Skip to content

خرید فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک ارزان و با کیفیت همراه با تحویل آنی

INSTAGRAM
FAKE FOLLOWER
back right سلام‌ ادز

خرید فالوور فیک ارزان

1k
تومان 35000
 • فالوور فیک بدون ریزش
 • فالوور فیک بدون پسورد
 • فالوور فیک سریع
 • فالوور فیک ارزان قیمت

خرید فالوور فیک

5k
تومان175000
تومان 170.000
 • فالوور فیک بدون ریزش
 • فالوور فیک بدون پسورد
 • فالوور فیک سریع
 • فالوور فیک ارزان قیمت

خرید فالوور ارزان فیک

10k
تومان350000
تومان 300.000
 • فالوور فیک بدون ریزش
 • فالوور فیک بدون پسورد
 • فالوور فیک سریع
 • فالوور فیک ارزان قیمت
back left سلام‌ ادز

فالوور فیک در اینستاگرام چیست؟ چگونه در اینستاگرام فالوور فیک بگیریم؟

خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش چگونه است؟خرید فالوور فیک ارزان برای اینستاگرام چیست؟ خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام چگونه است؟ خرید فالوور فیک بهتر است یا خرید فالوور ایرانی واقعی؟ چگونه در اینستاگرام فالوور فیک بگیریم؟ در جامعه پر هرج و مرج امروزی، فضای مجازی این امکان را به کاربران خود داده است تا بدون نیاز به حضور فیزیکی و فارغ از بعد زمان و مکان با یکدیگر در تعامل باشند و بسیاری از نیازهای زندگی روزمره امروزی را در بستر این فضاها پاسخ دهند. حال اینستاگرام به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های فعال در فضای مجازی، توانسته است تا توجه بسیاری از کاربران را به سمت خود جذب نماید. این اپلیکیشن به واسطه قابلیت‌های بی‌نظیری که در طراحی آن، چه به لحاظ گرافیکی و چه عملکردی وجود دارد، توانست جایگزین دیگر اپلیکیشن‌های قابل نصب در اسمارت فون‌ها و حتی در شرایطی برخی از موتورهای جستجو قوی مانند گوگل شود. اگر کمی در سایت‌های فروش فالوور فیک و خرید فالور فیک اینستاگرام جستجو کنید متوجه می‌شود که انواع مختلفی فالوور برای فروش عرضه شده است که یکی از آن‌ها  خریدن فالوور فیک اینستاگرام است؛ اما چگونه خرید فالوور فیک انجام دهیم؟ خریدن فالوور فیک به چه صورت است؟ قیمت فالور فیک ارزان چقدر است؟ شما می‌توانید فالوورهای فیک را از طریق سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات شبکه‌های اجتماعی و فروش فالور فیک ارزان مانند سلام ادز خریداری کنید. فالوورهای فیک می‌توانند یک راه‌حل موقتی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج‌های اینستاگرامی باشند. بسیاری از پیج‌های پرطرفدار در اینستاگرام نیز ازفالوور فیک ارزان برای افزایش تعداد فالوورهایشان استفاده می‌کنند؛ اما شاید برای شما هم این سؤال به وجود آمده باشد که منظور از فالوور فیک چیست؟ خریدن فالوور فیک ارزان چگونه است؟خرید فالور فیک و قیمت فالور فیک ارزان به چه صورت است؟ یا فالوورهای فیک چه تفاوتی با فالوورهای واقعی دارند؟ فالوورهای فیک غیرواقعی هستند به همین دلیل فقط برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان یک پیج در اینستاگرام استفاده می‌شوند. این نوع فالوورها قادر به دیدن پست‌ها، لایک کردن و کامنت گذاشتن نیستند؛ بنابراین پس از خرید فالوور فیک اینستاگرام نباید انتظار داشته باشید که شاهد تغییراتی در تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها یا ویوی پست‌هایتان باشید.

افزایش فالوور از طریق خرید فالوور فیک اینستاگرام چه کمکی به پیج خواهد کرد؟

پیج‌هایی که در اینستاگرام فعالیت دارند عموماً در چند دسته کلی جای می‌گیرند. دسته اول پیج‌های شخصی هستند که به‌طور معمول قفل هستند؛ این پیج‌ها فالوورهای نسبتاً کمتری دارند و تنها فالوورهای آن‌ها می‌توانند پست‌ها را مشاهده نمایند. دسته بعدی پیج‌هایی هستند که با هدف فروش محصولات یا خدمات از جمله فروش فالوور فیک ایجاد شده‌اند؛ این پیج‌ها بیشتر پابلیک هستند و کاربران می‌توانند وارد این پیج‌ها شوند و در صورت نیاز از خدمات آن پیج استفاده نمایند. دسته سوم پیج‌هایی هستند که با هدف سرگرمی یا انتقال اخبار و اطلاعات شکل گرفته‌اند؛ این پیج‌ها می‌توانند در صورت افزایش فالوور با قبول آگهی‌های تبلیغاتی پیج‌ها و برندهای دیگر، پیج خود را ارتقا دهند؛ اما آخرین دسته، متعلق به پیج‌هایی است که متعلق به بلاگرها یا اینفلوئنسرهای فعال در اینستاگرام هستند.

این پیج‌ها که در حوزه‌های بسیاری متنوعی در این فضا فعالیت می‌کنند، ادمین پیج اینستاگرام می‌تواند با انتشار عکس، فیلم، متن و بیان دیدگاه‌های خود در ارتباط با مسائل مطرح در جامعه فالوورهای خود را افزایش دهند؛ بنابراین مشاهده نمودید که یک پیج با هر هدفی که برای ساخت آن وجود داشته است، برای موفقیت در فضای پر رقابتی مانند اینستاگرام، نیازمند افزایش تعداد فالوورهای خود است. اما چگونه در اینستا فالوور فیک بگیریم؟ یکی از راه‌های افزایش فالوور، خرید فالوور فیک ارزان برای اینستاگرام است که استفاده درست و به موقع از آن می‌تواند به شما درموفقیت بیشتر در این فضا کمک کند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون ریزش

مزایا  خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست و فالوور فیک چه ضرری دارد؟

مزایا و معایب خریدن فالوور فیک بسیار زیاد است. با این حال اگر قصد خريد فالوور فيك ارزان برای پیجتان دارید بهتر است قبل از تصمیم‌گیری برای خرید فالوور  اینستاگرام فیک اطلاعات کافی درباره مزیت‌های  خرید فالور فیک بدست آورید و بدانید فالوور فیک چه ضرری دارد. سپس تصمیم بگیرید که آیا خرید فالوور فیک اینستاگرام به شما برای رسیدن به اهدافتان کمکی می‌کند یا نه؟ از بهترین ویژگی‌های فالوورهای فیک می‌توان به قیمت فالوور فیک اینستاگرام اشاره کرد. قیمت فالوور فیک اینستاگرام نسبت به فالوورهای فعال و واقعی بسیار کمتر است؛ بنابراین شما با افزایش فالوور غیرواقعی علاوه بر بالا بردن تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. البته درست است که خريد فالوور فيك بدون ريزش اينستاگرام می‌تواند راه حل خوبی برای پیج‌هایی باشد که با کمبود بودجه برای افزایش فالوور رو به رو هستند و یا می‌خواهند با کمترین هزینه تعداد فالوورهایشان را افزایش دهند اما باید در نظر داشته باشید که این نوع فالوورها معایبی نیز به همراه دارند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام، یکی از بهترین راه‌های افزایش فالوور!

زمانی که یک پیج به‌تازگی شروع به فعالیت حرفه‌ای در فضای اینستاگرام را دارد؛ باید بتواند با تولید محتوای جذاب، به‌روز و کاربردی، توجه کاربران را به خود جذب نماید؛ اما گاهی تولید محتوا خوب هم نمی‌تواند به‌تنهایی به روند فالوور گیری پیج کمک کند. در چنین شرایطی شما می‌توانید با اطلاع از قیمت فالوور فیک اینستاگرام و خرید فالوور فیک ارزان تعداد فالوورهای خود را با پرداخت هزینه بسیار کمی افزایش دهید و این‌گونه حس اعتماد را به دیگر کاربران پیج القا کنید. برای اطلاع از قیمت فالور فیک ادامه مطلب را بخوانید. اگر شما صاحب یک پیج تجاری هستید، این روش به شما کمک می‌کند تا مشتریان شما ساده‌تر بتوانند به شما اعتماد کنند و تصمیم بگیرند که از پیج شما خرید کنند.

در صورتی که محتوای پیج شما غیر تجاری باشد و با هدف سرگرمی ایجاد شده باشد هم نیز می‌توانید با خرید فالوور فیک ارزان برای اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و نگران قیمت فالوور فیک نباشید. از این طریق با قبول آگهی‌های تبلیغاتی دیگر پیج‌ها اینستاگرام را تبدیل به فضایی برای کسب درآمد ساده نمایید. نکته مهمی که شاید در این قسمت زیاد به آن توجه نشود، این است که نباید فالوورهای فیک را بیشتر از حد نیاز افزایش داد؛ زیرا عدم رعایت تعادل در این اقدام می‌تواند برای شما نتیجه عکس به‌همراه داشته باشد و در صورتی که مخاطبان شما متوجه شوند فالوورهای پیج شما واقعی نیستند، پیج شما را ترک نمایند.

مشکلات خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

فالوور غیرواقعی می‌تواند در افزایش تعداد فالوورهای شما نقش مهمی ایفا کند اما گاهی مضرات فالوورهای فیک باعث می‌شود که برخی از مدیران پیج‌ها‌ی اینستاگرامی تمایلی به خرید فالوور فیک ارزان از خود نشان ندهند با اینکه قیمت فالور فیک بسیار معقول است. خرید فالوورهای فیک برای اینستاگرام به شما کمکی در افزایش تعداد ویو، لایک و کامنت پست‌هایتان نمی‌کند؛ بنابراین اگر قصد خرید فالوور فیک اینستاگرام برای پیجتان را دارید باید به فکر خرید لایک و کامنت نیز باشید در غیر این صورت ممکن است اعتماد فالوورهای واقعی خود را از دست بدهید زیرا ممکن است فالوورهای واقعی متوجه حضورفالوور تقلبی در میان فالوورهایتان بشوند.

زمانی که کاربران حقیقی اینستاگرام وارد یک پیج اینستاگرامی می‌شوند، علاوه بر توجه به پست‌ها و موضوع پیج به تعداد فالوورها نیز دقت می‌کنند. اگر تعداد فالوورهای شما زیاد باشد اما تعداد لایک‌ها یا کامنت‌هایی که پست‌هایتان دریافت می‌کنند بسیار پایین باشد، می‌تواند باعث ایجاد شک در فالوورهای واقعی شود زیرا یکی از نشانه‌های حضور و خرید فالوور فیک اینستا در یک پیج، ناهماهنگی تعداد لایک و کامنت‌ها با تعداد فالوورها است. 

خرید فالوور فیک ارزان
فالوور فیک بدون ریزش
فالوور فیک سریع
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید فالوور فیک ارزان

فالوورهای فیک اکانت‌های ساختگی هستند که هیچگونه فعالیتی در پیج ندارند صرفا جهت بالا بردن امار پیج و اعتبار دهی پیج بکار می روند.
در صورت تمایل برای لایک، کامنت، ویو و یا هر خدمات دیگر می‌توانید سفارش جداگونه برای هر یک داشته باشید.

دلیل استفاده از کاربران آفلاین بالا بردن اعتبار پیج است. افراد واقعی قبل عضویت در صفحات اجتماعی، اعتبار پیج اینستاگرامی را با آمارش می سنجند استفاده از فالوور فیک برای پیج های تازه تاسیس شده در جذب افراد واقعی بسیار موثر است .

فالوور های فیک، کاربرهای غیرفعال هستند اگر چه آنفالو کردن توسط این فالوورها انجام نمی شود اما امکان بسته شدن اکانت ها توسط اینستاگرام وجود دارد اینستاگرام میخواهد فضای اینستاگرامی را از اکانت های اسپم و غیر واقعی و فیک پاک کند وقتی اینستاگرام پیج های اسپم را پاک میکند شما تا حدی ریزش فالوور پیدا می‌کنید

زیاده ‌روی در استفاده از این سرویس با توجه به عدم فعالیت انها باعث پایین آمدن نرخ تعامل پیج شما و نهایتا کاهش رتبه پیج خواهد شد و عملا کمتر دیده خواهید شد.
و از طرفی با تزریق بیش از حد فالوور، برای بسیاری فیک بودن پیج شما آشکار میگردد

توضیحات کامل خرید فالوور فیک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در سال‌های اخیر است به طوری که روزانه میلیون‌ها کاربر در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند. این شبکه اجتماعی نقش پررنگی در زندگی بیشتر افراد جامعه دارد و تبلیغاتی که از طریق آن انجام می‌شود معمولاً تأثیر زیادی در افزایش فروش کسب و کارهای مختلف دارد؛ از همین رو لازم است تا با بالا بردن مخاطبان خود در این شبکه اجتماعی فروش محصولات و خدمات خود را بیشتر کنید.  به کمک این مطلب و با رعایت این نکات طلایی، می‌توانید هر روز در اینستاگرام موفق‌تر از روز قبل باشید؛ اما برای اینکه بتوانید محصولات یا خدماتتان را در اینستاگرام تبلیغ کنید، نیاز به فالوور دارید؛ یکی از آسان ترین راه ها برای بالا بردن فالوورهای پیجتان خرید فالوور فیک ایرانی ارزان اینستاگرام است. از همین رو در این مطلب از وب‌سایت فروش فالور فیک سلام ادز قصد داریم تا شما را با ویژگی‌های خرید فالوور فیک اینستاگرام و پکیج فالوور فیک بیشتر آشنا کنیم؛ اما خرید فالور فیک چگونه است؟ خرید پیج اینستاگرام فیک ارزان چگونه است؟ پاسخ همه این سوالات در این مقاله برای شما گردآوری شده است، با ما همراه باشید.

خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان

الگوریتم اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام که یک اپلیکیشن بصری محسوب می‌شود که به کاربرانش این امکان را هم می‌دهد تا در ارتباط با هر عکس یا تصویر منتشر شده، محتوای متنی مناسبی تحت عنوان کپشن بنویسند. در این اپلیکیشن، تصویر و متن مکمل یکدیگر هستند. یکی دیگر از مهم‌ترین محاسن این اپلیکیشن سهولت کار با آن است؛ فضای اینستاگرام به‌گونه‌ای طراحی شده است که کاربران کم‌تر در این فضا دچار سردرگمی شوند و در نتیجه کار با آن تجربه لذت‌بخش‌تری از دیگر اپلیکیشن‌های فعال در فضای مجازی برای آن ها به وجود می آورد.

باتوجه به الگوریتم اینستاگرام، پست‌هایی در این فضا بیشتر دیده می‌شوند که بتوانند مخاطب را برای مدت زمان بیشتری در این فضا نگه دارند؛ بنابراین می‌توان این نتیجه را گرفت که اصلی‌ترین هدف این اپلیکیشن حفظ کاربران در این فضا است. احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که شب، قبل از خواب تصمیم گرفته‌اید که برای چند دقیقه کوتاه صفحه خود را چک کنید؛ اما کمی بعد متوجه شده‌اید که زمانی خیلی بیشتر از برآورد زمانی‌تان در این فضا مانده‌اید.

این اتفاق دقیقاً همان هدفی است که اینستاگرام بر اساس آن طراحی شده است؛ بنابراین هرقدر که شما بتوانید به اینستاگرام در مسیر تحقق این هدف کمک کنید، اینستاگرام هم پست‌های شما را به افراد بیشتری نشان خواهد داد. با حرکت برمبنای الگوریتم اینستاگرام وارد اکسپلور خواهید شد و در نتیجه بیشتر از گذشته دیده می‌شوید؛ بیشتر دیده شدن در این فضا به محبوبیت بیشتر شما کمک خواهد کرد و در نتیجه به هدف اصلی پیج خود نزدیک‌تر می‌شوید. در ادامه با معرفی راه‌های گوناگون افزایش فالوور و مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام به شما کمک خواهیم کرد تا بیشتر در این فضا پیشرفت نمایید.

خرید فالوور فیک اینستاگرام و فروش فالوور فیک اینستاگرام چگونه است؟

امروزه اینستاگرام چندین میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که روزانه تعداد زیادی پست و استوری درباره موضوعات مختلفی مانند زندگی روزمره و… منتشر می‌کنند. اگر نگاهی به تعداد لایک‌ها و کامنت‌های نوشته شده در زیر پست‌های افراد مشهور و شناخته شده در دنیا بیندازید متوجه خواهید شد که بخش زیادی از کاربران اینستاگرام علاوه بر افراد خانواده و دوستانشان، چهره‌ها و برندهای مورد علاقه خود را نیز دنبال می‌کنند. این حقیقت به شما نشان می‌دهد در صورتی که پست‌های منتشر شده در صفحه اینستاگرامتان برای طیف وسیعی از مخاطبانتان جذاب باشد، به راحتی می‌توانید تعداد فالوورهای واقعی پیجتان را افزایش دهید، اما لازم است تا بدانیم فالوور فیک یعنی چه؟ و چگونه فالوور فیک جمع کنیم و نحوه فالوور فیک زدن چیست؟ اما فالوور فیک اینستاگرام اکانت‌هایی هستند که هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند و معمولاً تعداد فالوورهای آن‌ها صفر است.

چرا باید از فالوورهای فیک اینستاگرام استفاده کنیم؟

برای این که فروش بیشتری داشته باشید و بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید، باید محصولات یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید؛ اما باید بدانید که زمانی این تبلیغات برای شما سودمند خواهد بود که مخاطب داشته باشید به همین دلیل همه کسب و کارهایی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند در تلاش هستند تا با جذب فالوور مشتریان بیشتری به دست بیاورند. در این میان کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، برای دیده شدن در این شبکه اجتماعی باید تلاش بیشتری از جمله خرید فالوور فیک بسیار ارزان برای اینستاگرام انجام دهند. خرید فالوور فیک اینستاگرام و جذب فالوور فیک تا حدودی می‌تواند به شما کمک کند تا تعداد فالوورهایتان را اندکی بالاتر ببرید. اگر پیج اینستاگرامی شما قدمت زیادی ندارد، برای شروع می‌توانید از این نوع فالوور استفاده کنید؛

 • اما چگونه در اینستاگرام فالوور فیک جمع کنیم؟
 • نحوه ی گرفتن فالوور فیک و فروش فالوور فیک چیست؟

نکته مثبت فالوور فیک و ارزان این است که زمانی که کاربران واقعی پیج شما را مشاهده می‌کنند، با توجه به تعداد بالای فالوورهایتان به شما اعتماد می‌کنند و یا ترغیب می‌شوند که پست‌های شما را دنبال کنند. البته اگر خرید فالوور فیک اینستاگرام توسط این پیچ‌ها ادامه پیدا کند کاربران واقعی نیز با توجه به تعداد پایین لایک‌ها و کامنت‌های موجود در زیر پست‌هایتان متوجه این مسئله خواهد شد و دیگر به برند شما اعتماد نمی‌کنند؛ بنابراین اگر قصد خرید فالور فیک را دارید بهتر است با برنامه پیش بروید و در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی فالوور فیک خریداری نکنید و ار قیمت فالوور فیک اینستاگرام مطلع شوید. زیرا علاوه بر از دست دادن اعتماد مشتریانتان، اینستاگرام نیز پیج شما را مسدود خواهد کرد. از دست رفتن اعتبار برندتان میتواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به کسب و کارتان وارد می‌کند.

ترفندهای ورود به اکسپلور همزمان با خرید فالوور ایرانی

اولین قدم برای ورود به اکسپلور، تولید محتوا است طوری که بتواند نیاز مخاطب را تأمین نماید؛ اطلاعات بیشتر درباره تولید محتوا اصولی را در این ویدیو آموزشی تولید محتوا سلام ادز مشاهده کتید. برای این منظور باید بتوانید مخاطبان خود را به درستی شناسایی کنید و با روش‌های مختلفی مانند نظرسنجی، آزمون و خطا و غیره، سلیقه مخاطبان را به‌خوبی بشناسید و محتوای پیج خود را بر آن مبنا تولید نمایید. قدم بعدی در این مسیر، طراحی پست‌ها به‌گونه‌ای است که مخاطب را ترغیب به ایجاد تعامل با پیج کند؛ به‌طور مثال می‌توانید موقع نوشتن کپشن، با طرح سوالی جذاب، مخاطب را تشویق به نوشتن کامنت نمایید. راه‌های زیاد دیگری هم برای افزایش نرخ تعامل پیج وجود دارد که پرطرفدارترین روش آن، برگذاری مسابقه و دادن جایزه به نفرات برنده است؛ در این صورت می‌توانید از فالوورهای خود بخواهید تا پست‌های پیج را لایک کنند تا تعداد لایک ایرانی اینستاگرام شما بالا برود.

با افزایش تعداد بازدید کنندگان پیج می‌توانید نرخ تعامل را بالا ببرید و در نتیجه سریع‌تر به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید. قدم بعدی در انتشار پست‌ها این است که از هشتگ‌های مناسب برای محتوای خود استفاده نمایید؛ زیرا استفاده درست از هشتک‌های مرتبط روز دنیا، به شما کمک می‌کند تا در سرچ افرادی که در جستجو آن هشتگ هستند قرار بگیرید و از این طریق مخاطبان بیشتری پیدا کنید. امکان بعدی که به شما کمک خواهد کرد، استفاده از لوکیشن اینستاگرام است؛ شما می‌توانید از اسم مکان‌های جذاب برای افزایش بازدید پیج استفاده کنید؛ زیرا کاربران زیادی هستند که به‌طور مثال نام برج ایفل را در اینستاگرام سرچ می‌کنند و به‌دنبال تصاویر مرتبط با آن هستند؛ این کار به شما این شانس را می‌دهد تا پست شما در سرچ موقعیت مکانی این کاربران نمایش داده شود. نکته دیگر این است که از فالوورهایتان بخواهید نوتیفیکیشن پست‌های شما را فعال کنند.

افزایش فالوور در اینستاگرام با کمک سایت های فروش فالوور فیک

همان‌طور که تا این قسمت متوجه شده‌اید، افزایش فالوور فیک ارزان یکی از اولیه ترین اقدامات شما برای ایجاد یک پیج حرفه‌ای است؛ زیرا اگر شما یک پیج تجاری برای فروش خدمات یا محصول خود ایجاد نموده‌اید، تک تک فالوورها به منزله مشتریان شما هستند که این پتانسیل را دارند تا به خریداران برند شما تبدیل شوند. شما می‌توانید با روش‌های بسیار گوناگونی مانند حرکت بر مبنای اصول الگوریتم اینستاگرام و یا خرید فالوور ایرانی واقعی ، تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهید؛ اما راه روش دیگری که می‌تواند در زمان کوتاه، تعداد فالوورهای شما را افزایش دهد، خرید فالوور فیک اینستاگرام است.

خرید فالوور فیک ارزان چه مشکلاتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

با وجود تمام مزیت‌های زیادی که خرید فالوور فیک اینستاگرام می‌تواند برای پیج اینستاگرام شما داشته باشد؛ اما خرید فالوور فیک اینستاگرام نامحدود یا همان فالوور فیک بی نهایت معایبی نیز به همراه دارد. اما فالوور فیک چه ضرری دارد؟! سوالی که در اینجا ممکن است برای شما به وجود آید این است که فالوور فیک چه ضرری دارد؟ قیمت فالور فیک چگونه است؟ برخی از این معایب عبارت‌اند از:

احتمال از بین رفتن اعتماد کاربران

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم فالوور فیک ارزان قیمت نمی‌تواند پست‌های شما را لایک کند و یا کامنت بگذارد؛ بنابراین خرید فالوور فیک اینستاگرام در ابتدا می‌تواند باعث جذب کاربران واقعی به صفحه اینستاگرام شما شود اما در ادامه و با خرید بیش از اندازه ممکن است اعتماد آن‌ها نسبت به برند شما از بین برود زیرا تعداد کامنت‌های بسیار کم در برابر تعداد فالوورهای زیاد کمی میتواند شک برانگیز باشد.

نیاز به خرید لایک

یکی از اهداف مهمی که کسب و کارهای مختلف در هنگام خرید فالوور به دنبال آن هستند، افزایش تعداد لایک و کامنت‌های پست‌هایی است که منتشر می‌کنند. خرید فالوور و لایک فیک از آن دسته اقدامات فوری است که میتواند پیج شما را در کمترین زمان ممکن مطرح کند. زمانی که فالوور فیک خریداری می‌کنید باید برای واقعی نشان دادن فالوورهایتان لایک نیز بخرید و از قیمت فالوور فیک و لایک نیز مطلع باشید.. بدین صورت کمتر کسی به فیک بودن فالوورهای پیج شما پی خواهد برد.

تاثیر کم فالوور فیک بر نرخ تبدیل 

افزایش نرخ تبدیل یکی دیگر از اهداف راه‌اندازی پیج اینستاگرامی برای یک کسب و کار است. در واقع صاحبان این کسب و کارها می‌خواهند فالوورهایشان را به مشتری تبدیل کنند در صورتی که چنین چیزی با خرید فالوور فیک امکان‌پذیر نیست. فالوورهای فیک هویت واقعی ندارند بنابراین هیچ وقت نمی‌توانند به مشتری تبدیل شوند پس می‌توان گفت نرخ تبدیل آن‌ها صفر است. فالوور فیک بیشتر برای افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج شما است و میتوان در ابتدای ورود کاربر به صفحه شما، اعتماد وی را جلب کند! از همین رو اگر در ابتدای کسب و کار خود هستید به شما خرید فالوور فیک فوری و خرید فالوور فیک ارزان را پیشنهاد میکنیم.

احتمال مسدود شدن حساب کاربری

اینستاگرام به کمک الگوریتم‌های مختلف دائماً در حال بررسی پیج‌های اینستاگرام است و در صورتی که متوجه حضور تعداد زیادی فالوور فیک ارزان در میان فالوورهای یک پیج اینستاگرامی شود، آن را مسدود می‌کند. ممکن است برای شما سوالاتی همچون چگونه فالوور فیک را حذف کنیم و یا راه های فهمیدن فالوور فیک در پیج های مختلف چیست؟

مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام و خرید پیج فیک ارزان چیست؟

همانطور که گفته شد خرید فالوور فیک زمانی بیشترین بازده‌ای را دارد که یک پیج در ابتدای فعالیت خود، قصد داشته باشد تا به کمک روش‌های گوناگونی مانند درج آگهی در پیج‌های محبوب، تعداد فالوورهای واقعی پیج خود را افزایش دهد، در این صورت با خرید فالوور فیک ارزان اینستاگرام و با افزایش عدد فالوورهای فیک خود، اعتماد کاربران جدیدی که وارد پیج می‌شوند را جلب نماید و با نمایش اعتبار خود در پیش چشم مخاطبان، آن‌ها را ترغیب به فالوو کردن پیج و در نهایت خرید از آن نمایند. شما می‌توانید خرید فالوور فیک اینستاگرام را با پرداخت هزینه بسیار کم‌تری از طریق مراجعه به سایت های فروش فالوور فیک ارزان  انجام دهید و از این طریق به افزایش اعتبار خود کمک نمایید.
 
خرید فالوور فیک اینستاگرام فوری و تضمینی

چگونه فالوور فیک اینستاگرام را از فالوورهای واقعی تشخیص بدهیم؟

فرق فالوور فیک و واقعی دقیقا در چیست؟ روش‌های مختلفی برای تشخیص فالوور فیک و ارزان از فالوورهای واقعی وجود دارد که در این بخش به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • توجه به پست‌های منتشر شده: اگر به پیج‌هایی که تعداد زیادی فالوور فیک ارزان اینستاگرام دارند نگاهی بیندازید، تعداد زیادی پست تکراری و غیرمرتبط با یکدیگر را مشاهده خواهید کرد. همچنین تعداد لایک‌های پست‌های آن‌ها نیز به طور چشم‌گیری بالا است. با بررسی لایک‌های این صفحات مجازی می‌توانید بفهمید که بیشتر اکانت‌هایی که پست‌ها را لایک کرده‌اند فیک هستند. نگاه کردن به تاریخ اولین پستی که منتشر شده و تعداد فالوورهای پیج نیز به شما کمک می‌کند تا بفهمید که این پیج فالوور فیک دارد یا نه. به عنوان مثال داشتن پانصد هزار فالوور برای پیجی که فقط یک سال از زمان انتشار اولین پستش می‌گذرد، نشان‌دهنده تعداد زیادی فالوور فیک است.
 • بررسی پروفایل فالوورها به صورت رندم: اکانت‌های فیک را می‌توان به راحتی از اکانت‌های واقعی تشخیص داد. پیج‌های فیک معمولاً تعدادی فالوور کمکی دارند و همچنین پیج‌های زیادی را نیز فالو نمی‌کنند. در اغلب مواقع نیز عکس پروفایل ندارند و یا هیچ پستی در صفحه آن‌ها وجود ندارد. مشاهده هرکدام از این نشانه‌ها می‌تواند به شما در تشخیص فالوورهای فیک کمک کند.
 • بررسی کامنت‌ها: بررسی کردن محتوای کامنت‌هایی که در زیر پست‌ها نوشته می‌شوند نیز تا حدود زیادی می‌تواند به شما در تشخیص فالوورهای فیک از فالوورهای واقعی کمک کند. کامنت‌هایی که در پیج‌های دارای فالوور فیک وجود دارند اغلب بی‌معنا هستند. به عنوان مثال کامنت‌های پشت سرهمی که محتوای آن‌ها فقط ایموجی است به این معناست که ادمین پیج علاوه بر فالوور فیک، لایک و کامنت نیز خریداری کرده است. اما قبل از خرید، از قیمت فالوور فیک نیز مطلع بوده است.
 • یکی دیگر از راه های تشخیص و نمایش فالوور فیک استفاده از فالوور فیک یاب اینستاگرام است.

در نتیجه خرید فالوور فیک اینستاگرام برای پیج شما مفید است…

برای رشد و موفقیت در  اینستاگرام مارکتینگ نیازمند پیدا کردن ارزان ترین فالوور فیک و سفارش فالوور فیک ارزان هستید. شما می‌توانید با تولید محتوای مناسب برای پیج خود، کاربرانی را که به ‌تازگی وارد پیج شما می‌شوند را تشویق به فالوو کردن پیج خود نمایید. همچنین شما می‌توانید با خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان از سلام ادز تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهید و به این وسیله به افزایش اعتبار پیج خود کمک کنید حتی با وجود 100 فالوور فیک یا خرید فالوور پاپ آپ میتوانید سریع تر به موفقیت برسید. با خرید فالوور فیک اینستاگرام 99 و پکیج های جدید خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش سلام ادز در کوتاهترین زمان اعتماد تعداد زیادی از مخاطبان این پلتفرم را به دست آورید! توصیه می کنیم ویدئو یوتیوب اینفلوئنسر مارکتینگ سلام ادز را از دست ندهید. همچنین این را بدانید که چیزی بنام خرید ممبر فیک اینستاگرام نداریم پس آن را با خرید فالوور فیک اشتباه نگیرید.