توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین سایت خرید لایک برای چند پست اینستاگرام چیست؟

خرید لایک برای چند پست اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...
 • رمز موفقیت پیج‌های محبوب چیست؟
 • چگونه می‌توانیم در اینستاگرام به فروش بیشتری دست پیدا کنیم؟
 •  راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام چیست؟

اگر شما هم قصد دارید تا امتیاز پیج خود را چه در نگاه اینستاگرام و یا در نظر دیگر کاربران افزایش دهید، حتما باید بتوانید در کنار افزایش فالوور، به افزایش تعداد لایک پست‌های خود بپردازید. برای این هدف راه‌های گوناگونی وجود دارد که یکی از ساده‌ترین آن‌ها، خرید لایک برای چند پست اینستاگرام است. ما در این مقاله از سلام ادز به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید به کمک این سرویس در این فضا پیشرفت نمایید.

لایک اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

خرید لایک برای چند پست اینستاگرام

یکی از ابزارهای موجود در اینستاگرام، امکان لایک کردن پست‌ها برای کاربران این اپلیکیشن است؛ به این ترتیب که کاربران در صورتی که یک پست را بپسندد، می‌توانند با لمس آیکون قلب در زیر پست و یا دوبار ضربه زدن بر روی تصویر، آن پست را لایک کنند. حال اینستاگرام به کمک این روش میزان محبوبیت پست‌های شما را در بین کاربران می‌سنجد.

 هرچه تعداد لایک‌های یک پست بیشتر باشد، نشان دهنده این است که آن پست را تعداد بیشتری از کاربران پسندیده‌اند و در نتیجه این احتمال وجود دارد که دیگر کاربران اینستاگرام هم این پست را بپسندند. امروزه بسیاری از کسب و کارها، برندها، افراد مشهور، بلاگرها و غیره توانسته‌اند با ایجاد یک اکانت پابلیک در اینستاگرام به محبوبیت روز افزون خود کمک کنند و با حرکت در این مسیر به رشد بیشتر پیج کمک نمایند.

تعداد لایک اینستاگرام برای پست ها چه اهمیتی دارد؟

لایک اینستاگرام در واقع ابزار سنجش میزان محبوبیت پست‌‎های شما است؛ بنابراین فارغ این‌که در چه زمینه‌ای در این فضا فعالیت می‌کنید، باید همواره در تلاش باشید تا بتوانید پست‌های خود را به بهترین شکل به مخاطبان خود معرفی کنید و برای این کار باید بتوانید که تا حد توان محتوای پست‌ها را به سلیقه و نیاز مخاطبانتان نزدیک کنید.

 انجام این کار چه به روش کاملا طبیعی انجام شود و یا با خرید لایک ایرانی یا خرید لایک خارجی اینستاگرام برای چند پست اینستاگرام، به شما کمک می‌کند تا تعداد لایک بیشتری برای هر پست بگیرید و خود را به دیگر مخاطبان و همچنین خود اینستاگرام به عنوان یک پیج معتبرتر معرفی نمایید. در این صورت اینستاگرام شما را به عنوان یک پیج معتبر تشخیص دهد.

با خرید لایک اینستاگرام موفقیت پیج خود را بیشتر کنید!

تا این قسمت با مفهوم و اهمیت تعداد لایک‌های یک پست به عنوان معتبرترین ابزار ارزیابی محبوبیت آن پست‌ آشنا شدید. در واقع افزایش تعداد لایک در اینستاگرام به منزله افزایش اعتبار در این فضا خواهد بود؛ بنابراین رسیدن به این مرحله یعنی شروع موفقیت در اینستاگرام!

از طرفی زمانی که یک پست تعداد لایک زیادی دارد؛ دیگر کاربران هم ناخودآگاه کنجکاو می‌‌شوند تا پستی را که توانسته است توجه این تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کند را مشاهده کنند و در نتیجه شانس لایک کردن آن پست هم در صورتی که محتوای مناسبی برای آن تهیه کرده باشید، افزایش پیدا می‌کند. برای تولید محتوای مناسب بهتر است مقالات مربوط به این مبحث را به‌خوبی مطالعه کنید؛ اما به‌طور کلی با شناخت کامل از مخاطبانتان و با روندی منظم که به‌صورت مستمر اجرا شود، می‌توانید نرخ تعامل پیج را افزایش دهید.

با محک زدن سلیقه مخاطبان خود به کمک شیوه آزمون و خطا، متوجه خواهید شد که کاربران چه سبکی را برای تولید محتوا پیج می‌پسندند؛ همچنین در صورتی که هدف اولیه از ایجاد پیج خود را در کنار نیاز جامعه مورد نظر خود قرار دهید و بتوانید تمامی پست‌ها را با رعایت این تم تهیه کنید، پیج شما در مسیر صعودی قرار خواهد گرفت. با ادامه این روند دیگر مخاطبین هم به شیوه‌های گوناگون با پست‌های شما روبرو خواهد شد و این‌گونه نرخ بازدید پست‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید لایک برای چند پست اینستاگرام

ER یا همان نرخ تعامل در اینستاگرام

در صورتی که اینستاگرام به کمک هوش مصنوعی خود متوجه شود که پست‌های شما این پتانسیل را دارند که مخاطبان بیشتری را جذب نمایند، بر اساس عملکرد برنامه‌نویسی شده‌اش، که به آن الگوریتم اینستاگرام نیز گفته می‌شود، به شما این شانس را خواهید داد تا به کمک این اپلیکیشن،کاربران بیشتری پست‌های شما را تماشا کنند. این کار علاوه‌ بر این که به شما کمک می‌‌کند تا محصولات و خدمات خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید،  نرخ تعامل یا همان ER پیج شما را نیز افزایش می‌دهد که به عوامل مختلفی از جمله لایک و ایمپرشن بستگی دارد.

Engagement Rate یا همان نرخ تعامل در اینستاگرام به چندین مولفه‌ گوناگون بستگی داردکه تعداد لایک یکی از مهم‌ترین این موارد است. نتیجه آنالیز پیج شما از جانب اینستاگرام به‌این صورت است که با ارزیابی میزان مشارکت کاربران با پیج شما در پست‌ها و یا استوری‌های آپلود شده، امتیاز می‌دهد. حال در صورت افزایش نرخ تعامل پیج با انتشار محتوای جذاب و خلاقانه برای آن، اینستاگرام پست‌های شما را وارد صفحه اکسپلور این اپلیکیشن خواهد کرد و در این صورت به دیگر کاربرانی که سلیقه‌ای هم‌سو با پست‌های شما دارند هم پیج شما را معرفی می‌کند.

با توجه به تمامی موضاعاتی که در این مقاله مطرح شد، می‌توان به این نتیجه دست پیدا کرد که افزایش تعداد لایک نقش بسیار زیادی در ارتقا سطح کیفی پیج شما خواهد داشت؛ همچنین بیشترین کمک را به شما در بالابردن میزان فروش خواهد نمود. راه‌های بسیار گوناگونی از طرف کارشناسان این حوزه به کاربران اینستاگرام پیشنهاد می‌شود که یکی از ساده‌ترین این راه‌ها، خرید لایک برای چند پست اینستاگرام است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر بااین روش و مزایا و معایب آن آشنا نماییم.

مزایای خرید لایک برای چند پست اینستاگرام

شما می‌توانید این سرویس را با مراجعه به وب‌سایت‌های معتبری مانند سلام ادز که در زمینه فروش خدمات اینستاگرام مانند فروش فالوور اینستاگرام، فروش لایک، فروش ویو تهیه کنید. این سرویس بیشتر در مواقعی کاربرد دارد که شما برای پیج خود فالوور فیک خریداری کرده‌اید و تعداد فالوورهای طبیعی شما کمتر از حد معمول است. توجه داشته باشید اختلاف بین عدد تعداد فالوورها و میزان لایک پست‌ها با رعایت یک تناسب حدودی می‌تواند طبیعی باشد؛ اما در صورتی که این اختلاف ببشتر از حد معقول باشد، می‌توانید با خرید لایک برای چند پست اینستاگرام تعداد عدد لایک‌ها را افزایش دهید و این اختلاف را تا حد نیاز که خیلی هم دور از باور نباشد کاهش دهید.

خرید لایک برای چند پست اینستاگرام

 توجه داشته باشید که سرویس نمی‌تواند تاثیری در افزایش نرخ تعامل پیج شما داشته باشد؛ اما همانطور که گفتیم با خرید این سرویس می‌توانید پست‌ها را در نگاه دیگر مخاطبان معتبرتر جلوه دهید و به آن‌ها این باور را القا نمایید که پست‌های پیج شما برای دیگر کاربران اهمیت زیادی دارد و به کمک این روش آن‌ها را ترغیب نمایید تا پست‌های شما را تماشا کنند که این روش می‌تواند در صورت استفاده صحیح از آن حتی بر روی افزایش میزان فروش شما هم تاثیر مثبت بگذارد.

 موقعیت دیگری هم که خرید لایک برای چند پست اینستاگرام می‌تواند به رشد پیج کمک نماید، قبل از انتشار آگهی تبلیغاتی پیج در دیگر صفحات این شبکه اجتماعی یا سایر اپلیکیشن‌ها و سایت‌های پرطرفدار در فضای مجازی است؛ این راه به کاربرانی که به تازگی وارد پیج شما می‌شود کمک می‌کند تا بتوانند با خیال آسوده‌تری به پیج شما و محتوای منتشر شده در آن اعتماد نمایند، آن را فالوو کنند و از پیج شما خرید انجام دهند.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی