Skip to content

خرید لایک ایرانی

لایک ایرانی واقعی ، فوری و ارزان

INSTAGRAM
LIKE

back right سلام‌ ادز

لایک ارزان ایرانی

1K
تومان 16.000
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک خوب

لایک ایرانی (عالی)

1K
تومان 17.000
 • شروع پس از ثبت سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت لایک عالی
back left سلام‌ ادز

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

مهم‌ترین فاکتور در فرمول محاسبه اینگیجمنت اینستاگرام لایک است. درواقع میزان لایک یک پست بیان‌گر میزان موفقیت آن در جذب مخاطبین است و برقراری تعامل با آن‌هاست.
وقتی یک کاربر پست را می‌بیند، معمولاً اول تصویر توجه وی را جلب کرده و سپس به تعداد لایک های آن پست و بعضا پروفایل هایی که آن را لایک کرده اند نگاه می‌کنند یا تصویر نگاه می‌کند. اگر تعداد لایک های آن پست زیاد باشد باعث می‌شود که تمایل پیدا کند تا به پروفایل آن پیج سر بزند و بقیه پست‌های آن را ببیند و حتی ممکن است باعث شود تا آن پیج را فالو کند.
بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تعداد لایک های زیاد یک پست در اینستاگرام نشان‌دهنده جذابیت آن پست است و این یعنی توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. هر چه لایک و کامنت و ویو اینستاگرام افزایش داشته باشد، شانس بیشتری برای کسب درآمد از اینستاگرام و همچنین رفتن پست در صفحه اکسپلورر اینستاگرام خواهید داشت.
به دو دلیل می‌توان خرید لایک ایرانی اینستاگرام را دلیلی برای موفقیت یا حداقل پیش‌نیازی برای موفقیت در درآمدزایی در اینستاگرام توصیف کرد:
۱_افزایش محبوبیت در الگوریتم اینستاگرام
۲_افزایش بازدید پست‌های قدیمی

لایک ایرانی
لایک ایرانی واقعی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت ارسال
سوالات متداول خرید لایک ایرانی

مهم‌ترین راه برای افزایش تعامل با فالوور اینستاگرام گرفتن لایک بیشتر است. حال اگر این لایک ها با پروفایل‌های ایرانی باشند اعتبار دهی بیشتری خواهد داشت. درواقع هر چه لایک و کامنت و ویو اینستاگرام افزایش داشته باشد، شانس بیشتری برای کسب درآمد از اینستاگرام خواهید داشت.

یکی از پارامتر‌های جذاب اینستاگرام قابلیت لایک کردن است. شما با اقدام به خرید لایک ایرانی ارزان برای پیجتان، پست‌های خود را صاحب تعداد بالایی لایک می‌کنید که همین عامل به اصلی‌ترین بهانه برای تمایل کاربران برای دنبال کردن پیج اینستاگرامی شما خواهد شد. این اتفاق به نظر ساده، کمک شگفت‌آوری به شما در رونق گرفتن کسب‌وکارهایتان می‌کند و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می‌شود. چراکه با زیاد شدن فالوورهایتان محصولاتتان در عرض مدت کوتاهی به جمع کثیری از افراد جامعه معرفی خواهد شد. از این طریق می‌توانید گامی مؤثر در جهت تحقق اهداف خود بردارید.

 • ارتقای برند پیج در فضای مجازی
 • افزایش دیده شدن کسب‌وکار
 • وفاداری کاربران به پیج
 • نشان دادن اعتبار پیج به کاربران
 • برتری نسبت به رقبا

سفارش‌های شما بعد از ثبت نهایی به‌صورت آنی و خودکار شروع و وارد پروسه انجام می‌شوند ولی برخی از سفارشات ممکن است با توجه به ابعاد و حساسیت تا ۴۸ ساعت زمان ببرد.

چرا خرید لایک ایرانی اينستاگرام  ارزشمند است؟

لایک در لغت به معنای دوست داشتن است؛ بنابراین زمانی که پست‌های شما توسط تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام لایک می‌شود می‌توانید متوجه شوید که چه کسانی به پست‌های شما علاقمند هستندو آیا استراتژی که برای تولید محتوا و انتشار پست‌هایتان در اینستاگرام در نظر گرفته‌اید درست است یا نه؟ در واقع تعداد لایک ایرانی و یا حتی خرید لایک ایرانی واقعی می‌تواند راهنمای شما برای مدیریت بهتر یک پیج اینستاگرامی باشد. شما می‌توانید از روش‌های مختلفی برای افزايش لايك اينستاگرام استفاده کنید اما باید به خاطر داشته باشید که استفاده از هر روش دیگری به جز خريد لايك واقعي اينستاگرام نیازمند زمان و صرف هزینه بیشتری است. بسیاری از پیج‌های اینستاگرامی تلاش می‌کنند که از طریق ترفندهای مختلفی فالوورهای خود را وادار کنند که پست‌هایشان را لایک کنند. به عنوان مثال شما نیز مانند برخی از پیج‌های اینستاگرامی می‌توانید از فالوورهایتان بخواهید که پست‌های شما را لایک کنند تا شانس حضور در قرعه‌کشی را داشته باشند. با این حال ممکن است به دلایل مختلفی، تعداد لایک واقعی پیج شما کم باشد. استفاده زیاد از فالوورهای فیک و یا انتخاب زمان نامناسب برای انتشار پست‌ها دو مورد از دلایلی هستند که در کاهش تعداد لایک‌های پست‌های منتشر شده در پیج‌های اینستاگرامی تأثیر زیادی دارند. زمانی که تعداد لایک ایرانی اینستاگرام پست‌هایتان از طریق راه های مختلف مانند خرید لایک ایرانی اینستاگرام ارزان افزایش پیدا کند قطعاً شما می‌توانید فالوور اینستاگرام بیشتری را به دست بیاورید.؛ راه های دیگری نیز مانند خرید فالوور پاپ آپ و خرید فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام جهت افزایش دنبال کنندگان پیجتان نیز وجود دارد. همچنین افراد بیشتری علاقمند می‌شوند که پیجتان را به دوستان و آشنایانشان معرفی کنند زیرا تعداد لایک واقعی ایرانی به نوعی می‌تواند نشانه میزان علاقه کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار به پیجتان باشد.

خرید لایک ایرانی ارزان

آیا خرید لایک ایرانی به شما در افزایش درآمدهایتان کمک می‌کند؟

خرید لایک ایرانی اينستاگرام به شما در بیشتر دیده شدن کمک می‌کند. یکی از بهترین انواع لایک برای خریدن ، خرید لایک ایرانی است. بدانید که شما زمانی می‌توانید تعداد زیادی فالوور واقعی در اینستاگرام به دست بیاورید که افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند پس خرید لایک ایرانی برای اینستاگرام به خصوص خرید لایک ایرانی ارزان از سایت های معتبر برای خرید لایک ایرانی می‌تواند به شما در رسیدن به هدفتان که افزایش درآمد از طریق جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش است کمک کند. آمار نشان می‌دهد که کاربران این شبکه اجتماعی تمایل دارند پیج‌هایی را دنبال کنند که تعداد فالوورها و لایک‌های آن‌ها بسیار زیاد است. بنابراین خرید 100 لایک حتی میتواند شما را به هدفتان برساند! پیج‌های کم بازدید به خصوص پیج‌هایی که به فروش آنلاین محصولات مختلف می‌پردازند، اگر در افزایش تعداد لایک ایرانی پست‌های منتشر شده در پیجشان موفق عمل نکنند نمی‌توانند تعداد فالوورهایشان را افزایش دهند؛ بنابراین فعالیت‌های آن‌ها در اینستاگرام بی‌فایده خواهد بود زیرا در نهایت هدف از انجام تمام این کارها و هزینه‌هایی که برای خريد لايك پرداخت می‌شود، افزایش تعداد فالوورهای واقعی یک پیج اینستاگرامی است.همچنین خرید لایک ایرانی پست اینستاگرام می‌تواند نقش بسیار مهمی در جلب اعتماد فالوورهای واقعی داشته باشد زیرا همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم؛ تعداد لایک ایرانی به نوعی نشان‌دهنده میزان علاقه کاربران اینستاگرام نسبت به پست‌هایی است که شما آن‌ها را در پیجتان منتشر می‌کنید؛ از همین جهت نباید از اهمیت میزان لایک اینستاگرام غافل شوید. شما می‌تواند از طریق تعداد لایک ایرانی که پست‌هایتان دریافت می‌کنند متوجه شوید که فالوورهای شما از چه موضوعاتی خوششان می‌آید و نسبت به چه موضوعاتی از خود عکس‌العمل نشان می‌دهند؛ بنابراین تعداد لایک ایرانی پیجتان می‌تواند راهنمای خوبی برای تولید محتوا باشد. شما حتی میتوانید با خرید لایک ایرانی برای چند پست اول پیجتان تا حد زیادی اعتماد کاربران را جلب کنید. اگر در ابتدای کسب و کارتان هستید بهتر است با خرید لایک ایرانی سریع، روند موفقیتتان را سرعت ببخشید. از مهم ترین مرایای لایک سریع اینستاگرام تحویل فوری و آنی آن است که میتواند شما را زودتر به نتیجه دلخواه برساند. اگر این امر همراه با خرید لایک ایرانی و فالوور باشد این روند کوتاه تر نیز خواهد شد.

با خرید لایک ایرانی ارزان در اینستاگرام بیشتر دیده شوید!

شما با خرید لایک ایرانی ارزان می‌توانید بیشتر در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دیده شوید؛ اما چگونه؟ خرید لایک ایرانی ارزان‌قیمت به شما کمک می‌کندتا تعداد لایک اینستاگرام خود را افزایش دهید. همان‌طور که می‌دانید بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام، زمانی که پست‌های شما در ساعات اولیه پس از انتشار تعداد زیادی لایک ایرانی و کامنت اینستاگرام دریافت کنند، احتمال این که در صفحه اکسپلورر به نمایش دربیایند افزایش پیدا می‌کند. نمایش پست‌های شما در صفحه اکسپلوور اینستاگرام این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال به دست بیاورید بدون این که هزینه‌ای برای خرید فالوور واقعی پرداخت کرده باشید. در واقع اینستاگرام با نمایش دادن پست‌های پیج‌های مختلف در اکسپلوور علاوه بر این که باعث افزایش رضایت کاربرانش می‌شود تا بتوانند پیج‌های مورد علاقه خود را راحت‌تر پیدا کنند، به صاحبان پیج‌های بیزینسی نیز کمک می‌کنند تا در جذب فالوور موفق‌تر عمل کنند. برخی تصور می‌کنند که خرید تعداد اندکی لایک ایرانی برای پست‌هایشان بی فایده است و حتماً باید تعداد زیادی لایک ایرانی خریداری کنند تا بتوانند به اهدافشان مانند دیده شدن در اکسپلوور اینستاگرام برسند در حالی که این گونه نیست. شاید خرید۱۰۰ لایک به خصوص لایک ایرانی ارزان و یا خرید کامنت از سایت های خرید لایک و فالوور ارزان ایرانی  به نظر چندان زیاد نباشد اما همین تعداد نیز برای پیج‌هایی که تعداد کمی فالوور فعال دارند می‌تواند زمینه‌ساز جذب تعداد بیشتری فالوور واقعی شود.

چرا باید از سلام ادز خرید لایک ایرانی اینستاگرام را انجام دهیم؟

سایت‌های زیادی به فروش انواع لایک ایرانی و خارجی، سفارش لایک برای خود و یا سفارش لایک برای دیگران می‌پردازند اما همه آن‌ها قابل اعتماد نیستند برخی از آن‌ها از مشتریانشان پول‌های زیادی  در ازای خرید لایک ایرانی فوری و یا همان خرید لایک ایرانی آنی دریافت می‌کنند اما در هنگام تحویل سفارش لایک ارزان به مشتری، تعهدات خود را زیر پا می‌گذارند؛ به همین جهت لازم است تا هنگام خریدن لایک به سایتی که از آن خرید میکنید بسیار دقت کنید. سلام ادز این امکان را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد که بتوانند از میان پکیج‌های متنوعی مانند خرید لایک ایرانی واقعی ایرانی اینستاگرام، igtv خرید لایک، خرید لایک ایرانی فوری اینستاگرام، خرید 50 لایک اینستاگرام، خرید لایک و ویو، خرید لایک برای کامنت و پکیج های متنوع دیگر،  هر کدام را که متناسب‌تر با نیازهایشان است را با قیمتی مناسب خریداری کنند. فروش لایک و فالوور در این سایت کاملاً تضمین شده است؛ بنابراین شما با خیلی آسوده از بابت قیمت لایک مناسب برای خرید لایک اینستاگرام می‌توانید نسبت به خرید لایک برای چند پست و انواع فالوورهای واقعی و فیک اقدام کنید. پس از ثبت سفارش لایک اینستاگرام و خرید لایک ایرانی ارزان اینستاگرام، در کمترین زمان ممکن سفارشات شما انجام خواهد شد و در صورت هر گونه مشکلی می‌توانید با کارشناسان ما به صورت بیست و چهارساعته در ارتباط باشید. شما حتی میتوانید با دریافت نمایندگی از این راه به کسب درآمد از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام بپردازید و ماهانه درآمد مناسبی داشته باشید!

سفارش لایک اینستاگرام برای شما دارای محدودیت نخواهد بود و شما میتوانید با خرید 50 لایک اینستاگرام حتی سفارش خود را ثبت کنید! خرید لایک ایرانی بدون پسورد از سایت فروش لایک سلام ادز میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن میتواند باعث افزایش لایک و خرید ویو پست اینستاگرام شما شود. قیمت های تعریف شده برای خرید لایک ایرانی و ویو اینستاگرام متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال شما برای خرید لایک با کیفیت ایرانی باید اندک هزینه ای را بیشتر بپردازید. علاوه بر خرید لایک و کامنت اینستاگرام بهتر است برای جلب اعتماد بیشتر کاربران نسبت به خرید ویو نیز اقدام کنید. بهتر است علاوه بر خرید خدمات اینستاگرام، در جهت افزایش تبلیغات موثر در اینستاگرام نیز فعالیت داشته باشید. دیدن این ویدیو از سلام ادز در مورد چگونگی داشتن تبلیغاتی موثر در اینستاگرام را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید لایک ایرانی یا لایک خارجی ارزان؛ کدام یک بهتر است؟

بسیاری از افرادی که قصد سفارش لایک و یا خرید لایک ایرانی فوری برای پست‌های منتشر شده در پیجشان را دارند؛ از تفاوت‌های خریدن لایک در اینستاگرام  باکیفیت ایرانی با خرید لایک ایرانی ارزان قیمت خارجی اطلاعی ندارند؟ و نمی‌دانند که کدام یک از آن‌ها می‌تواند برای پیج آن‌ها مفیدتر باشد به همین دلیل در این بخش قصد داریم به بررسی تفاوت‌های لایک ایرانی و لایک ارزان قیمت خارجی بپردازیم. ممکن است در ابتدا این تصور برای شما ایجاد شود که خرید لایک ایرانی ارزان با خارجی تفاوتی ندارد زیرا در نهایت افزایش تعداد لایک‌های پست‌هایی که منتشر می‌کنید برای شما اهمیت دارد و فرقی نمی‌کند که این لایک ها ایرانی باشند یا خارجی در حالی که تفاوت لایک خارجی با لایک ارزان ایرانی مانند تفاوت فالوورهای خارجی با فالوورهای ایرانی است. شاید در نگاه اول فقط تفاوت قیمت لایک ایرانی با لایک خارجی توجه شما را به خود جلب کند به خصوص اگر قصد پرداخت هزینه زیادی را برای خرید لایک نداشته باشید اما این مسئله تنها تفاوت میان این دو نوع لایک نیست بلکه لایک‌های خارجی توسط فالوورهای خارجی انجام می‌شود در حالی که با خرید لایک ایرانی واقعی ارزان ایرانی، فالوورهای ایرانی پست‌های شما را لایک خواهند کرد پس تفاوت قیمت لایک ایرانی و لایک خارجی به همین علت است. زمانی که از سایت های فروش لایک و فالوور لایک خارجی خریداری می‌کنید، پس از دریافت آن‌ها متوجه خواهید شد که این لایک‌ها از طرف فالوورهایی با نام کاربری و پروفایل‌های خارجی انجام شده‌اند. برای اطلاع از قیمت لایک اینستاگرام میتوانید در همین صفحه از آن مطلع شوید.

چرا تعداد لایک در اینستاگرام اهمیت دارد؟ راه‌های افزایش تعداد لایک در اینستاگرام چیست؟ خرید لایک ایرانی اینستاگرام چه مزایایی داد؟ ما در این مقاله از سلام ادز قصد داریم تا با شما در ارتباط با نقش اینستاگرام در جوامع امروزی و همچنین راه‌های موفقیت در آن و درآمد زایی از این طریق را بررسی کنیم. شما می‌توانید به ‌سادگی و با انجام بعضی از قواعد مهم در اینستاگرام، به محبوبیت بیشتری در این فضا دست یابید و در نتیجه هنر یا محصول خود را به‌درستی، به تعداد بیشتری از مخاطبان ارائه دهید. مطالعه این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید اکانت خود را در اینستاگرام ارتقا دهید؛ با ما در ادامه همراه باشید.

خرید لایک ایرانی با کیفیت

اهمیت خرید لایک ایرانی در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در فضای مجازی است که کاربران زیادی را در سرتاسر دنیا به خود جذب کرده است. این اپلیکیشن که بر پایه اشتراک عکس، ویدئو طراحی شده است، بیشتر جنبه بصری دارد؛ اما این امکان هم برای کاربران فراهم شده است که بتوانند در ارتباط با پستی که منتشر می‌کنند متن مناسبی هم بنویسند. حضور این دو ویژگی در کنار یک‌دیگر، خیلی زود توانست تا اینستاگرام را به یک فضای جذاب و سرگرم کننده تبدیل کند که بسیاری از کاربران را برای زمان‌های نسبتاً طولانی در فضای خود نگه دارد. به دلیل وجود قابلیت‌های گوناگون این اپلیکیشن و همچنین جذابیتی که در بین عموم مردم پیدا کرد، به مرور زمان فعالیت‌های گوناگونی در این فضا شکل گرفت که توانست کاربران را به سمت کسب درآمد از طریق این اپلیکیشن بکشاند.

پیج‌های مرتبط با بلاگرها یا اینفلوئنسرها یکی از محبوب‌ترین پیج‌ها در این فضا هستند؛ که هرکدام در زمینه‌های گوناگونی فعالیت می‌کنند و که اکثراً هم توانسته‌اند از این طریق و با قبول آگهی‌های تبلیغاتی مشاغل مختلف در پیج اینستاگرام خود به درآمدهای خوبی دست پیدا کنند. از طرفی بسیاری از صاحبین کسب و کار، با توجه به جایگاه مناسبی که این اپلیکیشن در میان مردم پیدا کرده است، به فکر ایجاد یک پیج حرفه‌ای برای معرفی محصول و یا خدمات خود به مخاطبان افتاده‌اند و به این ترتیب به محبوبیت بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر دست یافتند.

شاید موفقیت در این فضا، کار بسیار ساده‌ای به‌نظر برسد، اما نکته بسیار مهم برای موفقیت در این اپلیکیشن، توجه به الگوریتم‌هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود درنظر گرفته است. اگر حضور در اینستاگرام برای شما هدف جدی‌تری از فعالیت عادی در یک اپلیکیشن صرفاً سرگرم کننده است، باید بتوانید با او همگام شوید و با رعایت ضوابط آن به موفقیت بیشتر در این فضا برسید.

الگوریتم اینستاگرام چیست؟

حال که با اهمیت این اپلیکیشن آشنا شدید، شاید برایتان این سؤال پیش آمده باشد که چگونه می‌توان در این فضا موفق شد و چه عواملی به شما کمک می‌کند تا بیشتر در این فضا دیده شوید؟ اینستاگرام هم مانند دیگر اپلیکیشن‌های فعال در فضای مجازی، بر اساس یک‌سری از اهداف طراحی شده است و شما به عنوان کاربر باید بتوانید با علم کامل به این موضوع، بر مبنای قواعد حاکم بر آن اقدام کنید.

یکی از مهم‌ترین اهداف طراحان این اپلیکیشن، تلاش برای افزایش مدت زمان حضور کاربران در این فضا است؛ به همین منظور هم این فضا به گونه‌ای ساخته شده است که کاربران را ترغیب به بیشتر ماندن در این فضا می‌کند. با توجه به این موضوع می‌توان به‌ سادگی دریافت که شما هم به عنوان یک کاربر اگر بتوانید با انتشار محتوای جذاب، مخاطبان یا اصطلاحاً فالوورهای خود را به سمت این فضا جذب کنید، در نظر اینستاگرام هم معتبرتر دیده خواهید شد.

چند مؤلفه اساسی که می‌تواند میزان اعتبار یک پیج را در اینستاگرام افزایش دهد، عبارتند از تعداد فالوور، تعداد لایک، تعداد کامنت، تعداد ویو که در اصل نشان دهنده محبوبیت شما در میان کاربران است. اگر توجه کرده باشید یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های بلاگرها، افزایش تعداد لایک و کامنت پست‌هایشان است و همچنین بالابردن تعداد فالوورها یا دنبال کنندگان یکی دیگر از آیتم‌هایی است که می‌تواند میزان اعتبار پیج شما را به مخاطبانتان معرفی کند. هرچه تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر باشد، به این معنی است که آن پیج در بین مخاطبان محبوب‌تر است و در نتیجه کاربرانی هم که به‌تازگی با آن پیج آشنا می‌شوند، ساده‌تر می‌توانند به محتوای منتشر شده در آن اعتماد کنند. همچنین تعداد بالای لایک پست‌ها، نشان از محبوبیت در بین مخاطبین دارد و به همین دلیل است که کاربران به فکر خرید فالوور ارزان ایرانی یا خرید لایک ایرانی اینستاگرام هستند.

راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام

همان‌طور که پیش از این گفتیم، تعداد لایک در اینستاگرام یکی از فاکتورهایی است که می‌تواند اعتبار شما را با به‌عنوان یک پیج سرگرمی و یا حرفه‌ای کم یا زیاد نماید. شما می‌توانید به کمک روش‌های مختلفی تعداد لایک‌های پست خود را افزایش دهید؛ به‌طور مثال یکی از عواملی که به یک پست کمک می‌کند تا تعداد لایک بیشتری بگیرد، توجه به زمان انتشار آن است؛ به همین دلیل بهتر است به ادمین برای مدیریت پیج اینستاگرام توصیه کنید ساعت‌هایی را برای انتشار پست‌هایتان انتخاب کنید که تعداد بیشتری از مخاطبانتان آنلاین هستند اگر محتوای پیج شما مثلاً در ارتباط با کارمندان است، باید زمان انتشار پست‌های خود را قبل یا بعد از تایم اداری انتخاب نمایید و یا اگر احتمال می‌دهید که فالوورهای پیجتان اکثراً محصل هستند و به مدرسه می‌روند باید بعد از تعطیلی مدارس پست‌ها را در پیج شیر کنید.

به‌کمک این روش می‌توانید تعداد لایک‌های خود را بیشتر از گذشته کنید و در نتیجه پست خود را وارد اکسپلور اینستاگرام نمایید؛ اما این روش نیازند صرف زمان نسبتاً طولانی است و برای رسیدن به یک نتیجه ثابت، باید زمان زیادی را سپری کنید. گاهی اما زمان کافی برای این قبیل اقدامات ندارید و از طرفی نیازمند این هستید تا در زمان کوتاهی تعداد لایک‌های پیج را بالا ببرید؛ در این صورت ما به شما خرید لایک اینستاگرام را پیشنهاد می‌دهیم.

خرید لایک ایرانی اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

یکی از مهم‌ترین کاربردهای خرید لایک اینستاگرام زمانی است که شما در ابتدای فعالیت پیج، تصمیم به خرید فالوور فیک می‌گیرید؛ توجه داشته باشید که اگر مخاطبان شما متوجه شوند که فالوورهای شما واقعی نیستند، باعث می‌شود نتوانند به شما اعتماد کنند و جذابیت پیج در نگاه کم خواهد شد؛ به همین دلیل، پیشنهاد ما در چنین شرایطی، خرید لایک اینستاگرام است تا بتواند اختلاف عدد زیادی که میان تعداد فالوور بالا و تعداد پایین لایک هست را پوشش دهد و پیج را طبیعی‌تر به مخاطبین معرفی کند. توصیه می کنیم ویدئو نماشا سلام ادز را از دست ندهید.