Skip to content

خرید ویو استوری اینستاگرام

INSTAGRAM
VIEW
back right  سلام‌ ادز

خرید ویو استوری

1K
تومان 2500
  • خرید بازدید اینستاگرام ارزان
  • خرید ویو استوری فوری
  • بدون نیاز به پسورد
back left  سلام‌ ادز

با خرید ویو استوری اینستاگرام بیشتر از قبل دیده شوید!

استوری یکی از قابلیت‌های اینستاگرام است که به صورت رایگان در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته و توانسته است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند به طوری که اکثر پیج‌های اینستاگرامی روزانه تعدادی استوری با موضوعات مختلفی مانند تبلیغ یک محصول، اطلاع رسانی و … برای فالوورهایشان منتشر می‌کنند. اگر نتوانید استوری های جذابی در پیج خود بگذارید باید به خرید فالوور پاپ آپ یا خرید فالوور ایرانی اقدام کنید. 

هر بار که یکی از کاربران اینستاگرام، استوری شما را مشاهده می‌کند به تعداد بازدید از استوری‌هایتان اضافه می‌شود البته فقط صاحب پیج می‌تواند تعداد ویو استوری‌های منتشر شده را مشاهده کند. خرید ویو برای استوری یکی از روش‌های افزایش ویو استوری‌هایی است که منتشر می‌کنید اما چرا خرید ویو استوری اینستاگرام اهمیت دارد؟ اگر وارد صفحه اکسپلورر اینستاگرام شوید، علاوه بر بازدید پست عادی، استوری‌ها و بازدید IGTV را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

قرار گرفتن استوری‌های شما در صفحه اکسپلورر اینستاگرام باعث می‌شود افرادی که با پیج شما آشنایی ندارند نیز استوری‌های شما را مشاهده کنند؛ بنابراین احتمال این که تعدادی از آن‌ها به پیج شما علاقمند شود و تصمیم بگیرند که پیجتان را دنبال کنند افزایش پیدا می‌کند پس در واقع شما با خرید بازید استوری، شانس خود را برای بیشتر دیده شدن در این شبکه اجتماعی پرطرفدار افزایش خواهید داد.

 

ویو استوری
ویو واقعی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت قیمت
سوالات متداول خرید ویو استوری اینستاگرام

فقط کافی است به سایت سلام ادز سر بزنید و خرید ویو استوری اینستاگرام انجام دهید. مطمئن باشید که کیفیت ویو های استوری اینستاگرام سلام از در سطح بالایی است. 

با خرید ویو استوری اینستاگرام می توانید تعداد ویو استوری های اینستاگرام خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید. این روش به اینفلوئنسر های اینستاگرام کمک می کند تا بتوانند تعداد ویو های استوری های خود را بالا ببرند.

بله. کارشناسان ما باکیفیت ترین ویو های استوری را تقدیم شما می کنند. بنابراین نگران کیفیت ویو های استوری اینستاگرام خریداری شده نباشید. کیفیت ویو های استوری سلام ادز زبان زده همه است.

خرید ویو استوری اینستاگرام برای پیج‌های تبلیغاتی چه مزایایی به همراه دارد؟

 

بسیاری از پیج‌های فعال و پرمخاطب در اینستاگرام از طریق انتشار پست‌ها و استوری‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند. این نوع پیج‌ها تمایل زیادی به خرید بازدید استوری ارزان دارند زیرا زمانی افراد بیشتری به آن‌ها سفارش تبلیغات می‌دهند که تعداد ویو استوری‌های آن‌ها زیاد باشد؛ بنابراین اگر شما نیز دارای پیج‌های اینستاگرامی هستید که فالوورهای زیاد دارند و علاقمندید که طریق تبلیغات کسب درآمد کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر خرید لایک ایرانی و کامنت، برای افزایش تعداد ویو استوری‌های پیجتان ویو استوری نیز خریداری کنید زیرا معمولاً هزینه تبلیغات در استوری‌ها کمتر از تبلیغات دیگر است به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سفارش تبلیغات به پیج‌هایی هستند که تبلیغات در استوری را قبول می‌کنند.

آیا خرید ویو استوری اینستاگرام واقعی برای پیج‌های فروش آنلاین نیز مفید است؟

خرید ویو استوری اینستاگرام ارزان و فوری

تمام پیج‌های اینستاگرامی با توجه به استراتژی که دنبال می‌کنند می‌توانند برای خرید بازدید استوری ارزان اقدام کنند؛ بنابراین هیچ تفاوت یا محدودیتی در خرید بازدید استوری واقعی برای پیج‌های مختلف وجود ندارد. انواع مختلفی از پکیج‌های خرید ویو اینستاگرام در سایت سلام ادز تدارک دیده شده است که شما می‌توانید با توجه به هدفتان از خرید ویو استوری اینستاگرام هر کدام از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. با این حال مهم‌ترین هدف پیج‌های فروش آنلاین، افزایش تعداد مشتریانشان از طریق جذب فالوورهای جدید است و خرید ویو این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که بتوانند از طریق انتشار استوری‌هایشان در اکسپلورر اینستاگرام، فالوورهای واقعی جدیدی به دست بیاورند.

البته خرید ویو استوری اینستاگرام برای تمام استوری‌ها از نظر اقتصادی به صرفه نیست؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید بازدید اینستاگرام ارزان به خوبی در مورد تولید محتوای استوری‌هایی که قرار است برای آن‌ها ویو بخرید فکر کنید. استوری‌هایی می‌توانند در جذب فالوورهای جدید به شما کمک کنند که محتوای جذاب و وسوسه‌انگیزی داشته باشند. انتخاب عنوان مناسب و یک تصویر جذاب برای استوری می‌تواند به شما در بیشتر دیده شدن در صفحه اکسپلورر کمک کند. شما را به دیدن ویدئو نماشا سلام ادز دعوت می کنیم.