Skip to content
بسته های

ممبر فیک تلگرام

TELEGRAM
  MEMBER

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی
فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی
فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی
فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
 • تخفیف ویژه به مدت محدود
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی

ممبر

درحال به روز رسانی…

تضمینی
ممبر کاملا واقعی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت ارسال
سوالات متداول

خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر فیک کانال تلگرام سلام ادز

اگر کسب و کار نوپایی دارید، باید تمام سعی خود را جهت افزایش درآمد و ارتقای کیفیت کاری خود داشته باشید. امروزه با توجه به شکل گرفتن بسترهای آنلاین اکثر افراد به فکر استفاده از این بسترها  برای رسیدن به سرمایه‌ی مورد نظر خود هستند. تلگرام نیز بستری پر طرفدار بوده که با گذشت زمان همچنان مورد قبول کاربران است. شما می‌توانید برای شروع و راه اندازی کانال تلگرام خود جهت بالا بردن اعضا از روش خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام  استفاده نمایید. این روش بسیار پر کاربرد خواهد بود؛ خصوصا برای کانال‌هایی که به تازگی تاسیس شده‌اند. می‌توانید از این روش استفاده کنید تا ببعد  از گذر زمان  این امر موجب جذب کاربران واقعی به کانال شما شوند. اکنون در سلام ادز به مزیت های بیشتر این روش می پردازیم.

ممبر فیک

ممبر فیک بدون ریزش رو چه زمانی باید بخری؟

همان‌طور که در مقدمه گفتیم بهترین زمان استفاده از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام زمانی است که شما در ابتدای مسیر هستید و قصد دارید تا برای کسب و کارتان کانالی در تلگرام راه‌اندازی کنید. قطعا برای اینکه بتوانید ممبرهای خود را افزایش دهید نیازمند تعدادی اعضا از قبل هستید تا دیگران ترغیب شوند و کانال شما را دنبال کنند؛ بنابراین در ابتدای کار می توانید ممبر فیک بخرید و حتی از بازدید‌های فیک نیز استفاده کنید تا به طور ظاهری بازدید از پست‌ها نیز بالا رفته و کاربران متوجه‌ی فیک بودن اعضای شما نشوند. انجام تمام این فعالیت‌ها واجب بوده تا از این طریق بتوانید افراد بیشتری را به عضویت کانال خود درآورید.

مزیت‌های خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام

ممبر فیک دارای مزیت‌هایی است که با توجه به آن می‌توانید با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنید. زمانی که برای مدیریت کانال اقدام به خرید ممبر فیک می‌کنید به سرعت و بعد از 24 ساعت تعداد اعضای کانال افزایش پیدا خواهد کرد. از  این‌رو مدیر کانال تلگرام می‌تواند به راحتی ذهن خود را از بابت اعضای کانال رها کرده و بر روی محتواهای مناسب، عکس‌های باکیفیت و هر آنچه که باعث بهبود کانال می شود تمرکز کند. مدیر کانال تلگرام تا دوسال این فرصت را در اختیار داد تا ممبرهای واقعی جذب کند؛ زیرا ممبرهای فیک بعد از دوسال شروع به ریزش می کنند. در این قسمت به مزیت‌های دیگری در مورد ممبر فیک اشاره می‌کنیم.

 • گرفتن ممبر فیک در ابتدای کار باعث ایجاد اعتماد در مشتری و کاربران می‌شود.
 • افزایش اعضا باعث سهولت بیشتر در تبادل با دیگر کانال‌ها خواهد شد.
 • با افزایش اعضا می‌توانید تبلیغات بیشتری را قبول کرده و باعث افزایش درآمد شوید.
 • سرعت شما در گرفتن اعضا افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا خرید ممبر فیک به صورت رایگان برای تلگرام وجود دارد؟

خیلی از افراد ممکن است تابحال با تبلیغاتی از قبیل خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام به صورت رایگان مواجه شده باشند. پیشنهاد ما به شما این است که زیادی به این گونه از تبلیغات توجه نکنید. این تبلیغات می‌توانند منجر به هک کردن حساب کاربری شما شده یا حساب شما را حذف کنند. اگر برای افزایش اعضای کانال خود در ابتدا به دنبال ممبر فیک هستید باید از طریق روش‌های اصولی اقدام به خرید کنید. می‌توانید از  سایت‌هایی که دارای اعتبار و تجربه‌ی کافی در این زمینه هستند مانند سلام ادز خرید خود را انجام دهید.

ممبر فیک

چگونه می‌توان بعد از خرید ممبر فیک مانع از ریزش آن شد؟

بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام شما باید بتوانید از ریزش اعضای اصلی خود جلوگیری کنید. زمانی که شخصی وارد کانال شما می‌شود اولین موردی که نظر او را جلب  می‌کند تعداد دنبال کنندگان کانال است. شاید در نظر اول کاربر متوجه‌ی فیک بودن اعضا نشود، ولی در نهایت با توجه به مشاهده تعداد بازدیدهای پست‌ها از فیک بودن کانال شما آگاه خواهد شد. زمانی که تعداد اعضا زیاد باشند به همان نسبت  تعداد ویو پست‌ها نیز باید بالا باشد؛ در غیر این صورت مشخص می شود که اعضا فیک هستند. در این شرایط شما می‌توانید از بازدید فیک استفاده کنید تا کاربران اصلی متوجه‌ی این موضوع نشوند. بعد از آن باید تمام تلاش خود را بکار گیرید تا به واسطه‌ی تبلیغات در کانال‌های دیگر، گذاشتن محتواهایی مناسب، انتخاب تصاویر (تولید محتوا اینستاگرام)باکیفیت و فعالیت در کانال بتوانید اعضای اصلی را جایگزین اعضای  فیک کنید.

برای گرفتن ممبرهای واقعی به چه مقدار زمان نیاز داریم؟

اگر شما اقدام به خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام می‌کنید باید به این نکته توجه کنید که برای بالا بردن ممبرهای خود توسط اعضای اصلی نیازمند به زمان هستید. ممبر فیک به شما کمک می‌کند تا بستری برای  گرفتن اعضای اصلی به وجود آید. بدین منظور باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و سعی کنید برای رسیدن به ممبرهای واقعی زمان گذاشته و تلاش کنید. انواع ممبر فیک عبارتنداز:

 • ممبر از نوع اجباری به نام هیدن
 • ممبر از نوع اجباری معمولی
 • ممبر پاپ آپ
 • ممبر پوش دیالوگی

1. ممبر از نوع اجباری هیدن

این روش به این صورت  است که کاربر بدون اطلاع خود وارد کانال شده و متوجه‌ی حضور خود در کانال نخواهد شد؛ زیرا کانالی که در آن عضو شده است در لیست تلگرام او نشان داده نمی‌شود و ممکن است در لیست علاقمندی‌های او برود. امکان ریزش اعضا در این کانال کم است اما در صورتی که کاربر متوجه شود ریزش اعضا بیشتر رخ خواهد داد. به این نوع محصول ممبر اد اجباری تلگرام گفته میشود.

2. ممبر از نوع اجباری معمولی

در این شیوه شما می‌توانید بدون اینکه کاربران متوجه شوند آن‌ها را عضو کانال مورد نظر خود کنید. در این نوع  روش ممبرگیری ریزش زیادی رخ می‌دهد. علت ریزش این است که وقتی کاربران متوجه می‌شوند در یک کانالی عضو شده‌اند به احتمال فراوان آن کانال را ترک می‌کنند. شما نیز اگر جای کاربر باشید  به احتمال فراوان این اقدام را انجام خواهید داد؛ زیرا  علاقمند هستید با انتخاب خود کانال مورد نظرتان را دنبال کنید.

3. ممبر پاپ آپ

این روش ممبرگیری در میان افراد بسیار جذاب و محبوب است؛ چرا که ریزش اعضا در آن به ندرت دیده می‌شود و برخلاف خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام که اعضا فیک هستند، اعضای تازه وارد کاملا واقعی هستند. یکی از دلایل کم بودن ریزش اعضا در این روش به این خاطر است که از کاربران سوال خواهد شد که آیا  تمایلی به عضویت در کانال مورد نظر دارند یا خیر. در بیشتر مواقع  کاربران در کانال شما عضو می‌شوند و آن را دنبال  می کنند.

4. ممبر پوش دیالوگی

در این روش نیز کاربران قبل از اینکه وارد کانال تلگرام شما شوند  نام کانال و بنر شما را  مشاهده می‌کنند و در صورت تمایل وارد کانال شما می‌شوند. برای این روش بهتر است از نامی استفاده کنید که ساده باشد  و در ذهن مخاطب بماند. در انتخاب بنر هم دقت نمایید که بنر شما از طراحی زیبایی برخوردار باشد و تمام ویژگی‌های  یک بنر خوب را داشته باشد.

بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام چه اقداماتی باید انجام داد؟

کمی پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم که برای رسیدن به ممبرهای واقعی باید صبور باشید و در طی زمان برای کانال مورد نظر خود با برنامه پیش رفته و سعی کنید به انجام فعالیت‌هایی بپردازید که کانال شما را از نظر بازدید و اعضا تقویت می‌کند. خریدن ممبر فیک در ابتدا برای کسب و کارهای نوپا بسیار کمک کننده خواهد بود ولی باید بر روی این موضوع تمرکز کنید که تا  فرصت دارید اقداماتی  را انجام دهید که کانال  شما دارای ارزش شود. برخی از این اقدامات عبارتنداز:

ممبر فیک

1. کیفیت محتوا را در اولویت قرار دهید

بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام فراموش نکنید که کیفیت محتواهای تولید شده از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید در تولید محتوا خودتمام ویژگی محصولاتتان را شرح دهید. کاربر باید بداند به چه علت باید از محصولات و خدمات شما استفاده کند. آیا این محصولات خدمات پس از فروش خواهد داشت؟ مشتریان علاقمند هستند همه چیز برای آن‌ها واضح باشد؛ بنابراین از توضیحات کامل غافل نشوید و سعی کنید همه آن چیزی را که منجر به خرید خواهد شد برای مشتری خود به طور کامل شرح دهید.

2. از نظرات و انتقادات مشتریان خود استفاده کنید

علاوه بر این سعی کنید با مشتریان خود در تعامل باشید و از آن ها فاصله نگیرید. شما  می‌توانید با استفاده از نظرسنجی‌های مختلف و فراهم آوردن بستری برای فروش به شرکت خود نیز کمک کنید تا با انتقادها و پیشنهاداتی که از سمت مشتری می‌شود پیشرفت کرده و از نظر سودآوری به سطح دلخواه خود دست یابد.

3. تبلیغات را  فراموش نکنید

حتما در  این بازه زمانی سعی کنید که کانال خود را به دیگران معرفی کنید. شما می‌توانید از طریق کانال‌های پر بازدیدی که در تلگرام هستند این کار را انجام دهید. دقت کنید برای انجام تبلیغات کانال خود از شرکت‌های معتبر مانند سلام ادز کمک بگیرید. پکیج هایی مانند تبلیغات گسترده بازدید تلگرام. بسیاری از کانال‌های تلگرمی وجود دارند که به علت داشتن ممبرهای  فیک و بازدید‌های فیک تبلیغات شما را انجام می‌دهند و هیچ بازخورد مثبتی را برای شما رقم نمی‌زنند؛ در نتیجه باید در انتخاب خود برای خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام دقت  فراوانی داشته باشید.

خرید ممبر غیر فعال تلگرام

یکی از راه‌هایی که تأثیر مستقیمی در افزایش فروش دارد تبلیغات است. تبلیغات انواع مختلفی دارد اعم از تبلیغات چاپی و تبلیغات غیر چاپی. با پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش شبکه‌های اجتماعی نوع جدیدی از تبلیغات روی کار آمده است به طوری که صاحبان کسب و کار به این فکر افتاده‌اند که با استفاده از تبلیغات در شبکه‌های مجازی مثل تلگرام یا اینستاگرام میزان فروش خود را افزایش دهند. تلگرام ازلحاظ فعالیت مخاطبان سومین رتبه در میان شبکه‌های اجتماعی را دارد. هر مجموعه‌ای با توجه به صنفی که در آن فعالیت می‌کند برای خود یک کانال تلگرام دارد. اصلی‌ترین دغدغه صاحبان کسب و کار در فضای تلگرام “افزایش ممبر” است. برای افزایش ممبر روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از نمونه‌های آن خرید ممبر غیرفعال است. در سلام ادز قصد داریم اطلاعات دقیق‌تری را در اختیار شما بگذاریم.

تلگرام و ممبرگیری

چرا صاحبان کسب و کار به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستند؟ به این علت که می‌توانند از این راه کسب درآمد کرده و فروش بیشتری داشته باشند. اهمیت افزایش ممبر را با ذکر یک مثال برای شما توضیح می‌دهیم؛ فرض کنید شما به‌عنوان یک کاربر با کانالی آشنا شوید که در حوزه پوشاک فعالیت می‌کند اما تعداد ممبرهای این کانال کم است؛ آیا شما از این کانال خرید می‌کنید یا خیر؟ بالا بودن ممبر یک کانال، عاملی است که باعث اعتماد کاربران به آن کانال می‌شود. زمانی که شما وارد این کانال پوشاک می‌شوید و می‌بینید که تعداد افراد عضو این کانال کم است با خود فکر می‌کنید که شاید کیفیت لباس‌های آن خوب نیست، فروش خوبی ندارد، مشتری از او راضی نیست یا لباس‌ها خیلی دیر ارسال می‌شود.

به همین علت ترجیح می‌دهید که از این کانال خرید نکنید و از آن کانال برای همیشه خارج شوید. همین شرایط را برعکس تصور کنید اگر شما با کانال پوشاکی آشنا شوید که میزان ممبر آن بالا است؛ با خود فکر می‌کنید که حتماً یک دلیلی وجود داشته که این همه کاربر این کانال را دنبال می‌کنند. پس شما هم به آن اعتماد می‌کنید و علاوه بر این که عضو این کانال می‌شوید و از محصولات آن هم خرید می‌کنید. با ذکر این مثال دلیل اصلی اهمیت داشتن افزایش ممبر را برای شما توضیح دادیم.

انواع ممبر

همان طور که گفته شد ممبرها به دو دسته فیک و واقعی تقسیم می‌شوند که هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب متفاوتی هستند و لازم است تا بیشتر درباره آن ها بدانید بنابر‌این در ادامه این مقاله هر کدام از این دسته‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

ممبر واقعی

ممبر واقعی همان کاربرانی هستند که صد در صد در یک کانال تلگرامی وجود دارند. این کاربران اکثراً با میل و رغبت شخصی یک کانال را دنبال می‌کنند و به همین منظور میزان ریزش آن‌ها بسیار کم است. زمانی که ممبرهای یک کانال واقعی باشند علاوه بر این که میزان ویو پست‌ها افزایش پیدا می‌کند، میزان ویو با میزان افراد عضو برابری کرده و این عامل تأثیر مثبتی در نگاه دیگر کاربران خواهد داشت. روش‌های افزایش ممبرهای واقعی شامل خرید ممبر غیرفعال، ممبر پاپ اپ و ممبر پروکسی می‌شود.

1. خرید ممبر غیرفعال

خرید ممبر غیرفعال یکی از روش‌هایی است که کسب و کارها از آن استفاده می‌کنند. در این روش ممبرهای واقعی به کانال اضافه می‌شوند. قبل از هرچیز باید بگوییم که فرق اصلی ممبر واقعی با ممبر فیک این است که ممبر واقعی کاربران واقعی هستند که در یک کانال حضور دارند اما ممبر فیک یک کاربر واقعی نیست؛ بلکه فقط یک عدد و رقم است که در ظاهر آمار افراد عضو یک کانال را افزایش می‌دهد. به ممبرهای فیک اصطلاحاً سیاه لشکر می‌گویند. همان طور که گفته شد خرید ممبر غیرفعال، ممبرهای واقعی را به کانال شما اضافه می‌کند اما یک ویژگی متمایز کننده‌ای که دارد؛ این است که علی رغم اینکه این کاربران واقعی هستند هیچ فعالیتی در گروه ندارند.

یک مجموعه با خرید ممبر غیرفعال می‌تواند علاوه بر افزایش تعداد کاربران خود، فروش خود را افزایش دهد و در ازای تبلیغاتی که در کانال خود از دیگر مجموعه‌ها می‌کند نیز پول بگیرد. تبلیغات مجموعه‌های دیگر را در کانال گذاشتن یکی از روش‌هایی است که امروزه خیلی از مدیران و کاربران از طریق آن کسب درآمد می‌کنند. فرقی نمی‌کند که شما در حوزه پوشاک فعالیت می‌کنید یا در حوزه لوازم منزل؛ شما می‌توانید با افزایش ممبرهای کانال خود جدا از محصول یا خدماتی که می‌فروشید از این شیوه هم کسب درآمد کنید؛ این عامل تأثیر زیادی در افزایش درآمد شما خواهد داشت.

خرید ممبر غیر فعال ارزان تلگرام

2. خرید ممبر پاپ اپ

این شیوه از ممبرگیری از این جهت برای کاربران حائز اهمیت است که علاوه بر افزایش ممبر واقعی میزان ویو پست‌ها را افزایش می‌دهد. در این روش زمانی که کاربران در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند پیامی در قالب یک اعلان برای آن‌ها ارسال می‌شود که معرف یک کانال می‌باشد. کاربران با یک نگاه اولیه به این کانال‌ها، پروفایل کانال، اسم کانال، محتوا چند پست آخر، تعداد افراد عضو، میزان ویو پست‌ها و سلیقه شخصی که دارند تصمیم می‌گیرند در کانال بمانند یا از آن خارج شوند.

شما می‌توانید به ‌عنوان صاحب یک کسب وکار با توجه به ویژگی‌هایی که یک کاربر برای انتخاب کانال شما مد نظر دارد کانال خود را سازمان دهی کنید؛ به‌عنوان مثال شما می‌توانید از یک عکس باکیفیت و خلاقانه استفاده کنید، محتوا مناسب بنویسید، از ویدئوها و عکس‌های کم حجم استفاده کنید (برای این که کاربران راحت‌تر بتوانند آن را دانلود کنند) و مواردی از این دست استفاده کنید تا بتوانید کاربران را جذب کنید.

خرید ممبر پاپ اختیاری

3. خرید ممبر پروکسی

کاربران ایرانی برای این که بتوانند تلگرام خود را از فیلتر خارج کنند روی لینک‌های پروکسی کلیک می‌کنند. کلیک کردن بر این لینک‌ها علاوه بر این که کاربران را قادر می‌سازد تا تلگرام خود را از حالت فیلتر خارج کنند، کانالی را به آن‌ها نشان می‌دهد که حامی آن پروکسی است. کاربران به‌ واسطه استفاده از پروکسی با کانال‌های مختلف آشنا می‌شوند. تا زمانی که کاربر از یک لینک پروکسی استفاده می‌کند کانال مربوط به آن پروکسی را در لیست کانال‌های خود مشاهده می‌کند. اگر کاربر وارد آن کانال شود برای او پیامی مبنی بر این که این کانال حامی پروکسی است نمایش داده می‌شود؛ و اگر کاربر بخواهد آن کانال را پاک کند اتصال او به تلگرام هم قطع می‌شود. مادامی که کاربر با این کانال‌ها رو به رو می‌شود می‌تواند تصمیم بگیرد که در این کانال بماند یا از آن خارج شود.

ممبر تضمینی پروکسی

ممبرگیری به این روش ممبرهای واقعی را به یک کانال اضافه می‌کند. صاحبان کسب و کار حاضرند تا برای این نوع از ممبرگیری هزینه کنند؛ به این علت که آن‌ها را قادر می‌سازد تا به فروش بیشتری دست پیدا کنند. زمانی که یک کانال تلگرام بر پایه اصول مشخصی برنامه ریزی شده باشد، قادر است تا کاربران را نسبت به خود وفادار کند. زمانی که کانال شما برنامه ریزی شده باشد (به‌عنوان مثال شما تصاویر خریدهایی که از کانال شما شده است را منتشر کنید)، محتوا مناسب داشته باشد، ممبر و بازدید بالایی داشته باشد، کاربران را ترغیب می‌کنید تا پست‌های شما را با دیگران به اشتراک بگذارند؛ همین عامل باعث می‌شود تا علاوه بر ممبرهای بیشتری که عضو کانال شما می‌شوند فروش بیشتری هم داشته باشید.

خرید ممبر غیر فعال تلگرام

4. خرید ممبر اد اجباری

این شیوه هم مانند روش‌های قبلی منجر به جذب ممبر واقعی می‌شود. یکی از ویژگی‌های متمایز کننده این ممبرگیری این است که درصد ریزش کاربران در آن زیاد است. ریزش بالای کاربران به این علت است که کاربران بالاجبار در این کانال‌ها عضو شده‌اند و احساس می‌کنند با این کار اختیار و سلیقه آن‌ها نادیده گرفته شده است؛ به همین علت امکان دارد سریعاً از این کانال‌ها خارج شوند. ممبرگیری به روش اد اجباری در صورتی امکان پذیر است که شما از نسخه‌های غیررسمی تلگرام استفاده کنید.

نسخه‌های غیررسمی تلگرام مانند تلگرام طلایی، نوینگرام، مونوگرام و جت‌گرام با استفاده از روش‌هایی توانسته‌اند خود را از حالت فیلتر خارج کنند. این عامل باعث شده است تا مورد استفاده کاربرانی قرار بگیرند که می‌خواهند سریعاً و بی‌دردسر به تلگرام وصل شوند. نسخه‌های غیررسمی همان طور که از اسمشان مشخص است چون نمونه‌ای از تلگرام اصلی هستند امنیت بالایی ندارند و اکثر کاربران ترجیح می‌دهند به علت امنیت پایین این نسخه‌ها از آن‌ها استفاده نکنند. ممبرگیری به روش اد اجباری فقط در صورتی امکان پذیر است که کاربران از نسخه‌های غیررسمی تلگرام استفاده کنند. ممبرگیری به روش اد اجباری شامل سه دسته است:

ممبر فیک

همانطورکه از اسم ممبر فیک مشخص است یک ممبر جعلی و تقلبی است. برخی از کانال‌ها در صنف‌های مختلف هستند که فقط به دنبال افزایش ممبر تلگرام خود هستند. برای این کسب و کارها اهمیتی ندارد که ممبر آن‌ها، کاربران واقعی باشند و یا صرفاً یک عدد باشند؛ بلکه برای آن‌ها فقط بالا بودن آمار کاربران عضو کانال مهم است. در نتیجه این افراد از ممبر فیک استفاده می‌کنند. خرید ممبر فیک هم مانند خرید ممبر غیرفعال هزینه بردار است؛ اما باید آگاه باشید که اگر کاربران شما کمی هشیار باشند می‌توانند با مقایسه میزان ویو پست‌ها و میزان افراد عضو به‌راحتی بفهمند که علت اصلی این تفاوت و نابرابری در اعداد “وجود کاربر فیک” در این کانال است. کاربران می‌توانند بر همین اساس به کانال شما اعتماد نکرده و از آن خارج شوند.