Skip to content

خرید ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک ارزان ، ممبر فیک گروه و ممبر فیک بدون ریزش

TELEGRAM
  MEMBER

right tel icon سلام‌ ادز

خرید ممبر فیک گروه

۱k
تومان ۱۳۰۰۰
 • ممبر فیک گروه ارزان
 • ممبر فیک سریع
 • ممبر افلاین ایرانی

خرید ممبر فیک کانال تلگرام

۱k
تومان ۱۵۰۰۰
 • ممبر فیک کانال ارزان
 • ممبر فیک سریع
 • ممبر افلاین ایرانی

خرید ممبر فیک کانال بدون ریزش

۱k بدون ریزش
تومان ۲۱۰۰۰
 • ممبر فیک کانال بدون ریزش
 • ممبر فیک سریع
 • ممبر افلاین ایرانی
tel icon سلام‌ ادز

خرید ممبر فیک تلگرام ، شروعی قدرتمند

اگر کسب و کار نوپایی دارید، باید تمام سعی خود را جهت افزایش درآمد و ارتقای کیفیت کاری خود داشته باشید. امروزه با توجه به شکل گرفتن بسترهای آنلاین اکثر افراد به فکر استفاده از این بسترها  برای رسیدن به سرمایه‌ی مورد نظر خود هستند. تلگرام نیز بستری پر طرفدار بوده که با گذشت زمان همچنان مورد قبول کاربران است. شما می‌توانید برای شروع و راه اندازی کانال تلگرام خود جهت بالا بردن اعضا از روش خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام  استفاده نمایید. این روش بسیار پر کاربرد خواهد بود؛ خصوصا برای کانال‌هایی که به تازگی تاسیس شده‌اند. می‌توانید از این روش استفاده کنید تا ببعد  از گذر زمان  این امر موجب جذب کاربران واقعی به کانال شما شوند. اکنون در سلام ادز به مزیت های بیشتر این روش می پردازیم.

ممبر فیک بدون ریزش رو چه زمانی باید بخری؟

همان‌طور که در مقدمه گفتیم بهترین زمان استفاده از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام زمانی است که شما در ابتدای مسیر هستید و قصد دارید تا برای کسب و کارتان کانالی در تلگرام راه‌اندازی کنید. قطعا برای اینکه بتوانید ممبرهای خود را افزایش دهید نیازمند تعدادی اعضا از قبل هستید تا دیگران ترغیب شوند و کانال شما را دنبال کنند؛ بنابراین در ابتدای کار می توانید ممبر فیک بخرید و حتی از بازدید‌های فیک نیز استفاده کنید تا به طور ظاهری بازدید از پست‌ها نیز بالا رفته و کاربران متوجه‌ی فیک بودن اعضای شما نشوند. انجام تمام این فعالیت‌ها واجب بوده تا از این طریق بتوانید افراد بیشتری را به عضویت کانال خود درآورید.

مزیت‌های خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام

ممبر فیک دارای مزیت‌هایی است که با توجه به آن می‌توانید با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنید. زمانی که برای مدیریت کانال اقدام به خرید ممبر فیک می‌کنید به سرعت و بعد از ۲۴ ساعت تعداد اعضای کانال افزایش پیدا خواهد کرد. از  این‌رو مدیر کانال تلگرام می‌تواند به راحتی ذهن خود را از بابت اعضای کانال رها کرده و بر روی محتواهای مناسب، عکس‌های باکیفیت و هر آنچه که باعث بهبود کانال می شود تمرکز کند. مدیر کانال تلگرام تا دوسال این فرصت را در اختیار داد تا ممبرهای واقعی جذب کند؛ زیرا ممبرهای فیک بعد از دوسال شروع به ریزش می کنند. در این قسمت به مزیت‌های دیگری در مورد ممبر فیک اشاره می‌کنیم.

 • گرفتن ممبر فیک در ابتدای کار باعث ایجاد اعتماد در مشتری و کاربران می‌شود.
 • افزایش اعضا باعث سهولت بیشتر در تبادل با دیگر کانال‌ها خواهد شد.
 • با افزایش اعضا می‌توانید تبلیغات بیشتری را قبول کرده و باعث افزایش درآمد شوید.
 • سرعت شما در گرفتن اعضا افزایش پیدا خواهد کرد.

افزایش اعتبار کانال با خرید ممبر فیک

ممبرهای ایرانی آفلاین

انجام سفارش ممبر فیک کمتر از ۲۰ دقیقه

ممبر فیک با کیفیت

ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید ممبر فیک

همان طور که می‌دانید این ممبرها به دلیل این‌که غیرواقعی هستند و نمی‌توانند با اعضا دیگر کانال تلگرام تعامل داشته باشند، میزان ریزش آن‌ها خیلی کم است. سرعت افزایش ممبرهای کانال از طریق خرید ممبر فیک گروه زیاد است و افراد می‌توانند خیلی سریع در یک مدت زمان کم ممبرهای خود را از این طریق افزایش دهند.

بله. ممبر های فیک انواع مختلفی در کیفیت دارن و هرچه کیفیت ممبر های فیک خریداری شده بیشتر باشد، قیمت آن ها بالا تر  خواهد بود.

شما با خرید ممبر فیک از سایت سلام ادز می توانید در زمانی کوتاه تعداد ممبر های کانال خود را به تعداد دلخواهتان برسانید. 

خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر فیک کانال تلگرام سلام ادز

آیا خرید ممبر فیک رایگان برای تلگرام وجود دارد؟

خیلی از افراد ممکن است تابحال با تبلیغاتی از قبیل خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام به صورت رایگان مواجه شده باشند. پیشنهاد ما به شما این است که زیادی به این گونه از تبلیغات توجه نکنید. این تبلیغات می‌توانند منجر به هک کردن حساب کاربری شما شده یا حساب شما را حذف کنند. اگر برای افزایش اعضای کانال خود در ابتدا به دنبال ممبر فیک هستید باید از طریق روش‌های اصولی اقدام به خرید کنید. می‌توانید از  سایت‌هایی که دارای اعتبار و تجربه‌ی کافی در این زمینه هستند مانند سلام ادز خرید خود را انجام دهید.

 

چگونه می‌توان بعد از خرید ممبر فیک مانع از ریزش آن شد؟

بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام شما باید بتوانید از ریزش اعضای اصلی خود جلوگیری کنید. زمانی که شخصی وارد کانال شما می‌شود اولین موردی که نظر او را جلب  می‌کند تعداد دنبال کنندگان کانال است. شاید در نظر اول کاربر متوجه‌ی فیک بودن اعضا نشود، ولی در نهایت با توجه به مشاهده تعداد بازدیدهای پست‌ها از فیک بودن کانال شما آگاه خواهد شد. زمانی که تعداد اعضا زیاد باشند به همان نسبت افزایش  تعداد ویو تلگرام نیز دارید؛ در غیر این صورت مشخص می شود که اعضا فیک هستند. در این شرایط شما می‌توانید از بازدید فیک استفاده کنید تا کاربران اصلی متوجه‌ی این موضوع نشوند. بعد از آن باید تمام تلاش خود را بکار گیرید تا به واسطه‌ی تبلیغات در کانال‌های دیگر، گذاشتن محتواهایی مناسب، انتخاب تصاویر باکیفیت و فعالیت در کانال بتوانید اعضای اصلی را جایگزین اعضای  فیک کنید.

برای گرفتن ممبرهای واقعی به چه مقدار زمان نیاز داریم؟

اگر شما اقدام به خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام می‌کنید باید به این نکته توجه کنید که برای بالا بردن ممبرهای خود توسط اعضای اصلی نیازمند به زمان هستید. ممبر فیک به شما کمک می‌کند تا بستری برای  گرفتن اعضای اصلی به وجود آید. بدین منظور باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و سعی کنید برای رسیدن به ممبرهای واقعی زمان گذاشته و تلاش کنید. ما به شما خرید ممبر واقعی تلگرام را پیشنهاد می کنیم. انواع ممبر فیک عبارتنداز:

 • ممبر از نوع اجباری به نام هیدن
 • ممبر از نوع اجباری معمولی
 • ممبر پاپ آپ
 • ممبر پوش دیالوگی

بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام چه اقداماتی باید انجام داد؟

کمی پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم که برای رسیدن به ممبرهای واقعی باید صبور باشید و در طی زمان برای کانال مورد نظر خود با برنامه پیش رفته و سعی کنید به انجام فعالیت‌هایی بپردازید که کانال شما را از نظر بازدید و اعضا تقویت می‌کند. خریدن ممبر فیک در ابتدا برای کسب و کارهای نوپا بسیار کمک کننده خواهد بود ولی باید بر روی این موضوع تمرکز کنید که تا  فرصت دارید اقداماتی  را انجام دهید که کانال  شما دارای ارزش شود. برخی از این اقدامات عبارتنداز:

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

۱. کیفیت محتوا را در اولویت قرار دهید: بعد از خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام فراموش نکنید که کیفیت محتواهای تولید شده از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید در تولید محتوا خودتمام ویژگی محصولاتتان را شرح دهید. کاربر باید بداند به چه علت باید از محصولات و خدمات شما استفاده کند. آیا این محصولات خدمات پس از فروش خواهد داشت؟ مشتریان علاقمند هستند همه چیز برای آن‌ها واضح باشد؛ بنابراین از توضیحات کامل غافل نشوید و سعی کنید همه آن چیزی را که منجر به خرید خواهد شد برای مشتری خود به طور کامل شرح دهید.

۲. از نظرات و انتقادات مشتریان خود استفاده کنید: علاوه بر این سعی کنید با مشتریان خود در تعامل باشید و از آن ها فاصله نگیرید. شما  می‌توانید با استفاده از نظرسنجی‌های مختلف و فراهم آوردن بستری برای فروش به شرکت خود نیز کمک کنید تا با انتقادها و پیشنهاداتی که از سمت مشتری می‌شود پیشرفت کرده و از نظر سودآوری به سطح دلخواه خود دست یابد.

۳. تبلیغات را  فراموش نکنید: حتما در  این بازه زمانی سعی کنید که کانال خود را به دیگران معرفی کنید. شما می‌توانید از طریق کانال‌های پر بازدیدی که در تلگرام هستند این کار را انجام دهید. دقت کنید برای انجام تبلیغات کانال خود از شرکت‌های معتبر مانند سلام ادز کمک بگیرید. پکیج هایی مانند تبلیغات گسترده بازدید تلگرام. بسیاری از کانال‌های تلگرمی وجود دارند که به علت داشتن ممبرهای  فیک و بازدید‌های فیک تبلیغات شما را انجام می‌دهند و هیچ بازخورد مثبتی را برای شما رقم نمی‌زنند؛ در نتیجه باید در انتخاب خود برای خرید ممبر فیک بدون ریزش تلگرام دقت  فراوانی داشته باشید. به شما مشاهده ویدئو نماشا سلام ادز را پیشنهاد می کنیم.

اهمیت خرید ممبر فیک تلگرام

چرا صاحبان کسب و کار به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستند؟ به این علت که می‌توانند از این راه کسب درآمد کرده و فروش بیشتری داشته باشند. اهمیت افزایش ممبر را با ذکر یک مثال برای شما توضیح می‌دهیم؛ فرض کنید شما به‌عنوان یک کاربر با کانالی آشنا شوید که در حوزه پوشاک فعالیت می‌کند اما تعداد ممبرهای این کانال کم است؛ آیا شما از این کانال خرید می‌کنید یا خیر؟ بالا بودن ممبر یک کانال، عاملی است که باعث اعتماد کاربران به آن کانال می‌شود. زمانی که شما وارد این کانال پوشاک می‌شوید و می‌بینید که تعداد افراد عضو این کانال کم است با خود فکر می‌کنید که شاید کیفیت لباس‌های آن خوب نیست، فروش خوبی ندارد، مشتری از او راضی نیست یا لباس‌ها خیلی دیر ارسال می‌شود.

به همین علت ترجیح می‌دهید که از این کانال خرید نکنید و از آن کانال برای همیشه خارج شوید. همین شرایط را برعکس تصور کنید اگر شما با کانال پوشاکی آشنا شوید که میزان ممبر آن بالا است؛ با خود فکر می‌کنید که حتماً یک دلیلی وجود داشته که این همه کاربر این کانال را دنبال می‌کنند. پس شما هم به آن اعتماد می‌کنید و علاوه بر این که عضو این کانال می‌شوید و از محصولات آن هم خرید می‌کنید. با ذکر این مثال دلیل اصلی اهمیت داشتن افزایش ممبر را برای شما توضیح دادیم.