Skip to content

خرید ممبر پروکسی تلگرام

TELEGRAM
PROXY MEMBER

right tel icon سلام‌ ادز

قیمت ممبر پروکسی تلگرام

ممبر پروکسی ساعتیA
تومان ۳۸۵.۰۰۰
 • ممبر پروکسی واقعی
 • خرید ممبر پروکسی ایرانی
 • ممبر پروکسی کیفیت بالا
 • جذب ممبر اختیاری

سفارش ممبر پروکسی تلگرام

ممبر پروکسی ساعتیA+
تومان ۵۰۰.۰۰۰
 • ممبر پروکسی واقعی
 • خرید ممبر پروکسی ایرانی
 • ممبر پروکسی کیفیت بالا
 • جذب ممبر اختیاری
tel icon سلام‌ ادز

خرید ممبر پروکسی تلگرام می‌تواند موفقیت کانال شما را تضمین کند!

در ابتدا اگر برای خرید ممبر پروکسی تلگرام شک و تردید دارید لازم است با خواندن ادامه مطالب به شک خود پایان دهید. اجازه دهید با این سؤال آغاز کنیم که چرا خرید ممبر پروکسی برای تلگرام برای شما و کسب و کارتان نسبت به سایر روش‌ها مفیدتر است؟ روش‌های مختلفی برای خرید ممبر اجباری تلگرام وجود دارد و ممبرهای تلگرام انواع مختلفی دارند. به همین خاطر برای موفقیت کانال خود باید بتوانید به طرز ماهرانه‌ای از بین این روش‌ها بهترین روش را انتخاب کنید. همچنین می توانید اقدام به خرید کانال پروکسی تلگرام بکنید. ما شما را قانع خواهیم کرد که چرا ممبر پروکسی تلگرام از سایر انواع ممبر تلگرام برای شما و موفقیت کسب و کارتان مفیدتر است. به شرح برخی از مزایا خرید ممبر پروکسی تلگرام در ادامه خواهیم پرداخت.

اهمیت خرید ممبر پروکسی تلگرام

ممبر پروکسی تا تا حد زیادی بین کاربران تلگرام محبوب است و روزانه افراد زیادی به دنبال پروکسی‌های مختلف برای سفارش ممبر و اسپانسری هستند. شما برای رونق کسب و کار خود همواره باید به بسترهایی توجه کنید و از ابزارهایی استفاده کنید که با صرف کمترین وقت و هزینه، بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد؛ چرا که تبلیغات برای کسب و کار اولین و مهم ترین گام برای رونق کسب و کارهای مختلف است. بنابراین باید به ابزارهایی توجه کنید که بیشتر مورد استفاده کاربران است و هیچ ابزاری امروزه به اندازه پروکسی وجود ندارد که برای کاربران تلگرام اهمیت داشته باشد.

۶ مورد از فواید خرید ممبر پروکسی و تبلیغات پروکسی تلگرام

قطعاً تا به اکنون متوجه تأثیر و فواید ممبر گیری از طریق پروکسی شده‌اید. در ادامه برای شما این فواید را نام خواهیم برد.

 • افزایش اعضای کانال: ممبرگیری تضمینی پروکسی اعضای کانال را بالا می‌برد و کانال شما دارای ارزش خواهد شد.
 • افزایش میزان بازدید: زمانی که اعضای کانال شما بالا می‌رود به دلیل واقعی بودن اعضا میزان بازدید نیز افزایش خواهد یافت.
 • افزایش میزان درآمد: یکی از مهم‌ترین روش‌ها در فروش‌های تلگرامی این است که اعضای شما واقعی بوده و فیک نباشند تا بتوانید محصولات خود را به طیف گسترده‌تری معرفی کنید از همین منظور می‌توان گفت با افزایش اعضا و بازدید، فروش شما دو برابر خواهد شد.
 • شناخته شدن محصولات: شما می‌توانید با افزایش دنبال کنندگان خود در بستر فراهم‌شده محصولاتتان را به تعداد بیشتری از کاربران نشان دهید. هرچه تعداد کاربرانی که محصول شما را مشاهده می‌کنند بیشتر باشد امکان یافتن مشتری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • رشدهی در کم‌ترین زمان: استفاده‌کنندگان از ممبر تضمینی پروکسی می‌توانند در کم‌ترین زمان بیشترین رشد را برای خود رقم بزنند. یکی از مزیت‌های ممبر پروکسی این است که شما نیازی ندارید زمان زیادی را صرف گرفتن اعضا کنید و فقط کافی است تمام تمرکز خود را روی محتوایی که برای کانال خود تولید می‌کنید بگذارید.
 • خرید آسان: امروزه اغلب افراد ترجیح می‌دهند کارها را به‌آسانی و به‌صورت آنلاین انجام دهند و همین امر نیز موجب ترغیب مشتریان خواهد شد.
 • پذیرفتن تبلیغات: اگر اعضای شما بالا باشد علاوه براین که می‌توانید به فروش بالایی برسید این امکان برای شما فراهم خواهد شد که کانال‌های دیگر را در کانال خود تبلیغ کنید و باعث افزایش درآمد و سودآوری بیشتری شوید.۶

خرید ممبر پروکسی ۱۰۰ درصد واقعی

خرید ممبر پروکسی ۱۰۰ درصد ایرانی

خرید ممبر پروکسی با تحوبل فوری

جذب ممبر پروکسی به روش اختیاری

ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ممبر پروکسی تلگرام

سفارش خرید ممبر پروکسی تلگرام  باعث می شود کانال شما به عنوان اولین کانال و اسپانسر پروکسی برای کاربرانی که در سرور پروکسی ما  هستند نمایش داده شود و کاربران زیادی با مبل خود و به صورت اختیاری جذب کانال شما شوند.

با توجه به اینکه تبلیغات شیوه‌های مختلفی دارد یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین راه‌هایی که مستقیما در فروش هر کسب و کار تأثیر می‌گذارد افزایش ممبر کانال‌های تلگرامی هر کسب و کاری است. خرید ممبر پروکسی چندین برابر هر نوع تبلیغی به شما سود می‌دهد. شما می‌توانید با ارزان‌ترین قیمت از سایت‌های معتبری سلام ادز برای کانال‌های تلگرامی خود ممبر خریداری کنید. یکی از روش‌هایی که توصیه می‌شود این است که شما به‌عنوان مالک یک کسب و کار چندین پروکسی را در تلگرام خریداری کنید و از این طریق برای کانال تلگرام خود ممبرگیری کنید.

زمانی که شما برای افزایش اعضای کانال خود از روش پروکسی استفاده می‌کنید، افراد با کلیک کردن بر روی آن پروکسی کانال شما را بر روی تلگرام خود مشاهده می‌کنند و تا زمانی که در حال استفاده از آن پروکسی باشند این کانال برای آن‌ها در حال نمایش است؛ از این‌رو احتمال عضو شدن در کانال بیشتر می‌شود. مزیت این روش نسبت به روش‌های دیگر این است که افراد با میل خود به عضویت کانال در می‌آیند و به همین خاطر با ریزش کمتری مواجه خواهید شد.

برای کسانی که به دنبال خرید ممبر هدفمند هستند و جذب ممبر واقعی، اختیاری و با هدف و بازدهی برایشان مهم است.مثل کانال های فروشگاهی و کانال های بورسی و…

خرید ممبر پروکسی تلگرام به چه معناست؟ استفاده از پروکسی در تلگرام چگونه است؟

خرید ممبر پروکسی تلگرام سلام ادز

رشد سریع و گسترش روز افزون پیام‌رسان‌های مختلف باعث تغییر شکل در ارتباطات افراد و همچنین نوع تبلیغات برای کسب و کارها شده است. در این میان پیام‌رسان تلگرام محبوبیت زیادی بین کاربران ایرانی دارد و شروع یک کسب و کار و یا تبلیغات در آن نتیجه بسیار سودبخشی دارد؛ اما برای تبلیغات و رونق کسب و کار خود در تلگرام گام‌هایی وجود دارد که اولین آن افزایش ممبر کانال تلگرام و دومین روش تبلیغات پروکسی تلگرام است. راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که اکنون در سلام ادز قصد داریم تا با روش خرید ممبر پروکسی تلگرام بیشتر آشنا شویم.

امروزه محبوبیت تلگرام به حدی زیاد است که هیچ چیزی حتی فیلترینگ مانع استفاده کاربران از این پیام‌رسان کاربردی نشده است. با فیلتر شدن تلگرام عده زیادی از افراد به فکر نصب فیلترشکن‌ها افتادند اما این فیلترشکن‌های رایگان  یا از کار افتادند و یا پس از مدتی دیگر قابل استفاده نبودند. همچنین برخی از این فیلترشکن‌ها امنیت کاربران را مختل می‌کردند و با دسترسی به اطلاعات شخصی آن‌ها کاربران را دچار مشکل می‌کردند. به وجود آمدن پروکسی‌ها راه نجاتی برای کاربرانی که اتصال تلگرام آن‌ها قطع شده بود شد و به دلیل امنیت بالا و سرعت بسیار مناسب آن‌ها بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفتند. 

 

ممبر پروکسی رایگان چیست؟خرید تبلیغات پروکسی تلگرام چگونه است؟

این نوع ممبر در تلگرام بسیار پرطرفدار و پر بازده است؛ زیرا مخاطبان با میل و رغبت کامل از کانال‌های مورد نظر بازدید می‌کنند و در صورت تمایل در آن‌ها عضو می‌شوند و در نتیجه می‌توانند بازدهی قابل توجهی را برای کانال‌ها به همراه داشته باشد. شما با دریافت پنل نمایندگی ممبر پروکسی تلگرام می‌توانید خدمات ارزشمند و تأثیرگذاری را به کانال‌های تلگرامی ارائه دهید طبیعتاً آن‌ها پس از آنکه تأثیر خدمات شما را روی کانال خود ببیند به احتمال خیلی زیاد مجدداً برای دریافت خدمات به شما مراجعه می‌کند و این می‌تواند گردش مالی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. برای اینکه بیشتر متوجه محاسن این روش شوید، باید خود را به جای مخاطبان قرار دهید و از دید آن‌ها به قضیه نگاه کنید. زمانی که آن‌ها از یک پروکسی استفاده می‌کنند، اولین مزیت این اتفاق این است که آن‌ها به شیوه بسیار ساده‌تر به تلگرام وصل می‌شوند و این حس خوبی به آن‌ها می‌دهد.

پس از اتصال کامل، دیگر  هیچ چیزی آن‌ها را مجبور به انجام هیچ کاری نمی‌کند و به راحتی می‌توانند از تلگرام خود استفاده کنند و فقط در قسمت بالای صفحه خود یک تبلیغ کوچک مشاهده می‌کنند که مربوط به اسپانسر پروکسی است؛ این تبلیغ مزاحمتی برای آن‌ها ندارد و اگر خودشان واقعاً به آن موضوع علاقه داشته باشند وارد کانال مورد نظر می‌شود. طبیعتاً حس رضایت شخص و عدم وجود هیچ‌گونه اجباری می‌تواند موجب افزایش شانس خرید شخص از کانال مورد نظر شود. چنانچه کیفیت خدمات شما بالا باشد، این اتفاق می‌تواند مشتریان مداومی را برای شما به همراه داشته باشد.

خرید ممبر پروکسی واقعی تلگرام و تبلیغات پروکسی تضمینی

قطعا برای شما که قصد معرفی و یا تبلیغ برای محصولات خود را دارید، میزان بازدید از هر پست شما امری قابل توجه است؛ مسلم است که هر چه بازدید از کانال شما بیشتر باشد امکان فروش محصولات شما نیز بالاتر می‌رود. این ویژگی، یعنی بازدید از کانال، امری است که فقط به دست ممبر های واقعی ممکن می‌شود و یک ممبر فیک هیچ‌گاه قادر نخواهد بود که از پست شما بازدید کند و یا از شما خرید کند.

همان‌طور که می‌دانید تلگرام در ایران فیلتر است و راهی به جز استفاده از پروکسی یا فیلترشکن برای استفاده از آن وجود ندارد. فیلترشکن‌های زیادی هم‌زمان با فیلتر شدن تلگرام وارد بازار شدند که متأسفانه اکثر آن‌ها یا کارایی لازم را نداشتند و یا امنیت کافی را برای کاربران به وجود نمی‌آوردند. به همین دلیل بخش زیادی از کاربران تلگرام به استفاده از پروکسی‌ها روی آورند. البته رایگان بودن استفاده از پروکسی نیز باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن شد و نوعی از اد ممبر تلگرام به وجود آمد که  به خرید ممبر پروکسی ساعتی تلگرام  معروف است. با توجه به فیلترینگ تلگرام بسیاری از کاربرانی که از تلگرام رسمی استفاده می‌کنند ناچار به استفاده از فیلترشکن و پروکسی هستند. بسیاری از کاربران استفاده از پروکسی را به دلیل راحتی اتصال به آن ترجیه می‌دهند. حتما تاکنون به هنگام اتصال به پروکسی متوجه ظاهر شدن کانالی در ابتدای صفحه تلگرام خود شده‌اید. شما نیز می‌توانید با پرداخت مبلغی به عنوان اسپانسر پروکسی در ابتدای صفحه تلگرام کاربران به نمایش درآیید. استفاده از این روش نیز مزایای بسیاری به دنبال خواهد داشت. تعداد ریزش ممبرها به دلیل اختیاری بودن عضویت بسیار کم بوده و پس از عضوگیری می‌توانید شاهد بالا رفتن بازدیدهای خود نیز باشید. برای استفاده از این روش بهتر است کیفیت و جذابیت پست‌های خود را تا حد ممکن افزایش دهید و با روش های طراحی پست آشنا شوید. پروکسی‌ها در نسخه اصلی تلگرام فعال می‌شوند بنابراین کاربران تلگرام نیازی به نصب تلگرام‌های غیررسمی ندارند. حال ممکن است این سؤال برای شما به وجود بیاید که:

خرید ممبر پروکسی با کیفیت چه ارتباطی با افزایش تعداد اعضای کانال‌های تلگرامی دارد؟

اگر تجربه استفاده از پروکسی‌ها را برای اتصال به تلگرام داشته باشید؛ حتماً تاکنون مشاهده کرده‌اید که در زمان اتصال به پروکسی، یک کانال تلگرامی جدید که تا به حال آن را ندیده‌اید در قسمت بالای لیست چت‌های شما به نمایش درمی‌آید. در واقع مدیران این کانال‌ها با خرید پروکسی‌های تلگرام، به نوعی برای کانال تلگرامی‌شان تبلیغ می‌کنند. روش کار به این صورت است که هر کاربری با اتصال به پروکسی، کانال تلگرامی آن‌ها را می‌بیند بنابراین احتمال این‌که برخی از روی کنجکاوی وارد کانال شوند بسیار زیاد است. در این میان نیز ممکن است عده‌ای از محتوای کانال خوششان بیاید و به عضویت آن دربیایند. به این صورت کانال اسپانسر پروکسی اعضای جدیدی که ممبر تضمینی و واقعی  هستند را جذب خواهد کرد.

خرید ممبر پروکسی با کیفیت و تبلیغات پروکسی تضمینی چه مزیت‌هایی دارد؟

شما با خرید ممبر با کیفیت پروکسی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی ممبر واقعی به دست بیاورید و این بزرگ‌ترین مزیت استفاده از پروکسی‌ها برای جذب ممبر است؛ البته باید به این نکته توجه داشته باشید که پروکسی فقط بر روی تلگرام رسمی قابل استفاده است و تمام پروکسی‌ها تاریخ انقضا دارند بنابراین مدت زمان نمایش کانال شما برای کاربرانی که از پروکسی استفاده می‌کنند محدود است. با این حال شما در همین مدت زمان کوتاه نیز می‌توانید به طور قابل توجهی تعداد ممبرهای کانالتان را افزایش دهید بنابراین نباید دغدغه و نگرانی زیادی بابت زمان نمایش کانالتان داشته باشید.

همچنین تا زمانی که یک کاربر از پروکسی شما استفاده می‌کند، کانال تلگرامی شما نیز در بالای لیست چت‌های او قابل مشاهده است به همین دلیل فرصت کافی برای وارد شدن به کانال و با عضویت در آن برای افرادی که از پروکسی استفاده می‌کنند وجود دارد. همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، اعضای جذب شده از طریق پروکسی صد در صد واقعی هستند زیرا فقط کاربران واقعی تلگرام از پروکسی‌ها استفاده می‌کنند و این کاربران واقعی هستند که می‌توانند بر روی کانال اسپانسر پروکسی کلیک کنند و عضو آن شوند و از طرفی چون با میل خود کلیک می کنند و عضو می شوند احتمال ریزش کمتری دارند.

مزایای خرید ممبر با کیفیت پروکسی و تبلیغ کانال با پروکسی چیست؟ 

خرید ممبر با کیفیت پروکسی تلگرام یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین روش‌های افزایش ممبر در این شبکه پیام رسانی است. همان‌طور که می‌دانید کاربرانی که از تلگرام اصلی استفاده می‌کنند، به دلیل وجود فیلترینگ و محدودیت‌های اعمال شده ناچار به استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی و یا پروکسی هستند. بسیاری از کاربران به دلیل راحتی و سرعت بیش‌تر استفاده از پروکسی را ترجیح می‌دهند. زمانی که کاربران به یک پروکسی متصل می‌شوند، کانالی تحت عنوان اسپانسر پروکسی در بالاترین مکان صفحه تلگرام نمایش داده می‌شود. کاربران می‌توانند در صورت تمایل از پست‌های این کانال بازدید کرده و در آن عضو شوند. بدین ترتیب خرید ممبر پروکسی می‌تواند روشی بسیار مناسب برای تبلیغ کانال تلگرامی شما باشد؛ اما چه چیزی موجب محبوبیت بالای استفاده از این روش میان کسب و کارهای تلگرامی شده است؟ چرا بسیاری از مدیران کانال‌های تلگرامی خرید ممبر پروکسی ارزان را به استفاده از دیگر روش‌ها ترجیح می‌دهند؟

برخی از مزایای خرید ممبر پروکسی تلگرام که موجب محبوبیت بالای استفاده از این روش میان کسب و کارهای تلگرامی شده است عبارت است از:

 • قیمت مناسب: یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت خرید ممبر پروکسی، ارزان بودن این روش است. بسیاری از مدیران ترجیح می‌دهند از روش‌های کم‌هزینه ولی پربازده برای توسعه کسب و کار تلگرامی خود استفاده کنند. خرید ممبر پروکسی نیز با وجود هزینه بسیار پایین، می‌تواند در زمان کمی کسب و کار شما را توسعه داده و به پیشرفت آن کمک کند. البته توصیه می‌شود که برای استفاده از این روش به وب‌سایت‌های معتبر و باتجربه مراجعه کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. وب‌سایت یاراپلاس با تخصص در زمینه مدیریت شبکه‌های اجتماعی و افزایش ممبر تلگرام همواره در خدمت افراد مشتاق پیشرفت و توسعه است.
 • ریزش کم: یکی از بزرگ‌ترین مواردی که می‌تواند مدیران کسب و کارهای تلگرامی را از خرید ممبر تلگرام منصرف کند، ریزش ممبرها پس از اتمام فرایند ممبرگیری است. در برخی از روش‌ها پس از اضافه شدن ممبرهای جدید، بسیاری از آن‌ها از کانال خارج می‌شوند. این مشکل می‌تواند موجب دلسردی مدیران از خرید ممبرهای تلگرامی شود؛ اما یکی از مهم‌ترین مزایای خرید ممبر پروکسی ارزان، ریزش بسیار کم پس از اتمام فرایند ممبرگیری است. در استفاده از این روش به دلیل اینکه کاربران به صورت کاملاً اختیاری در کانال عضو می‌شوند، ریزش بسیار کم‌تر خواهد بود. البته توجه داشته باشید که کیفیت مطالب کانال شما و جذابیت آن‌ها بیش‌ترین تأثیر را در جذب کاربران و نگه داشتن آن‌ها خواهد داشت؛ به همین دلیل بهتر است پیش از استفاده از این روش این مورد را در نظر داشته باشید.
 • افزایش بازدید: از دیگر مزایای بسیار مهم خرید ممبر پروکسی، افزایش بازدید پست‌های کانال است. در حالی که با خرید ممبرهای اجباری و فیک نمی‌توانید تعداد بازدیدهای خود را افزایش دهید، خرید ممبر پروکسی می‌تواند تعداد بازدیدها را تا میزان زیادی افزایش دهد. توجه داشته باشید که هر چه بازدیدهای شما بیش‌تر باشد، محبوبیت و اعتبار بیش‌تری میان کاربران تلگرام خواهید داشت. البته بهتر است اشاره داشته باشیم که در این مورد نیز کیفیت بالای مطالب کانال می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در افزایش بازدیدها داشته باشد.

برای خرید ممبر پروکسی با کیفیت باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

تمام مدیران کانال‌های تلگرامی به دنبال راهی برای افزایش تعداد اعضای کانالشان هستند به همین دلیل هر روزه روش‌های جدیدی برای جذب ممبر ابداع می‌شود. برخی بر این باورند که انجام تبلیغات گسترده در تلگرام بهترین روش برای جذب ممبر است و برخی دیگر خرید ممبر پاپ اپ یا اد اجباری را روش مناسب‌تری برای جذب ممبر می‌دانند اما تمامی این روش‌ها مزایا و معایب گوناگونی دارند و ممبر با کیفیت پروکسی نیز از این قاعده مستثنی نیست  و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید ممبر پروکسی به نکات زیر توجه داشته باشید و در مورد محاسن خرید ممبر تضمینی پروکسی مطالعه کنید:

 • خرید ممبر پروکسی بیش‌تر از هر روش دیگری به شما در جذب ممبرهای واقعی کمک می‌کند .بنابراین طبیعی است که قیمت آن به نسبت سایر روش‌های خرید ممبر گران‌تر باشد.
 • ممبرهای پروکسی برخلاف سایر روش‌های جذب ممبر، مجبور به عضویت در کانال شما نیستند. پس بهتر است قبل از خرید این نوع ممبر پست‌هایی را در کانالتان منتشر کنید که کاربران تلگرام را به عضویت در کانال ترغیب کند.
 • اجباری نبودن عضویت در کانال به معنی علاقه‌مندی اعضای جدید به موضوع و محتوای کانال است .بنابراین شما پس از خرید ممبر پروکسی، ممبرهایی به دست می‌آورید که بدون هیچ اجباری و با میل خودشان به عضویت کانال درآمده‌اند. این مسئله برای کانال‌هایی که با هدف فروش کالا راه‌اندازی شده‌اند می‌تواند یک مزیت بزرگ باشد زیرا احتمال این که اعضای جدید کانال به مشتریان محصولاتشان تبدیل شوند بسیار زیاد است.
 • کاربران تلگرام برای مدت زمان محدودی می‌توانند کانال شما را مشاهده می‌کنند. این مدت زمان بستگی به میزان استفاده آن‌ها از پروکسی دارد که شما آن را خریداری کردید و به‌صورت رایگان در اختیارشان قرار داده‌اید به همین دلیل نمی‌توان به صورت قطعی گفت که تمام کاربرانی که از پروکسی استفاده می‌کنند حتماً وارد کانال تلگرامی شما نیز می‌شوند.

روش‌های خرید ممبر واقعی تلگرام

به طور کلی خرید ممبر واقعی تلگرام از دو روش انجام می‌شود. شما می‌توانید این کار را خودتان به صورت دستی انجام دهید که باید در این راه صبوری و تلاش زیادی داشته باشید؛ چرا که با تبلیغ کانال خود در سایر کانال‌ها به سختی می‌توان اعضای زیادی را پس از مدتی طولانی جذب کرد. اما ما به شما یک راه سریع‌تر و راحت‌تر پیشنهاد می‌کنیم و آن خرید ممبر واقعی است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیشترین نتیجه خواهید گرفت.

خرید ممبر واقعی نیز خود از روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد. یک مدیر هوشمند که صاحب کسب و کار است روشی را برای خرید ممبر واقعی انتخاب می‌کند که در عین حالی که کم هزینه است بازدهی بالایی نیز داشته باشد. به نظر شما کدام یک از انواع ممبر واقعی دارای این ویژگی است؟ کدام روش برای جذب ممبر دارای اثر طولانی مدت‌تری است؟ ما به شما خرید ممبر پروکسی تلگرام را پیشنهاد می‌کنیم. با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری در این باره برای شما بازگو کنیم.

خرید ممبر پروکسی تلگرام؛ برگ برنده شما

ممبر پروکسی تلگرام کاربرانی هستند که با پروکسی به تلگرام متصل هستند. حتما برای شما نیز پیش آمده است که هنگام نصب یک پروکسی از شما تقاضا شود وارد یک کانال مشخص شوید وگرنه در غیر این صورت پروکسی برای شما غیر فعال خواهد شد. نکته‌ای که در این جا واضح است، این است که کاربرانی که قصد اتصال به تلگرام با پروکسی را دارند معمولا عضویت در این کانال‌ها را قبول می‌کنند. حال متوجه شدید چرا ممبرهای پروکسی بهترین گزینه‌ها برای افزایش ممبر کانال شما هستند؟

راه‌های خرید ممبر پروکسی و خرید ممبر اسپانسری پروکسی تلگرام

 • سفارش تبلیغ در پروکسی بدون تعیین کردن تعداد اعضا: تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام یکی از پربازده‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. با توجه به این که استفاده از پروکسی بسیار رایج شده است تقریبا می‌توان مطمئن بود که سفارش تبلیغ در این پروکسی‌ها تمام سرمایه شما را زنده می‌کند و باعث سودهی فراوان برای شما می‌شود. تبلیغات اسپانسرینگ به این صورت است که کانال شما می‌تواند اسپانسر پروکسی شود و شرط استفاده کاربران از آن پروکسی عضویت در کانال شما باشد. مزیت این روش این است که می‌توانید ابتدا با هزینه کمی این روش از خرید ممبر را برای کانال خود امتحان کنید و محدودیتی برای تعداد اعضا جذب شده وجود ندارد؛ اما عیب این روش این است که مثلا تضمینی برای اضافه شدن ۱۰۰۰ کاربر در کانال شما وجود ندارد و ممکن است تعداد زیادی جذب کانال شما نشوند.
 • خرید پروکسی اسپانسری با تعیین تعداد اعضا: در این روش به میزانی که ممبر لازم دارید به شرکت مورد نظر خود سفارش می‌دهید تا از طریق تبلیغات در پروکسی آن میزان را برای شما فراهم کند و پس از رسیدن اعضای کانال شما به آن مقدار تعیین شده هزینه‌ای را که در مورد آن توافق کرده‌اید را پرداخت می‌کنید. مزیت این روش این است که دقیقا به همان تعداد تعیین شده عضو به کانال شما اضافه می‌شود.

نکاتی برای خرید ممبر پروکسی تلگرام

تا به اینجا با مزایا ممبر پروکسی آشنا شدید و دانستید که انتخاب این نوع از روش های خرید ممبر تلگرام تا چه حد می‌تواند برای شما سودهی داشته باشد؛ اما نکاتی در مورد خرید این نوع از ممبر وجود دارد که باید به آن توجه کنید. در انتخاب شرکتی که قصد خرید ممبر از آن را دارید بسیار دقت کنید و فریب قیمت پایین بعضی از شرکت‌ها را نخورید؛ چرا که تضمینی برای افزایش ممبر شما قائل نیستند و هزینه شما را هدر می‌دهند.

همچنین اگر هنوز در ابتدا کسب و کار خود هستید و برای شما اهمیت دارد که زیاد هزینه نکنید و پول خود را پس انداز کنید سعی کنید شرکت‌هایی را انتخاب کنید که قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها پایین‌تر باشد و در عین حال از کیفیت خوبی برخوردار باشند؛ ما در سایت سلام ادز همراه شما عزیزان هستیم تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را به کسب و کار شما هدیه دهیم؛ شما می‌توانید با استفاده از شماره تماس‌ها و کانال‌های ارتباطی موجود در سایت از افزایش ممبر کانال خود با روش خرید ممبر پروکسی تلگرام اطمینان داشته باشید و با خیال راحت به ما اعتماد کنید تا سرمایه شما در سریع‌ترین زمان با کمترین هزینه دوچندان کنیم.

افزایش ممبرهای کانال تلگرامی چگونه به رونق کسب و کار کمک خواهند کرد؟ چه روش‌هایی برای افزایش ممبرهای کانال وجود دارد؟ چرا خرید ممبر پروکسی یکی از بهترین روش‌های موجود برای افزایش تعداد اعضا است؟ یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های پیام‌رسانی در ایران تلگرام است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای توسعه و رونق فروش محصولات و خدمات خود به این شبکه پیام‌رسانی روی می‌آورند. یکی از مهم‌ترین مسائل برای مدیران تلگرامی افزایش ممبرهای کانال است. در این مقاله به معرفی یکی از بهترین روش‌های افزایش ممبر، یعنی خرید ممبر پروکسی تلگرام خواهیم پرداخت. با سلام ادز همراه شوید.

با افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرامی برند خود را توسعه دهید.

آیا می‌دانید که تلگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های پیام‌رسانی در میان کاربران ایرانی است؟ طبق آمار اعلام شده، حدود ۵۶ درصد از کاربران ایرانی به صورت مداوم از تلگرام استفاده می‌کنند. با توجه به محبوبیت بالای این شبکه اجتماعی و استفاده بسیاری از ایرانیان از آن،‌ واضح است که شمار بسیاری از کسب و کارها برای توسعه کار خود و افزایش فروش محصولات به تلگرام روی می‌آورند. تلگرام با در اختیار گذاشتن امکاناتی مانند گروه‌ها ( خرید ممبر گروه )و کانال‌ها بستر مناسبی برای تبلیغات و فعالیت‌های متنوع کسب و کارها ایجاد کرده است.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ با داشتن کانال‌های تلگرامی معتبر و فعال می‌توانند ارتباط خود را با مخاطبان افزایش داده و میزان رضایت مشتریان را بیش‌تر کنند. مسئله‌ای که ذهن بسیاری از مدیران کانال‌های تلگرامی را به خود مشغول می‌کند تعداد ممبرها یا همان اعضای کانال است. اما چرا تعداد اعضای کانال‌‌های تگرامی چنین اهمیتی دارد؟ در ادامه به بررسی مزایای افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی خواهیم پرداخت.

اعتبار کانال و برند با کانال خرید ممبر پروکسی

یکی از مهم‌ترین مزایای افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی، افزایش اعتبار کانال و اعتماد دیگر کاربران به آن است. طبق تحقیقات انجام شده،‌ افراد معمولاً تمایل به خرید محصولات یا استفاده از خدماتی را دارند که پیش‌تر توسط دیگران امتحان و تایید شده باشند. در فروشگاه‌های اینترنتی نظرات دیگر کاربران نشان‌دهنده تایید یا رد محصولات هستند. اما در کانال‌های تلگرامی این ممبرها و تعداد اعضای کانال و بازدیدها هستند که می‌توانند نشان‌دهنده تایید کسب و کار و اعتبار بالای برند باشند.

به همین دلیل بسیاری از مدیران کانال‌های تلگرامی همواره به دنبال راه‌هایی برای افزایش تعداد ممبرهای کانال‌های خود هستند. هر چه ممبرهای بیش‌تری داشته باشید، اعتبار کانال شما افزایش پیدا کرده و تمایل افراد به استفاده از محصولات شما بیش‌تر خواهد شد. تعداد ممبرها در واقع نشان دهنده میزان اعتماد دیگر کاربران به شما هستند. با داشتن ممبرهای بیش‌تر، افرادی که برای اولین بار به کانال شما وارد می‌شوند نیز اعتماد بیش‌تری به محصولات و خدمات شما خواهند داشت.

افزایش فروش محصولات با خرید ممبر پروکسی

از دیگر مزایای تعداد بالای اعضای کانال‌های تلگرامی می‌توان به فروش بیش‌تر محصولات و خدمات اشاره داشت. در کسب و کارهایی که هدف آن‌ها فروش محصولات است، تعداد ممبرها ارزش بسیار بالایی دارد. زیرا هر یک از اعضای کانال شما می‌توانند یک مشتری برای محصولات یا خدمات شما باشند. اما با داشتن ممبرهای کم، طبیعی است که فروش کم‌تری نیز داشته باشید. کانال‌های تلگرامی به چنان بستر مناسبی تبدیل شده‌اند که حتی بسیاری از کسب و کارها فعالیت اینترنتی خود را با ساخت یک کانال آغاز می‌کنند. بسیاری از افراد برای فروش محصولات و خدمات خود از کانال‌ها و تبلیغات تلگرامی بهره می‌برند و با روش‌های گوناگون نظیر خرید ممبر پروکسی اعضای کانال خود را افزایش می‌دهند. شاید وقت آن باشد که شما نیز برای توسعه و پیشرفت بیش‌تر کار خود در این شبکه پیام‌رسانی سرمایه‌گذاری بیش‌تری کنید.

انواع روش‌های افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی

روش‌های گوناگونی برای افزایش تعداد ممبرهای کانال‌های تلگرامی وجود دارد. مدیران می‌توانند با توجه به نوع کسب و کار و مرحله‌ای که در آن قرار دارند، ‌از هر یک از این روش‌ها برای افزایش تعداد ممبرها و البته نگه داشتن آن‌ها استفاده کنند. برخی از محبوب‌ترین روش‌های افزایش اعضای کانال‌های تلگرامی عبارت است از:

محتوای با کیفیت قبل خرید ممبر پروکسی

اولین و البته بهترین روش برای افزایش ممبرها،‌ تولید و انتشار محتوای باکیفیت است. محتوا یکی از مهم‌ترین مسائلی است که می‌تواند کاربران جدید را به عضویت در کانال شما تشویق کند. سعی کنید با داشتن یک استراتژی و برنامه‌ریزی قدرتمند، محتواهایی با کیفیت و جذاب را در کانال خود بارگذاری کنید. البته بهتر است بگوییم که این روش یکی از زمان‌برترین روش‌ها خواهد بود.

خرید ممبر پروکسی تلگرام با کیفیت

خرید ممبر پروکسی چگونه به رونق کانال شما کمک خواهد کرد

ممبرهای کاملاً واقعی و آنلاین: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ممبرهای جذب شده از طریق اسپانسرشیپ پروکسی، واقعی و آنلاین بودن آن‌ها است. افرادی که با استفاده از پروکسی در کانال شما عضو می‌شوند کاربرانی کاملاً واقعی و فعال در تلگرام هستند. هیچ چیز بهتر از داشتن ممبرهای واقعی و فعال نخواهد بود!

خرید ممبر پروکسی تلگرام با ریزش کم: یکی از مسائلی که ارزش ممبرهای واقعی جذب شده از این روش را دو چندان می‌کند، عضویت آن‌ها در کانال به اختیار خودشان است. یکی از دغدغه‌های مدیران کانال‌های تلگرامی،‌ خارج شدن بسیاری از اعضا پس از خرید است. در حالی که با خرید ممبر پروکسی تمام اعضا کاملاً به اختیار خود در کانال شما عضو خواهند شد. به همین دلیل ریزش پس از خرید بسیار کم‌تر خواهد بود. البته بهتر است بالا بردن کیفیت محتوای داخل کانال را نیز هرگز فراموش نکنید.

خرید ممبر پروکسی تلگرام باعث افزایش بازدید می شود:

همان‌طور که گفتیم ممبرهای جذب شده از این روش علاوه بر اینکه کاملاً واقعی و آنلاین هستند، به اختیار خود در کانال شما عضو می‌شوند. این بدین معنی است که این کاربران به طور روزانه و مداوم از تلگرام استفاده می‌کنند. در چنین حالتی اگر محتوایی با ارزش و جذاب را در کانال خود بارگذاری کنید می‌توانید بازدید بیش‌تری را نیز دریافت کنید. بازدید بیش‌تر از جمله عناصر کلیدی در موفقیت یک کسب و کار تلگرامی خواهد بود.

چرا با خرید ممبر هنوز نتوانسته‌اید به درآمد بالا دست‌یابید؟

تابه‌حال چنین سوالی برای شما پیش‌آمده است که چرا گاهی خرید ممبر خالی از فایده است و در رشد بیزینس شما تاثیری ندارد؟ اگر چنین موردی را تجربه کرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم اقدام به خرید ممبر تضمینی پروکسی کنید. چرا؟ به‌این‌علت که در چنین ممبر گیری‌ای شاهد ریزش اعضا نخواهید بود. این یعنی گاهی در ممبر گیری‌های مختلف ریزش اعضا رخ می‌دهد و تاثیری روی کسب و کار نخواهد گذاشت. بله تصور کنید شروع به خرید ممبر کرده اما هیچ نتیجه‌ای از آن نگرفته‌اید؛ اما در روش ممبر گیری تضمینی پروکسی، کاربران بعد از اتصال به پروکسی با انتخاب خود تصمیم می‌گیرند که عضو کانال شما شوند یا خیر.

 درواقع کانال موردنظر فقط برای شما در صفحه تلگرامتان نمایش داده خواهد شد؛ درصورتی‌که در ممبرگیری‌های دیگر، کاربر هیچ انتخابی ندارد و بدون تصمیم خود به کانال موردنظر وارد می‌شود. حالا با توجه به توضیحات داده‌شده خودتان را جای کاربر قرار دهید که آیا برایتان خوشایند است بدون انتخاب عضو کانالی شوید؟ در این مواقع واکنش شما چه خواهد بود؟ به‌احتمال فراوان از آن کانال خارج‌شده و ریزش اعضا رخ خواهد داد؛ بنابراین کاربران ترجیح می‌دهند با انتخاب خود عضو کانال موردنظر شوند. در ممبرگیری تضمینی پروکسی نیز ریزش بسیار ناچیز است زیرا اغلب افراد با خواست باطنی خود وارد کانال می‌شوند. پس اگر واقعاً برایتان مهم باشدکه اعضای کانال خود را با سرعت بیشتری افزایش دهید بهترین گزینه پیش رو استفاده از ممبر پروکسی است.

با انتخاب نکردن ممبر پروکسی فرصت موفقیت را از خود سلب خواهید کرد

اگر می‌خواهید متضرر شوید می‌توانید به نخریدن ممبر تضمینی پروکسی اکتفا کنید؛ اما اگر برعکس این جمله برای شما مصداق دارد و در تلاش هستید تا اعضای کانال خود را بالا ببرید از ممبر گیری تضمینی پروکسی غافل نشوید. همان‌طور که می‌دانید وجود اعضای واقعی در تلگرام به کانال شما ارزش خواهد داد. اگر اعضای شما واقعی باشد می‌توانید استراتژی تبلیغات را در کانال خود پیاده کنید تا به نقطه هدف خود نزدیک شوید.

 اما اگر اعضا بالا بوده اما فیک باشد چطور؟ به نظر شما با فیک بودن ممبرهای کانال می‌توان شاهد پیشرفتی بود؟ گاهی فیک بودن موردنیاز است اما به شکلی موقت و با رعایت اصول، اما در مقام قیاس بهترین عملکرد متعلق به افرادی خواهد بود که در همان ابتدا به فکر گرفتن اعضای واقعی برای کانال خود هستند. ممبرگیری تضمینی پروکسی به شما کمک خواهد کرد بتوانید درزمانی کم با سرعتی بالا به کانال خود ارزش بدهید. هوشمندانه‌ترین کار این است تردید نکنید و بین بهتر و بهترین گزینه بهترین که شامل خرید ممبر پروکسی است را انتخاب نمایید.

چگونه اقداماتی قبل از خرید ممبر پروکسی افزایش دنبال کنندگان کانال را تضمین خواهد کرد؟

به این نکته بسیار دقت نمایید که حتماً قبل از خرید ممبر تضمینی پروکسی باید کارهایی را انجام دهید تا افزایش اعضای شما را صد در صد کند. به این مثال توجه نمایید. تصور کنید از کنار ویترین کفش‌فروشی‌ای عبور می‌کنید و مشاهده خواهید کرد تمامی کفش‌ها پشت ویترین تلنبار شده است و فروشنده چیدمان آن را رعایت نکرده، شیشه مغازه کثیف است، درون مغازه شلوغ و خاک گرفته است و دیزاین داخلی چشم‌نواز نیست آیا رغبت خواهید کرد وارد آن کفش‌فروشی شوید هرچند جنس کفش‌ها خوب باشد؟

اصلاً آیا متوجه کیفیت خوب کفش‌ها خواهید شد؟ قطعاً این‌طور نخواهد بود؛ زیرا شما در ابتدا ظاهر را دیده و در همان اول کار حس ناخوشایندی در شما به وجود آمده است؛ اما اگر ویترین تمیز باشد و دیزاین و چیدمان باسلیقه انجام شود چطور؟ آیا راغب می‌شوید به داخل فروشگاه بروید؟ حتماً پاسخ شما مثبت است. در ممبر گیری هم دقیقاً همین اتفاق خواهد افتاد و شما باید حتماً کیفیت محتواهای درون کانال خود را ارتقا دهید تا وقتی خرید ممبر تضمینی پروکسی انجام می‌شود کاربران به‌محض دیدن کانال شما وارد آن شوند. پس حتما قبل خرید ممبر پروکسی نکات زیر را رعایت کنید:

 • تولید کردن محتوای جذاب
 • انتخاب عکس‌های باکیفیت
 • گذاشتن تخفیفات و جوایز
 • استفاده از نظرسنجی

چرا ممبر تضمینی پروکسی بسیار محبوب است؟

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این نوع ممبرگیری شده است این بوده که تلگرام به‌خودی‌خود بسیار محبوبیت دارد و افراد زیادی در سراسر جهان از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند اما به علت اینکه تلگرام در کشور ما فیلتر شده است خیلی از افراد انتخابی جز استفاده از پروکسی‌ها ندارند. می‌توان گفت به علت اینکه تعداد کثیری از کاربران برای اتصال خود از پروکسی استفاده می‌کنند این  امر موجب شده است که خیلی از صاحبان کانال فروشگاهی تلگرام تصمیم بگیرند از ممبرگیری تضمینی پروکسی استفاده کنند تا به نتیجه نهایی یعنی افزایش ممبر و فروش بیشتر دست یابند.