Skip to content
بسته های

ممبر پاپ آپ تلگرام

TELEGRAM
POP-UP MEMBER

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی

ممبر

درحال به روز رسانی…

تضمینی
ممبر کاملا واقعی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت ارسال
سوالات متداول

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

ممبر پاپ اپ تلگرام

 

خرید ممبر تلگرام سلام ادز

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که افزایش درآمد و ارتقای کاری برایتان مهم است؟ قطعا هدف شما در هر کسب‌وکاری که در آن مشغول هستید افزایش درآمد و سود بیشتر است؛ به همین علت باید از بسترهای آنلاین جهت گسترده کردن طیف مشتریان خود استفاده ‌کنید. ممکن است بیزینس‌های مختلفی به‌واسطه تلگرام در فروش خود پیشرفت کرده باشند اما همان‌طور که می‌دانید استفاده از تلگرام نیز راه و روش‌های خاص خود را دارد. یکی از این روش‌ها خرید ممبر پاپ آپ تلگرام است. در این مقاله در مورد مزیت‌ها و تأثیر خرید ممبر در روند فروش شما توضیحاتی را داده‌ایم. حال در سلام ادز با ما همراه باشید تا بدانید خرید ممبر تلگرام تا چه اندازه‌ای می‌تواند در افزایش سودآوری به شما کمک کند.

معرفی محصولات خرید ممبر تلگرام و مدل های ممبر:

همان‌طور که می‌دانید روش‌های بسیاری برای بالا بردن اعضای کانال تلگرام وجود دارد که می‌توانید از طریق آن ممبر خود را بالا برده و باعث افزایش درآمد‌زایی خود شوید. انواع  روش های افزایش ممبر تلگرام عبارتنداز:

 • خرید ممبر فیک که هیچ گونه بازدیدی در تلگرام برای شما نخواهد داشت.
 • ممبر اجباری به روش ساده
 • ممبر اجباری واقعی به صورت مخفی
 • ممبر واقعی اختیاری و یا ممبر پاپ آپ تلگرام

از 4 گزینه‌ای که در بالا آمده است می‌توان گفت آخرین مورد یعنی ممبر واقعی تلگرام که به آن ممبر پاپ آپ گفته می‌شود از بهترین روش‌های موجود برای افزایش اعضا است. اگر  می‌خواهید از روشی تضمینی برای بالا بردن اعضای کانال خوداستفاده کنید این گزینه می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

ممبر پاپ اپ

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام تا چه اندازه‌ای در فروش تأثیر خواهد داشت؟

همان‌طور که در مقدمه اشاره کردیم خرید ممبر یکی از ساده‌ترین روش‌هایی است که به افزایش درآمد شما کمک شایانی خواهد کرد. قطعا خیلی از افراد برای کسب‌وکار خود کانالی در تلگرام دارند اما به نتیجه مطلوبی نرسیده‌اند. تصور کنید خدمات و محصولات شما با توجه به رعایت تمامی نکات همانند محتوای خوب، بالا بودن کیفیت عکس‌ها و غیره دیده نمی‌شود و به همین علت فروش شما کم خواهد بود؛ بنابراین لازم است اقدام به خرید ممبر پاپ آپ تلگرام کنید تا به بازدهی مطلوب برسید. هدف ما از معرفی این نوع ممبر این است که شما از روشی اصولی به فکر افزایش درآمد باشید و بتوانید با رقیبان کسب و کار خود به رقابت بپردازید.

مزیت‌های خرید ممبر پاپ آپ

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام دارای مزیت‌های بی‌شماری است. برخی از این مزیت‌ها عبارتنداز:

 • اگر قصد تبلیغات در کانال خود را داشته باشید با خرید ممبر پاپ آپ می‌توانید باعث افزایش بازدید تبلیغات خود شوید.
 • بازدید از پست‌های شما بالا رفته و همین امر موجب فروش شما خواهد شد.
 • واقعی بودن اعضا باعث اعتمادسازی در دیگر افراد خواهد شد.

خرید ممبر به روش پاپ آپ چه تفاوتی با ممبرگیری ادد اجباری دارد؟

احتمالا تا حدودی با  دیگر روش‌های افزایش ممبر آشنایی داشته باشید. اما پیشنهاد ما به شما خرید ممبر پاپ آپ است؛ زیرا این روش بسیار بهتر از ممبرگیری به روش ادد اجباری است. بهتر است خود را به‌ جای کاربر قرار دهید؛ اگر در تلگرام خود مشغول فعالیت باشید و کانالی در تلگرام برای شما باز شود و از شما درخواست کند که عضو آن شوید برای شما بیشتر جذاب خواهد بود یا اینکه بدون اطلاع عضو کانالی شوید؟ قطعا اگر برخلاف میل خود به عضویت در کانالی درآمده‌ باشید نه‌تنها ممکن است حس ناخوشایندی در شما ایجاد شود، بلکه به‌احتمال فراوان دیگر آن کانال را دنبال نخواهید کرد. با توجه به این توضیحات حتما متوجه شده‌اید که خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به دلیل اینکه برای به عضویت درآمدن کاربر از او اجازه گرفته می‌شود بسیار محبوب‌تر و تأثیرگذارتر خواهد بود. در این روش به علت فیک نبودن اعضا ادد شده در کانال شما، دیگر نیازی به خرید بازدید پست تلگرام ندارید.

هنگام خرید ممبر پاپ آپ برای بازخورد بهتر به این نکته توجه کنید.

در هنگام خرید ممبر پاپ آپ تلگرام باید آخرین پستی که منتشر می‌کنید جذاب باشد تا کاربر را به دنبال کردن این کانال ترغیب کند؛ چرا که کاربران برای بررسی یک کانال و تصمیم به عضویت در آن معمولا آخرین پست را مشاهده می‌کنند. در واقع آخرین پست‌ها در روند دنبال کردن شما توسط کاربران تأثیر فراوانی دارد و یکی دیگر از نکات مهم این است که در زمان ممبرگیری نباید هیچ‌گونه پستی را در تلگرام خود به اشتراک بگذارید و باید تا پایان ممبرگیری صبر کنید.

آیا ممبرهای پاپ اپ خریداری شده ریزش می‌کنند؟

ممکن است این سؤال برای صاحبان کسب‌وکار به وجود آید که آیا در هنگام خرید ممبر پاپ آپ، ممبرهای خریداری شده ریزش خواهند داشت؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر؛ زیرا از کاربران پرسیده می‌شود که تمایل دارند در کانال موردنظر عضو شوند یا خیر؟ در واقع کاربر با توجه به سلیقه و انتخاب خود وارد کانال می‌شود. در چنین حالتی دلیلی ندارد که کاربران کانال شما را ترک کنند. زمانی چنین اتفاقی رخ می دهد که برای بالا بردن ممبرها از روش‌های فیک یا انواع دیگر استفاده کنیم. در واقع زمانی که کاربر بدون اختیار خود عضو کانالی می‌شود آن را ترک کرده و ریزش اعضا رخ می‌دهد؛ بنابراین به هنگام خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به ‌هیچ‌ عنوان نگران ریزش اعضای کانال خود نباشید.

کیفیت ممبر پاپ اپ

این روش بالا بردن اعضا از کیفیت بالایی برخوردار است. شاید از خود بپرسید که منظور ما در اینجا از کیفیت چیست؟ منظور واقعی بودن اعضا بوده و در صورتی‌که شما بتوانید اعضای واقعی جذب کنید به همان اندازه فروش شما نیز افزایش پیدا می‌کند. بازدیدهای فیک یا گرفتن اعضای فیک هیچ تاثیری در کار شما نخواهد داشت. هدف تمامی مشاغل بالا رفتن سود و درآمد است. حال تصور کنید بازدید کانالی کم باشد؛ از نظر شما آیا آن کسب‌وکار می‌تواند ازلحاظ عملکرد موفق باشد؟ هرگز چنین نخواهد بود چون بستری را فراهم می‌کند که هیچ بازدیدی ندارد. از همین جهت می‌توان با اطمینان اشاره کرد که خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به دلیل واقعی بودن اعضا و همچنین انتخاب خود آن‌ها برای دنبال کردن محصولات شما در تلگرام ازنظر کیفی بسیار بهتر از روش‌های موجود دیگر خواهد بود.

نکاتی که بعد از خرید ممبر از روش پاپ آپ باید به آن توجه کنید

در روش ممبر پاپ آپ باید بعد از خرید به نکاتی توجه کنید تا خرید شما نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد. خیلی از افراد غیرحرفه‌ای عمل کرده و بعد از خرید ممبر برای افزایش اعضا به نکاتی که باید بعد از آن عمل کرده توجهی ندارند و همین امر باعث ضرر آن‌ها می‌شود. در ادامه به نکات مهمی جهت گرفتن نتیجه‌ای بهتر می‌پردازیم.

ممبر پاپ اپ

1. بعد از خرید ممبر از محتوای خوب غافل نشوید

دقت کنید که بعد از خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به تولید محتوای خوب بپردازید. شما باید کاری کنید تا اعضای کانال خود را حفظ کرده و باعث نشوید که آن‌ها کانال شمارا ترک کنند. یک محتوای خوب باید دارای مفهومی ساده و بیانی روان باشد. فکر نکنید که اگر از کلمات و واژه‌های سخت استفاده کنید باعث رضایت در کاربر خود خواهید شد. محتوای شما نباید طولانی باشد، از متن‌های کوتاه‌تری استفاده کنید و زیاد به حاشیه نپردازید؛ زیرا این امر موجب خستگی در کاربر می‌شود. از غلط‌های املایی بپرهیزید تا با ریزش اعضا روبه‌رو نشوید و سعی کنید برای اجناس خود قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته و گاهی حتما از کدهای تخفیف استفاده کنید.

2. از عکس‌های جذاب و مرتبط استفاده کنید

تصاویر زیبا و باکیفیت باعث زیبایی کانال شما می‌شود؛ بنابراین بهتر است از تصاویری خاص و جذاب استفاده کنید. مرتبط بودن تصاویر بسیار مهم هستند و می‌توانند محصول شما را بهتر در ذهن مشتری ثبت کنند. سعی کنید در انتخاب تصاویر به نکاتی همچون کفیت، رنگ بندی، نوع دیزاین محصولات و غیره توجه کنید. معرفی صفحه اینستاگرام کسب وکار که در آن تولید محتوا اینستاگرام انجام داده اید در این روش بسیار تصیه می شود.

3.     در زمان‌های پربازدید و به‌صورت مرتب پست بگذارید

این نکته نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود که در چه زمان‌هایی پست خود را برای کاربران به اشتراک بگذارید. بهتر است در ساعاتی از شبانه‌روز همانند 10 الی 12 شب پست‌های خود را به اشتراک گذاشته تا بازدید و در نتیجه فروش بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. حتما بعد از خرید ممبر پاپ آپ تلگرام دقت کنید که چه ساعت‌هایی برای دیدن محصولات شما پر بازدیدتر خواهد بود.

هزینه ممبر پاپ آپ و چگونگی تهیه آن

قبل از خرید ممبر باید بدانید که قصد دارید چه تعداد ممبر برای کانال خود تهیه کنید؛ چرا که تعرفه‌ها بر اساس تعداد ممبری که قصد خرید آن را دارید مشخص خواهد شد. زمان نیز بر روی تعرفه‌ها بی‌تأثیر نخواهد بود. بنابراین می‌توان گفت این دو آیتم، تعداد و زمان است که هزینه نهایی را مشخص می‌کند. البته دقت کنید که از چه سایت‌هایی خرید ممبر را انجام می‌دهید. همان‌طور که می‌دانید به دلیل رقابت و استقبال زیاد برای افزایش اعضا، افراد زیادی جهت فروش ممبر به این حوزه ورود ییدا کرده‌اند و قصد سوءاستفاده از صاحبان کار را دارند؛ بنابراین بهتر است از سایت‌های معتبر مانند سلام ادز که دارای سابقه و اعتبار .هستند استفاده کنید تا دیگر دغدغه‌ای از این بابت برای شما به وجود نداشته باشد

نمونه کار ممبر پاپ اپ تلگرام:

نمونه کار خرید ممبر تلگرامنمونه کار ممبر پاپ اپ

برای دریافت مشاره تخصصی ممبر پاپ اپ تلگرام همین الان با ما تماس بگیرید.

09032728811

خرید ممبر ایرانی واقعیتلگرام امروزه بسیار محبوب و پرکاربرد است و به یکی از مراکز مهم و مورد توجه مخاطبان تبدیل شده است. بسیاری از کسب‌وکارها تصمیم گرفتند که برای گسترش مشتریان خود، در این اپلیکیشن پربازدید یک کانال تلگرام ایجاد کنند. تلگرام برای این افراد یک بازار جدید به حساب می‌آید و باید، برای موفقیت در آن قواعد این بازار جدید را بدانند و رعایت کنند. یکی از مهم‌ترین مباحث مخصوص آن در اوایل فعالیت یک کانال تلگرام، جذب مخاطب است که لازمه اصلی فعالیت یک کانال به حساب می‌آید. ما در این مقاله در وب‌سایت سلام ادز، به بررسی خرید ممبر ایرانی می‌پردازیم و درباره آن صحبت می‌کنیم.

چرا بهتر است ممبر ایرانی را انتخاب کنیم؟

جذب مخاطب یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کانال‌های تلگرام است. قطعاً هر کسب‌وکاری متناسب با نوع فعالیت خود و محصولات، یا خدماتی که ارائه می‌دهد می‌تواند از روش‌های مختلفی برای جذب مخاطب استفاده کند؛ ولی تلگرام مانند اپلیکیشن اینستاگرام نیست که مخاطبان، این شانس را داشته باشند که به صورت اتفاقی پست شما را ببینند. شما نیاز دارید که در ابتدای راه و در مقاطع مختلف از مسیر پیشرفت کانال خود از راه‌های گوناگون، تعدادی مخاطب جذب کنید تا سرعت پیشرفت کانال شما ادامه‌دار باشد. در مراحل مختلف ممکن است شما نیازهای متفاوتی داشته باشید، مثلاً در یک مرحله فقط به دنبال افزایش عدد ممبرهای خود بوده و آن‌ها را با استفاده از روش‌های ارزان قیمت خرید ممبر فیک به دست بیاورید؛ ولی خرید ممبر ایرانی یکی از نیازهای متداول و مداوم در مسیر پیشرفت کانال خواهد بود.

وقتی از خدمات خریدن ممبر ایرانی استفاده می‌کنید، در واقع ۵۰ درصد از مسیر جذب مخاطبان جدید را طی خواهید کرد. ممبرهای ایرانی که شما دریافت می‌کنید اشخاص واقعی هستند که از روش‌های مختلف، وارد کانال شما شده‌اند و با کمی هوشمندی می‌توانید آن‌ها را، به صورت دائم به کانال خود جذب کنید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. این روش ماندگاری بالایی دارد و حجم قابل توجهی از ممبرها برای شما، حفظ می‌شوند که این می‌تواند اعتبار کانال شما را نیز افزایش دهد. قطعاً یکی از انگیزه‌های افزایش ممبر کانال افزایش اعتبار آن نزد مخاطبان جدید است. در ادامه این مقاله در وب‌سایت سلام ادز بیشتر به خرید ممبر ایرانی می‌پردازیم.

اعتبار کانال تلگرام

یکی از انگیزه‌های اصلی کانال‌ها از خرید ممبر افزایش اعتبار آن‌ها در بین مخاطبان جدید است. این موضوع را می‌توانیم با ذکر یک مثال بسیار ساده برای شما بیان کنیم. اگر شما به کانالی دعوت شوید و وارد آن شوید، به چه چیزهایی توجه می‌کنید؟ احتمالاً اولین چیزی که به آن توجه می‌کنید موضوع کانال است که آیا این موضوع برای شما جذابیت دارد یا خیر. ناخودآگاه وقتی به موضوع کانال نگاه می‌کنید، حتماً چشمتان به تعداد ممبر های آن نیز می‌افتد که در این لحظه، این عدد می‌تواند تأثیر زیادی بر روی دیدگاه شما نسبت به کانال داشته باشد.

اگر این عدد تعداد کمی را نشان دهد احتمالاً شما به دیدن پست‌های آن، ترغیب نخواهید شد و اگر این عدد بالا باشد، شما تصور می‌کنید که حتماً پست‌های وی جذاب است که این مقدار دنبال کننده دارد. این دقیقاً مسئله‌ای است که موجب ایجاد اعتبار و اطمینان در مخاطبان می‌شود.

حالا چرا در میان روش‌های مختلف افزایش ممبر، ما خرید ممبر ایرانی را انتخاب می‌کنیم؟ حدوداً ۴۰ درصد از افراد تنها به عدد ممبر‌های یک کانال دقت می‌کنند و حدود ۴۰ درصد دیگر نیز، علاوه بر این که به تعداد ممبرها دقت می‌کنند، کیفیت پست‌ها را نیز در نظر می‌گیرند. ۲۰ درصد از مخاطبین به دنبال اثبات اعتبار شما هستند و تمام نکات را، درباره کانال شما در نظر می‌گیرند. آن‌ها خدمات شما را بررسی می‌کنند و همچنین سری هم به اکانت‌هایی که عضو کانال شما هستند می‌زنند. شاید تعجب کنید و یا بگویید که تعداد آن‌ها کم است و تأثیر زیادی روی کانال شما ندارد، ولی دقیقاً این ۲۰ درصد افرادی هستند که اگر به آن‌ها ثابت شود که شما معتبر و قابل اطمینان هستید، حتماً از شما خرید می‌کنند. آن‌ها نیازمند کالاها و خدمات شما هستند.

خرید ممبر ایرانی واقعی

افزایش بازدید پست‌ها

وقتی شما اقدام به خرید ممبر ایرانی می‌کنید آن‌ ممبر‌ها اکانت‌های واقعی هستند که به کانال شما وارد می‌شوند و طبیعتاً، ورود آن‌ها به کانال می‌تواند میزان بازدید پست‌ها را افزایش دهد که این، یک امتیاز مثبت برای شما به حساب می‌آید. در روش‌های افزایش ممبر که با اکانت فیک انجام می‌شود، شما ویو طبیعی از اکانت های اضافه شده دریافت نمی‌کنید ولی در روش خرید ممبر ایرانی اکانت‌ها‌ی واقعی هستند که شما را، می‌بینند و طبیعتاً اگر پست‌ها و موضوع کانال شما جذاب باشد، به بازدید پست‌های شما ادامه می‌دهند و در واقع به پست‌های شما اعتبار می‌بخشند. وقتی پستی در کانال شما بازدید بالایی دریافت کرده است، می‌توانید آن را به گروه‌های مختلف بفرستید و مشاهده کنید که افراد، به دلیل بازدید بالای آن پست حتماً آن را می‌بینند و احتمال اینکه، آن را به اشتراک بگذارند بسیار زیاد است.

در واقع شما با خرید ممبر ایرانی با یک تیر دو نشانمی‌زنید و علاوه بر دریافت تعداد ممبر مورد نظر خود، مقدار زیادی ویو پست نیز دریافت می‌کنید. هر‌ چقدر پست‌های شما جذاب‌تر و دیدنی‌تر باشد، می‌توانید حجم بیشتری ویو برای پست‌های خود، دریافت کنید و از این پتانسیل مناسب که به کانال شما وارد شده، بیشترین استفاده را بکنید. به همین دلیل است که بسیاری از کانال‌های به‌نام در تلگرام به طور مداوم و زمان‌بندی‌شده، از خدمات خریدن ممبر ایرانی استفاده می‌کنند.

روش‌های خرید ممبر ایرانی

همان‌طور که گفتیم این اکانت‌های ایرانی واقعی هستند و حتی، می‌توانید با آن‌ها چت کنید تا از این موضوع مطمئن شوید. شاید برایتان جالب باشد که این اکانت های واقعی، از کجا می‌آیند و چگونه وارد کانال شما می‌شوند؟ معمولاً ارائه‌دهندگان با سابقه این خدمات فالوورهای واقعی ایرانی خود را، از دو روش متداول به دست می‌آورند و به شما ارائه می‌دهند. روش اولی که آن‌ها استفاده می‌کنند اصطلاحاً پاپ آپ یا ممبر اختیاری است؛ در این روش مخاطبان با استفاده از تبلیغات ناگهانی به عضویت در کانال شما تشویق می‌شوند. روش بعدی نیز استفاده از سازوکارهایی مانند مسابقه یا کمپین است که می‌توانند شکل‌ها و پیچیدگی‌های گوناگونی داشته باشند. در ادامه به تشریح این دو روش جذاب و پرطرفدار برای خرید ممبر ایرانی در تلگرام می‌پردازیم.

ممبر پاپ آپ

وقتی شما این نوع از خدمات را خریداری می‌کنید شخص ارائه دهنده این خدمات، با استفاده از بستر تلگرام‌های غیر رسمی پیغام‌های کوتاهی را روی صفحه نمایشگر کاربران نمایان می‌کند. زمانی که کاربران در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند یک پیام کوچک، روی صفحه ظاهر می‌شود که یک معرفی کوتاه از کانال شما دارد. شخص اگر به موضوع یا اسم کانال شما علاقه‌مند شود، وارد این پیغام شده و در نتیجه در کانال شما عضو می‌شود. اولین نکته مهم در این روش واقعی بودن ممبر‌ها است و شما می‌توانید، برای امتحان این موضوع به چند نفر از آن‌ها پیام داده و با آن‌ها صحبت کنید.

 مزیت دیگر این طرح این است که افرادی که از این روش وارد کانال شما می‌شوند، به حوزه کاری شما علاقه‌مندند و شما می‌توانید با ارائه پست‌های با کیفیت، حجم قابل توجهی از آن‌ها را در کانال خود حفظ کرده و با فعالیت مداوم، آن‌ها را به خریداران محصولات یا خدمات خود تبدیل کنید. در طول مدتی که این خدمات روی یک کانال اجرا می‌شود باید روال انتشار پست، بر روی آن کانال متوقف شده باشد تا مراحل انجام این روش به درستی صورت بگیرد.

خرید ممبر ایرانی واقعی

استفاده از مسابقه و کمپین

در این روش ارائه‌دهنده خدمات با استفاده از هزینه‌هایی که شما می‌پردازید یک مسابقه، یا یک کمپین راه می‌اندازد که می‌تواند شکل‌ها و الگوریتم‌های مختلفی داشته باشد. افراد برای پیوستن به این مسابقه و بردن جوایز آن باید در تعدادی کانال تلگرامی عضو شوند و به این ترتیب، فرصتی مناسب برای صاحبان این کانال‌ها به وجود می‌آید. حجم زیادی از مخاطبان در یک بازه زمانی محدود در کانال مورد نظر عضو شده و صاحبان کانال، می‌توانند با انتشار پست‌های جذاب و استراتژی‌های متناسب، توجه بخش زیادی از این ممبرها را به پست‌های انتشار داده شده در کانال جلب کنند. بعد از اتمام مسابقه و یا کمپین این ممبرها، دیگر دلیلی برای حضور در کانال شما نداشته و می‌توانند از آن خارج شوند.

اگر در این مدت محدود شما موفق شوید روی آن‌ها تأثیر مناسبی بگذارید، می‌توانید از کاهش ممبر تا حد زیادی جلوگیری کنید. تعداد زیادی از کاربران نیز فراموش می‌کنند که از کانال شما خارج شوند و در کمترین حالت، شما به تعداد قابل‌توجهی ممبر در عدد بالای کانال خود، دست پیدا می‌کنید. شما با این کار عملاً تا مدت‌ها در تلفن همراه اشخاص زیادی حضور دارید که ممکن است، بر حسب علاقه و یا نیاز، مجدداً به کانال شما سر بزنند و در صورت علاقه‌مندی به محصولات و خدمات شما، آن‌ها را خریداری کنند. شما می‌توانید با استفاده از هر دو روش خرید ممبر ایرانی از نکات مثبت این روش جذاب و پرکاربرد استفاده کنید. جالب است بدانید که بسیاری از کانال‌های رسمی و معروف، از این خدمات به‌صورت دوره‌ای استفاده می‌کنند.