می‌کنند. سعی کنید در انتشار محتواهای خود تنوع داشته باشید؛ به‌عنوان مثال می‌توانید به‌جای این که همیشه از متن استفاده کنید گاهی از عکس نوشته‌ها استفاده کنید که به نظر کاربر هم جذاب‌تر است. 

نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که زمانی که شما از روش‌های ممبرگیری استفاده می‌کنید حتما به کاربران خود بگویید که برای چند ساعت مشخص در حال ممبرگیری هستید؛ این ارزش گذاری برای کاربر باعث ایجاد حس اعتماد بیشتری در آن نسبت به کانال شما می‌شود.

تعامل با کاربران و هشتگ مناسب باعث افزایش ویو تلگرام:یکی از عواملی که باعث ایجاد انگیزه در کاربر شده و آن‌ها را به کاربران وفادار شما تبدیل می‌کند این است که با آن‌ها تعامل داشته باشید. این که کاربر بداند برای او ارزش قائل هستید انگیزه زیادی در او به وجود می‌آورد؛ به‌عنوان مثال شما می‌توانید از کاربران خود بخواهید اگر متن یا فیلم‌هایی دارند که در ارتباط با موضوع کانال شما است آن را برای شما بفرستند تا شما آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. این عامل انگیزه زیادی در کاربران به وجود می‌آورد و ویو تلگرام را نیز افزایش می‌دهد. همچنین با توجه به این که شما در کانال خود بسته به هدفی که دارید از موضوعات مختلفی صحبت می‌کنید می‌توانید برای دسترسی راحت‌تر کاربران به موضوعات از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید.

با خرید ویو تلگرام محبوب شوید!

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای تلگرامی از تعداد کم ویو مطالب خود معترض‌اند. ممکن است گاهی با امید افزایش میزان بازدید پست‌های خود، ممبرهای واقعی بیش‌تری را خریداری کنید، اما همچنان نتوانید تعداد ویو دلخواه خود را دریافت کنید. البته تعداد ویوها معمولا تا حدی از تعداد ممبرها کم‌تر است که کاملا طبیعی می‌باشد. اما گاهی ممکن است با خرید ممبرهای فیک برای کانال خود، تعداد ممبرها را به چندین هزار برسانید؛ در حالی که در .چنین شرایطی ویو پست‌ها به یک هزار هم نخواهد رسید.

چنین موضوعی می‌تواند اعتبار و محبوبیت کانال و کسب و کار شما را به راحتی خدشه‌دار کرده و موجب بی‌اعتمادی مخاطبان به فعالیت‌های شما خواهد شد. در چنین شرایطی اولین کاری که باید انجام دهید افزایش کیفیت مطالب کانال و تبیین استراتژی مناسب برای انتشار محتوای تلگرامی است. چنین روشی می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد، اما مطمئن باشید که نتیجه آن کاملاً ارزش زمان صرف شده را خواهد داشت. اما برای اینکه بتوانید با سرعت بیش‌تر و زحمت کم‌تری تعداد ویوهای خود را بالا ببرید، می‌توانید از سرویس‌های ارائه شده برای خرید ویو تلگرام استفاده کنید. با خرید ویو تلگرام کاربران نسبت به کسب و کار .شما مشتاق‌تر شده و بیش از پیش نسبت به فعالیت‌های شما علاقه نشان می‌دهند.

تأثیر خرید سین ارزان تلگرام

همان‌طور که پیش از این هم گفتیم، بررسی تعداد سین پست‌های یک گروه یکی از متداول‌ترین روش‌های ارزیابی یک گروه است. بالا بودن تعداد سین در تلگرام، به شما کمک می‌کند تا بسیار ساده‌تر از گذشته بتوانید اعتماد کاربران را جلب نمایید و در نتیجه تعداد ممبرهای خود را افزایش دهید. از طرفی گروه یا کانال شما با هر هدفی که تشکیل شده است، برای ارتقا و پیشرفت در آن حوزه نیازمند مخاطبانی است که محتوا تولید شده توسط شما برای آنان مفید باشد. یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که در جلب اعتماد مخاطبین واقعی در نگاه اول بسیار تأثیر گذار است، خرید سین ارزان تلگرام است. این‌گونه می‌توانید به مرور زمان و با افزایش محبوبیت گروه در بین مردم، به‌طور کاملاً ارگانیک تعداد سین‌های گروه یا کانال خود را افزایش دهید.

خرید ویو تلگرام برای چه کانال‌هایی ضروری است؟

خرید ویو  تلگرام یا بازدید پست به معنی تعداد دفعاتی است که کاربران تلگرام پست‌های شما را می‌بینند بنابراین هر چه تعداد بازدید پست‌های شما بیشتر باشد، این پیام را به دیگران منتقل می‌کند که کانال شما از محبوبیت بیشتری برخوردار است به همین دلیل است که افراد زیادی علاقه‌مند به خرید ویو تلگرام برای پست‌های منتشر شده در کانالشان هستند. شما می‌توانید تعداد بازدید از پست‌های مختلف را در کنار علامت چشم مانندی که در قسمت پایینی پست‌ها قرار دارد، مشاهده کنید. تقریباً می‌توان گفت که تمام کانال‌های تلگرامی می‌توانند باقدام به خرید ویو تلگرام کنند. با این حال ما به برخی از کانال‌ها که دارای شرایط ویژه‌ای هستند توصیه می‌کنیم که برای پست‌هایشان حتماً بازدید خریداری کنند؛ اما چه کانال‌هایی باید اقدام به خرید ویو تلگرام کنند؟

کانال‌هایی که تعداد زیادی از ممبرهای آن‌ها را ممبرهای فیک تشکیل می‌دهند باید اقدام به خرید ویو تلگرام کنند. زیرا زمانی که کاربران واقعی وارد کانال آن‌هامی‌شوند با دیدن تعداد زیاد ممبرها و تعداد کم بازدید از پست‌ها متوجه خواهند شد که بخش زیادی از ممبرهای کانال فیک هستند. در چنین شرایطی معمولاً اکثر کاربران کانال را ترک می‌کنند زیرا نمی‌توانند به آن اعتماد داشته باشند بنابراین اگر کانال‌هایی که دارای ممبرهای فیک زیادی هستند برای پست‌هایشان بازدید خریداری نکنند، تعداد زیادی از ممبرهایشان را از دست خواهند داد و احتمال جذب ممبرهای جدید برای آن‌ها کمتر خواهد شد. همچنین ما به مدیران کانال‌های تلگرامی که قصد انجام تبلیغات گسترده برای کانالشان را دارند نیز پیشنهاد می‌کنیم که برای پست‌های آخرشان اقدام به خرید ویو تلگرام کنند زیرا این کار باعث جلب اعتماد افرادی می‌شوند که از طریق تبلیغات برای اولین بار با کانالشان آشنا می‌شوند.

پایین بودن تعداد بازدید پست‌ها و عدم خرید ویو تلگرام چه مشکلاتی را ایجاد می‌کند؟

همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم متناسب بودن تعداد بازدیدها با تعداد ممبرها می‌تواند به جلب اعتماد ممبرها کمک کند. به همین دلیل تعداد بازدیدهایی که خریداری می‌کنید نباید از تعداد ممبرهایتان بیشتر بوده و یا آن قدر کم باشد که تأثیر چندانی نداشته باشد. به طور کلی درکانال‌هایی که دارای ممبرهای واقعی هستند، تعداد بازید از پست‌های منتشر شده در چند ساعت اول همیشه حدود یک سوم تعداد کل ممبرها است. جلب اعتماد ممبرها از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا زمانی که شما اعتماد ممبرهایتان را از دست بدهید، هر تلاشی که برای تولید محتوا یا تبلیغات انجام بدهید بی‌فایده خواهد بود.

همچنین شما زمانی می‌توانید از طریق گروه یا  کانال فروشگاهی تلگرام یا هر نوع فعالیت دیگری  به درآمد برسید که ممبرها از شما خرید کنند. از دست دادن ممبرها برای کانال‌هایی که فقط از طریق انتشار پست‌های تبلیغاتی کسب درامد می‌کنند نیز بسیار ناخوشایند خواهد بود زیرا معمولاً هزینه زیادی صرف افزایش ممبرها می‌شود و از دست دادن آن‌ها یعنی هدر رفتن هزینه‌ای که برای جذب ممبر انجام داده‌اند.

نکات مهم درباره خرید ویو تلگرام

اگر قصد خرید ویو تلگرام برای پست‌های کانال تلگرامیتان را دارید بهتر است بدایند که شما می‌توانید به هر میزان که می‌خواهید برای پست‌هایتان بازدید سفارش دهید. مدیران کانال‌هایی که می‌خواهند به تازگیبرای کانالشان تبلیغات انجام دهند بهتر است حداقل برای پنج پست آخر، بازدید خریداری کند. همچنین به شما توصیه می‌کنیم از وب‌سایت‌های معتبر در زمینه ارائه خدمات تلگرام، بازدید خریداری کنید زیرا با توجه به داغ بودن بازار خرید بازدید، ممبر و… بسیاری از افراد سودجو با شعارهای تبلیغاتی فریبنده سعی می‌کنند تا از مدیران کانال‌های تلگرامی کلاهبرداری کنند بنابراین قبل از خرید ویو تلگرام به خوبی در مورد سایتی که می‌خواهید از آن بازدید خریداری کنید تحقیق کنید. به شما دیدن ویدئو نماشا سلام ادز را توصیه می کنیم.