Skip to content

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

TELEGRAM
POP-UP MEMBER
right tel icon سلام‌ ادز

سفارش ممبر پاپ آپ

1k
تومان 85000
 • ممبر پاپ اپ ارزان
 • ممبر واقعی تلگرام پاپ اپ
 • ممبر هدفمند و فعال
 • ریزش کم و بازدهی بالا

خرید ممبر پاپ اپ

10k
تومان850000
تومان 800.000
 • ممبر پاپ اپ ارزان
 • ممبر واقعی تلگرام پاپ اپ
 • ممبر هدفمند و فعال
 • ریزش کم و بازدهی بالا

سفارش تبلیغات پاپ آپ

20k
تومان1700000
تومان 1500.000
 • ممبر پاپ اپ ارزان
 • ممبر واقعی تلگرام پاپ اپ
 • ممبر هدفمند و فعال
 • ریزش کم و بازدهی بالا
tel icon سلام‌ ادز

ممبر واقعی اختیاری ( خرید ممبر پاپ آپ ) در کانال تلگرام

اگر به دنبال راهکاری موثر برای افزایش ممبر، آگاهی از برند و افزایش فروش محصولات یا خدمات خود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید ممبر پاپ آپ تلگرامی است. به جرات می‌توان گفت ممبر پاپ آپ بیشترین کیفیت و فروش را در بین ممبر‌های موجود در بازار تلگرام دارد. خرید ممبر پاپ آپ تلگرام بهترین روش دریافت ممبر است زیرا:

 • بازدیدکنندگانی که با این روش وارد کانال شما می‌شوند، افراد واقعی هستند و با انتخاب خود وارد کانال شما شده اند.
 • در زمان افزایش کاربران کانال و حتی بعد از آن، بازدید کانال شما بین چهل تا هفتاد درصد افزایش خواهد یافت.
 • بعد از اینکه لینک پیوستن به کانال در اختیار کاربر قرار گرفت، کاربر می‌تواند در آن بماند یا از کانال خارج شود. این یک مسئله اختیاری است.
 • در این روش شما قطعا بازدید‌های بیشتری نسبت به روش‌های قبل دارید.
 • تمامی ممبر‌ها واقعی و فعال هستند.

در این روش شما کسی را به اجبار وارد کانال خود نمی‌کنید. در روش خرید ممبر پاپ آپ هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود می‌باشند تلگرام آن‌ها باز شده ممبر به‌صورت کاملا اختیاری و برحسب علاقه و از طریق اعلان { آیا می‌خواهید به کانال … بپیوندید} دعوت می‌شود و کانال شما به آن‌ها نمایش داده خواهد شد. در روش ممبرگیری پاپ‌آپ بازدید بسیار بالا خواهد بود، زیرا تعداد زیادی کاربر از کانال شما بازدیدخواهند کرد و در صورت نیاز عضو خواهند شد.

پس از پایان عضوگیری برای پست‌های جدید بازدید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد خواهد بود.

چرا اد اختیاری تلگرام بهترین روش برای افزایش ممبر است؟

اگر به دنبال راهی آسان و سریع برای افزایش ممبرهای کانال‌تان هستید باید ممبر خریداری کنید. روش‌های مختلفی برای خرید ممبر وجود دارد، که اد اختیاری تلگرام یکی از آن‌ها است. در اد اختیاری تلگرام که برخی آن را با نام پاپ اپ می‌شناسند، تعداد زیادی نوتیفیکیشن برای کاربران آنلاین تلگرام ارسال می‌شود و در این نوتیفیکیشن از آن‌ها دعوت می‌شود تا عضو یک کانال تلگرامی شوند. پس از مشاهده این پیام معمولاً تمام کسانی که پیام را دریافت کرده‌اند به کانال مورد نظر سری می‌زنند. پست‌های منتشر شده در آن را می‌خوانند، تعداد اعضای کانال یا تعداد بازدید پست‌ها را مشاهده می‌کنند و در صورت تمایل عضو کانال می‌شوند.

همان‌طور که می‌بینید هیچ اجباری در این روش برای عضو شدن در کانال‌های تلگرامی وجود ندارد، بنابراین ممکن است تعداد زیادی از افرادی که نوتیفیکیشن را می‌بینند پس از مشاهده کانال آن را ترک کنند. البته توجه داشته باشید که در این روش همه کاربرانی که از این طریق با کانال شما آشنا می‌شوند و آن را دنبال می‌کنند حتماً به موضوع کانال‌تان علاقه‌مند هستند؛ زیرا با میل و خواسته خودشان تصمیم گرفته‌اند که کانال تلگرامیتان را دنبال کنند پس شما بعد از استفاده از اد اختیاری تلگرام، تعداد زیادی ممبر خواهید داشت که می‌دانید به پست‌ها و موضوع کانال شما علاقه دارند.

این مسئله برای افرادی که دارای پیج ‌های فروش آنلاین در تلگرام هستند از اهمیت زیاد برخوردار است؛ زیرا این کانال‌ها برای افزایش فروش به ممبرهایی احتیاج دارند که احتمال تبدیل شدن‌شان به مشتری زیاد باشد. وقتی تعداد زیادی از کاربران تلگرام با استفاده از روش پاپ اپ وارد کانال می‌شوند و عضو آن می‌شوند، می‌توان حدس زد که بخش قابل توجهی از آن‌ها علاقمند به خرید محصولات شما هستند؛ بنابراین می‌توان به جرئت گفت که این روش یکی از بهترین روش‌های جذب ممبر به خصوص برای کانال‌های فروشگاهی است.

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام چه مزایایی خواهد داشت؟

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام یکی از ساده‌ترین روش‌هایی است که به افزایش درآمد شما کمک زیادی خواهد کرد. قطعا خیلی از افراد برای کسب‌وکار خود کانالی در تلگرام دارند اما به نتیجه مطلوبی نرسیده‌اند. تصور کنید خدمات و محصولات شما با توجه به رعایت تمامی نکات همانند محتوای خوب، بالا بودن کیفیت عکس‌ها و غیره دیده نمی‌شود و به همین علت فروش شما کم خواهد بود؛ بنابراین لازم است اقدام به خرید ممبر پاپ آپ تلگرام کنید تا به بازدهی مطلوب برسید. هدف ما از معرفی این نوع ممبر این است که شما از روشی اصولی به فکر افزایش درآمد باشید و بتوانید با رقیبان کسب و کار خود به رقابت بپردازید.

مزیت‌های خرید ممبر پاپ آپ

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام دارای مزیت‌های بی‌شماری است. برخی از این مزیت‌ها عبارتنداز:

 • اگر قصد تبلیغات در کانال خود را داشته باشید با خرید ممبر پاپ آپ می‌توانید باعث افزایش بازدید تبلیغات خود شوید.
 • بازدید از پست‌های شما بالا رفته و همین امر موجب فروش شما خواهد شد.
 • واقعی بودن اعضا باعث اعتمادسازی در دیگر افراد خواهد شد.

کیفیت ممبر در خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

این روش بالا بردن اعضا از کیفیت بالایی برخوردار است. شاید از خود بپرسید که منظور ما در اینجا از کیفیت چیست؟ منظور واقعی بودن اعضا بوده و در صورتی‌که شما بتوانید اعضای واقعی جذب کنید به همان اندازه فروش شما نیز افزایش پیدا می‌کند. بازدیدهای فیک یا گرفتن اعضای فیک هیچ تاثیری در کار شما نخواهد داشت. هدف تمامی مشاغل بالا رفتن سود و درآمد است. حال تصور کنید بازدید کانالی کم باشد؛ از نظر شما آیا آن کسب‌وکار می‌تواند ازلحاظ عملکرد موفق باشد؟ هرگز چنین نخواهد بود چون بستری را فراهم می‌کند که هیچ بازدیدی ندارد. از همین جهت می‌توان با اطمینان اشاره کرد که خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به دلیل واقعی بودن اعضا و همچنین انتخاب خود آن‌ها برای دنبال کردن محصولات شما در تلگرام از نظر کیفی بسیار بهتر از روش‌های موجود دیگر خواهد بود.

خرید ممبر پاپ آپ در کنار تبلیغات پاپ اپ تلگرام؛ بهترین شیوه تبلیغات در تلگرام

در این شیوه از تبلیغات شما مخاطبان واقعی خود را هدف می‌گیرید که همین موضوع باعث تاثیرگذاری بالای تبلیغات شما خواهد شد.
شما از میان بسته‌های مختلف فروش، تعداد ممبر مورد علاقه خود را با توجه به میزان هزینه‌ها خریداری می‌کنید و بعد از آن فروشنده وارد عمل خواهد شد.
این روش در نسخه‌های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام طلایی قابل اجرا است و در نسخه اصلی تلگرام امکان اضافه کردن ممبر از طریق ممبر پاپ آپ تلگرام وجود ندارد. ممبرها به کانال شما اضافه می‌شوند؛ اما از میان افرادی که به کمک نرم افزارهای غیر رسمی در تلگرام هستند. این نوع تبلیغات با ارسال تبلیغات، کاربران مورد نظر را جذب می‌کند.

این روش همانند هر روش دیگری دارای ریزش است و کاملا طبیعی است.ریزش حدود ده درصد است که با توجه به میزان فعالیت محتوای سایت شما دارد. درصورت نارضایتی افراد یا کانال را بی‌صدا که موجب ریزش در بازدید یا ترک کانال موجب ریزش در ممبر‌ها می‌شود. هر چند همیشه تعداد زیادی از کاربران فقط از روی کنجکاوی بر روی جوین کلیک کرده و در صورت عدم تطابق محتوای کانال با نیاز و سلیقه آنان، مسلما کانال را ترک خواهند کرد.

بعد از تکمیل سفارش خرید بسته ممبر پاپ آپ تلگرام و بررسی سفارش، مقداری زمان برای عضوگیری کانال زمان لازم است. در طی این مدت لازم است که گردانندگان کانال از اضافه کردن پست‌های جدید بپرهیزند. امیدواریم با آزمایش روش افزودن بازدید از طریق خرید ممبر پاپ آپ تلگرام از افزایش میزان بازدیدکنندگان و افزایش ممبر خود لذت ببرید.

در هنگام خرید ممبر پاپ آپ، چگونه از واقعی بودن آن ها مطمئن شویم؟

پس از عضویت کاربرانی که به شیوه پاپ اپ وارد کانال شده‌اند، این امکان برای ادمین وجود دارد که با اعضای تازه وارد از طریق چت وارد گفتگو شود. برای مطمئن شدن از واقعی بودن ممبرهای پاپ اپ، تعدادی از اعضای جدید را به صورت رند‌م انتخاب کنید و از آن‌ها سؤالاتی در مورد مفید بودن پست‌های کانالتان یا درصد رضایتشان از کانال بپرسید اگر بخش قابل توجهی از آن‌ها به شما پاسخ دادند می‌توانید مطمئن شود که ممبرهای جدید کانال شما واقعی هستند.

 

خرید ممبر واقعی و ایرانی
ممبر اختیاری و هدفمند
انجام سریع سفارش
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ممبر پاپ اپ تلگرام

اگر ممبر واقعی و هدفمند میخواهید که با میل خود وارد کانال شما شود ممبر های پاپ آپ اختیاری برای شما بهترین گزینه است. اما ممبر اد اجباری همانطور که از اسمش پیداست به صورت اجباری وارد کانال میشود و درصد ریزش پاپ آپ از اجباری کمتر است.

برای انجام روش پاپ اپ نیاز به لینک جوین(لینک خصوصی) هست ولی حتما کانال باید عمومی باشد.

بله هر نوع ممبر گیری که به صورت واقعی بر روی کانال انجام میشود ریزش دارد. زیرا در این روش ممبرگیری ما با افراد و سلایق مختلف در ارتباط هستیم که ممکن است نوع محتوای شما را نپسندند و همانطور که با میل خود وارد شده با میل خود خارج شود. زیرا کاربرهای واقعی حق خارج شدن را دارند و این به محتوا و موضوع کانال شما بستگی دارد و هرچقدر محتوا جذاب تر باشد ریزش کمتر خواهد بود.

ممبر های پاپ آپ اختیاری ممبر واقعی و هدفمند هستند که با میل خود وارد کانال شما شوند. اما ممبر اد اجباری همانطور که از اسمش پیداست به صورت اجباری وارد کانال شما میشود و درصد ریزش ممبر پاپ آپ از ممبر اجباری کمتر است.

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

خرید ممبر پاپ اپ تلگرام ارزان

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که افزایش درآمد و ارتقای کاری برایتان مهم است؟ قطعا هدف شما در هر کسب‌وکاری که در آن مشغول هستید افزایش درآمد و سود بیشتر است؛ به همین علت باید از بسترهای آنلاین جهت گسترده کردن طیف مشتریان خود استفاده ‌کنید. ممکن است بیزینس‌های مختلفی به‌واسطه تلگرام در فروش خود پیشرفت کرده باشند اما همان‌طور که می‌دانید استفاده از تلگرام نیز راه و روش‌های خاص خود را دارد. یکی از این روش‌ها خرید ممبر پاپ آپ است. در این مقاله در مورد مزیت‌ها و تأثیر خرید ممبر در روند فروش شما توضیحاتی را داده‌ایم. حال در سلام ادز با ما همراه باشید تا بدانید خرید ممبر تلگرام تا چه اندازه‌ای می‌تواند در افزایش سودآوری به شما کمک کند.

 

معرفی محصولات خرید ممبر تلگرام و مدل های ممبر:

همان‌طور که می‌دانید روش‌های بسیاری برای بالا بردن اعضای کانال تلگرام وجود دارد که می‌توانید از طریق آن ممبر خود را بالا برده و باعث افزایش درآمد‌زایی خود شوید. انواع  روش های افزایش ممبر تلگرام عبارتنداز:

 • خرید ممبر فیک که هیچ گونه بازدیدی در تلگرام برای شما نخواهد داشت.
 • ممبر اجباری به روش ساده
 • ممبر اجباری واقعی به صورت مخفی
 • ممبر واقعی اختیاری و یا ممبر پاپ آپ تلگرام

از 4 گزینه‌ای که در بالا آمده است می‌توان گفت آخرین مورد یعنی ممبر واقعی تلگرام که به آن ممبر پاپ آپ گفته می‌شود از بهترین روش‌های موجود برای افزایش اعضا است. اگر  می‌خواهید از روشی تضمینی برای بالا بردن اعضای کانال خوداستفاده کنید این گزینه می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

خرید ممبر به روش پاپ آپ چه تفاوتی با ممبرگیری ادد اجباری دارد؟

احتمالا تا حدودی با  دیگر روش‌های افزایش ممبر آشنایی داشته باشید. اما پیشنهاد ما به شما خرید ممبر پاپ آپ است؛ زیرا این روش بسیار بهتر از ممبرگیری به روش اد ممبر اجباری است. بهتر است خود را به‌ جای کاربر قرار دهید؛ اگر در تلگرام خود مشغول فعالیت باشید و کانالی در تلگرام برای شما باز شود و از شما درخواست کند که عضو آن شوید برای شما بیشتر جذاب خواهد بود یا اینکه بدون اطلاع عضو کانالی شوید؟ قطعا اگر برخلاف میل خود به عضویت در کانالی درآمده‌ باشید نه‌تنها ممکن است حس ناخوشایندی در شما ایجاد شود، بلکه به‌احتمال فراوان دیگر آن کانال را دنبال نخواهید کرد. با توجه به این توضیحات حتما متوجه شده‌اید که خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به دلیل اینکه برای به عضویت درآمدن کاربر از او اجازه گرفته می‌شود بسیار محبوب‌تر و تأثیرگذارتر خواهد بود. در این روش به علت فیک نبودن اعضا ادد شده در کانال شما، دیگر نیازی به خرید بازدید پست تلگرام ندارید.

هنگام خرید ممبر پاپ آپ تلگرام برای بازخورد بهتر به این نکته توجه کنید.

در هنگام خرید ممبر پاپ آپ تلگرام باید آخرین پستی که منتشر می‌کنید جذاب باشد تا کاربر را به دنبال کردن این کانال ترغیب کند؛ چرا که کاربران برای بررسی یک کانال و تصمیم به عضویت در آن معمولا آخرین پست را مشاهده می‌کنند. در واقع آخرین پست‌ها در روند دنبال کردن شما توسط کاربران تأثیر فراوانی دارد و یکی دیگر از نکات مهم این است که در زمان ممبرگیری نباید هیچ‌گونه پستی را در تلگرام خود به اشتراک بگذارید و باید تا پایان ممبرگیری صبر کنید.

آیا خرید ممبر پاپ اپ تلگرام ریزش هم دارد؟

ممکن است این سؤال برای صاحبان کسب‌وکار به وجود آید که آیا در هنگام خرید ممبر پاپ آپ، ممبرهای خریداری شده ریزش خواهند داشت؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر؛ زیرا از کاربران پرسیده می‌شود که تمایل دارند در کانال موردنظر عضو شوند یا خیر؟ در واقع کاربر با توجه به سلیقه و انتخاب خود وارد کانال می‌شود. در چنین حالتی دلیلی ندارد که کاربران کانال شما را ترک کنند. زمانی چنین اتفاقی رخ می دهد که برای بالا بردن ممبرها از روش‌های فیک یا انواع دیگر استفاده کنیم. در واقع زمانی که کاربر بدون اختیار خود عضو کانالی می‌شود آن را ترک کرده و ریزش اعضا رخ می‌دهد؛ بنابراین به هنگام خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به ‌هیچ‌ عنوان نگران ریزش اعضای کانال خود نباشید.

نکاتی که بعد از خرید ممبر از روش پاپ آپ باید به آن توجه کنید

در روش ممبر پاپ آپ باید بعد از خرید به نکاتی توجه کنید تا خرید شما نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد. خیلی از افراد غیرحرفه‌ای عمل کرده و بعد از خرید ممبر برای افزایش اعضا به نکاتی که باید بعد از آن عمل کرده توجهی ندارند و همین امر باعث ضرر آن‌ها می‌شود.

 1. بعد از خرید ممبر پاپ آپ از محتوای خوب غافل نشوید
 2. در کنار خرید ممبر پاپ آپ تلگرام از عکس‌های جذاب هم استفاده کنید.
 3. همزمان با خرید ممبر پاپ آپ در زمان‌های پربازدید و به‌صورت مرتب پست بگذارید.
 4. دروغ و تبلیغات در پاپ آپ ممنوع

 اگر مطلب یا پیشنهاد بسیار مهمی وجود دارد که می‌خواهید به بازدیدکنندگان ارائه دهید یا مطمئن هستید که می‌توانید ان‌ها را جذب کنید، قطعا ان‌ها را در پاپ‌آپ قرار دهید . از گذاشتن دروغ و تبلیغات دروغین و بزرگ نمایی شده قطعا پرهیز کنید. 

تفاوت خرید ممبر پاپ آپ با پوش نوتیفیکیشن

در روش خرید ممبر پاپ آپ، با اجازه دسترسی که به اپلیکیشن‌های نصب شده کاربر داده شده، مستقیما کانال تلگرام بر دستگاه کاربر باز می‌گردد. ولی در پوش نوتیفیکیشن، ابتدا نوتیفیکیشن متنی یا بنری در قسمت نوتیفیکیشن‌ها نمایش داده شده و سپس اگر کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک نماید، به کانال مربوطه وارد می‌شود. در نتیجه بازدهی پاپ‌آپ بالاتر از پوش نوتیفیکیشن خواهد بود. در روش پاپ‌آپ مستقیم تلگرام، نیازی به متن و تصویر تبلیغاتی نیست و تنها به لینک جوین و آیدی کانال نیاز است. پوش نوتیفیکیشن در اصل حاوی پیامی است که در بالای صفحه موبایل فرد نمایش داده می‌شود و کاربر با کلیک بر روی این پیام به صفحه مورد نظر ارجاع داده می‌شود. صفحه ارجاع داده شده می‌تواند یک صفحه وب، کانال و یا حتی گروه ، محصول خاص و… باشد.در این حالت پیام شما به مقداری که سفارش دادید فقط ارسال می‌شود. و درصد بازدید ، مشاهده و تبلیغ شما بر اساس میزان جذابیت تبلیغ برای هدف کاربران خواهد بود. معمولا کلیه تبلیغ‌ها بالای۴۰ درصد بازدید است.

قیمت خرید ممبر پاپ آپ و چگونگی تهیه آن

قبل از خرید ممبر باید بدانید که قصد دارید چه تعداد ممبر برای کانال خود تهیه کنید؛ چرا که تعرفه‌ها بر اساس تعداد ممبری که قصد خرید آن را دارید مشخص خواهد شد. زمان نیز بر روی تعرفه‌ها بی‌تأثیر نخواهد بود. بنابراین می‌توان گفت این دو آیتم، تعداد و زمان است که هزینه نهایی را مشخص می‌کند. البته دقت کنید که از چه سایت‌هایی خرید ممبر را انجام می‌دهید. همان‌طور که می‌دانید به دلیل رقابت و استقبال زیاد برای افزایش اعضا، افراد زیادی جهت فروش ممبر به این حوزه ورود ییدا کرده‌اند و قصد سوءاستفاده از صاحبان کار را دارند؛ بنابراین بهتر است از سایت‌های معتبر مانند سلام ادز که دارای سابقه و اعتبار .هستند استفاده کنید تا دیگر دغدغه‌ای از این بابت برای شما به وجود نداشته باشد

نمونه کار در خرید ممبر پاپ آپ تلگرام:

نمونه کار خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ارزاننمونه کار خرید ممبر پاپ اپ تلگرام فوری

تلگرام امروزه بسیار محبوب و پرکاربرد است و به یکی از مراکز مهم و مورد توجه مخاطبان تبدیل شده است. بسیاری از کسب‌وکارها تصمیم گرفتند که برای گسترش مشتریان خود، در این اپلیکیشن پربازدید یک کانال تلگرام ایجاد کنند. تلگرام برای این افراد یک بازار جدید به حساب می‌آید و باید، برای موفقیت در آن قواعد این بازار جدید را بدانند و رعایت کنند. یکی از مهم‌ترین مباحث مخصوص آن در اوایل فعالیت یک کانال تلگرام، جذب مخاطب است که لازمه اصلی فعالیت یک کانال به حساب می‌آید. ما در این مقاله در وب‌سایت سلام ادز، به بررسی خرید ممبر ایرانی می‌پردازیم و درباره آن صحبت می‌کنیم.

چرا بهتر است خرید ممبر پاپ آپ ایرانی را انتخاب کنیم؟

جذب مخاطب یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کانال‌های تلگرام است. قطعاً هر کسب‌وکاری متناسب با نوع فعالیت خود و محصولات، یا خدماتی که ارائه می‌دهد می‌تواند از روش‌های مختلفی برای جذب مخاطب استفاده کند؛ ولی تلگرام مانند اپلیکیشن اینستاگرام نیست که مخاطبان، این شانس را داشته باشند که به صورت اتفاقی پست شما را ببینند. شما نیاز دارید که در ابتدای راه و در مقاطع مختلف از مسیر پیشرفت کانال خود از راه‌های گوناگون، تعدادی مخاطب جذب کنید تا سرعت پیشرفت کانال شما ادامه‌دار باشد. در مراحل مختلف ممکن است شما نیازهای متفاوتی داشته باشید، مثلاً در یک مرحله فقط به دنبال افزایش عدد ممبرهای خود بوده و آن‌ها را با استفاده از روش‌های ارزان قیمت خرید ممبر فیک به دست بیاورید؛ ولی خرید ممبر ایرانی یکی از نیازهای متداول و مداوم در مسیر پیشرفت کانال خواهد بود.

وقتی از خدمات خریدن ممبر ایرانی استفاده می‌کنید، در واقع ۵۰ درصد از مسیر جذب مخاطبان جدید را طی خواهید کرد. ممبرهای ایرانی که شما دریافت می‌کنید اشخاص واقعی هستند که از روش‌های مختلف، وارد کانال شما شده‌اند و با کمی هوشمندی می‌توانید آن‌ها را، به صورت دائم به کانال خود جذب کنید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. این روش ماندگاری بالایی دارد و حجم قابل توجهی از ممبرها برای شما، حفظ می‌شوند که این می‌تواند اعتبار کانال شما را نیز افزایش دهد. قطعاً یکی از انگیزه‌های افزایش ممبر کانال افزایش اعتبار آن نزد مخاطبان جدید است. در ادامه این مقاله در وب‌سایت سلام ادز بیشتر به خرید ممبر ایرانی می‌پردازیم.

افزایش اعتبار کانال تلگرام با خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

یکی از انگیزه‌های اصلی کانال‌ها از خرید ممبر افزایش اعتبار آن‌ها در بین مخاطبان جدید است. این موضوع را می‌توانیم با ذکر یک مثال بسیار ساده برای شما بیان کنیم. اگر شما به کانالی دعوت شوید و وارد آن شوید، به چه چیزهایی توجه می‌کنید؟ احتمالاً اولین چیزی که به آن توجه می‌کنید موضوع کانال است که آیا این موضوع برای شما جذابیت دارد یا خیر. ناخودآگاه وقتی به موضوع کانال نگاه می‌کنید، حتماً چشمتان به تعداد ممبر های آن نیز می‌افتد که در این لحظه، این عدد می‌تواند تأثیر زیادی بر روی دیدگاه شما نسبت به کانال داشته باشد.

اگر این عدد تعداد کمی را نشان دهد احتمالاً شما به دیدن پست‌های آن، ترغیب نخواهید شد و اگر این عدد بالا باشد، شما تصور می‌کنید که حتماً پست‌های وی جذاب است که این مقدار دنبال کننده دارد. این دقیقاً مسئله‌ای است که موجب ایجاد اعتبار و اطمینان در مخاطبان می‌شود.

حالا چرا در میان روش‌های مختلف افزایش ممبر، ما خرید ممبر ایرانی را انتخاب می‌کنیم؟ حدوداً ۴۰ درصد از افراد تنها به عدد ممبر‌های یک کانال دقت می‌کنند و حدود ۴۰ درصد دیگر نیز، علاوه بر این که به تعداد ممبرها دقت می‌کنند، کیفیت پست‌ها را نیز در نظر می‌گیرند. ۲۰ درصد از مخاطبین به دنبال اثبات اعتبار شما هستند و تمام نکات را، درباره کانال شما در نظر می‌گیرند. آن‌ها خدمات شما را بررسی می‌کنند و همچنین سری هم به اکانت‌هایی که عضو کانال شما هستند می‌زنند. شاید تعجب کنید و یا بگویید که تعداد آن‌ها کم است و تأثیر زیادی روی کانال شما ندارد، ولی دقیقاً این ۲۰ درصد افرادی هستند که اگر به آن‌ها ثابت شود که شما معتبر و قابل اطمینان هستید، حتماً از شما خرید می‌کنند. آن‌ها نیازمند کالاها و خدمات شما هستند.

خرید ممبر پاپ آپ با کیفیت و واقعی

افزایش بازدید پست‌ها با خرید ممبر پاپ اپ

وقتی شما اقدام به خرید ممبر ایرانی می‌کنید آن‌ ممبر‌ها اکانت‌های واقعی هستند که به کانال شما وارد می‌شوند و طبیعتاً، ورود آن‌ها به کانال می‌تواند میزان بازدید پست‌ها را افزایش دهد که این، یک امتیاز مثبت برای شما به حساب می‌آید. در روش‌های افزایش ممبر که با اکانت فیک انجام می‌شود، شما ویو طبیعی از اکانت های اضافه شده دریافت نمی‌کنید ولی در روش خرید ممبر ایرانی اکانت‌ها‌ی واقعی هستند که شما را، می‌بینند و طبیعتاً اگر پست‌ها و موضوع کانال شما جذاب باشد، به بازدید پست‌های شما ادامه می‌دهند و در واقع به پست‌های شما اعتبار می‌بخشند. وقتی پستی در کانال شما بازدید بالایی دریافت کرده است، می‌توانید آن را به گروه‌های مختلف بفرستید و مشاهده کنید که افراد، به دلیل بازدید بالای آن پست حتماً آن را می‌بینند و احتمال اینکه، آن را به اشتراک بگذارند بسیار زیاد است.

در واقع شما با خرید ممبر ایرانی با یک تیر دو نشان می‌زنید و علاوه بر دریافت تعداد ممبر مورد نظر خود، اقدام به افزایش ویو تلگرام خود نیز  می‌کنید. هر‌ چقدر پست‌های شما جذاب‌تر و دیدنی‌تر باشد، می‌توانید حجم بیشتری ویو برای پست‌های خود، دریافت کنید و از این پتانسیل مناسب که به کانال شما وارد شده، بیشترین استفاده را بکنید. به همین دلیل است که بسیاری از کانال‌های به‌نام در تلگرام به طور مداوم و زمان‌بندی‌شده، از خدمات خریدن ممبر ایرانی استفاده می‌کنند.

روش‌های خرید خرید ممبر پاپ آپ ایرانی

همان‌طور که گفتیم این اکانت‌های ایرانی واقعی هستند و حتی، می‌توانید با آن‌ها چت کنید تا از این موضوع مطمئن شوید. شاید برایتان جالب باشد که این اکانت های واقعی، از کجا می‌آیند و چگونه وارد کانال شما می‌شوند؟ معمولاً ارائه‌دهندگان با سابقه این خدمات ممبرهای واقعی ایرانی خود را، از دو روش متداول به دست می‌آورند و به شما ارائه می‌دهند. روش اولی که آن‌ها استفاده می‌کنند اصطلاحاً پاپ آپ یا ممبر اختیاری است؛ در این روش مخاطبان با استفاده از تبلیغات ناگهانی به عضویت در کانال شما تشویق می‌شوند. روش بعدی نیز استفاده از سازوکارهایی مانند مسابقه یا کمپین است که می‌توانند شکل‌ها و پیچیدگی‌های گوناگونی داشته باشند. در ادامه به تشریح این دو روش جذاب و پرطرفدار برای خرید ممبر ایرانی در تلگرام می‌پردازیم.

خرید ممبر پاپ آپ ایرانی

وقتی شما این نوع از خدمات را خریداری می‌کنید شخص ارائه دهنده این خدمات، با استفاده از بستر تلگرام‌های غیر رسمی پیغام‌های کوتاهی را روی صفحه نمایشگر کاربران نمایان می‌کند. زمانی که کاربران در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند یک پیام کوچک، روی صفحه ظاهر می‌شود که یک معرفی کوتاه از کانال شما دارد. شخص اگر به موضوع یا اسم کانال شما علاقه‌مند شود، وارد این پیغام شده و در نتیجه در کانال شما عضو می‌شود. اولین نکته مهم در این روش واقعی بودن ممبر‌ها است و شما می‌توانید، برای امتحان این موضوع به چند نفر از آن‌ها پیام داده و با آن‌ها صحبت کنید.

 مزیت دیگر این طرح این است که افرادی که از این روش وارد کانال شما می‌شوند، به حوزه کاری شما علاقه‌مندند و شما می‌توانید با ارائه پست‌های با کیفیت، حجم قابل توجهی از آن‌ها را در کانال خود حفظ کرده و با فعالیت مداوم، آن‌ها را به خریداران محصولات یا خدمات خود تبدیل کنید. در طول مدتی که این خدمات روی یک کانال اجرا می‌شود باید روال انتشار پست، بر روی آن کانال متوقف شده باشد تا مراحل انجام این روش به درستی صورت بگیرد. شما را به دیدن ویدئو نماشا سلام ادز دعوت می کنیم.

استفاده از مسابقه و کمپین

در این روش ارائه‌دهنده خدمات با استفاده از هزینه‌هایی که شما می‌پردازید یک مسابقه، یا یک کمپین راه می‌اندازد که می‌تواند شکل‌ها و الگوریتم‌های مختلفی داشته باشد. افراد برای پیوستن به این مسابقه و بردن جوایز آن باید در تعدادی کانال تلگرامی عضو شوند و به این ترتیب، فرصتی مناسب برای صاحبان این کانال‌ها به وجود می‌آید. بعد از اتمام مسابقه و یا کمپین این ممبرها، دیگر دلیلی برای حضور در کانال شما نداشته و می‌توانند از آن خارج شوند.