Skip to content

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

INSTAGRAM
FOREIGN FOLLOWER
back right سلام‌ ادز

فالوور خارجی اینستاگرام

۱k
تومان ۴۹۰۰۰
 • فالوور خارجی ارزان
 • خرید فالوور واقعی خارجی
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت عالی

افزایش فالوور خارجی

۵k
تومان۲۴۵۰۰۰
تومان ۲۳۵۰۰۰
 • فالوور خارجی ارزان
 • خرید فالوور واقعی خارجی
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت عالی

خرید فالوور خارجی

۱۰k
تومان۴۹۰۰۰۰
تومان ۴۰۰.۰۰۰
 • فالوور خارجی ارزان
 • خرید فالوور واقعی خارجی
 • بدون نیاز به پسورد
 • کیفیت عالی
back left سلام‌ ادز

چرا خرید فالوور خارجی اینستاگرام!

در سال‌های اخیر تعداد کاربران اینترنت و تلفن‌های همراه هوشمند افزایش پیدا کرده است به همین دلیل شبکه‌های اجتماعی مختلفی مانند اینستاگرام و تلگرام به سرعت رشد کردند و توانستند مخاطبان زیادی در سراسر دنیا پیدا کنند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در ایران است به طوری که بسیاری از افراد حداقل دارای یک حساب کاربری شخصی در این شبکه اجتماعی هستند. کسب و کارهای زیادی نیز تلاش کردند تا بتوانند با استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی تعداد مشتریان خود را چندین برابر کنند به همین دلیل است که اکنون شما می‌توانید تعداد زیاد پیج بیزنسی در اینستاگرام مشاهده کنید. برای موفقیت و دیده شدن در اینستاگرام شما نیاز به افزایش تعداد فالوورهایتان دارید. یکی از روش‌هایی که می‌تواند به شما در افزایش فالوور کمک کند، خرید فالوور خارجی اینستاگرام ارزان است. شما با خرید فالوور خارجی اینستاگرام ارزان می‌توانید در مدت کوتاهی تعداد فالوور واقعی پیج خود را به میزان دلخواهتان افزایش دهید.

خرید فالوور خارجی با کیفیت بالا

خرید فالوور خارجی اینستاگرام یا خرید فالوور فیک؛ کدام یک بهتر است؟

متأسفانه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خرید فالوور خارجی اینستاگرام ارزان مانند خرید فالوور فیک است در حالی که به هیچ وجه این گونه نیست. فالوورهای خارجی واقعی هستند و برخلاف فالوورهای فیک می‌توانند نسبت به پست‌ها و استوری‌های منتشر شده در پیجتان واکنش نشان می‌دهند به همین دلیل است که وقتی برای خرید فالوور خارجی اینستاگرام ارزان اقدام می‌کنید، تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما نیز افزایش پیدا می‌کنند. فالوورهای خارجی می‌توانند پست‌ها و استوری‌های شما را مشاهده کنند؛ بنابراین تعداد ویو پست‌ ویدئویی و استوری‌های شما نیز به طور چشم‌گیری افزایش پیدا خواهد کرد در حالی که فالوورهای فیک چنین ویژگی‌هایی ندارند و فقط به افزایش تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان کمک می‌کنند. اگر قصد دارید برای خرید فالوور واقعی خارجی اقدام کنید؛ بهتر است بدانید که فالوورهای خارجی دارای نام کاربری و پروفایل غیر ایرانی هستند بنابراین نباید این تصور برای شما به وجود بیاید که آن‌ها فیک و غیرواقعی هستند البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید فالوور خارجی ارزان و واقعی به سراغ یک سایت خرید فالوور خارجی اینستاگرام   معتبر بروید و از آن‌ها فالوورهای مورد نیاز خود را خریداری کنید تا از واقعی بودن فالوورهای جدید اطمینان داشته باشید.

چگونه خرید فالوور خارجی اینستاگرام انجام دهیم؟

زمانی که صحبت از افزایش فالوور می‌شود بسیاری از افراد این سؤال را مطرح می‌کنند که چگونه خرید فالوور خارجی اینستاگرام را انجام دهیم ؟

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای به دست آوردن تعداد زیادی فالوور خارجی خرید فالوور از سایت‌های معتبر است. شما می‌توانید از پکیج‌های فالوور خارجی اینستاگرام سلام ادز برای خرید فالوور خارجی اینستاگرام استفاده کنید. سایت خرید فالوور واقعی سلام ادز انواع فالوورهای اینستاگرام را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد و واقعی بودن فالوورها را تضمین می‌کند. همچنین برنامه خرید فالوور خارجی اینستاگرام و ربات‌هایی با نام فالوور بگیرهای خارجی نیز وجود دارند که شما می‌توانید برای افزایش تعداد فالوورهایتان از آن‌ها استفاده کنیداین ربات ها خرید ممبر واقعی و فالوور را با قیمت کمتر ارائه میدهد اما قابل اطمینان نیستند. با این حال ما به شما توصیه می‌کنیم از برنامه‌ها و ربات‌هایی که از نحوه عملکرد آن‌ها اطلاعی ندارید استفاده نکنید زیرا برخی از آن‌ها می‌توانند امنیت پیج اینستاگرامی شما را تهدید کنند و مشکلات زیادی را برای پیجتان به وجود بیاورند.  

 

رشد کسب و کار با فالوور خارجی
فالوور کاملا واقعی
خرید سریع فالوور خارجی
پرداخت امن
ضمانت بازگشت ارسال
سوالات متداول خرید فالوور خارجی اینستاگرام

به طور کلی خرید فالوور اینستاگرام به رشد سریع پیج اینستاگرامی و کسب و کار شما کمک می کند و اگر قصد توسعه کسب و کارتان را در فراتر از مرزها دارید یا جامعه مخاطب یا فالوور خارجی واقعی نیاز دارید؛ خرید فالوور خارجی ارزان سلام ادز می تواند به شما کمک کند.

خیر،با توجه به اینکه فالوورهایی که توسط سایت سلام ادز بر روی پیج شما اضافه می شوند فعال هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده و حذف نخواهند شد و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

با خرید فالوور خارجی اینستاگرام می توانید در زمانی کوتاه تعداد فالوور های پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. 

یکی از روش‌هایی که امروزه بسیاری از مدیران کانال‌های تلگرامی برای افزایش تعداد اعضای کانالشان استفاده می‌کنند، خرید فالوور است. فالوورهای مختلفی در سایت‌های فروش فالوور قابل سفارش دادن هستند مانند خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور پاپ آپ. شما می‌توانید با توجه به هدفتان از افزایش تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان در اینستاگرام و هزینه‌های که می‌خواهید برای این کار بپردازید، انواع مختلفی از فالوورها را خریداری کنید. در حال حاضر به جز فالوورهای ایرانی، خرید فالوور خارجی اینستاگرام نیز طرفداران زیادی دارد بههمین دلیل شما می‌توانید تبلیغات زیادی درباره فالوورهای خارجی را در سایت‌های مختلف مشاهده کنید؛ اما تفاوت فالوور خارجی با فالوورهای دیگر در چیست؟ و چرا پیج‌های زیادی علاقمند به خرید فالوورهای خارجی هستند؟ در این مطلب قصد داریم تا به پاسخ این سؤالات بپردازیم؛ پس با سلام ادز همراه شوید.

 

خرید فالوور خارجی ارزان

چرا خرید فالوور خارجی ارزان اینستاگرام راه‌حل خوبی برای افزایش فالوور است؟

به فالوورهای غیر ایرانی فالوور خارجی می‌گویند. فالوورهای خارجی واقعی هستند و می‌توانندپست‌های منتشر شده در پیج اینستاگرامی شما را لایک کنند و یا برای شما کامنت بگذارند. اگر به دنبال راهی برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان هستید؛ می‌توانید به خرید فالوور خارجی واقعی اینستاگرام فکر کنید زیرا این نوع فالوورها برخلاف فالوورهای فیک یا غیرواقعی می‌توانند تعداد ویوی پست‌های شما را نیز بالا ببرند. همان‌طور که می‌دانید پیج‌هایی در اینستاگرام موفق هستند که دارای تعداد زیادی فالوور باشند.

در واقع تعداد فالوورهای یک پیج تعیین‌کننده میزان محبوبیت آن در میان افرادی است که در این شبکه اجتماعی حضور دارند. به جز خرید فالوور خارجی شما می‌توانید فالوورهای ایرانی، فیک و… را نیز برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگانتان خریداری کنید البته بهتر است بدانید که هر کدام از این نوع فالوورها دارای مزایا و معایبی هستند بنابراین قبل از خرید هر فالووری باید درباره ویژگی‌های آن‌ها اطلاعات کافی را به دست بیاورید تا بتوانید با توجه به نیازها و هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید فالوور صرف کنید، بهترین نوع فالوور را برای پیجتان انتخاب کنید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای چه پیج‌هایی مناسب است؟

به جرئت می‌توان گفت که تمام پیج‌هایی که می‌خواهند تعداد دنبال‌کنندگانشان را افزایش دهند می‌توانند از امکان خرید فالوور خارجی اینستاگرام استفاده کنند. البته در این میان پیج‌هایی که به فروش آنلاین محصولاتشان می‌پردازند و به دنبال پیدا کردن مشتریان جدیدی از طریق خرید فالوور هستند گزینه مناسب‌تری برای خرید فالوورهای خارجی محسوب می‌شوند. اگر تعداد فالوورهای یک پیج فروش آنلاین بسیار کم باشد، افراد زیادی به آن‌ها اعتماد نخواهند کرد بنابراین میزان درآمدها آن‌ها از فروش آنلاین بسیار اندک خواهد بود به همین دلیل است که بسیاری از مدیران چنین پیج‌هایی تمام تلاش خود را برای بالا بردن تعداد دنبال‌کنندگانشان به کار می‌گیرند.

تجربه نشان می‌دهد که میزان سفارش‌های پیج‌هایی که تعداد زیادی فالوور دارند بسیار بیشتر از پیج‌های دیگر است البته توجه داشته باشید که در کنار فالوور خارجی نسبت به خرید لایک خارجی اینستاگرام نیز اقدام کنید اینگونه پیج شما ظاهری طبیعی تر خواهد داشت. البته به جز پیج‌های فروش آنلاین، پیج‌هایی که از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کنند نیز می‌توانند از فالوورهای خارجی استفاده کنند زیرا فالوورهای خارجی نیز در افزایش تعداد ویو، لایک و کامنت مؤثر هستند. این نوع پیج‌ها نیز زمانی می‌توانند درآمد خوبی از اینستاگرام به دست بیاورند که تعداد زیادی سفارش تبلیغات داشته باشند زیرا معمولاً سفارش انتشار پست‌های تبلیغاتی به پیج‌هایی داده می‌شود که تعداد قابل توجهی فالوور واقعی داشته باشند.

چرا اینستاگرام مکان مناسبی برای فروش آنلاین محصولات مختلف است؟

بسیاری از کسب و کارهایی که امکان راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی را ندارند ترجیح می‌دهند تا از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام برای فروش محصولاتشان استفاده کنند به همین دلیل است که شما امروزه می‌توانید تعداد زیادی پیج بیزینسی را مشاهده کنید که محصولات گوناگونی را برای فروش آنلاین به نمایش گذاشته‌اند. یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش تعداد این نوع پیج‌ها،تعداد زیاد کاربران اینستاگرام است. بسیاری از ایرانی‌ها در اینستاگرام عضو هستند به همین دلیل شما با تبلیغات و تولید محتوای مناسب می‌توانید تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام را با پیجتان آشنا کنید.

اگر از شیوه مناسبی برای تبلیغ محصولات یا خدماتتان استفاده کنید،مطمئناً افراد بیشتری علاقمند می‌شوند تا از شما خرید کنند. شاید اداره کردن یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام دشوار به نظر برسد به خصوص اگر تعداد فالوورهایتان بسیار زیاد باشد اما برای کسانی که امکان راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی را ندارند راه‌حل خوبی خواهد بود. البته بهتر است بدانید که بسیاری از برندهایی که دارای سایت‌های فروشگاهی قدرتمندی هستند نیز از فضای مجازی برای معرفی محصولاتشان استفاده می‌کنند بنابراین اگر دارای یک سایت فروشگاهی هستید نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم از اینستاگرام برای معرفی برند و افزایش تعداد مشتریانتان استفاده کنید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام با کیفیت بالا

آیا به جز خرید فالوور خارجی اینستاگرام راه دیگری برای افزایش فالوورهای پیج‌های اینستاگرامی وجود دارد؟

خرید فالوور یکی از روش‌های رایج و بسیار ساده برای افزایش فالوور است. با این حال شما می‌توانید از روش‌های دیگری نیز برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان استفاده کنید. بهتر است بدانید که تولید محتوا نقش بسیار مهمی در جذب فالوورهای واقعی دارد بههمیندلیل باید زمان و هزینه کافی برای تولید محتوای پیجتان در نظر بگیرید. تولید محتوا در اینستاگرام انواع گوناگونی دارد به عنوان مثال متن‌هایی که به عنوان کپشن پست‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، عکس‌ها،ویدئوها، استوری‌ها و لایو اینستاگرام از جمله روش‌های تولید محتوا در این شبکه اجتماعی هستند.

 البته در این میان ویدئوهایی که در پیجتان منتشر می‌کنید قابلیت وایرال شدن دارند بنابراین اگر شما یک ویدئو جذاب در پیجتان منتشر کنید، ممکن است تعداد زیادی از فالوورهای واقعی پیجتان آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و در مدت زمانی بسیار کمی تعداد زیادیاز کاربران اینستاگرام آن را ببینند یا در مورد آن با یکدیگر صحبت کنند. علاوه بر تولید محتوا، تبلیغات نیز می‌تواند به شما برای افزایش تعداد فالوورهای واقعی پیجتان کمک کند. شما می‌توانید تبلیغات را در کانال‌های تلگرامی، پیج‌های اینستاگرام، وب‌سایت‌ها و… انجام دهید. تبلیغات درست و هدفمند شما را به سرعت به هدفتان می‌رساند.

با خرید فالوور خارجی اینستاگرام پیشرفت کسب و کارتان را فرای مرزها ببرید!

خرید فالوور خارجی اینستاگرام ارزان یکی از روش‌های بسیار خوب برای افزایش فالوور پیج‌های اینستاگرامی است. فالوورهای خارجی واقعی هستند و تمام ویژگی‌های فالوورهای واقعی را دارند. این نوع فالوورها می‌توانندپست‌های شما را لایک کنند و یا زیر آنها کامنت بنویسند. علاوه بر این در افزایش ویوی پست‌هایتان نیز مؤثر هستند. اگر به دنبال راهی برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان پیجتان هستید می‌توانید به جای فالوورهای فیک که مزایای چندانی ندارد، به فکر خرید فالوورهای خارجی باشید. زمانی که تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا کند به همان میزان نیز درآمدهای شما از راه تبلیغات و یا فروش آنلاین خدمات و محصولاتتان بیشتر می‌شود. تبلیغات تعرفه ای یا اعتباری در اینستاگرام از دیگر راه های پرسود برای افزایش فروش پیج شما است. برایی داشتن فروش بیشتر درپیج اینستاگرامتان ویدئو  میانبر های آموزشی در پیج اینستاگرام شما را مشاهده کنید.