Skip to content

خرید ممبر واقعی تلگرام

TELEGRAM
MEMBER
right tel icon سلام‌ ادز

اد ممبر اجباری تلگرام

۱k
تومان ۱۹۰۰۰
 • ممبر اجباری ارزان
 • ممبر اجباری کانال با کیفیت بالا
 • ممبر اجباری تلگرام کاملا واقعی
 • ممبر اجباری ایرانی

ممبر واقعی اجباری تلگرام

۱۰k
تومان۱۹۰۰۰۰
تومان ۱۸۰۰۰۰
 • ممبر اجباری ارزان
 • ممبر اجباری کانال با کیفیت بالا
 • ممبر اجباری تلگرام کاملا واقعی
 • ممبر اجباری ایرانی

ممبر اجباری واقعی

۵۰k
تومان۹۵۰۰۰۰
تومان ۸۰۰۰۰۰
 • ممبر اجباری ارزان
 • ممبر اجباری کانال با کیفیت بالا
 • ممبر اجباری تلگرام کاملا واقعی
 • ممبر اجباری ایرانی
tel icon سلام‌ ادز

مزیت‌های خرید ممبر اد اجباری تلگرام( خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان )

استفاده از هر روش افزایش ممبری می‌تواند ویژگی‌ها و مزیت‌های خاص خودش را داشته باشد. به عنوان مثال در روش تولید محتوا شما شاید در مدت زمان کوتاهی نتوانید مخاطبی را جذب نمایید اما نباید از خاطر ببرید که این روش در بلند مدت می‌تواند از هر روش دیگری برای کانال شما آورده بیشتری داشته باشد. 

 • افزایش سریع تعداد ممبر در روش خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان:افزایش ممبر و افزایش مشتری همواره دغدغه کسب و کار ها در تلگرام بوده است. رسیدن به ممبر واقعی ارگانیک کاری زمانبر و نیازمند صبر و حوصله بسیار است. با خرید ممبر واقعی از روش اد اجباری در سایت سلام ادز فاصله‌ی شما تا افزایش ممبر واقعی کانالتان فقط ۲۰ دقیقه ای است که کارشناسان مشغول گرفتن مشاوره رایگان به شما و انجام سفارشتان هستند.
 • مناسب برای تماس کانال‌ها با هر موضوع: مزیت دیگر خرید ممبر اجباری سلام ادز این است که شما با هر موضوع و محتوایی که کانال داشته باشید(غیر از موارد درج شده در قوانین سایت) با سفارش ممبر واقعی سلام ادز کارشناسان ما متناسب با نوع کانال شما سفارشتان را انجام میدهند و محدودیتی نخواهید داشت.
 • هزینه پایین خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان به نسبت دیگر روش‌ها: مزیت دیگر خرید ممبر اجباری سلام ادز این است که شما با هر موضوع و محتوایی که کانال داشته باشید(غیر از موارد درج شده در قوانین سایت) با سفارش ممبر واقعی سلام ادز کارشناسان ما متناسب با نوع کانال شما سفارشتان را انجام میدهند و محدودیتی نخواهید داشت.
 • سنجش میزان موفقیت با خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان: در این روش شما با صرف هزینه‌ای اندک خواهید توانست یک تست اولیه از نحوه برخورد افراد با کسب و کار تلگرامی خود آگاه شوید. به این صورت می‌توان به جمع بندی درستی در رابطه با ادامه دادن کار و همچنین میزان موفقیت خود رسید. 
 • واقعی بودن اعضای اد شده: بر خلاف دیگر روش‌های افزایش تعداد عضوهای کانال مانند ممبر فیک در این روش شما با افراد واقعی سر و کار دارید و می‌توانید انتظار میزان تعامل بالایی را از اعضای اد شده داشته باشید.
 • افزایش میزان اعتبار کانال: شما در این روش می‌توانید با صرف مدت زمان کوتاهی به میزان دلخواه ممبر جذب نمایید و اعتبار کانال خود را به میزان قابل قبولی افزایش دهید.
 • افزایش میزان ویو پست‌ها: در این روش پست‌های شما به ویژه پست‌های انتهایی کانال شما به میزان قابل توجه‌ای افزایش ویو خواهد داشت. 
 • افزایش میزان تعامل کاربران با کانال: همان طور که عنوان شد در این روش شما با افراد واقعی سر و کار دارید و به همین خاطر می‌توان انتظار افزایش میزان تعامل کاربران با کانال را در نظر داشت. اگر به دنبال روشی مناسب و ارزان برای افزایش میزان تعامل کاربران با کانال هستید استفاده از این روش می‌تواند برای شما مناسب باشد. 

انواع ممبر اد اجباری (خرید ممبر واقعی تلگرام )

 خرید ممبر واقعی تلگرام اد اجباری تلگرام

 • ممبر اد اجباری بصورت معمولی: در این روش شما بدون آنکه خودتان بخواهید وارد کانالی می‌شوید و در این بین پیام “شما وارد کانال فلان شده اید” برایتان نمایش داده می‌شود و در نتیجه خواهید فهمید. در این صورت اگر کانال باب میلتان نباشد سریعاً از آن خارج می‌شوید. لازم به ذکر است که ریزش ممبر در این روش بسیار بالاست.
 • اد اجباری ممبر بصورت بیصدا: روشی مشابه با روش اول است با این تفاوت که آن پیام اطلاعیه برایتان نمی آید و تقریبا نمی فهمید که اجباراً وارد کانالی شده اید. طبیعی است که ریزش ممبر در این روش نسبت به روش اول کمتر است.
 • اد اجباری ممبر بصورت مخفی: در این حالت شما وارد کانالی می‌شوید که خودتان هیچوقت مطلع نخواهید شد. زیرا هم پیغامی به شما نشان داده نمی شود و هم پس از ورود شما به کانال، کانال از دید شما مخفی خواهد شد و یا در قسمت کانال های خصوصی شما قرار خواهد گرفت که کمتر به سراغ آن می‌روید. به همین دلیل ریزش در این حالت از دو روش دیگر کمتر است چون شما اصلا مطلع از حضور همچین کانالی نمی شوید که بخواهید از آن خارج شوید. بازدید پست های آن کانال هم طبیعتاً کمتر می‌شود.

اما روش سوم  برای خرید ممبر تلگرام ارزان راه مناسب تری نسبت به دو روش اول است زیرا با توجه به ریزش کمتر از دو روش دیگر و همچینن اطمینان از واقعی بودن ممبر‌ها می‌توان آن را فهمید. حداقل فایده این است که شما با این روش کانال خود را پیش ممبرهای قدیمی تان معتبرتر می‌کنید.

انواع خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان

روش‌های بسیار گوناگونی برای خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان وجود دارد که هر کسب و کاری متناسب با شرایط و ایده‌آل‌های خود از هر یک از این روش‌ها استفاده می‌کند. از قدیمی‌ترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام، می‌توان به بالا بردن کیفیت مطالب کانال و تبلیغات اشاره داشت؛ اما استفاده از این روش‌ها به تنهایی کافی نخواهد بود. اگر بخواهید ممبرهای خود را تنها با استفاده از این روش‌ها افزایش دهید، باید مدت زمان بسیار زیادی را صرف کرده و منتظر بمانید؛ حتی گاهی نتیجه گرفتن از این روش‌ها می‌تواند تا بیش از ۳ تا ۴ ماه نیز به طول انجامد.

امروزه با گسترش این علم، می‌توانید به‌جای استفاده از این روش‌های زمان‌بر، از متدهای دیگری برای افزایش ممبر استفاده کنید. با بالا رفتن اهمیت ممبرها، وبسایت‌های بسیاری روش‌های نوین و جدیدتری را برای افزایش ممبر ارائه می‌دهند. شما نیز می‌توانید برای نتیجه‌گیری سریع و بی‌دردسر از سرویس‌های فروش و اد تلگرام بهره ببرید. برای استفاده از این روش‌های پربازده تنها کافیست وبسایتی معتبر انتخاب کرده و سرویس دلخواه خود را سفارش دهید. از میان این روش‌ها می‌توان به خرید ممبر فیک، اد ممبر پروکسی، اد ممبر پاپ آپ، اد ممبر اجباری قفل و… اشاره داشت. هر یک از این روش‌ها به شیوه متفاوتی انجام شده و مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. یک دسته از روش‌های بسیار پرطرفدار برای افزایش ممبر تلگرام، اد ممبر واقعی است. انواع خرید ممبر واقعی تلگرام عبارت است از:

اد ممبر واقعی اختیاری

در این روش به کاربران کاملاً واقعی و آنلاین تلگرام، پیامی مبنی بر دعوت به عضویت در کانال شما ارسال می‌شود. کاربران با دیدن پیام مورد نظر، در صورت تمایل از کانال شما بازدید کرده و در آن عضو می‌شوند. این روش را می‌توان یکی از محبوب‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های افزایش ممبر دانست؛ زیرا به‌دلیل اختیاری بودن آن، میزان ریزش پس از استفاده از این روش بسیار کم بوده و بازدید افزایش پیدا خواهد کرد.

اد ممبر اجباری معمولی

از دیگر روش‌های افزایش ممبر تلگرام، اد ممبر اجباری معمولی است. در این روش کاربران آنلاین به صورت اجباری و بدون اختیار خود در کانال شما عضو خواهند شد. البته زمانی که کاربران متوجه عضویت در کانال شوند می‌توانند از آن خارج شوند؛ به همین دلیل میزان ریزش پس از استفاده از این روش ممکن است بسیار زیاد باشد. 

اد ممبر اجباری هیدن

روش دیگری که برای اد ممبر اجباری از آن استفاده می‌شود اد ممبر اجباری هیدن است. این روش کاملاً مشابه اد ممبر اجباری معمولی است؛ با این تفاوت که کاربر متوجه عضویت در کانال شما نخواهد شد. با استفاده از این روش ریزش بسیار کمی خواهید داشت؛ اما نمی‌توانید انتظاری برای افزایش بازدیدها و مشارکت کانال یا گروه‌تان داشته باشید.

خرید ممبر اد اجباری تلگرام

ممبر کاملا واقعی

خرید سریع ممبر واقعی

پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ممبر اد اجباری

یکی از انواع جذب عضو در تلگرام که تقریباً بصورت اجباری است، “اد اجباری ممبر تلگرام” یا همان “ممبر اد اجباری” است. این نوع از جذب ممبر بصورت کاملاً واقعی عمل می‌کند. به این معنی که ممبری که به کانال مورد نظر نسبت داده می‌شود کاملاً واقعی است. کانال های متعددی در تلگرام با جذب ممبر فیک یا تقلبی به خود اعتبار کذب می‌بخشند و به نوعی فقط ظاهر خود را آراسته می‌کنند تا اگر کسی کانال آنها را تصادفاً دید با خود بگوید “حتماً کانال معتبری است که انقدر عضو دارد”. اما در حقیقت کیفیت آن کانال نشانگر اعتبار آن است و به محضی که آن عضو از تقلبی بودن کانال مطلع شود تصمیم به ترک آن می‌گیرد. همینجاست که فرق بین ممبر تقلبی و واقعی مشخص می‌شود.

بله ممبرها کاملا واقعی و ایرانی هستند.ظرفیت هر کانال برای دریافت ممبر اد اجباری (ممبر واقعی) برابر با یک میلیون است. یعنی هر کانال می‌تواند تا سقف یک میلیون ممبر اد اجباری (ممبر واقعی) دریافت نماید. باید در نظر داشت که این ممبرها صد درصد واقعی هستند. همینطور ریزش آن به نسبت بین ۳۰ تا ۷۰ درصد است که نسبتاً آمار زیادی است. برای مثال فرض کنید یک کانال فروشگاه لباس زنانه ممبر اد اجباری می‌خرد و بطور تصادفی ممکن است مخاطبانی که در آن کانال اد می‌شوند شامل آقایان مسن، کودکان و یا افرادی باشند که هیچ ارتباطی با این کانال ندارند. پس طبیعتاً پس از مشاهده‌ی کانال آن را ترک می‌کنند.

تمام روش های ممبر گیری ریزش دارد
ولی این روش چون ممبر ها به صورت اجبار وارد کانال میشوند درصد ریزش کمی بیشتر از سایر ممبرها است البته توجه داشته باشید که در صورت داشتن محتوای با کیفیت ریزش بسیار پایینی را تجربه خواهید کرد. به منظور جلوگیری از ریزش افرادی که اجباری به کانال اد می‌شوند، ما می‌توانیم یک استراتژی در پیش بگیریم. فروش ممبر اد اجباری به کانال هایی با مضمون عام. همانطور که گفتیم فروشگاه لباس زنانه کانالی تخصصی است که مخاطبان آن بانوان هستند و اگر از اد اجباری ممبر تلگرام استفاده کند ممکن است افرادی نامرتبط با آن را جذب کند. به همین دلیل باید ممبر اد اجباری را به کانالی فروخت که عام تر و رایج تر بین مردم است.

شما می توانید با مراجعه به سایت سلام ادز از کارشناسان ما ممبر اد اجباری (ممبر واقعی) با کیفیت خریداری کنید.

خرید مبر واقعی تلگرام تضمینی

خرید ممبر اجباری تلگرام به چه دردی می خوره؟!!

خرید ممبر اد اجباری تلگرام یکی از موثرترین و زودبازده‌ترین راه‌ها برای افزایش تعداد مخاطب است. اما ممبر اجباری چیست؟ قیمت ممبر اجباری چه میزان است؟هدف تمام کسب و کار‌ها برای توسعه و پیشرفت، افزایش تعداد مشتری بوده که بتوانند به وسیله‌ی آن فروش را افزایش دهند. اما چرا برای افزایش مشتری تلگرام و برنامه اد ممبر اجباری را پیشنهاد می‌کنیم؟ چرا برای داشتن کسب و کاری پر رونق نیازمند خرید ممبر ارزان هستیم؟ آیا استفاده از تلگرام ما را از اهداف و برنامه‌های اصلی بیزینس دور می‌کند؟ برای چه نیازمند استفاده از کانالی پر بازدید برای کسب و کار خود هستیم؟ این سوالات بخشی از سوالاتی است که در ذهن صاحبین کسب و کار‌ها به وجود می‌آید و هدف از این مقاله نیز جواب دادن به این سوالات است. با دریافت جواب‌هایی منطقی می‌توانید برای کسب و کار خود تصمیم درستی بگیرید و آن گاه متوجه شوید آیا شما نیازمند تلگرام و خرید ممبر تلگرام ارزان هستید یا خیر؟

 

دلیل استفاده از تلگرام برای افزایش مشتری(ممبر واقعی)

مشتری یکی از اصلی‌ترین ارکان هر کسب و کار است که برای آن وقت زیادی را صرف می‌کنیم تا بتوانیم از این طریق خود را در ذهن آن‌ها شکل دهیم. اما مهم‌ترین مسئله‌ای که تمامی کسب و کار‌ها برای آن تلاش می‌کنند افزایش مشتری و افزایش مخاطب است. با توجه به این موضوع رویکرد‌ها و تکنیک‌های زیادی وجود دارد که می‌توان با بهره‌گیری از آن‌ها کسب و کار خود را پر از مشتری کرد. از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلفی برای این منظور می‌توان بهره گرفت و کسب و کار را با افزایش مشتری روبه‌رو کرد. اما چرا ما به شما تلگرام را پیشنهاد می‌کنیم؟

تلگرام از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در جهان است و تمامی کشور‌های دنیا از آن بهره می‌گیرند. ایران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و طبق آخرین آمار گرفته شده حدود ۴۰ میلیون از کاربران اینستاگرام را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. با توجه به حجم زیاد مخاطب در این پلتفرم شاهد آن هستیم که بسیاری از کسب و کار‌ها برای رشد و موفقیت خود از آن بهره می‌گیرند.

با خرید ممبر اجباری ساده تلگرام و افزایش ممبر اجباری می‌توان حجم زیادی از این مخاطبان و اعضا را وارد کانال تلگرامی کرد. از آن به بعد با انتشار پست‌هایی مخاطب پسند و جذاب می‌توان این افراد را در کانال ماندگار کرد و پس از مدتی از آن‌ها مشتری‌های وفاداری بسازیم. همانطور که گفتیم می‌توان با استفاده از روش‌های مختلف تعداد مشتریان و مخاطبان را افزایش داد اما بعضی از این روش‌ها به دلیل هزینه‌ی زیادی که باید برای آن درنظر گرفت بسیار پر ریسک است و در صورت دریافت نکردن بازخورد مناسب، ضرر‌های مالی زیادی را در پی خواهد داشت. اما در تلگرام می‌توان با صرف هزینه‌های بسیار کم مشتریان را افزایش داد و کسب و کار خود را رونق بخشید.

مزایای خرید ممبر واقعی اد اجباری تلگرام

در بخش قبلی تا حدودی به مزایای اصلی خرید ممبر اد اجباری از سایت های فروش ممبر اجباری تلگرام اشاره کردیم. به طور کلی دو مزیت بزرگی که استفاده از تلگرام برای ما فراهم می‌کند به شرح زیر است.

 • بازدهی بالا به دلیل زیادی کاربران
 • ارزان قیمت بودن

خرید ممبر واقعیتلگرام خیلی ارزان

 

 

هنگامی که نام تبلیغات به میان می‌آید کسب و کار‌ها با دو موضوع مهم روبه‌رو می‌شوند. آیا می‌توان با استفاده از تبلیغ بازخورد مناسبی را از جامعه هدف دریافت کرد؟ آیا می‌شود از تبلیغات به روش مقرون به صرفه‌تری استفاده کرد؟ بسیاری از کسب و کارها به تازگی وارد بازار شده‌اند و طبیعی است که هنوز درآمد زیادی را به دست نیاورده‌اند و از این رو نمی‌توانند مبالغ سنگی را برای کسب و کار خود در نظر بگیرند. حال چاره کار چیست؟ برای بیزینس‌های نوپا توصیه می‌شود که از تبلیغات گران قیمت استفاده نکنند چراکه نرسیدن به بودجه کافی می‌تواند آن‌ها را با شکست یا ضرر‌های مالی سنگین روبه‌رو کند.

این کسب و کار‌ها باید در ابتدای امر، تبلیغات را به آرامی پیش ببرند و به طور آهسته و پیوسته در ذهن مخاطب جای بگیرند. یکی از مواردی که این کسب و کار‌ها به آن نیاز دارند استفاده از کانال تلگرامی است تا با خرید ممبر تلگرام ارزان افرادی را با کسب و کار خود آشنا کنند و از آن پس با بهره گیری از پست‌های جذاب مخاطبان خود را افزایش دهند. از آن جایی که تلگرام مخاطبان زیادی دارد قطع به یقین می‌توان گفت که می‌تواند کسب و کار شما را رونق دهد، فقط کافی است که پا پس نکشید و با تبلیغات گسترده تلگرام به کارتان رونق ببخشید.

چرا برای داشتن کسب و کاری پر رونق نیازمند استفاده از تلگرام و خرید ممبر  واقعی تلگرام هستیم؟

یکی دیگر از سوالاتی که به طور متداول کسب وکار‌ها از خود می‌پرسند دلیل بهره گیری از تلگرام و خرید ممبر واقعی تلگرام با ویو برای کانال تلگرام است. برای پاسخ به این سوال باید گفت که شما باید برای موفقیت و پیشرفت با رقبای خود رقابت کنید. آیا رقیبتان از تلگرام استفاده نمی‌کنند؟ جواب این سوال اگر منفی یا مثبت باشد بازهم نمی‌تواند دلیلی برای استفاده نکردن از تلگرام شود. اگر کسب و کار‌هایی که با شما در رقابت هستند از تلگرام استفاده می‌کنند که شما هم باید از این پلتفرم بهره بگیرید.

اما اگر آن‌ها هیچ گونه فعالیتی در تلگرام ندارند، استفاده از این پلتفرم می‌تواند سکوی پرتابی برای کسب و کارتان باشد. به طور کلی تمامی کارهایی که بتواند شما را ازکسب و کار‌های مختلف متمایز کند، دلیلی می‌شود برای رشد و پیشرفت کسب و کارتان. از این رو اگر تا کنون از تلگرام استفاده نکرده‌اید، زمان مناسبی است تا با فعالیت در آن کسب و کار خود را رونق بخشید. بسیاری از کسب و کار‌ها عقیده دارند که با فعالیت در تلگرام زمان زیادی را هدر می‌دهند و نمی‌توانند بازخورد مناسبی را دریافت کنند و عقیده دارند که باید بیشتر وقت آن‌‌ها برای طراحی سایتی قدرتمند صرف شود.

این یک طرز فکر اشتباه است اگر می‌خواهید که خود را به مردم معرفی کنید و در تلگرام مارکتینگ موفق باشید باید بیزینستان همه گیر شود و مخاطبان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی مختلف و سایت‌های خود داشته باشید؛ برای بهبود تلگرام مارکتینگ خود دیدن این ویدیو یوتیوب را به شما پیشنهاد میکنیم. از این رو می‌توان با خرید ممبر تلگرام ارزان در کم‌ترین زمان ممکن و با صرف هزینه‌ی بسیار کم با طیف زیادی از مخاطبان روبه‌رو شد و پس از آن با بهره‌گیری از روش و متد‌های مختلف کسب و کار خود را رونق بخشید.

آیا استفاده از تلگرام یا خرید ممبر واقعی تلگرام ما را از اهداف و برنامه‌های اصلی بیزینس دور می‌کند؟

در بخش قبلی در مورد این سوال تا حدودی توضیح دادیم. باور غلط و طرز فکر اشتباه دلیلی شده تا ما از استراتژی‌هایی که می‌توانیم در تلگرام پیش بگیریم کمی دور شویم. در بخش قبل گفتیم که برای همه گیر شدن باید بیشتر به دنبال فعالیت در فضاهای مختلف باشیم. یکی دیگر از شگرد‌هایی که می‌توان از آن بهره گرفت منتقل کردن مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خود است.

برای مثال می‌توانید با قرار دادن لینک کانال تلگرام در سایت یا در اینستاگرام جامعه هدف خود را به تلگرام بکشانید. از طرف دیگر می‌شود با خرید ممبر تلگرام تعداد مخاطبان خود را افزایش داده و با قرار لینک سایت، توییتر، اینستاگرام و… در کانال مخاطبان را ترغیب کنید که شما را در فضا‌های دیجیتال دیگر همراهی کنند. با این روش می‌توانید بازدید سایت  خود را بالا برده که این امر در سئو سایت تاثیر مستقیم دارد.یا می‌توان از این طریق تعداد فالوور‌های ایرانی اینستاگرام را افزایش داد.

از این رو بهتر است که برای رونق اقتصادی کسب و کار خود در فضا‌های مختلف دیجیتال فعالیت کرده و با مدیریت شبکه‌های اجتماعی توسط ادمین‌های حرفه‌ای موجب افزایش کاربران سایت خود شوید. این امر می‌تواند تا حدودی سبب ‌شود که کاربران بیش از پیش به بیزینستان توجه کنند و توجه زیاد افراد می‌تواند از آن‌ها مشتریان وفاداری بسازد. از این رو با خرید ممبر تلگرام می‌توان مخاطب بیشتری را جذب بیزینس کرد و هر چه این تعداد بیشتر باشد کاملا طبیعی است که در افزایش مشتری و افزایش مخاطب تاثیر مستقیم می‌گذارد. با توجه به این تفاسیر می‌توان دریافت که داشتن کانال تلگرامی لازمه هر کسب و کاری است تا بتوان با بهره گیری از آن خود را به جایگاه که خواستارش هستند برسانند.

برای چه نیازمند استفاده از کانالی پر بازدید برای کسب و کار خود هستیم؟

هدف ما از تبلیغات کارآمد در تلگرام چیست؟ برای چه از شیوه‌های مختلف تبلیغ استفاده می‌کنیم؟ قطع به یقین مهم‌ترین موضوعی که ما را ترغیب به استفاده از تبلیغات می‌کند، معرفی برند و محصولات به جامعه هدف است. با این روش می‌توانیم خود را بهتر بین جامعه هدف مطرح کنیم. حال برای این امر چه راهکار و رویکردی را می‌توانیم پیش بگیریم؟ همانطور که گفتیم تلگرام یکی از پلتفرم‌های پرمخاطب است که روزانه افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند و از این رو با بهره گیری از آن می‌توانید به طیف زیادی از مخاطبان دست یابید.

رسیدن به طیف عظیمی از مخاطبان در تلگرام کار مشکلی نیست زیرا که با استفاده از روش‌های مختلف مانند خرید ممبر تلگرام می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن به تعداد زیادی از مخاطبان دسترسی داشته باشید. هنگامی که ممبر‌ها افزایش پیدا کرد این احتمال که شما بتوانید خود را بیش از پیش در بین جامعه هدف مطرح کنید بالا می‌رود.  زمانی که کسب و کاری در بین جامعه هدف مطرح شود، این امکان وجود دارد که بتواند با افزایش فروش کسب و کار خود را رونق بخشد. از این رو است که می‌گوییم با داشتن کانال تلگرام می‌توانید در کمترین زمان ممکن کسب و کار خود را گسترش دهید. 

مزیت‌های داشتن کانالی پربازدید تلگرامی و خرید ممبر تلگرام

هنگامی که بتوانید با خرید ممبر اد اجباری تلگرام و تولید محتوای غنی و مناسب تعداد بازدید تلگرام را افزایش دهید به مزیت‌ها زیادی دست پیدا می‌کنید که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود.

 • معرفی بهتر برند، محصولات و خدمات
 • افزایش مشتری در تلگرام
 • افزایش فروش
 • افزایش اعتبار و ارزش برند و کسب‌وکار
 • جلب اعتماد ممبرها

این ۵ مورد بخشی از مزیت‌های داشتن کانالی پربازدید است. باید گفت که امروزه با توجه به کسب و کار‌های زیاد و بهره گیری آن‌ها از تلگرام دیگر نمی‌توانیم شاهد آن باشیم که کسب و کاری بدون استفاده از روش‌های گوناگون تبلیغ کانال تلگرام یا استفاده نکردن از خرید ممبر به جایگاه مناسبی دست پیدا کند. از این رو در ابتدایی که کانالی را برای کسب و کارتان راه اندازی می‌کنید باید بیش از پیش به دنبال افزایش ممبر باشید تا بتوانید از مزیت‌های گوناگون این روش بهره بگیرید. یکی از مهم‌ترین مواردی که با افزایش ممبر می‌توان به آن دست پیدا کرد، افزایش دادن اعتبار و ارزش برند و کسب و کار‌ها است. یکی از مواردی که می‌تواند در افزایش میزان اعتبار کسب و کارها اهمیت داشته باشد تعداد مخاطبان کسب و کار‌ها است.

زمانی که مدیری بتواند این موضوع را به مردم القا کند که کسب و کارش مخاطبان و مشتریان زیادی دارد می‌تواند اعتبار خود را افزایش دهد. علاوه بر آن با خرید ممبر اد اجباری تلگرام می‌توان اعتماد کاربران را نیز جذب کرد. بسیاری از کسب و کار‌ها برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت نیازمند جلب اعتماد مشتریان هستند با این امر می‌توان مشتریان را به کسب و کار خود وفادار کرد. همانطور که می‌دانیم این افراد نیز می‌توانند در افزایش مشتری بیزینس‌ها تاثیر زیادی داشته باشند.

چرا تلگرام در بین کسب و کارهای آنلاین به محبوبیت رسیده است؟

تلگرام در ابتدا یک پیام‌رسان بود و بیشتر محلی برای گفتگو و تبادل اطلاعات بین مردم بود. پس از مدتی که این اپلیکیشن به طرفداران بسیاری در دنیا دست پیدا کرد، تلگرام قابلیتی به نام کانال را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. کانال‌ها مکانی است که در آن می‌توانید هر نوع مطلبی را برای دنبال کنندگان پست کنید. امروزه کانال‌های تلگرامی بسیاری به وجود آورده‌اند که در موضوعات مختلف فعالیت می‌کنند و بدلیل محبوبیت تلگرام و اینستاگرام و کاربرد متفاوت آنها، اکثر کاربران هر دوی این نرم افزار ها را دارند و تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام هم برای کانال تلگرامی‌تان منطق است. یکی از موضوعاتی که به رشد بسیاری نیز رسیده است، فروشگاه‌های اینترنتی است که توسط کانال‌ها محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه کرده و به درآمد می‌رسند. توسط تلگرام بدون واسطه و به راحتی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و محصول خود را به فروش برسانید. همان‌طور که می‌دانید در رابطه با کانال‌های تلگرامی هر چه ممبر بیشتری داشته باشند، مردم راحت‌تر برای خرید از آن‌ها اعتماد می‌کنند.

علاوه بر خرید ممبر واقعی ارزان تلگرام راه‌های مختلف دیگری برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد که می‌توان تولید محتوای خلاقانه را یکی از آن‌ها نام برد. تولید محتوا در هر سایت و شبکه اجتماعی می‌تواند برای آن پیج، کانال و یا سایت معجزه کند و افراد بسیاری را به آن‌جا روانه کند. لازم به ذکر است که خرید ممبر واقعی  کانال ارزان تلگرام، صرفا خرید ممبر اجباری تلگرام نیست بلکه می‌تواند ممبر پاپ آپ و خرید ممبر پروکسی را هم شامل شود. شما به فروشگاه اینترنتی‌ای که پست‌های خود را با نهایت سلیقه آماده می‌کند، عکس‌های با کیفیت تهیه می‌کند، اطلاعات مورد نیاز را به کپشن عکس‌ها اضافه می‌کند و در کانال تلگرام خود پست می‌کند بیشتر اعتماد می‌کنید یا فروشگاه اینترنتی‌ای که تنها یک سری عکس بدون هیچ مشخصاتی یا یک سری متن بدون وجود هیچ عکسی در کانال خود پست می‌کند؟ به طور قطع مورد اول توجه کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. تولید محتوای خوب موجب اشتراک گذاری بسیار پست‌ها شده که همین امر موجب افزایش ممبرهای تلگرام شما نیز می‌شود. در این میان یکی از آسان‌ترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام، خرید ممبر تلگرام است. ممبر تلگرام دارای دو نوع است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

خرید ممبر واقعی تلگرام یا خرید ممبر فیک ارزان؟

به طور کل ممبرهای تلگرام به دو دسته ممبر فیک و خرید ممبر واقعی تلگرام تقسیم‌بندی می‌شوند. ممبر فیک پیامرسان تلگرام همان‌طور که از نامش پیداست تنها یک اکانت است که در پشت آن هیچ شخصی وجود نداشته و توسط ایمیل‌های یکبار مصرف به وجود می‌آید. ممبر فیک تنها عددی به عدد ممبرهای کانال شما اضافه کرده و تاثیری بر روی ویو و میزان کسب درآمد شما به صورت مستقیم نخواهد گذاشت. به همین علت برای افزایش بازدیدهای پست خود باید نسبت به خرید ویو پست اقدام کنید. به دلیل نداشتن این ویژگی‌ها ممبر فیک قیمت ارزان‌تری داشته و به همین دلیل افرادی که در ابتدای تاسیس کانال خود هستند، بیشتر به خرید ممبر فیک روی می‌آورند. مهم‌ترین تاثیری که ممبر فیک بر روی کانال شما می‌گذارد، افزایش تعداد آن است تا به سبب بیشتر بودن میزان ممبرهای کانال، یا مشتری اعتماد بیشتری برای خرید از کانال شما به دست آورد و یا تبلیغ دهنده راحت‌تر به کانال شما تبلیغ خود را بدهد. با طراحی پست  اینستاگرام، بازدید کننده های واقعی را از سمت اینستاگرام جذب کنید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

البته امروزه بسیاری از مردم از تاثیر نداشتن ممبر فیک بر روی ویو پست‌های کانال خبر دارند و ممکن است اضافه کردن ممبر فیک به کانال خود برعکس عمل کرده و موجب عدم اعتماد آن‌ها به شما شود. نوع دیگری از ممبر که برای تلگرام وجود دارد، ممبر واقعی کانال و گروه است. ممبر واقعی اکانت‌هایی است که در پشت آن‌ها انسانی قرار دارد و علاوه بر تاثیر بر روی ویو پست‌های کانال، به صورت مستقیم به کسب درآمد اضافه می‌کند. به طور مثال اگر کانالی با موضوع طنز دارید، خرید ممبر واقعی تلگرام ( یکی از ممبر های واقعی تلگرام که بسایر پربازده است، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام می‌باشد. ) می‌تواند تعداد ممبرهای کانال شما و به دنبال آن ویو پست‌های کانال را افزایش دهد. این خاصیت موجب آن می‌شود راحت‌تر بتوانید تبلیغات به دست آورید و همچنین نرخ بیشتری برای تبلیغات خود در نظر بگیرید. و یا به طور مثال اگر دارای فروشگاه اینترنتی در تلگرام هستید، ممبرهای بیشتر اعتماد بیشتری در مخاطبان به وجود آورده و راحت‌تر می‌توانند تبدیل به مشتری شوند.

چرا خرید ممبر ایرانی اهمیت بیشتری دارد؟

نکته دیگری که در رابطه با خرید ممبر واقعی تلگرام اهمیت دارد، ایرانی بودن این ممبرهاست. ممبرهای واقعی می‌توانند از هر کشوری باشند ولی اگر شما به زبان فارسی تولید محتوا می‌کنید، تنها ممبر ایرانی است که می‌تواند با کانال شما تعامل کند و به نوعی بهترین تاثیر را بر روی ویو پست‌های شما بگذارد. حتی در خرید ممبر فیک تلگرام ارزان هم، ممبر ایرانی وجود دارد چراکه تلگرام شما را جزو پیشنهادات خود به کاربران بگذارد. در رابطه با فروشگاه‌های اینترنتی به صورت کانال تلگرام این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا اگر فروش محصولات و یا خدماتتان تنها در ایران ممکن است، داشتن ممبر غیر ایرانی به کسب درآمد شما کمک چندانی نخواهد کرد. زیرا آن ممبر قابلیت خرید از شما را نداشته و نمی‌تواند به مشتری تبدیل شود. برای این که بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید داشتن ممبر ایرانی تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

امروزه افراد بسیاری در رابطه با کسب و کارهای آنلاین فعالیت دارند. اگر شما نیز به فکر تبلیغ کانال تلگرامی خود هستید و قصد دارید از طریق آن کسب درآمد کنید و یا مدیر گروه تلگرامی هستید و می‌خواهید گروه بزرگ‌تری داشته باشید، در این مقاله با سلام ادز همراه باشید تا با روش‌های خرید ممبر ارزان آشنا شوید.

کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی

امروزه کانال‌‌های تلگرامی به بستر مناسبی برای درآمدزایی مدیران تبدیل شده‌اند. مدیران کانال‌ها با به اشتراک گذاشتن مطالب مفید علمی، آموزشی، طنز، سرگرمی، اجتماعی، سیاسی، اخبار و … بستری را فراهم می‌کنند تا علاوه بر استفاده‌ی مخاطبان از مطالب کانال، از طریق تبلیغات مجازی به درآمد زایی برسند. همچنین گروه‌های مختلف تلگرامی در زمینه‌های گوناگون وجود دارند که با افزایش تعداد اعضا می‌توانند در سطح وسیع‌تری تعامل کنند و با اهدافی مانند آشنا شدن با افراد جدید، کسب درآمد، انجمن های اجتماعی و فرهنگی، دست به عضو گیری بیشتر می‌زنند.

چرا خرید ممبر تلگرام؟

هرچه ممبرهای کانال و گروه تلگرامی شما بیشتر باشند، می توانید تعرفه ی بالاتری برای تبلیغات در کانالتان تعیین کنید. اگر یک کسب و کار هستید می‌توانید فروش خود را بالا ببرید و اگر به دنبال انتشار وسیع مطلبی هستید، خرید ممبر ارزان فوری می تواند جامعه‌ی مخاطبان شما را چند برابر کند. اما هر مدیر معمولا تعداد محدودی ممبر را می تواند جذب کند و برای بیشتر از آن به کمک های حرفه ای نیاز دارد. 

خرید ممبر واقعی تلگرام با کیفیت

خرید ممبر ارزان کانال تلگرامی

خرید ممبر واقعی کانال به روش اد اجباریاین روش با کمک نسخه های غیر رسمی تلگرام انجام می شود. در سال های اخیر در کشور ما انواع دیگری از تلگرام تولید شده که مخاطبان زیادی نیز دارد. برنامه نویسان در برخی از این برنامه ها قابلیت عضو کردن اجباری مخاطب در کانال های مختلف را قرار داده اند. ممکن است برای خود شما نیز پیش آمده باشد که بی اختیار روزانه در کانال های مختلفی اد شوید. این همان روش اد اجباری ممبر است. روش‌های اد اجباری ممبر عبارتنداز:

 • ممبر اد اجباری معمولی: در این روش فرد کاملا متوجه عضویت در کانال می‌شود و اگر عضویت در کانال شما برای او ناخوشایند باشد، از کانال لفت می‌دهد. ریزش ممبر به این روش نسبتا بالاست.
 
 • ممبر اد اجباری سایلنت: در این روش فرد پیام “شما عضو این کانال شدید” را دریافت نمی‌کند و بنابراین دیرتر متوجه عضویت خود می‌شود. پس بسته به زمان بندی پست‌ها و نوع آن‌ها، سرعت و میزان ریزش متغیر است.
 
 • ممبر اد اجباری هیدن: هیدن به معنای پنهان بودن است. در این روش که بهترین نوع خرید ممبر اد اجباری است، فرد اصلا کانال را نمی‌بیند و متوجه عضویت خود نمی‌شود. اما به عنوان عضو به تعداد اعضای کانال شما اضافه شده است. مزیت این روش آن است از آنجا که فرد متوجه عضویت خود نیست، از کانال خارج نمی‌شود. بنابراین درصد ریزش ممبرها به حداقل می‌رسد. در رابطه با عیب روش هیدن می‌توان گفت که فرد از پست‌های شما بازدید نمی‌کند و نسبت تعداد ویوی پست‌ها به تعداد اعضا کمتر خواهد شد. این روش صرفا برای بالا بردن تعداد ممبر بدون توجه به فعالیت آن‌ها و میزان بازدید پست‌ها مناسب است.

 

خرید ممبر واقعی ارزان گروه تلگرامی: گروه‌های تلگرامی محل تبادل نظر و بحث پیرامون موضوعات مختلف است و با افزایش ممبر ها به صورت واقعی ، افراد جدید به جمع اضافه شده و امکان آشنا شدن با افراد جدید در هر زمینه افزایش می یابد. اگرچه مدیریت کردن یک گروه با افزایش اعضا دشوارتر خواهد شد. پس بهتر است قوی تر از قبل گروه خود را مدیریت کنید. در ادامه شما را با نکات مهم در این رابطه آشنا خواهیم کرد.

 • افراد به صورت اجباری به گروه شما اد می شوند.
 • به علت اجباری بودن، امکان ریزش از حدود ۱۰ تا ۶۰ درصد وجود دارد. نظم گروه و همچنین علاقه ی فرد به موضوعیت گروه تاثیر بسزایی در این درصد دارد.
 • بهتر است مدیریت گروه را با قدرتی بیش از پیش انجام دهید؛ برقراری نظم میان جمعیت زیاد آن هم در فضای مجازی، عامل مهمی در حفظ اعضای حاضر است.
 • اکثر ممبرها آنلاین هستند و عده ی کمی آفلاین می باشند.
 • برای اینکه سلام ادز بتواند به کانال شما ممبر اضافه کند، لازم است اد ممبر گروه ارزان را باز کنید. پس از اضافه کردن تعداد ممبر سفارشی شما، ما از گروه خارج می شویم.
 • در حین اضافه شدن اعضا از پست گذاشتن در گروه خودداری کنید.
 • وقتی شما ادمین تلگرام و اینستاگرام سلام ادز را مدیر گروه می کنید، پیام های حاوی خبر اضافه شدن عضو جدید، به سرعت پاک می شوند.
 • ممبر ها کاملا ایرانی و واقعی هستند.

چند توصیه‌ی عمومی از سایت خرید ممبر واقعی ارزان سلام ادز

علاوه بر خرید ممبر که تاثیر شایانی در رشد گروه و کانال تلگرام شما دارد، برای اینکه یک ادمین موفق باشید بهتر است به این چند نکته توجه کنید:

 • با ادمین‌های سایر کانال‌ها و گروه‌ها در تعامل باشید. از تکنیک های ادمین های موفق تر بیاموزید. همچنین می‌توانید از ادمین‌های کانال های کوچک تر بخواهید تا در ازای تبلیغ کردن برای آنها، کانال شما را تبلیغ کنند.
 • تنها به ممبرهای فیک و اعداد اکتفا نکنید. ممبر های فیک برای تسریع روند شما هستند، و نه تمام روند شما! بهتر است از خرید ممبر های واقعی در مراحل بعدی استفاده کنید.
 • محتوای مفید، تازه و جذاب منتشر کنید. کانال شما محلی برای انتشار محتواست. بی کیفیت بودن محتوای شما بی احترامی به مخاطبان است و ریزش شدید اعضا را به همراه خواهد داشت.
 • در زمان های پرترافیک تلگرام پست منتشر کنید. این روش به ظاهر ساده، بازدید پست‌های کانال شما را افزایش خواهد داد.
 • در یک گروه تلگرامی مدیریت،نظم، حفظ احترام اعضا و حفظ اهداف گروه رمز کاهش ریزش ممبرهاست. مدیریت گروه را جدی بگیرید.

اگر به دنبال :

 • ایجاد اعتبار اولیه برای کانال یا گروه تلگرامی
 • افزایش فروش محصولات و خدمات
 • افزایش تعرفه‌ی تبلیغات کانال
 • نشر هر چه بیشتر مطالب گروه یا کانال
 • جذب افراد بیشتر برای تعامل جمعی در گروه
 • افزایش آمار بازدید پست ها برای مقاصد تجاری

هستید، خرید ممبر واقعی ارزان بهترین و آسان‌ترین روش پیش روی شما است. کانال‌ها و گروه‌های بزرگ بسیاری در ابتدا و در مراحل بعدی کار از روش خرید ممبر استفاده کرده و می‌کنند. اما از میان راه های گفته شده بهتر است با هوشیاری و به تناسب نیازهای خود انتخاب کنید. 

آیا خرید ممبر ارزان تلگرام برای کانال‌های فروشگاهی مناسب است؟

در بخش قبلی اشاره کردیم که خرید ممبر ارزان تلگرام برای تمام کانال‌های تلگرامی مفید است با این حال این افزایش ممبر برای کانال‌هایی که در زمینه فروش محصولات یا ارائه خدمات به مشتریان فعالیت می‌کنند اهمیت بیشتری دارد زیرا زمانی که برای اولین بار کاربران تلگرام با یک کانال یا گروه جدید رو به رو می‌شوند، به تعداد ممبرها نگاه می‌کنند و اگر تعداد ممبرهای آن کم باشد به کانال اعتماد نمی‌کنند و از آن خارج می‌شوند پس برای افزایش اعتماد مشتریانتان باید به فکر بالا بردن تعداد ممبرهایتان باشید.

در واقع میزان ممبرهای شما نشان‌دهنده تعداد مخاطبانتان و میزان رضایت آن‌ها از پست‌هایی است که منتشر می‌کنید. نکته دیگری که باید برای افزایش تعداد ممبرها به آن توجه داشته باشید این است که افزایش ممبرها می‌تواند درافزایش درآمد کانال‌های فروشگاهی بسیار مؤثر باشد زیرا احتمال این که ممبرهای تازه‌ وارد به مشتریان شما تبدیل شوند و محصولاتتان را خریداری کنند، بیشتر می‌شود. با این حال فقط ممبرهایی می‌توانند از شما خرید کنند که واقعی باشند اما حضور ممبرهای فیک نیز برای کانال‌های فروشگاهی نیز بسیار مفید است زیرا این نوع ممبرها تعداد اعضای کانال شما را بالاتر می‌برند بدون این که ریزش داشته باشند بنابراین اگر قصد شما از خرید ممبر ارزان تلگرام صرفاً افزایش تعداد ممبرهایتان است، خرید ممبر فیک بسیار به صرفه خواهد بود زیرا ممبرهای فیک قیمت زیادی ندارند و در به سرعت به کانال شما اضافه می‌شوند.

همچنین توجه داشته باشید که منظور ازریزش نداشتن ممبرهای فیک، ترک نکردن کانال‌های تلگرامی بدون خواست خودشان است زیرا اگر تلگرام متوجه حضور ممبرهای فیک در کانال‌ها یا گروه‌ها شود به صورت خودکار آن‌ها را حذف می‌کند. البته این مسئله به ندرت و فقط برای کانال‌هایی که تعداد ممبرهای فیک آن‌ها بسیار بیشتر از ممبرهای واقعی هستند اتفاق می‌افتد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به دیدن ویدئو نماشا سلام ادز دعوت میکنیم.